Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#1 2011-05-17 13:00

Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Sveiki, turiu tokia situacija kai mano motyvacija sportui del tam tikru priezasciu yra gerokai sumazejus. Taigi noriu paklausti kaip islaikyti ta motyvacija visada, ir kaip jus tai darote kiekvienas? Suprantu, kad kai sportuoji automatiskai tos motyvacijos buna visada (bent jau man) bet dabar pats sedziu su sulauzyta koja ir jau trecia savaite nesportuoju, del to labai grauzia sazine, nes sitam sportui atiduodu daug saves ir turiu savu tikslu. Kad ir kaip ten bebutu siuo metu motyvazija kaip jau minejau yra sumazejusi, netgi pradejau kitaip mastyt ir ziuret i viska, teko per ta laika ir alaus atsigert ir cigarete uztraukt ir viskas praktiskai del to, kad dingo ta motyvacija.  Tarkim  jei anksciau i tokius kurie geria alu, ruko ar visaip kitaip zaloja save plius neprisiziuri ziuredavau pavirsutiniskai,  tai dabar nesant motyvacijai viskas pasikeite, atrodo nieko tokio. Iki tol taip nebuvo, vieninteles mintys galvoje sukosi apie kokybiska maista, treniruotes ir poilsi ir taip jau nebe pirma karta, kai tenka padaryti pertraukas siame sporte. Sportuojant, kad palaikyt motyvacija uztekdavo pagalvot apie savo norimo kuno atvaizda, paziuret filmuka youtube ar uzeit i foruma, bet dabar to tikrai neuztenka ir tai labai nervina. Prie viso to prisideda mano aplinka, draugu sportuojanciu turiu nemazai, bet jie visi gyvena gan toli nuo manes, yra isvaziave arba nelabai sutariu, bunant daznai su sportuojanciu ta motyvacija taip pat pakyla, bet yra taip, kad siuo metu ir apskritai jau kelis men tenka buti su tokiais kuriu as butent ir nemegstu big_smile (kalbant apie ju zalingus iprocius ir pns).

Nezinau ar kas supratot ka nors is mano teksto, bet kas suprato apie ka kalba pasidalinkit savo mintim bei patirtim smile

Beje gal kas turi kokiu pasiulymu kaip sportuoti namie, ta prasme bent kazkiek forma palaikyti (visgi menuo be sporto is kuriu pora sav jau pramazinau. Ups... hmm ), nes kazkaip nesinori tokiu pastangu palaidot. Is esmes esu toks pat sveikas kaip ir anksciau, tik tiek, kad paeit normaliai negaliu, tai visi namu pratimai i kuriuos reikia ijungt kojas atkrenta. Darau tik atsispaudimus ir kartais prisitraukimus, turniko neturiu, tai darau ant tokios nesamones, bet kadangi ji toli, daznai vaiksciot nesinori.

Neprisijungęs

 
beAast
aNgry buNny
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2009-08-27
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 0

#2 2011-05-17 13:15

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

nezinau turiu ideala turiu tiksla but toks kaip jis, ta prasme atrodyt,pries treniruote turiu atsirinkes keleta video kuriuos paziuriu ir begte i sale noris eit ,i kiekviena treniruote einu uzsideges ir po treniruotes net liudna buna ,kad ji jau baiges:)

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#3 2011-05-17 13:19

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

jeigu truksta motyvacijos, nenori eit, kam save kankinti? sportas yra vertybe tik tada, kai sportuoji savo noru, tada kada nori. gali pasirinkti kitu uzsiemimu juk. Mano motyvacija yra noras, bet beabejo, buna, kad praleidziu ir savaite ir tris, bet grystu ne del rezultatu ar pan, o del to, kad NORIU SPORTUOT smile Ne ant scenos lipsim, nesuk sau galvos, sportuoji tiek kiek nori ir tiek. Vienas nori, kad matytusi, jog jis tik sportuojantis, kitas nori atrodyt kaip kulturistas tai ir laikosi stipraus grafiko. Bet velgi, alinantis grafikas vyksta ne per prievarta, o su dideliu noru kazko pasiekt

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#4 2011-05-17 13:19

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Bent jau mane tai visad motyvuoja muzika ir koks motyvacinis video. Mano pats mėgiamiausias (visad užmotyvuoja)  -

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#5 2011-05-17 13:31

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

AndrewM rašė:

jeigu truksta motyvacijos, nenori eit, kam save kankinti? sportas yra vertybe tik tada, kai sportuoji savo noru, tada kada nori. gali pasirinkti kitu uzsiemimu juk. Mano motyvacija yra noras, bet beabejo, buna, kad praleidziu ir savaite ir tris, bet grystu ne del rezultatu ar pan, o del to, kad NORIU SPORTUOT smile Ne ant scenos lipsim, nesuk sau galvos, sportuoji tiek kiek nori ir tiek. Vienas nori, kad matytusi, jog jis tik sportuojantis, kitas nori atrodyt kaip kulturistas tai ir laikosi stipraus grafiko. Bet velgi, alinantis grafikas vyksta ne per prievarta, o su dideliu noru kazko pasiekt

Apie koki nenora cia snekam? ar bent buvau uzsimines, kad nenoriu? Manau vien temos pavadinimas viskap pasako ir tai, kad isvis sukurta tokia tema smile

Neprisijungęs

 
Uzsispyres16
Dažnas senbūvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2010-08-01
Žinutės: 1253
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#6 2011-05-17 14:02

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

galvok ,kad kiekvienas padarytas pratimas,pakartojimas tave pakelia vienu zingsneliu aukstyn link tavo tikslo.Bent as jau vadovajausi tokia motivacine ideja.Esu youtubei isziurejas vos ne visus video ,kur sneka Mr.Olympia laimetojai ir maciau Pumping Iron ,su Total Rebuild filmus.Patikek tai padeda:D po tokiu filmu ir video i sporta pradedi ziuret tik ne kai pi pomegi ,o kaip  i gyvenimo buda.

Neprisijungęs

 
Pelkių žirgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bliūdas ryžių
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 5

#7 2011-05-17 14:04

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

http://s2.15cdn.lt/images/photos/616178/big/1304800862eovc0637.jpg


Papasakok jam savo istoriją. hmm

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#8 2011-05-17 14:19

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

P406 rašė:

Bent jau mane tai visad motyvuoja muzika ir koks motyvacinis video. Mano pats mėgiamiausias (visad užmotyvuoja)  -

Oj sitas super smile tiek video, tiek daina. Mane labai motyvuoja, daugybe kartu ziuretas video Beauty of bodybuilding, po Pelkiu zirgo parasu radau-

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#9 2011-05-17 14:23

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Uzsispyres16 rašė:

galvok ,kad kiekvienas padarytas pratimas,pakartojimas tave pakelia vienu zingsneliu aukstyn link tavo tikslo.Bent as jau vadovajausi tokia motivacine ideja.Esu youtubei isziurejas vos ne visus video ,kur sneka Mr.Olympia laimetojai ir maciau Pumping Iron ,su Total Rebuild filmus.Patikek tai padeda:D po tokiu filmu ir video i sporta pradedi ziuret tik ne kai pi pomegi ,o kaip  i gyvenimo buda.

Galvoju ir taip daznai.  Video visus youtube motyvacinius ir siaip visokius kas susije su BB esu turbut irgi mates, filmu kompe apie BB 30GB. Bet tai laikina, nors ir del tos laikinos motyvacijos verta paziuret ar netgi kazko ismokt. Nei vieno is tavo paminetu filmu nemaciau, butinai dabar juos parsisiusiu. Dekui.  smile

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#10 2011-05-17 14:26

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Pelkiu zirgas - pats suvoki, kad cia visai kita situacija ir kita kalba, net nenoreciau diskutuot ta tema. hmm

duglas  - Beauty of bodybuilding - video daugiausiai kartu mane ikvepes, jauciu koki pora men kasdien as ji leisdavau, ismokes atmintinai as ten jau viska, bet deja nebemotyvuoja beveik, nors kartais vis dar isijungiu wink

Neprisijungęs

 
robocop
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-13
Žinutės: 306
Atsiliepimai: 3

#11 2011-05-17 14:30

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Visiems manau atsiranda silpnybes akimirku, vieniem noris viska mesti, o kitiem ne smile Turi pats zinoti kas tave motyvuoja, gal tai vaizdas veidrodyje, gal prisiminimai, gal svajones ir tikslas. Mane motyvuoja tokie video kaip Beuty of Bodybuilding. Galvok ne kiek uz tave yra geresniu, o kiek tu jau esi pralenkes.

Paskutinį kartą taisė robocop (2011-05-17 14:31)

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#12 2011-05-17 14:47

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

robocop rašė:

Visiems manau atsiranda silpnybes akimirku, vieniem noris viska mesti, o kitiem ne smile Turi pats zinoti kas tave motyvuoja, gal tai vaizdas veidrodyje, gal prisiminimai, gal svajones ir tikslas. Mane motyvuoja tokie video kaip Beuty of Bodybuilding. Galvok ne kiek uz tave yra geresniu, o kiek tu jau esi pralenkes.

Jei visi  taip galvotume turbut niekas nejudetu, nebutu konkurencijos. Man asmeniskai nepatinka kai tarkim turi koki drauga savo amziaus, galbut sudejimo, toki pat staza sporte ir jis ten geriau atrodo ar daugiau paspaudzia, neziurint i genus. Tai mane motyvuoja tobulet ir nenuleist ranku, bet jei pradeciau ziuret i tuos, kuriuos as jau senai aplenkes, tai manau nieko gero nebutu. Mano tokia nuomone.

Neprisijungęs

 
aDze
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-15
Žinutės: 597
Atsiliepimai: 1

#13 2011-05-17 15:06

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Galvok,kad kas diena save nuvedi i kita lygi, kureme dar nebuvai ir kuriame dar gali buti.Pradek sunkiau dirbti ir pajausti ta skausma,nuovargi, kuris ves dar karta ateiti i sale ir parodyti viso to rezultata, koks buvai ir koks jau esi.Buk nusiteikes visada su gerom mintym apie sporta.Bandyk ismesti visas mintis ,kodel neturiu eiti, tiesiog negalvok. Dar limksmiau jei su draugu, su kuriuo galite konkuruoti.Stebint savo progresa.Galvojant,kad sportas geriau nei cigaras su bambaliu pazasti, kuris nuves niekur .Galesi girdamsis va sportavau ir pasiekiau gera frma ar rezultatu ir neprasigeriau iki zemes graibimo.Sportuodamas suzinojau daug apie save ,istorija ir kitus faktorius kurie susije su sportu ir t.t  big_smile

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#14 2011-05-17 15:16

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

aDze rašė:

Galvok,kad kas diena save nuvedi i kita lygi, kureme dar nebuvai ir kuriame dar gali buti.Pradek sunkiau dirbti ir pajausti ta skausma,nuovargi, kuris ves dar karta ateiti i sale ir parodyti viso to rezultata, koks buvai ir koks jau esi.Buk nusiteikes visada su gerom mintym apie sporta.Bandyk ismesti visas mintis ,kodel neturiu eiti, tiesiog negalvok. Dar limksmiau jei su draugu, su kuriuo galite konkuruoti.Stebint savo progresa.Galvojant,kad sportas geriau nei cigaras su bambaliu pazasti, kuris nuves niekur .Galesi girdamsis va sportavau ir pasiekiau gera frma ar rezultatu ir neprasigeriau iki zemes graibimo.Sportuodamas suzinojau daug apie save ,istorija ir kitus faktorius kurie susije su sportu ir t.t  big_smile

Patiko tavo mintys, tik del to draugo. Neturiu as tokio su kuriuo galeciau konkuruoti, ten pasakiau tik kaip pavyzdi. Zinoma smagu butu toki turet,  kazkada ir turejau, bet turbut tai buvo  ne  jo pasaukimas big_smile

Neprisijungęs

 
aDze
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-15
Žinutės: 597
Atsiliepimai: 1

#15 2011-05-17 15:24

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Imaginative rašė:

aDze rašė:

Galvok,kad kas diena save nuvedi i kita lygi, kureme dar nebuvai ir kuriame dar gali buti.Pradek sunkiau dirbti ir pajausti ta skausma,nuovargi, kuris ves dar karta ateiti i sale ir parodyti viso to rezultata, koks buvai ir koks jau esi.Buk nusiteikes visada su gerom mintym apie sporta.Bandyk ismesti visas mintis ,kodel neturiu eiti, tiesiog negalvok. Dar limksmiau jei su draugu, su kuriuo galite konkuruoti.Stebint savo progresa.Galvojant,kad sportas geriau nei cigaras su bambaliu pazasti, kuris nuves niekur .Galesi girdamsis va sportavau ir pasiekiau gera frma ar rezultatu ir neprasigeriau iki zemes graibimo.Sportuodamas suzinojau daug apie save ,istorija ir kitus faktorius kurie susije su sportu ir t.t  big_smile

Patiko tavo mintys, tik del to draugo. Neturiu as tokio su kuriuo galeciau konkuruoti, ten pasakiau tik kaip pavyzdi. Zinoma smagu butu toki turet,  kazkada ir turejau, bet turbut tai buvo  ne  jo pasaukimas big_smile

As ir turejau.Jis pats atvede mane i sporta, bet isvaziavo i uzseni ir nera dabar tokio kuris rimciau ziuretu i sporta.Yra kurie kartais nueina, bet ant prikolo...

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#16 2011-05-17 15:37

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

aDze rašė:

Imaginative rašė:

aDze rašė:

Galvok,kad kas diena save nuvedi i kita lygi, kureme dar nebuvai ir kuriame dar gali buti.Pradek sunkiau dirbti ir pajausti ta skausma,nuovargi, kuris ves dar karta ateiti i sale ir parodyti viso to rezultata, koks buvai ir koks jau esi.Buk nusiteikes visada su gerom mintym apie sporta.Bandyk ismesti visas mintis ,kodel neturiu eiti, tiesiog negalvok. Dar limksmiau jei su draugu, su kuriuo galite konkuruoti.Stebint savo progresa.Galvojant,kad sportas geriau nei cigaras su bambaliu pazasti, kuris nuves niekur .Galesi girdamsis va sportavau ir pasiekiau gera frma ar rezultatu ir neprasigeriau iki zemes graibimo.Sportuodamas suzinojau daug apie save ,istorija ir kitus faktorius kurie susije su sportu ir t.t  big_smile

Patiko tavo mintys, tik del to draugo. Neturiu as tokio su kuriuo galeciau konkuruoti, ten pasakiau tik kaip pavyzdi. Zinoma smagu butu toki turet,  kazkada ir turejau, bet turbut tai buvo  ne  jo pasaukimas big_smile

As ir turejau.Jis pats atvede mane i sporta, bet isvaziavo i uzseni ir nera dabar tokio kuris rimciau ziuretu i sporta.Yra kurie kartais nueina, bet ant prikolo...

Jo, tokiu daug, kurie nueina del to, kad vasara negeda butu maikes nusiimt.  Su tokiu dazniausiai net nera apie ka sneket, jei kalba eina apie si sporta.

Bet realiai tai cia gyvenimo  budas, nezinau kaip jus, bet man nelabai iseina sio sporto suderint su kuom nors kitu, jei as tikrai atsidaves tam sportui man jis ir buna galvoj, o ne kazkas kitas. Bet kai pagalvoji, kad is sio sporto duonos nelabai uzsidirbsi, tai reikia nustatyt tam tikras ribas tam, kad galetum dirbt ar mokytis prie to pacio, bet jei as pradedu mokytis, dirbt ar siaip dometis kazkuo tada isijautes pamirstu ta sporta, net ne tai kad pamirsti, o tiesiog maziau skiri tam demesio, kurio kartais galbut net per mazai, kad pasiektum norimu rezultatu. Daznai pagalvoju apie tai, kaip butu kul jei per visa diena galeciau nieko neveikt apart treniruotis, valgyt ir miegot big_smile

Paskutinį kartą taisė Imaginative (2011-05-17 15:38)

Neprisijungęs

 
Pelkių žirgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bliūdas ryžių
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 5

#17 2011-05-17 15:42

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Aš nemanau, kad kas nors kitas apart tavęs gali tave motyvuoti. Jei po 3 savaičių nesporto  tavo vienoj rankoj alus, kitoj cigaretės, vadinas i kažką turi keisti savo mąstyme. Tokios situacijos padeda atpažinti save.
Man pavyzdžiui motyvacija yra ne tada,  kai tu progresuoji valgydamas mamos kotletus,  bet kai gyvenimas tave parklupdo, ar tai traumos, ar kita. Ir kai tu tiesiog akyse visas leidiesi kaip balionas, nes negali nei maitintis  normaliai, nei sportuoti, nei ilsėtis.  Viskas koncentruojasi  į savęs išbandymą. Ar iškęsi, ar sugebėsi atsikelti, ar tiesiog viską mesi.
Visą esmę pajauti ne tada, kai tau daryti kažką yra lengva, bet kai daryti yra labai sunku ar net beveik neįmanoma. Sėkmės.

Paskutinį kartą taisė Pelkių žirgas (2011-05-17 15:44)

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#18 2011-05-17 16:01

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Pelkių žirgas rašė:

Aš nemanau, kad kas nors kitas apart tavęs gali tave motyvuoti. Jei po 3 savaičių nesporto  tavo vienoj rankoj alus, kitoj cigaretės, vadinas i kažką turi keisti savo mąstyme. Tokios situacijos padeda atpažinti save.
Man pavyzdžiui motyvacija yra ne tada,  kai tu progresuoji valgydamas mamos kotletus,  bet kai gyvenimas tave parklupdo, ar tai traumos, ar kita. Ir kai tu tiesiog akyse visas leidiesi kaip balionas, nes negali nei maitintis  normaliai, nei sportuoti, nei ilsėtis.  Viskas koncentruojasi  į savęs išbandymą. Ar iškęsi, ar sugebėsi atsikelti, ar tiesiog viską mesi.
Visą esmę pajauti ne tada, kai tau daryti kažką yra lengva, bet kai daryti yra labai sunku ar net beveik neįmanoma. Sėkmės.

Manau daugelis mane ne taip suprato, ta menesio pertrauka nieko nepakeis, as vel toliau sekmigai sportuosiu, ir tikrai nesiruosiu mesti viso sito. Tiesiog kuriau sia tema, nes daznai susiduriu su kazkuo kitu, susidomiu ar pns (nebutinai kalbant apie sporta) ir per daug isigilines i tai pradedu pamazu pamirsti sporta ir kaip jau sakiau skirti jam maziau demesio, kartu dingsta ir motyvacija ir pasikeicia paziuris i tai,  todel ir atejau cia su klausimu, kaip visuomet islaikyt motyvacija? smile
O su alum buvo ir cigaretem buvo tik karta, ir manau tai nepasikartos. Nesistengiu pries kazka cia teisintis, net jei ir meluociau tai apgaudineciau tik save, ne kazka kita.

Neprisijungęs

 
Pelkių žirgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bliūdas ryžių
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 5

#19 2011-05-17 16:04

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Jei domiesi kitom veiklom, tai nieko čia blogo, jei jos tau teikia malonumą ir naudą.

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#20 2011-05-17 19:50

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Pelkių žirgas rašė:

Jei domiesi kitom veiklom, tai nieko čia blogo, jei jos tau teikia malonumą ir naudą.

Dometis tai domiuos, bet esme tame, kad pradejus rimciau kazkuo dometis kaip jau sakiau po truputi dingsta motyvacija sportui, pasikeicia galbut kazkiek poziuris i ji ir pns... Todel ir rasau cia smile

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#21 2011-05-17 20:01

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Kiek paciam metu?

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#22 2011-05-17 20:12

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Puma9ANX rašė:

Kiek paciam metu?

Metu nedaug, lankau dar mokykla.

Neprisijungęs

 
Ingre
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-14
Žinutės: 194
Atsiliepimai: 0

#23 2011-05-17 20:22

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Pelkių žirgas rašė:

Aš nemanau, kad kas nors kitas apart tavęs gali tave motyvuoti. Jei po 3 savaičių nesporto  tavo vienoj rankoj alus, kitoj cigaretės, vadinas i kažką turi keisti savo mąstyme. Tokios situacijos padeda atpažinti save.
Man pavyzdžiui motyvacija yra ne tada,  kai tu progresuoji valgydamas mamos kotletus,  bet kai gyvenimas tave parklupdo, ar tai traumos, ar kita. Ir kai tu tiesiog akyse visas leidiesi kaip balionas, nes negali nei maitintis  normaliai, nei sportuoti, nei ilsėtis.  Viskas koncentruojasi  į savęs išbandymą. Ar iškęsi, ar sugebėsi atsikelti, ar tiesiog viską mesi.
Visą esmę pajauti ne tada, kai tau daryti kažką yra lengva, bet kai daryti yra labai sunku ar net beveik neįmanoma. Sėkmės.

Oho tema big_smile Pasiskaičiau minčių, o dabar laiptais į viršų.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#24 2011-05-17 20:54

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Imaginative rašė:

Pelkių žirgas rašė:

Aš nemanau, kad kas nors kitas apart tavęs gali tave motyvuoti. Jei po 3 savaičių nesporto  tavo vienoj rankoj alus, kitoj cigaretės, vadinas i kažką turi keisti savo mąstyme. Tokios situacijos padeda atpažinti save.
Man pavyzdžiui motyvacija yra ne tada,  kai tu progresuoji valgydamas mamos kotletus,  bet kai gyvenimas tave parklupdo, ar tai traumos, ar kita. Ir kai tu tiesiog akyse visas leidiesi kaip balionas, nes negali nei maitintis  normaliai, nei sportuoti, nei ilsėtis.  Viskas koncentruojasi  į savęs išbandymą. Ar iškęsi, ar sugebėsi atsikelti, ar tiesiog viską mesi.
Visą esmę pajauti ne tada, kai tau daryti kažką yra lengva, bet kai daryti yra labai sunku ar net beveik neįmanoma. Sėkmės.

Manau daugelis mane ne taip suprato, ta menesio pertrauka nieko nepakeis, as vel toliau sekmigai sportuosiu, ir tikrai nesiruosiu mesti viso sito. Tiesiog kuriau sia tema, nes daznai susiduriu su kazkuo kitu, susidomiu ar pns (nebutinai kalbant apie sporta) ir per daug isigilines i tai pradedu pamazu pamirsti sporta ir kaip jau sakiau skirti jam maziau demesio, kartu dingsta ir motyvacija ir pasikeicia paziuris i tai,  todel ir atejau cia su klausimu, kaip visuomet islaikyt motyvacija? smile
O su alum buvo ir cigaretem buvo tik karta, ir manau tai nepasikartos. Nesistengiu pries kazka cia teisintis, net jei ir meluociau tai apgaudineciau tik save, ne kazka kita.

esu mates tokiu kur toliau pradeda sportuot,po 2sav spjauna y viska,o del noro sportuot manau tai turi but jau ykrauja nuo vaikystes yauge,nes dauguma iscia esanciu kulturistais jau nuo vaikystes zavejosi ir norejiome but dideli,as jau bent hantelius tevu issivweerkiau budamas 6eriu:D

Neprisijungęs

 
Pelkių žirgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bliūdas ryžių
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 5

#25 2011-05-17 20:59

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

sporcmenas-2 rašė:

Imaginative rašė:

Pelkių žirgas rašė:

Aš nemanau, kad kas nors kitas apart tavęs gali tave motyvuoti. Jei po 3 savaičių nesporto  tavo vienoj rankoj alus, kitoj cigaretės, vadinas i kažką turi keisti savo mąstyme. Tokios situacijos padeda atpažinti save.
Man pavyzdžiui motyvacija yra ne tada,  kai tu progresuoji valgydamas mamos kotletus,  bet kai gyvenimas tave parklupdo, ar tai traumos, ar kita. Ir kai tu tiesiog akyse visas leidiesi kaip balionas, nes negali nei maitintis  normaliai, nei sportuoti, nei ilsėtis.  Viskas koncentruojasi  į savęs išbandymą. Ar iškęsi, ar sugebėsi atsikelti, ar tiesiog viską mesi.
Visą esmę pajauti ne tada, kai tau daryti kažką yra lengva, bet kai daryti yra labai sunku ar net beveik neįmanoma. Sėkmės.

Manau daugelis mane ne taip suprato, ta menesio pertrauka nieko nepakeis, as vel toliau sekmigai sportuosiu, ir tikrai nesiruosiu mesti viso sito. Tiesiog kuriau sia tema, nes daznai susiduriu su kazkuo kitu, susidomiu ar pns (nebutinai kalbant apie sporta) ir per daug isigilines i tai pradedu pamazu pamirsti sporta ir kaip jau sakiau skirti jam maziau demesio, kartu dingsta ir motyvacija ir pasikeicia paziuris i tai,  todel ir atejau cia su klausimu, kaip visuomet islaikyt motyvacija? smile
O su alum buvo ir cigaretem buvo tik karta, ir manau tai nepasikartos. Nesistengiu pries kazka cia teisintis, net jei ir meluociau tai apgaudineciau tik save, ne kazka kita.

esu mates tokiu kur toliau pradeda sportuot,po 2sav spjauna y viska,o del noro sportuot manau tai turi but jau ykrauja nuo vaikystes yauge,nes dauguma iscia esanciu kulturistais jau nuo vaikystes zavejosi ir norejiome but dideli,as jau bent hantelius tevu issivweerkiau budamas 6eriu:D

lollolalah

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net