Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#26 2011-04-06 21:57

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

va, sakau kad visi tu skinu nekencia kazkodel, is kur tu zinai kad jie nesuvokia istorijos? vienas suvokia o kitas tiesiog patriotas, jis zino kad Lietuva yra jo tevyne ir ja reikia ginti

Neprisijungęs

 
Taiga
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-10-12
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#27 2011-04-06 22:01

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

159159 rašė:

va, sakau kad visi tu skinu nekencia kazkodel, is kur tu zinai kad jie nesuvokia istorijos? vienas suvokia o kitas tiesiog patriotas, jis zino kad Lietuva yra jo tevyne ir ja reikia ginti

Skinų nekenčia todėl, kad didžiaja dauguma jie yra bukapročiai nacionalistai, kuriems didžiausia pramoga yra alus ir muštynės. Va, Rusiją "gina nuo Azijos ordų" skinheadų organizacijos, gal kažkiek net valdžios remiamos. Žudo žmones. Manai tai sektinas pavyzdys?

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#28 2011-04-06 22:03

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

159159 rašė:

va, sakau kad visi tu skinu nekencia kazkodel, is kur tu zinai kad jie nesuvokia istorijos? vienas suvokia o kitas tiesiog patriotas, jis zino kad Lietuva yra jo tevyne ir ja reikia ginti

as zinau..bendravau....ar tu supranti,kad kai kurie nesuvokia ka nuo ko gynt reikia..

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#29 2011-04-06 22:05

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

Taiga rašė:

159159 rašė:

va, sakau kad visi tu skinu nekencia kazkodel, is kur tu zinai kad jie nesuvokia istorijos? vienas suvokia o kitas tiesiog patriotas, jis zino kad Lietuva yra jo tevyne ir ja reikia ginti

Skinų nekenčia todėl, kad didžiaja dauguma jie yra bukapročiai nacionalistai, kuriems didžiausia pramoga yra alus ir muštynės. Va, Rusiją "gina nuo Azijos ordų" skinheadų organizacijos, gal kažkiek net valdžios remiamos. Žudo žmones. Manai tai sektinas pavyzdys?

kad nacionalistai nereiskia kad bukaprociai, as irgi esu nacionalistas kadangi uz viska labiau nekenciu lenku (istikruju mano lenkiska pavarde, bet mano šaknys jau keli šimtai metu Lietuvoje), kadangi esu visiskas patriotas. tikrai jiems ne alus ir mustynes patinka, visur visokiu zmoniu yra. ir gerai daro kad zudo, kaip kitaip isvyt lenkus is Lietuvos? na gerai, nebekomentuosiu nes jau karta gavau bana uz savo nuomones isreiskima apie lenkus.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#30 2011-04-06 22:06

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

Povilas rašė:

159159 rašė:

va, sakau kad visi tu skinu nekencia kazkodel, is kur tu zinai kad jie nesuvokia istorijos? vienas suvokia o kitas tiesiog patriotas, jis zino kad Lietuva yra jo tevyne ir ja reikia ginti

as zinau..bendravau....ar tu supranti,kad kai kurie nesuvokia ka nuo ko gynt reikia..

taigi ne visi zmones vienodi buna. cia kaip su tais forsais, jei jau treninguotas tai jau fsio, ne zmogus.
manau turetu but paprasta, Lietuva nuo pavergti bandanciu kitatauciu

Neprisijungęs

 
Taiga
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-10-12
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#31 2011-04-06 22:12

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

159159 rašė:

kad nacionalistai nereiskia kad bukaprociai, as irgi esu nacionalistas kadangi uz viska labiau nekenciu lenku (istikruju mano lenkiska pavarde, bet mano šaknys jau keli šimtai metu Lietuvoje), kadangi esu visiskas patriotas. tikrai jiems ne alus ir mustynes patinka, visur visokiu zmoniu yra. ir gerai daro kad zudo, kaip kitaip isvyt lenkus is Lietuvos? na gerai, nebekomentuosiu nes jau karta gavau bana uz savo nuomones isreiskima apie lenkus.

Ėch, jaunystė kvailystė... Perfrazavus vieną protingo žmogaus mintį, "Aš niekada nesakiau, kad visi nacionalistai yra kvailiai. Aš tik sakiau, kad visi kvailiai yra nacionalistai". wink Čia žinoma asmeniškai niekam netaikau. O kad tie skinai tokie patys buki kaip Tomaševskis, tai yra neginčytinas faktas. Nekentėjai didieji, kurių jei paklaustum, už ką jie nekenčia tautinių mažumų, tai nesugebėtų atsakyti. Vat yra apie skinus labai geras filmas - "American History X", tai ten juodukas ir sako kaliūzėj skinui: "My name is Derek, and I hate them niggas. I dont know why, I dont know what a nigga is. Lets just go and hate them anyway". wink Aišku, kai tau salyginai nedaug metų, gali sau leist pasakyt "Nu ir gerai kad žudo", tai niekas taves per daug nepasmerks. Po to kai suvoki, ką tai iš tiesų reiškia, fantazija biškį atšoka...

159159 rašė:

taigi ne visi zmones vienodi buna. cia kaip su tais forsais, jei jau treninguotas tai jau fsio, ne zmogus.
manau turetu but paprasta, Lietuva nuo pavergti bandanciu kitatauciu

Jau matau tą vaizdą, kaip 6% lenkų pavergia likusius 94% populiacijos... Oi linksmi jūs žmonės. big_smile

Paskutinį kartą taisė Taiga (2011-04-06 22:14)

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#32 2011-04-06 22:17

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

daugiau nebekomentuosiu, paskutine zinute, kad paziurek ka jau daro tie 6proc. jei gali laisvai sakyt kad vilnius ju, kad Lietuva lenkijos, bent jau man tai yra izeidimas didziulis, man lenkas nera seimininkas.

P.S. american history X mates bet seniai

Neprisijungęs

 
Taiga
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-10-12
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#33 2011-04-06 22:23

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

159159 rašė:

daugiau nebekomentuosiu, paskutine zinute, kad paziurek ka jau daro tie 6proc. jei gali laisvai sakyt kad vilnius ju, kad Lietuva lenkijos, bent jau man tai yra izeidimas didziulis, man lenkas nera seimininkas.

P.S. american history X mates bet seniai

Vilnius priklauso vilniečiams, o kokie jie yra tokie jie yra. Taip, ten yra lenkų, yra ir rusų. Ir niekur tos mažumos nedings. O laisvai galėti sakyti yra šiaip viena pagrindinių teisių. Tik tiek, kad ja dažnai naudojasi buki žmonės viduriuodami keistas, nieko nereiškiančias frazes, pvz. "Wilno nasze!". O popsūchinė žiniasklaida tai parodo kaip vos ne okupaciją. Pridėk dar žmonių menką išprusimą ir gauni... Gauni tokius komentarus kaip tu rašai. wink

P.S. Nenoriu leistis į asmeniškumus, bet kiek supratau, tai tau apskritai vieninteliai šeimininkai pakolkas yra mama ir tėtis. wink Juokauju, nepyk.

Neprisijungęs

 
robertass
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-10
Žinutės: 1327
Atsiliepimai: 1

#34 2011-04-06 22:24

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

turetu but taip pat kaip ir kitose salyse, lenkijoj niekas nesuteikia nuoladiu lietuviams, kaip kazkas minejo pas mus valdza apsimyze.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#35 2011-04-06 22:33

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

taip, mes neinam i ju politika, mes nesakom varšuva musu, mes net savo krasto neturim (punskas, suvalkai, seinai) o jie dar Vilniaus nori. zodziu nebuvau nei uz nei pries Grybauskaite bet po šio jos sprendimo šia pavarde su pagarba tarsiu smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#36 2011-04-06 22:44

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

159159 rašė:

Taiga rašė:

nenormalus rašė:

Teisingai sneka politologai, cia galbut akcija rinkimine pries sekancius rinkimus, nes db kai kursis koalicijos, lietuviu partijos planuoja nesijungti su LLRA ir neims ju zmoniu i Vilniaus savivaldybe.
Tokiu budu skatins ale lenkus dar labiau kovoti, balsuoti ir pan

Čia ne gali būti, o tiksliai yra atrakcija prieš rinkimus. LLRA tikisi bent kartą išeiti ne tik Vilniaus rajone per vienmandates, bet ir gal daugiamandatėje gaut, tai gerokai padidintų jų turimus narius parlamente. smile

159159 rašė:

tuoj mes kaip pakovosim utiutiu, tai pyzdins is Lietuvos tie šlechtai

Tai eik, išvaryk 6%+ gyventojų. Po to gryžes papasakosi kaip sekėsi. wink

speju kad tu lenkas

manau, kad tik galbut issilavines ir pakantus zmogus wink

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#37 2011-04-06 22:44

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

159159 rašė:

taip, mes neinam i ju politika, mes nesakom varšuva musu, mes net savo krasto neturim (punskas, suvalkai, seinai) o jie dar Vilniaus nori. zodziu nebuvau nei uz nei pries Grybauskaite bet po šio jos sprendimo šia pavarde su pagarba tarsiu smile

prajuokinai...rock

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#38 2011-04-06 22:45

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

159159 rašė:

taip, mes neinam i ju politika, mes nesakom varšuva musu, mes net savo krasto neturim (punskas, suvalkai, seinai) o jie dar Vilniaus nori. zodziu nebuvau nei uz nei pries Grybauskaite bet po šio jos sprendimo šia pavarde su pagarba tarsiu smile

man ji visada patiko smile pagaliau zmogus valdzioje su tvirta nuomone ir sprendimais

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#39 2011-04-06 22:47

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

nu as dabar irgi manau kad taiga ne lenkas big_smile nes rašo bent Lietuviškai. tiktai nereikia mums laukt kol lenkai galvą apšiks, ant tiek pakančiam nereikia but

Neprisijungęs

 
JepsteR
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Ipswich
Registravosi: 2010-02-13
Žinutės: 885
Atsiliepimai: 2

#40 2011-04-07 00:25

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

Ka jus nesat buve lenkijoj? Niekad lenku mentai nera sustabde? Reiketu jums ten pabuvot ir pamatyt koke panieka jie rodo mums lietuvems. Pats savo kailiu patyriau kai lenku pasienietis paklause kur vaziuojet ir vairuotojas lietuviskai pasake ju miesto pavadinima, tai tie !@#$% vien del to kad nemokam lenkisku pavadinimu paseme dokumentus masina virs valandos poste uzlaike. Kai !@#$% lenku keliniai sustabdo ir pradeda tycia lenkiskai kalbint ir neduok dieve su juo nebusi malonu nesisypsosi ir lenkiskai nesvepluosi va tada is ju pasipila keismazodziai ir paniekos... Manau nevienas tolimu reisu vairotojas ta pati pasakys apie lenkus ir ju rodoma panieka lietuvems. Ta pati galiu pasakyti ir apie lenkus gyvenanciu lietuvoje, kurie pragyvene vos ne visa gyvenima cia net nesistenge kalbeti lietuviskai ir visiskai neskatina taip daryti savo vaiku... Kam mums daryti jiems kokias nuolaidas jeigu jiems nusisi** ant musu.

Neprisijungęs

 
girenas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-02-09
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#41 2011-04-07 00:32

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

Volframas rašė:

Is esmes jie ne lenkai, o tie patys lietuviai - lenkinimo aukos.

o paty ta tamashewski  po visu proceduru EP patraukti baudziamojon atsakomyben  del nesantaikos kurstymo

o siaip  gal ir deretu ramiau cia emocijas reiksti visiems...

senas anekdotas:
po sudetingos  galvos smegenu opreacijos , narkozes ir t.t. prabudes čiukčia parakalbo  lenkiškai

Paskutinį kartą taisė girenas (2011-04-07 00:36)

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#42 2011-04-07 00:51

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

girenas rašė:

Volframas rašė:

Is esmes jie ne lenkai, o tie patys lietuviai - lenkinimo aukos.

o paty ta tamashewski  po visu proceduru EP patraukti baudziamojon atsakomyben  del nesantaikos kurstymo

o siaip  gal ir deretu ramiau cia emocijas reiksti visiems...

senas anekdotas:
po sudetingos  galvos smegenu opreacijos , narkozes ir t.t. prabudes čiukčia parakalbo  lenkiškai

nykstys
istikruju, Lietuvis 2metai uzsienyje ir jau varo vietos kalba kad ka tu ka tu, o cia lenkai nuo 1920m ir visiskai nevienas net nenori ismokt Lietuviskai, tas pats ir su ju vaikais.

siaip mano pavarde lenkiska, matyt mano šaknys labai seniai buvo lenkijoj, kitas dalykas nuo manes lenkija gal 10km. bet as tu pauksciu taip nekenciu. atrodo šnaikšt šnaikšt ir nera big_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#43 2011-04-07 03:03

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

159159 rašė:

girenas rašė:

Volframas rašė:

Is esmes jie ne lenkai, o tie patys lietuviai - lenkinimo aukos.

o paty ta tamashewski  po visu proceduru EP patraukti baudziamojon atsakomyben  del nesantaikos kurstymo

o siaip  gal ir deretu ramiau cia emocijas reiksti visiems...

senas anekdotas:
po sudetingos  galvos smegenu opreacijos , narkozes ir t.t. prabudes čiukčia parakalbo  lenkiškai

nykstys
istikruju, Lietuvis 2metai uzsienyje ir jau varo vietos kalba kad ka tu ka tu, o cia lenkai nuo 1920m ir visiskai nevienas net nenori ismokt Lietuviskai, tas pats ir su ju vaikais.

siaip mano pavarde lenkiska, matyt mano šaknys labai seniai buvo lenkijoj, kitas dalykas nuo manes lenkija gal 10km. bet as tu pauksciu taip nekenciu. atrodo šnaikšt šnaikšt ir nera big_smilebig_smile

tau patarimas butu ne taip atvirai reiksti savo nuomone. lenkas yra gyvenimo budas. puikiai pasirode kokia tai istikruju yra tauta per kaune vykusias futbolo varzybas. siandien perziurejau 5 faru serijas, ir daugumoje ivykiu, ivykusiu vilniuje, dalyvavo rusakalbiai asmenys. isvada: arba labai daug rusakalbiu vilniuje, arba jie yra linke i nusizengimus.

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#44 2011-04-07 08:43

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

siandien per radija dar girdejau, kad Lenkijoje planuoja uzdaryti kelias lietuviskas mokyklas..cia butent lenkai pries mus kovoja, o Tomasevskis naudoja sena paprasta "geriausia gynyba - puolimas"

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#45 2011-04-07 09:57

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

Dėl skinų Povilas labai teisingai pasakė. Daugiau nei pusė yra skinai tik tiek, kad pabūti dėl chėbros. Nei supratimo nei nuostatų neturi. Patys nežino kam priklauso ir į ką tiki.  Vilniaus skinai dauguma bendrauja su negrais ir tais pačiais "kacapais". Tačiau prigėrė ir pamatę kitatautį, rusakalbį ir tt. jaučia pareigą jį užkabinti. Nors tas galbūt daugiau žinių turi apie Lt. istoriją ir tt.  Nenormalus apie kokius tu Klp. skinus turėjai galvoj? Jaunuosius ar vyresnius? Nes jaunieji tai visiškas pasityčiojimas. Elgiasi taip kaip matė elgiantis per teliką - viskas.

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#46 2011-04-07 10:35

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

Taiga rašė:

159159 rašė:

kad nacionalistai nereiskia kad bukaprociai, as irgi esu nacionalistas kadangi uz viska labiau nekenciu lenku (istikruju mano lenkiska pavarde, bet mano šaknys jau keli šimtai metu Lietuvoje), kadangi esu visiskas patriotas. tikrai jiems ne alus ir mustynes patinka, visur visokiu zmoniu yra. ir gerai daro kad zudo, kaip kitaip isvyt lenkus is Lietuvos? na gerai, nebekomentuosiu nes jau karta gavau bana uz savo nuomones isreiskima apie lenkus.

Ėch, jaunystė kvailystė... Perfrazavus vieną protingo žmogaus mintį, "Aš niekada nesakiau, kad visi nacionalistai yra kvailiai. Aš tik sakiau, kad visi kvailiai yra nacionalistai". wink Čia žinoma asmeniškai niekam netaikau. O kad tie skinai tokie patys buki kaip Tomaševskis, tai yra neginčytinas faktas. Nekentėjai didieji, kurių jei paklaustum, už ką jie nekenčia tautinių mažumų, tai nesugebėtų atsakyti. Vat yra apie skinus labai geras filmas - "American History X", tai ten juodukas ir sako kaliūzėj skinui: "My name is Derek, and I hate them niggas. I dont know why, I dont know what a nigga is. Lets just go and hate them anyway". wink Aišku, kai tau salyginai nedaug metų, gali sau leist pasakyt "Nu ir gerai kad žudo", tai niekas taves per daug nepasmerks. Po to kai suvoki, ką tai iš tiesų reiškia, fantazija biškį atšoka...

159159 rašė:

taigi ne visi zmones vienodi buna. cia kaip su tais forsais, jei jau treninguotas tai jau fsio, ne zmogus.
manau turetu but paprasta, Lietuva nuo pavergti bandanciu kitatauciu

Jau matau tą vaizdą, kaip 6% lenkų pavergia likusius 94% populiacijos... Oi linksmi jūs žmonės. big_smile

Yra tokia tauta, kuri su daug mažiau populiacijos pavergė visą pasaulį smile

Neprisijungęs

 
girenas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-02-09
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#47 2011-04-07 12:07

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

sidaz matyt apie žydus smile

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#48 2011-04-07 12:25

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

Na tokiu "issisokeliu" buvo ir bus - toks jau tokiu zmogaus bruozas. Kita vertus, puiki priemone padaryt karjera, "Šustauskas" puikus pavyzdys.. Deja, tokios "zvaigzdes" tera "kometos", suzimba trumpam.. Teisingai kazkas pasake: pasikeis kartos - isnyks ir senos problemos.

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#49 2011-04-07 12:47

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

NekenČiu Lenku

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-04-07 15:30)

Neprisijungęs

 
RBMK
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 76
Atsiliepimai: 0

#50 2011-04-07 13:33

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

1

Paskutinį kartą taisė RBMK (2011-04-07 13:38)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net