Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#1 2011-03-03 21:22

MK Logas

Šiektiek apie pradžiu pradžia: Prieš beveik dvejus metus i salė privertė eiti mama , nes turėjau rimtu problemu su nugaru ( buvo kreivas stuburas ir jis man spaudė nerva , dėlto visada skaudėdavo kojas ir daug ko negalėjau daryt , nes skausmas buvo nepakeliamas. Daktarai rašė vaistus nuo skausmo ir sportuot neleido , sakė kad tai pagydit kaip ir neimanoma ) Man pačiam buvo labai sunku ir ėjau depresijos link , bet sukaupes drasa pradėjau eit i sporto salė ( tuo metu buvau nedrasus pc addictas ). Pradėjūs lankyt man buvo 18 metų , sveriau ~62 kg , ugis buvo ~190 ( galit isivaizduot kaip baisiai turejau atrodyt ).

Buvau metės sporta dėl lėšų trūkumo pusei metų , bet prieš pora dienu vėl sekmingai pradėjau lankyt ir i tai dabar žiūriu rimčiau nei tada. Kas parašytu programas ar patartu yra mama kuri sportuoja 6 metus ir sporto klube treneris kuris turi nemaža bagaža žyniu sukaupes per savo gyvenimo patirti.

Dabar pradžioje darysiu dvi pradines programas po 2,5 savaites , kad raumuo apsiprastu prie darbo , o tada jau darysiu dviejų dienų programas kurias keisiu kas 6 savaites.

Surašysiu dabar savo senus matmenys , kas yra išlike ( senesni išsiskalbė ). Man dabar 20 metų. Ugis 1,97.

                                        '10 04 05            07 02               08 15            '11 03 03            03 22


Svoris:                                81KG                83,4KG             84,9KG              87,9KG              88,8KG

Pečių apimtis:                     108,5                  111                 111,5                  112                  114

Krūtinės apimtis:
                 93,5                   95,5                 96,5                    98                    98

Šlaunies apimtis:   
              58,5                   59,7                 60,2                    62                   62,5

Blauzdos apimtis:
                 39                      40                   41                     40,5                  40,5

Rankos apimtis:                    27                     32,5                33,5                    32,5                  33,5

Talija:                                   N/A                    N/A                 N/A                      79                     80



Pats visiškai nevartoju nikotino produktu , absoliučiai negeriu alkocholio. Papildu nenaudoju , man tai ankstoka , o apie chemija išvis kalbos nėra jos tikrai niekada nenaudosiu.

Balandžio mėnuo:

Treniruotės: 4
Dviratis: 10km + 30km + 10km + 60km ( kalninis dviratis ).
Riedučiai: 10km
Bėgimas:

Jei kas domina - klauskit.

Paskutinį kartą taisė MK (2011-04-10 17:18)

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#2 2011-03-03 21:46

Re: MK Logas

Sveikas. Geriau jau veliau negu niekada smile

Neprisijungęs

 
dilbisss
Dažnas dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-02-15
Žinutės: 224
Atsiliepimai: 0

#3 2011-03-03 21:55

Re: MK Logas

Saunuolis

Neprisijungęs

 
Pelkių žirgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bliūdas ryžių
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 5

#4 2011-03-03 21:58

Re: MK Logas

šlaunis 62, bicepsas 32  ? ar čia tik man atrodo šiek tiek nelogiškos proporcijos hmm :?

Paskutinį kartą taisė Pelkių žirgas (2011-03-03 21:58)

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#5 2011-03-03 21:59

Re: MK Logas

Pelkių žirgas rašė:

šlaunis 62, bicepsas 32  ? ar čia tik man atrodo šiek tiek nelogiškos proporcijos hmm :?

Kodel? gal rankos ilgos ir tiek.

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#6 2011-03-03 22:14

Re: MK Logas

Pelkių žirgas rašė:

šlaunis 62, bicepsas 32  ? ar čia tik man atrodo šiek tiek nelogiškos proporcijos hmm :?

Na mano rankos ilgokos ( nebereikalo ugis 2 metrai ) , ir ant slaunies lasinuko pasikaupe siektiek. Bet nepamirsk to kad kai pradejau lankyt pas manes buvo tik kaulas ir oda ;S

Neprisijungęs

 
Mantas96
Išmestas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2010-07-02
Žinutės: 1301
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#7 2011-03-03 22:16

Re: MK Logas

Koks skirtumas, gi kaikam neproporcinga buna ir panasiai. Kaikam talija su krutine lygu, kai kam rankos nifiga neprogresuoja, tai ir atsilieka nuo bendro kuno mases. Kaip kolega ir sake, gali but ir rankos ilgesnes. Ka cia gali zinot visa anatomija zmogaus, kurio net nematai.

Neprisijungęs

 
Dode
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-01-02
Žinutės: 298
Atsiliepimai: 0

#8 2011-03-03 22:49

Re: MK Logas

VISI mes skirtingi + kai ilgos rankos sunku progresuot su jom

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#9 2011-03-04 10:20

Re: MK Logas

Čia kažkur skaičiau , kad raumuo turi atminti. Tai jeigu as puse metų nelankes , tai maždaug kiek laiko turėtu praeiti kad gryžčiau prie senų svoriu?

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#10 2011-03-04 11:16

Re: MK Logas

MK rašė:

Čia kažkur skaičiau , kad raumuo turi atminti. Tai jeigu as puse metų nelankes , tai maždaug kiek laiko turėtu praeiti kad gryžčiau prie senų svoriu?

Taip, turi "atminti", bet niekas tau tiksliai neivardins per kiek laiko i forma grisi. Tiesiog bus greiciau, nei nuo nulio pradedant.

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#11 2011-03-04 11:34

Re: MK Logas

ishp3ra rašė:

MK rašė:

Čia kažkur skaičiau , kad raumuo turi atminti. Tai jeigu as puse metų nelankes , tai maždaug kiek laiko turėtu praeiti kad gryžčiau prie senų svoriu?

Taip, turi "atminti", bet niekas tau tiksliai neivardins per kiek laiko i forma grisi. Tiesiog bus greiciau, nei nuo nulio pradedant.

Nu kai as pradėjau sportuot , tai dėl nugaros problemu negalėjau daryt dvigalvio , preso atsigulus ir atsilenkimus minimaliai , o stanga stumiau be svorio ir tai sunkiai ėjos ;S Dabar tie svoriai kaip ir normaliai , tik per daug dar nesidėjau , nes ir taip visi šonai dabar skauda ;D

Dar norėjau paklaust dėl preslego , seniau užtekdavo užsidėt 80kg preslegui ir man labai galva svaigdavo. Dabar po pertraukos užsidėjau 120kg ir galva svaigo , bet labai silpnai. Gal numanot dėl ko taip yra ?

Neprisijungęs

 
aDze
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-15
Žinutės: 597
Atsiliepimai: 1

#12 2011-03-04 12:04

Re: MK Logas

Gali buti nuo intensivumo, gal per sunku svori kelei kuri vos pakeli, arba per greit atsistojai, kai padarei pratima.Nu nzn nuo daug visko gali, gal kas tiksliau pasakys.

Paskutinį kartą taisė aDze (2011-03-04 12:06)

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#13 2011-03-04 12:06

Re: MK Logas

aDze rašė:

Gali buti nuo intensivumo, gal per sunku svori kelei kuri vos pakeli, arba spaudimas sukilo, arba per greit atsistojai, kai padarei pratima.Nu nzn nuo daug visko gali, gal kas tiksliau pasakys.

Kita treniruote bandysiu neiskart atsistot , o svoris tikrai nebuvo per didelis nes pats jauciau kad galiu ir daugiau detis.

Neprisijungęs

 
mk7
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-01-16
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#14 2011-03-04 15:46

Re: MK Logas

MK rašė:

ishp3ra rašė:

MK rašė:

Čia kažkur skaičiau , kad raumuo turi atminti. Tai jeigu as puse metų nelankes , tai maždaug kiek laiko turėtu praeiti kad gryžčiau prie senų svoriu?

Taip, turi "atminti", bet niekas tau tiksliai neivardins per kiek laiko i forma grisi. Tiesiog bus greiciau, nei nuo nulio pradedant.

Nu kai as pradėjau sportuot , tai dėl nugaros problemu negalėjau daryt dvigalvio , preso atsigulus ir atsilenkimus minimaliai , o stanga stumiau be svorio ir tai sunkiai ėjos ;S Dabar tie svoriai kaip ir normaliai , tik per daug dar nesidėjau , nes ir taip visi šonai dabar skauda ;D

Dar norėjau paklaust dėl preslego , seniau užtekdavo užsidėt 80kg preslegui ir man labai galva svaigdavo. Dabar po pertraukos užsidėjau 120kg ir galva svaigo , bet labai silpnai. Gal numanot dėl ko taip yra ?

Sporto mediko zodziai:

tau vadinama ortostatine hipotenzija. paprastais zodziais kalbant, po pratimo organizmui reikia siek tiek laiko, kol perskirsto krauja sirdis. kai dadrai leg presa,  kraujas is koju teka lengvai (nes kojos yra iskeltos), o greitai atsistojus, kraujas uzsilaiko kojose ir ima jo trukti smegenims. praeina keletas sekundziu kol kraujagyslese esantys receptoriai sureaguoja ir nerviniais impulsais padidinamas sirdies susitraukimu daznis, kad butu kompensuotas kraujo turio kiekis smegenims. zo, sudetingas mechanizmas, taciau rekomenduoju po pratimo 10 - 20 sek pesedet ramiai arba leciau stotis. jei ims svaigt galva vis tiek atsistojus, pasilenk i prieki, nuleisdamas galva zemyn. tai sekmes!

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#15 2011-03-04 15:57

Re: MK Logas

mk7 rašė:

MK rašė:

ishp3ra rašė:


Taip, turi "atminti", bet niekas tau tiksliai neivardins per kiek laiko i forma grisi. Tiesiog bus greiciau, nei nuo nulio pradedant.

Nu kai as pradėjau sportuot , tai dėl nugaros problemu negalėjau daryt dvigalvio , preso atsigulus ir atsilenkimus minimaliai , o stanga stumiau be svorio ir tai sunkiai ėjos ;S Dabar tie svoriai kaip ir normaliai , tik per daug dar nesidėjau , nes ir taip visi šonai dabar skauda ;D

Dar norėjau paklaust dėl preslego , seniau užtekdavo užsidėt 80kg preslegui ir man labai galva svaigdavo. Dabar po pertraukos užsidėjau 120kg ir galva svaigo , bet labai silpnai. Gal numanot dėl ko taip yra ?

Sporto mediko zodziai:

tau vadinama ortostatine hipotenzija. paprastais zodziais kalbant, po pratimo organizmui reikia siek tiek laiko, kol perskirsto krauja sirdis. kai dadrai leg presa,  kraujas is koju teka lengvai (nes kojos yra iskeltos), o greitai atsistojus, kraujas uzsilaiko kojose ir ima jo trukti smegenims. praeina keletas sekundziu kol kraujagyslese esantys receptoriai sureaguoja ir nerviniais impulsais padidinamas sirdies susitraukimu daznis, kad butu kompensuotas kraujo turio kiekis smegenims. zo, sudetingas mechanizmas, taciau rekomenduoju po pratimo 10 - 20 sek pesedet ramiai arba leciau stotis. jei ims svaigt galva vis tiek atsistojus, pasilenk i prieki, nuleisdamas galva zemyn. tai sekmes!

Dekui uz issamia informacija wink

Neprisijungęs

 
mk7
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-01-16
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#16 2011-03-04 16:43

Re: MK Logas

MK rašė:

mk7 rašė:

MK rašė:


Nu kai as pradėjau sportuot , tai dėl nugaros problemu negalėjau daryt dvigalvio , preso atsigulus ir atsilenkimus minimaliai , o stanga stumiau be svorio ir tai sunkiai ėjos ;S Dabar tie svoriai kaip ir normaliai , tik per daug dar nesidėjau , nes ir taip visi šonai dabar skauda ;D

Dar norėjau paklaust dėl preslego , seniau užtekdavo užsidėt 80kg preslegui ir man labai galva svaigdavo. Dabar po pertraukos užsidėjau 120kg ir galva svaigo , bet labai silpnai. Gal numanot dėl ko taip yra ?

Sporto mediko zodziai:

tau vadinama ortostatine hipotenzija. paprastais zodziais kalbant, po pratimo organizmui reikia siek tiek laiko, kol perskirsto krauja sirdis. kai dadrai leg presa,  kraujas is koju teka lengvai (nes kojos yra iskeltos), o greitai atsistojus, kraujas uzsilaiko kojose ir ima jo trukti smegenims. praeina keletas sekundziu kol kraujagyslese esantys receptoriai sureaguoja ir nerviniais impulsais padidinamas sirdies susitraukimu daznis, kad butu kompensuotas kraujo turio kiekis smegenims. zo, sudetingas mechanizmas, taciau rekomenduoju po pratimo 10 - 20 sek pesedet ramiai arba leciau stotis. jei ims svaigt galva vis tiek atsistojus, pasilenk i prieki, nuleisdamas galva zemyn. tai sekmes!

Dekui uz issamia informacija wink

Dar is savo patirties galiu pridurt. Man irgi svaigo galva ypac per koju treniruotes, bet veliau dingo svaigulys. Gal organizmas adaptavosi, gal buvo vitaminu/mineralu trukumas.

Neprisijungęs

 
Miracle
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-03-30
Žinutės: 1399
Atsiliepimai: 3

#17 2011-03-04 20:51

Re: MK Logas

mk7 rašė:

MK rašė:

mk7 rašė:


Sporto mediko zodziai:

tau vadinama ortostatine hipotenzija. paprastais zodziais kalbant, po pratimo organizmui reikia siek tiek laiko, kol perskirsto krauja sirdis. kai dadrai leg presa,  kraujas is koju teka lengvai (nes kojos yra iskeltos), o greitai atsistojus, kraujas uzsilaiko kojose ir ima jo trukti smegenims. praeina keletas sekundziu kol kraujagyslese esantys receptoriai sureaguoja ir nerviniais impulsais padidinamas sirdies susitraukimu daznis, kad butu kompensuotas kraujo turio kiekis smegenims. zo, sudetingas mechanizmas, taciau rekomenduoju po pratimo 10 - 20 sek pesedet ramiai arba leciau stotis. jei ims svaigt galva vis tiek atsistojus, pasilenk i prieki, nuleisdamas galva zemyn. tai sekmes!

Dekui uz issamia informacija wink

Dar is savo patirties galiu pridurt. Man irgi svaigo galva ypac per koju treniruotes, bet veliau dingo svaigulys. Gal organizmas adaptavosi, gal buvo vitaminu/mineralu trukumas.

man ir dabar kartais buna silpna per koju trefke po pritupimu, sirdis gal nespeja atstatyt deguonies del to gal silpna

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#18 2011-03-05 17:30

Re: MK Logas

Parasysiu su kokiais svoriais siandien dirbau.

1. Stangos spaudimas nuo krutines gulint. 3x10 ( visus su 40kg dariau )
2. Bloko traukimas is virsaus , emimas peciu plotyje . 3x10 ( 10x5 = 50 kg svoriu visus )
3. Stangos spaudimas i virsu 3x10 ( pirma padariau su 22.5 kg kitus du su 24.5 kg )
4. Bicas su tiesia stanga stovint 3x10 ( pirma dariau su 24.5kg kitus du su 26.5kg )
5. Tricas , ( push outs berods angliskai tas pratimas ) , tiesiog lygu tiesiai stovint leist i apacia ir lankstyt per alkune. 3x10 ( 7x5=35kg )
6. Preslegas , pavyko su tuo 15 sekundziu laukimu kad galva nesvaigtu ir esu delto labai patenkintas. 3x10 ( pirma su 120kg kitus du su 140kg , aparatas sveria 45kg , bet nesiskaiciuoja )
7. Dvigalvis , gulints ant pilvo lankstyt kojas i save per kelius . 3x10 ( 6x5 = 30kg , kiek snekejau visi sako kad palyginus su kitomis mano raumenu grupemis tai dvigalvis pas manes stiprus , net paciam keista su tiek daryt po tokios pertraukos )
8. Blauzda , , tik man rodos as zemiau nusileidziu 3x10 ( 3x5=15 kg , i trenkes vazineju su dviraciu tai blauzdos po pirmu trenkiu skauda tai negaliu didesnio svorio kolkas uzsidet )
9. Atsilenkimai 3x10 ( su 5kg blynu dariau , nugara labai pasijaute )
10. Presas , gulint ant nelygaus suolo ( galva zemyn , bet nedideliu kampu ) 3x10. ( su 15 kg ganteliu laikant ties kaklu , kogero reiks imt didesni nes preso po pirmu treniruociu skausmo nepajutau , o technika tikrai gera )

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#19 2011-03-05 18:13

Re: MK Logas

sorry bet kaip bahurui 20m ir sverianciam 87kg svoriai labai silpni  , siulau imt paprasta 4 dienu spilita
krutine bicepsas
kojos
laisva
Peciai tricepsas
Nugara

nes dabar pratimu daug o naudos nieko gero

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#20 2011-03-05 18:24

Re: MK Logas

fanis rašė:

sorry bet kaip bahurui 20m ir sverianciam 87kg svoriai labai silpni  , siulau imt paprasta 4 dienu spilita
krutine bicepsas
kojos
laisva
Peciai tricepsas
Nugara

nes dabar pratimu daug o naudos nieko gero

AS darau programa 3 kartus i savaite , si programa skirta tam kad raumuo prisiprastu prie darbo. O amzius ir svoris tikrai nenustato su kiek tu darysi. Ir as rasiau gi kad puse metu nelankes tai svoriai ir yra mazi , beje as pakankamai aukstas tai darant taisiklingai pagal technika tikrai yra sunkiau , bet zinoma geriau ;P

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#21 2011-03-05 18:46

Re: MK Logas

MK rašė:

fanis rašė:

sorry bet kaip bahurui 20m ir sverianciam 87kg svoriai labai silpni  , siulau imt paprasta 4 dienu spilita
krutine bicepsas
kojos
laisva
Peciai tricepsas
Nugara

nes dabar pratimu daug o naudos nieko gero

AS darau programa 3 kartus i savaite , si programa skirta tam kad raumuo prisiprastu prie darbo. O amzius ir svoris tikrai nenustato su kiek tu darysi. Ir as rasiau gi kad puse metu nelankes tai svoriai ir yra mazi , beje as pakankamai aukstas tai darant taisiklingai pagal technika tikrai yra sunkiau , bet zinoma geriau ;P

Cia gi tau ne veidaknyge, kurioje tu kazkokia lederga kabini smile
Spaudi 40, bicui darai beveik su 30, tricui tiesima su 35 roll

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#22 2011-03-05 18:47

Re: MK Logas

ir visi tie kurie nieko neturi kazkodel ugi kaltina big_smile tas pats kai as kases nemokedamas lost sakyciau , daug geriau losciau jei buciau 20cm aukstenis big_smileD

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#23 2011-03-05 19:13

Re: MK Logas

fanis rašė:

ir visi tie kurie nieko neturi kazkodel ugi kaltina big_smile tas pats kai as kases nemokedamas lost sakyciau , daug geriau losciau jei buciau 20cm aukstenis big_smileD

Bet kad taip yra , mazesnis visad lengviau ant svoriu prasimusa , vien delto kad jam maziau reik daryt del ranku/koju ilgio.

O kas del krutines tai man visada ji sunkiai prasimusineja , pries nustodamas sportuot treniruote darydavau su 60 ( man tai buvo daug ;s ), Seip kiek snekejas su treneriais ir kitais klubo patyrusiais klubo lankytojais , tai visi sako kad vieniems vieni pratimai lengviau sekasi o kitiems tie sunkiau, Tai kaip man krutinei svoris sunkiausiai kyla o dvigalvis svoris kaip pas rimtai pasportavusius zmones.

Neprisijungęs

 
Pelkių žirgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bliūdas ryžių
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 5

#24 2011-03-05 21:57

Re: MK Logas

Tu mažiau klausyk tokių " specų" Dėk tokius svorius, su kokiais pilnai ir kokybiškai padarai pratimą, pats pajusk. Kaip supratau nori priaugti svorio, tai blynų skaičius tau aplamai neturi rūpėti. Čia ne powerliftingas.

Aš nesuprantu, ponai atletai, kaip jūs sugebat nustatyti, su kokiais svoriais žmogus turi dirbti ?  Čia yra aklas būrimas, remiantis vien tik pagal amžių, ūgį ir svorį. Specai didieji.

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#25 2011-03-05 22:06

Re: MK Logas

Pelkių žirgas rašė:

Tu mažiau klausyk tokių " specų" Dėk tokius svorius, su kokiais pilnai ir kokybiškai padarai pratimą, pats pajusk. Kaip supratau nori priaugti svorio, tai blynų skaičius tau aplamai neturi rūpėti. Čia ne powerliftingas.

As imu toki svori kad padaryciau visus kartus ir teisiklingai , kitaip man nieks ir neleidzia ;D Pas manes salej nemazai tokiu supratingu sportuojanciu , pamato kad netaip kazka darai , tai iskart pasako =]

O kas del raumens pajutimo tai tik dvigalvio ir preso nepajuntu.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net