Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Pelkių žirgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bliūdas ryžių
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 5

#26 2011-03-05 22:13

Re: MK Logas

kokia salė ?
Presą darant ne lenkis, bet rieskis

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#27 2011-03-05 22:33

Re: MK Logas

Klaipedoje klubas "sportuok" seniau kazkaip kitaip vadinos , cia salia kalifornijos naktinio klubo. O del preso reiks trenerio klaust ar as taip darau , nes atrodo kas rieciuos .

Paskutinį kartą taisė MK (2011-03-05 22:34)

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#28 2011-03-20 14:01

Re: MK Logas

Praejo jau 19 dienu po gryzimo , svoriai po biski atsistato , susitvarkiau normaliai mityba. Dabar treneris sake kad kazkur 2 savaites darysiu antra pradedanciuju programele , nu bet ten didelio skirtumo nera tik kad pratimai kaikurie skirias wink Dar prie to jau pridejau vazinejima su dviraciu , pora savaiciu jau vazineju tai per savaite kolkas gaunas ~100km. O Dabar parasysiu su kokiais svoriais bedariau treniruote ir kiek paskeite po 17 dienu.

1. Stangos spaudimas nuo krutines gulint. 3x10 ( visus su 45kg dariau ( +5kg ) )
2. Bloko traukimas is virsaus , emimas peciu plotyje . 3x10 ( 11x5 = 55 kg svoriu visus ( +5kg ) )
3. Stangos spaudimas i virsu 3x10 ( visus dariau su 26kg ( + ~2kg ) )
4. Bicas su tiesia stanga stovint 3x10 ( visus dariau su 28,5kg ( + ~2,5kg ) )
5. Tricas , ( darau prie treniruoklio kaip cia: , tik su tiesiu metalu ir stovint tiesiai is kitos puses atsiremus i treniruokli ( 3x10 pirma dariau su 8x5 = 40kg , kitus du su 9x5 = 45kg ( +10 - 15 kg )
6. Preslegas , 3x10 ( Visus su 160kg + aparatas 45kg ( + 20kg ) )
7. Dvigalvis , gulints ant pilvo lankstyt kojas i save per kelius . 3x10 ( 5x5 = 25kg ,( -5kg , kadangi i trenkes vazineju su dviraciu tai ir svoris cia nukrito ) )
8. Blauzda , , bet as leidziuos iki galo  3x10 ( pirma 7x5=35 kg kitus du 8x5 = 40kg ( + 20 - 25 kg )
9. Atsilenkimai 3x10 ( su 5kg blynu dariau , visdar nugaros apacia labai gerai pasijaucia po pratimo )
10. Presas , gulint ant nelygaus suolo ( galva zemyn , bet nedideliu kampu ) 3x10. ( su 22 kg hanteliu laikant ties kaklu ( +7kg ) )

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#29 2011-03-24 20:50

Re: MK Logas

Nu va susnekejau su treneriu , tai parase man programa normalia.

Pirma diena:

1. Stangos spaudimas , galva zemyn 3x8
2. hanteliu spaudimas , galva virsuje 3x8
3. prisitraukimai 3x8
4. Traukti stanga prie saves pasilenkus 3x8
5. spausti stanga stovint is uz sprando 3x8
6. sklaidyti hantelius i salis 3x8
7. atsilenkimai 3x8
8. presas ant suolo 4x12

Antra diena:

1. pritupimai 4x12
2. pritupimai su hanteliu ant krutines 3x12
3. koju dvigalvis gulint ant pilvo 4x12
4. blauzda stovint 4x20
5. Bicas ,  lankstyta stanga 3x8
6. bicas su hanteliu pakaitomis sedint ant suolo 3x8
7. tricas lygiagretes 3x8
8. tricas su hanteliu pasilenkus , non stop 3x8
9. Presas , kilnoti kojas 4x12

Paskutinį kartą taisė MK (2011-04-10 17:25)

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#30 2011-03-29 09:36

Re: MK Logas

Po menesio dings visa motyvacija tiek sportuojant...nemanai, kad uztektu 3 dienu treniruociu ir poros dienu pabegiojimo?

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#31 2011-03-29 09:58

Re: MK Logas

ishp3ra rašė:

Po menesio dings visa motyvacija tiek sportuojant...nemanai, kad uztektu 3 dienu treniruociu ir poros dienu pabegiojimo?

Priklauso nuo stazo. Pradedantysis ir 5 dienas suvaiksciodavau. Poto 4. Galu gale 3. Nes tik su patirtim ismoksti treniruotej atiduoti visas jegas, ir uztenka 3 dienu. Cia nenurodysi kiek sportuot, kiekvienas turi jausti ar speja atsistatyt, ar ne. Bet su begiojimu tai MAN cia butu nesamone, niekaip neisbegiociau 6d., neatsistatytu nei kojos, nei niekas, isvis manau tik nualinciau save. Gal tu koks turbo atsistatantis big_smile o dar kai pagalvoji apie rieducius ir pan., tai ...

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-03-29 10:11)

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#32 2011-03-29 11:13

Re: MK Logas

Kolkas dar pilno begiojimo neijungiau , nes nauja trenke tai nenoriu kojas baisiai atmust. Bet po pirmos naujos koju trenkes tai tik blauzda paskaudejo wink) Sioje savaiteje bandysiu isimust i begima , bet mano tie begimai po ~3km kolkas.

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#33 2011-03-29 11:24

Re: MK Logas

MK rašė:

Kolkas dar pilno begiojimo neijungiau , nes nauja trenke tai nenoriu kojas baisiai atmust. Bet po pirmos naujos koju trenkes tai tik blauzda paskaudejo wink) Sioje savaiteje bandysiu isimust i begima , bet mano tie begimai po ~3km kolkas.

tai uzsidek blynu ant stangos

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#34 2011-03-29 11:27

Re: MK Logas

ishp3ra rašė:

MK rašė:

Kolkas dar pilno begiojimo neijungiau , nes nauja trenke tai nenoriu kojas baisiai atmust. Bet po pirmos naujos koju trenkes tai tik blauzda paskaudejo wink) Sioje savaiteje bandysiu isimust i begima , bet mano tie begimai po ~3km kolkas.

tai uzsidek blynu ant stangos

Ne zinok su tuscia darau , nejuokink. Treneris paziuri mane , mato kad lengvai darau pasako uzsidet dar , bet ir pats jauciu kada jau reik deti svori. Ir paskutiniai pritupimai buvo sunkus , prakaitas kai reikalas ismuse.

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#35 2011-03-29 11:34

Re: MK Logas

MK rašė:

ishp3ra rašė:

MK rašė:

Kolkas dar pilno begiojimo neijungiau , nes nauja trenke tai nenoriu kojas baisiai atmust. Bet po pirmos naujos koju trenkes tai tik blauzda paskaudejo wink) Sioje savaiteje bandysiu isimust i begima , bet mano tie begimai po ~3km kolkas.

tai uzsidek blynu ant stangos

Ne zinok su tuscia darau , nejuokink. Treneris paziuri mane , mato kad lengvai darau pasako uzsidet dar , bet ir pats jauciu kada jau reik deti svori. Ir paskutiniai pritupimai buvo sunkus , prakaitas kai reikalas ismuse.

jei po pirmos treniruotes koju tik blauzdas skauda, tai tokia ta ir buvo treniruote... pakeitus programa normalu po pirmu treniruociu laiptais nesugebet uzlipt smile

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#36 2011-03-29 11:36

Re: MK Logas

ishp3ra rašė:

MK rašė:

ishp3ra rašė:


tai uzsidek blynu ant stangos

Ne zinok su tuscia darau , nejuokink. Treneris paziuri mane , mato kad lengvai darau pasako uzsidet dar , bet ir pats jauciu kada jau reik deti svori. Ir paskutiniai pritupimai buvo sunkus , prakaitas kai reikalas ismuse.

jei po pirmos treniruotes koju tik blauzdas skauda, tai tokia ta ir buvo treniruote... pakeitus programa normalu po pirmu treniruociu laiptais nesugebet uzlipt smile

Man sportas vien ejimu i sale neuzsibaigia , kaip daugumai wink

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#37 2011-03-29 12:10

Re: MK Logas

MK rašė:

ishp3ra rašė:

MK rašė:


Ne zinok su tuscia darau , nejuokink. Treneris paziuri mane , mato kad lengvai darau pasako uzsidet dar , bet ir pats jauciu kada jau reik deti svori. Ir paskutiniai pritupimai buvo sunkus , prakaitas kai reikalas ismuse.

jei po pirmos treniruotes koju tik blauzdas skauda, tai tokia ta ir buvo treniruote... pakeitus programa normalu po pirmu treniruociu laiptais nesugebet uzlipt smile

Man sportas vien ejimu i sale neuzsibaigia , kaip daugumai wink

Nesupratau? Cia norejai pasakyti, kad visi kiti be sporto daugiau nieko neveikia, ar kad pats be ejimo i sale dar ir kitu sportu uzsiimi?
Siaip ar taip, paziurejus tavo svori, darbinius svorius, treniruotes apimtis ir tai, kad po sales nieko nejauti, persasi viena isvada - saleje nosi krapstai wink

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#38 2011-03-29 12:44

Re: MK Logas

ishp3ra rašė:

MK rašė:

ishp3ra rašė:


jei po pirmos treniruotes koju tik blauzdas skauda, tai tokia ta ir buvo treniruote... pakeitus programa normalu po pirmu treniruociu laiptais nesugebet uzlipt smile

Man sportas vien ejimu i sale neuzsibaigia , kaip daugumai wink

Nesupratau? Cia norejai pasakyti, kad visi kiti be sporto daugiau nieko neveikia, ar kad pats be ejimo i sale dar ir kitu sportu uzsiimi?
Siaip ar taip, paziurejus tavo svori, darbinius svorius, treniruotes apimtis ir tai, kad po sales nieko nejauti, persasi viena isvada - saleje nosi krapstai wink

Darymas 60 sekundziu "pertraukeles" ir darymas su man maksimaliais svoriais yra nosies krapstymas? Zmogau nevisiems eina daryti su "daug" , esu aukstas , tai ir raumenis yra ilgi ir pratimo atlikimas yra ilgesnis ir tuo paciu sunkesnis. Lankais sitam puslapyje kaip matau koki pora metu , bet kaip nekerti kaikuriu dalyku , taip nekerti.

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#39 2011-03-29 13:34

Re: MK Logas

MK rašė:

ishp3ra rašė:

MK rašė:


Man sportas vien ejimu i sale neuzsibaigia , kaip daugumai wink

Nesupratau? Cia norejai pasakyti, kad visi kiti be sporto daugiau nieko neveikia, ar kad pats be ejimo i sale dar ir kitu sportu uzsiimi?
Siaip ar taip, paziurejus tavo svori, darbinius svorius, treniruotes apimtis ir tai, kad po sales nieko nejauti, persasi viena isvada - saleje nosi krapstai wink

Darymas 60 sekundziu "pertraukeles" ir darymas su man maksimaliais svoriais yra nosies krapstymas? Zmogau nevisiems eina daryti su "daug" , esu aukstas , tai ir raumenis yra ilgi ir pratimo atlikimas yra ilgesnis ir tuo paciu sunkesnis. Lankais sitam puslapyje kaip matau koki pora metu , bet kaip nekerti kaikuriu dalyku , taip nekerti.

Tu ziurek ne ka ir kiek darai, o rezultata. Jeigu koju neskauda po dvieju rusiu pritupimu, reiskia nedadirbi. Ir nepasakok pasaku apie ilgus raumenis. Aisku, kad kuno sudejimas turi itakos atlikimo technikai ir keliamam svoriui. Bet  ne prie tokiu darbiniu ir ne tokio dydzio tie skirtumai. Pvz, as esu mazas ir palyginus silpnas, bet bent jau ta pripazystu. Daugiau saleje nuveik, o ne teorijas kurk...

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#40 2011-03-29 16:03

Re: MK Logas

ishp3ra rašė:

MK rašė:

ishp3ra rašė:


Nesupratau? Cia norejai pasakyti, kad visi kiti be sporto daugiau nieko neveikia, ar kad pats be ejimo i sale dar ir kitu sportu uzsiimi?
Siaip ar taip, paziurejus tavo svori, darbinius svorius, treniruotes apimtis ir tai, kad po sales nieko nejauti, persasi viena isvada - saleje nosi krapstai wink

Darymas 60 sekundziu "pertraukeles" ir darymas su man maksimaliais svoriais yra nosies krapstymas? Zmogau nevisiems eina daryti su "daug" , esu aukstas , tai ir raumenis yra ilgi ir pratimo atlikimas yra ilgesnis ir tuo paciu sunkesnis. Lankais sitam puslapyje kaip matau koki pora metu , bet kaip nekerti kaikuriu dalyku , taip nekerti.

Tu ziurek ne ka ir kiek darai, o rezultata. Jeigu koju neskauda po dvieju rusiu pritupimu, reiskia nedadirbi. Ir nepasakok pasaku apie ilgus raumenis. Aisku, kad kuno sudejimas turi itakos atlikimo technikai ir keliamam svoriui. Bet  ne prie tokiu darbiniu ir ne tokio dydzio tie skirtumai. Pvz, as esu mazas ir palyginus silpnas, bet bent jau ta pripazystu. Daugiau saleje nuveik, o ne teorijas kurk...

Nuveikiu tiek kiek reik , nematei - nesakyk. Praeis tos 6 savaites programos ir pamatysi mano rezultatus kiek priaugau , tada galesi sneket.

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#41 2011-03-29 16:33

Re: MK Logas

jo, o jei 6 dienas begiosi per savaite, tai dar ir numest sugebesi.

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#42 2011-03-29 17:10

Re: MK Logas

Vasara ir begiojau ir vazinejaus daug , dar ir i sale ejau , mitybos net neturejau subalansaves o priaugau 3kg wink))

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#43 2011-03-29 17:12

Re: MK Logas

Tai mityba turbut cepelinai+alus buvo neutral

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#44 2011-03-29 17:43

Re: MK Logas

Puma9ANX rašė:

Tai mityba turbut cepelinai+alus buvo neutral

Butum skaites , tai zinotum kad alchoholio negeriu . Cepelinus pavalgyt gaunas retai , gal koki karta i menesi.

Paskutinį kartą taisė MK (2011-03-29 17:45)

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#45 2011-03-30 08:37

Re: MK Logas

MK rašė:

Vasara ir begiojau ir vazinejaus daug , dar ir i sale ejau , mitybos net neturejau subalansaves o priaugau 3kg wink))

tai puiku, daryk viska kaip tau atrodo geriausiai, augink mase su 6 cardio ir 3 treniruociu dienom... tik atsargiai, kad su tokiu poziuriu nebutu tie rezultatai tik internetiniai..

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#46 2011-03-30 17:00

Re: MK Logas

Siandien pasisveriau ir nudziugau , perkopiau 90kg riba , dabar reik po biski iki 100 damust smile

Neprisijungęs

 
ilgesnis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-07-14
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#47 2011-03-30 17:32

Re: MK Logas

kokios apimtys siuo metu gali surasyt, idomu pamatyt skirtuma smile

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#48 2011-03-30 19:48

Re: MK Logas

Esu parases matmenys kurias matavau 22 diena , dabar nesimatuosiu. O kitas matavimas bebus geguzes pirma savaite wink

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#49 2011-04-01 14:58

Re: MK Logas

Sumasciau padaryt menesio lentele kurioje pildysiu kiek per menesi padariau treniruociu ir kiek kardio dviraciu/rieduciais/begimas kilometrais. Lentele bus pildoma pagrindineje zinuteje.

Rieduciams oras jau kaip ir tinkamas , tai jau istraukiau is sandeliuko kad issivedintu ir savaitgali meginsiu. Reiks po kurio laiko megint pagerint preitu metu asmenini rekorda , 30 kilometru be sustojimo wink

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#50 2011-04-06 15:14

Re: MK Logas

Krc pasigavau rota tai dbr liksiu be sporto keleta dienu ....

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net