Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#26 2011-05-22 17:54

Re: naujokas

engdomis12 rašė:

naturaliai sportuodamas priaugau daugiau nei 15kg nuo 75 iki 90 per du metus su pertraukom bet noriu pavartot db kanors trumpai, kazka tokio kas butu vienas is silpnesniu preparatu su maziausiom komplikacijomis nes man tik pradzios reik

tabletinis ir maziausios komplikacijos nelabai suderinama

Neprisijungęs

 
engdomis12
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-22
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#27 2011-05-22 18:01

Re: naujokas

nenormalus rašė:

engdomis12 rašė:

naturaliai sportuodamas priaugau daugiau nei 15kg nuo 75 iki 90 per du metus su pertraukom bet noriu pavartot db kanors trumpai, kazka tokio kas butu vienas is silpnesniu preparatu su maziausiom komplikacijomis nes man tik pradzios reik

tabletinis ir maziausios komplikacijos nelabai suderinama

tai tabletemis yra kakutis vienu zodziu, o tai injekcinis preparatas simpnesnis yra koks?

Neprisijungęs

 
engdomis12
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-22
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#28 2011-05-22 18:08

Re: naujokas

bender rašė:

Nusipirk papildu gleby, stipresniu kokiu truputi ir viskas,  farma tau dar anksti vartot. O pasiskaityt pasidomet gali, zinios nepakenks.

tai taip as tam cia ir esu kad suzinociau daugiau apie sita reikala, siuo momentu geriu ir animal stak + baltimu gana daug ir stengiuos valgyt bet sakau jau kiek laiko sustinge rezultatai ir noretusi to tokio lengvo postumio

Neprisijungęs

 
butuzzic
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-03-01
Žinutės: 226
Atsiliepimai: 0

#29 2011-05-22 18:27

Re: naujokas

engdomis12 rašė:

bender rašė:

Jei nori kad kursas butu teisingai sustatytas be injekcinio vieno preparato neapseisi. Testoteronas buna tik injekcinis o jis butinas kiekvienam kurse.

aisku, o isvis logiskai skamba jei noriu tik vienam kartui o poto tik su papildais, ar pavartojus viena karta viskas kas uzsidejo dingtu ar isvis nuo 1 kurso butu poveikis. ir jeigu reiktu tai ir injekcija paimciau bet sakau man tik 1nam kursui, tai ar butu koks nors isvis poveikis nuo 1no kurso

paimk viena tablete metano - va tau ir bus tik mazam, vienam kartui be jokiu pasekmiu... Na kas per vaikiski issisokimai  smile

Neprisijungęs

 
tomass
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-10
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#30 2011-05-22 18:37

Re: naujokas

po kurso noris ir kito big_smile su vienu kartu nelabai ir apseisi.Pilna cia prirasyta apie pirmus kursus tik paskaitinet reikia,vos ne kiekviena diena kas klausia to pacio.Popiliariausias manau buna deka,susta,metanas big_smile  aisku jei turi finansu,tai gali ka ir geriau.

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#31 2011-05-22 18:39

Re: naujokas

patarciau pamirst tokia minti. Po kurso numusi savo motyvacija dar desimt kart labiau

Neprisijungęs

 
tomass
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-10
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#32 2011-05-22 18:45

Re: naujokas

tas turbut ir blogiausia,,Atsimenu strokese dirbdavau po 12h ir mieliau eidavau sportuot nei po kurso.Eini poto jau tikrai per prievarta sportuot,kol viskas vel susitvarko.

Neprisijungęs

 
zyrtecs
Dažnas senbūvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2009-05-17
Žinutės: 1237
Atsiliepimai: 13

#33 2011-05-22 18:46

Re: naujokas

engdomis12 rašė:

sveiki sportininkai, man 22 sportuoju jau 2metus, ir aisku nebeuztenka man ka matau, noriu paprasto patarimo ka vartoti, noreciau tik 1 kartui ir tableciu nes tik mazo postumio noriu. ka patartumet aciu

Nemanau jog reikia tau tos farmos .,jei neprogresuoji problema: mityboje arba treniruotese

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#34 2011-05-22 19:08

Re: naujokas

tomass rašė:

tas turbut ir blogiausia,,Atsimenu strokese dirbdavau po 12h ir mieliau eidavau sportuot nei po kurso.Eini poto jau tikrai per prievarta sportuot,kol viskas vel susitvarko.

va butent,kol pramusi ta nora prireikia geru metu:D

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#35 2011-05-22 19:21

Re: naujokas

siaip tai jei ugis 190 ir svoris 90, tai cia ciut ne pradinis taskas nuo kurio pradedi augti pradek daugiau valgyt kokybiskesnio maisto pakelk proteino dozes ir bus ciki wink sunkesniu treniruociu nebijok...gali kretino ar kokio pumpo pasiimt turetu kabinti ir gausi toki poveiki kokio nori wink

Neprisijungęs

 
engdomis12
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-22
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#36 2011-05-22 19:24

Re: naujokas

nu super tada , dar kokius 1metus sausai varysiu ir ziuresiu kaip rezultatai , nes nesinori rimtai prie chemijos pult bet jei jau vartot tai rimtai , tai dar kantrybes ir bus ok manau big_smile

Neprisijungęs

 
Markiz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-04-08
Žinutės: 263
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#37 2011-05-22 19:27

Re: naujokas

sikart pritariu natural1978 nuomonei, man tikrai pirma kart patiko sis jo pasisakymas, karts nuo karto pagalwodavau apie sterus, bet vis nuvydavau tas mintis i sona, kaip sakoma didziausios problemos kyla is nepasitikejimo savimi... nemanau, kad cia visi vartojantys esat olimpines sakos atstovai, kad varytumet tuos steroidus ar bent dalyvaujantys kokio lt miestelio varzybose kulturizmo, esme, kam gadint ta sveikata, jei po keliu metu ar 10 metu nieks net nepasakys kad sportavot, kazkada buwot raumeningas (vandeningas tiksliau), busit panasus i 90proc. seniu, kurie vaiksto su pilvais... o dar ir kokiu bedu sveikatos turesit, taip kad as uz sterus jeigu esi profesonalas, uz tai uzdirbi gerus pinigus, o jei ne tada augink naturaliai, nes tai ka uzauginai naturaliai galbut dar pamatys  ir tavo vaikai, jiems tikrai tai butu didele motyvacija, o ne tai kad tevas kazkada buwo lb stiprus kelis menesius, raumingas, bet viskas greit subliusko... pridurdamas dar noreciau pasakyt, nera geresnio jausmo kai svarstykles rodo gerus rezultatus, visi tave giria ir pan, bet nera blogesnio jausmo kai grizai i ta taska del kurio visa tai pradejai

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#38 2011-05-22 21:39

Re: naujokas

Markiz rašė:

sikart pritariu natural1978 nuomonei, man tikrai pirma kart patiko sis jo pasisakymas, karts nuo karto pagalwodavau apie sterus, bet vis nuvydavau tas mintis i sona, kaip sakoma didziausios problemos kyla is nepasitikejimo savimi... nemanau, kad cia visi vartojantys esat olimpines sakos atstovai, kad varytumet tuos steroidus ar bent dalyvaujantys kokio lt miestelio varzybose kulturizmo, esme, kam gadint ta sveikata, jei po keliu metu ar 10 metu nieks net nepasakys kad sportavot, kazkada buwot raumeningas (vandeningas tiksliau), busit panasus i 90proc. seniu, kurie vaiksto su pilvais... o dar ir kokiu bedu sveikatos turesit, taip kad as uz sterus jeigu esi profesonalas, uz tai uzdirbi gerus pinigus, o jei ne tada augink naturaliai, nes tai ka uzauginai naturaliai galbut dar pamatys  ir tavo vaikai, jiems tikrai tai butu didele motyvacija, o ne tai kad tevas kazkada buwo lb stiprus kelis menesius, raumingas, bet viskas greit subliusko... pridurdamas dar noreciau pasakyt, nera geresnio jausmo kai svarstykles rodo gerus rezultatus, visi tave giria ir pan, bet nera blogesnio jausmo kai grizai i ta taska del kurio visa tai pradejai

aga...jai su sterais varysi viskas dings nesportavus,bet jai sausai isliks kazkas,iskur jus tyokes teorijas traukiat:mad:

Neprisijungęs

 
Markiz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-04-08
Žinutės: 263
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#39 2011-05-22 22:23

Re: naujokas

faktas kad steru rezulattas zymiai trumpesnis negu ilgas ir naturalus darbas, mano draugas 5 metus sportuoja suda pasieke su sterais kuo galejo pasigirt ale dideliu bicu 41, pagere savaite vsio is 41 liko 36... as turiu omeny , kad su sterais ilgai neprisportuosi, o sausai gali iki senatves, taip reikia suprast mano minty..

Neprisijungęs

 
Masteris
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-09-16
Žinutės: 149
Atsiliepimai: 1

#40 2011-05-22 22:55

Re: naujokas

Markiz rašė:

faktas kad steru rezulattas zymiai trumpesnis negu ilgas ir naturalus darbas, mano draugas 5 metus sportuoja suda pasieke su sterais kuo galejo pasigirt ale dideliu bicu 41, pagere savaite vsio is 41 liko 36... as turiu omeny , kad su sterais ilgai neprisportuosi, o sausai gali iki senatves, taip reikia suprast mano minty..

cia tikrai ne faktas!
reikia protingai vartot,bus ir rezultatas ir isliekamumas.

Neprisijungęs

 
engdomis12
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-22
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#41 2011-05-22 23:08

Re: naujokas

Masteris rašė:

Markiz rašė:

faktas kad steru rezulattas zymiai trumpesnis negu ilgas ir naturalus darbas, mano draugas 5 metus sportuoja suda pasieke su sterais kuo galejo pasigirt ale dideliu bicu 41, pagere savaite vsio is 41 liko 36... as turiu omeny , kad su sterais ilgai neprisportuosi, o sausai gali iki senatves, taip reikia suprast mano minty..

cia tikrai ne faktas!
reikia protingai vartot,bus ir rezultatas ir isliekamumas.

dalykas tame kad as nebijau sportuot ir sportuosiu ilgai, man patare pirkti Dianabol kokiu 100tableciu ir menesy gert ramiai, plius vartot kanors del kepenu, bet kiek paskaiciau kad nepiknaudziaujant dianbolu viskas su sveikata butu gerai. ar gera ideja butu taip daryt?

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#42 2011-05-22 23:13

Re: naujokas

engdomis12 rašė:

Masteris rašė:

Markiz rašė:

faktas kad steru rezulattas zymiai trumpesnis negu ilgas ir naturalus darbas, mano draugas 5 metus sportuoja suda pasieke su sterais kuo galejo pasigirt ale dideliu bicu 41, pagere savaite vsio is 41 liko 36... as turiu omeny , kad su sterais ilgai neprisportuosi, o sausai gali iki senatves, taip reikia suprast mano minty..

cia tikrai ne faktas!
reikia protingai vartot,bus ir rezultatas ir isliekamumas.

dalykas tame kad as nebijau sportuot ir sportuosiu ilgai, man patare pirkti Dianabol kokiu 100tableciu ir menesy gert ramiai, plius vartot kanors del kepenu, bet kiek paskaiciau kad nepiknaudziaujant dianbolu viskas su sveikata butu gerai. ar gera ideja butu taip daryt?

tik ne metanas,sitas tau motivacija uzmus visiskai,baigus vartoti zveriska jiega kuri buvo beveik visiskai krenta:supermario:

Neprisijungęs

 
engdomis12
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-22
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#43 2011-05-22 23:20

Re: naujokas

bet turbut ne tik jega bet ir uzauginta mase (vanduo) lb greit po nutraukimo dingtu

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#44 2011-05-22 23:24

Re: naujokas

engdomis12 rašė:

bet turbut ne tik jega bet ir uzauginta mase (vanduo) lb greit po nutraukimo dingtu

butent vanduo ir nieko nebelieka,nori isliekamumo geresnio imk viny koky geras svarus prepas,mazai uzaugins,bet ir nedaug nukris

Neprisijungęs

 
Miozeriux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-06-07
Žinutės: 499
Atsiliepimai: 1

#45 2011-05-23 00:34

Re: naujokas

cia daug kam taip buna kaip tau. Jeigu neaugi be steroidu tai nelabai augsi ir su steroidais, na bent jau tokiais apie ka tu cia kalbi, jeigu yra pirmas kursas, VISADA BUS IR ANTRAS, o motyvacija po kurso kaip tik stipriai sukris garantuoju as tau, nezaisk cia tom tabletem, jeigu nusprendi chemint tai chemink normaliai ir nebijok

Neprisijungęs

 
Barnis
Išmestas
Registravosi: 2011-05-16
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#46 2011-05-23 00:48

Re: naujokas

Iš savo patirties galiu pasakyti.
Aš irgi galvojau kažko paimt pirmam kursui (tabletinio) atsitiko taip,kad paėmiau metano 100 ir sustos po 250mg/week 8sav, viskas jėga,priaugau 13kg, jėgų daug, jaučiausi visiškoj euforijoj, rūbai tempia, visi giria,good.
Baigės kursas,viskas krenta, jėgos krenta, motyvacija mažėja.
Nu ir ką griebiausi antro kurso, po to sekė ir trečias. Dabar eis ir ketvirtas.
Tai sukelia priklausomybe, jeigu negali susitaikyt su kritimu po kurso, tai esminis faktorius su kuriuo reikia susitaikyti.
O vienam pabandymui tikrai neimk, nes tai tik dar labiau sumažins tavo natūralu augimą ir bus dar sunkiau augt, kad padidėsi ~3-4mėnesiam ir po krisi, nėra naudos.
Jeigu chimint,tai chimint. Arba išvis nechimint.
Kalbu iš asmeninės patirties.

O dėl tų tablečių jos daug toksiškenės,pvz kiek esu badęs tai nieko nejaučiu, nebent padidėjusi spaudimą (nes organizmas prikaupia vandens, tai natūralu)
O nuo tavo metano kyla rūgštys ir pn...

Paskutinį kartą taisė Barnis (2011-05-23 00:50)

Neprisijungęs

 
JepsteR
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Ipswich
Registravosi: 2010-02-13
Žinutės: 885
Atsiliepimai: 2

#47 2011-05-23 01:16

Re: naujokas

engdomis12 rašė:

bender rašė:

Jei nori kad kursas butu teisingai sustatytas be injekcinio vieno preparato neapseisi. Testoteronas buna tik injekcinis o jis butinas kiekvienam kurse.

aisku, o isvis logiskai skamba jei noriu tik vienam kartui o poto tik su papildais, ar pavartojus viena karta viskas kas uzsidejo dingtu ar isvis nuo 1 kurso butu poveikis. ir jeigu reiktu tai ir injekcija paimciau bet sakau man tik 1nam kursui, tai ar butu koks nors isvis poveikis nuo 1no kurso

Jeigu viska darysi teisingai ir sportu poto nemesi, tuomet tikrai liks. Kiek liks tai priklausys nuo taves ir tavo organizmo. Ar pirmas ar desimtas kursas, be adatu neapsieisi.

Tie kurie tave bando tave visaip atkalbet nuo chemijos mano nuomone yra skystaklyniai vaidinantys motinas tereses. O tie kurie savo skaudzia patirtim nori tave pamokyt yra nevykeliai.

Paskutinį kartą taisė JepsteR (2011-05-23 01:26)

Neprisijungęs

 
Barnis
Išmestas
Registravosi: 2011-05-16
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#48 2011-05-23 01:40

Re: naujokas

JepsteR rašė:

engdomis12 rašė:

bender rašė:

Jei nori kad kursas butu teisingai sustatytas be injekcinio vieno preparato neapseisi. Testoteronas buna tik injekcinis o jis butinas kiekvienam kurse.

aisku, o isvis logiskai skamba jei noriu tik vienam kartui o poto tik su papildais, ar pavartojus viena karta viskas kas uzsidejo dingtu ar isvis nuo 1 kurso butu poveikis. ir jeigu reiktu tai ir injekcija paimciau bet sakau man tik 1nam kursui, tai ar butu koks nors isvis poveikis nuo 1no kurso

Jeigu viska darysi teisingai ir sportu poto nemesi, tuomet tikrai liks. Kiek liks tai priklausys nuo taves ir tavo organizmo. Ar pirmas ar desimtas kursas, be adatu neapsieisi.

Tie kurie tave bando tave visaip atkalbet nuo chemijos mano nuomone yra skystaklyniai vaidinantys motinas tereses. O tie kurie savo skaudzia patirtim nori tave pamokyt yra nevykeliai.

3-4kg gal pasiliksi, jeigu gerai atsitatysi, maitinsies ir toliau sportuosi, o kokia nauda?
Nebūtų paprasčiau ir pigiau priaugt tų 3-4kg natūraliai, su papildais, maistu?
Nieko nebus su vienu kursu, patikėk manim ir kitais.
Bijai vilko, neeik į miška.

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#49 2011-05-23 09:00

Re: naujokas

engdomis12 rašė:

nenormalus rašė:

engdomis12 rašė:

naturaliai sportuodamas priaugau daugiau nei 15kg nuo 75 iki 90 per du metus su pertraukom bet noriu pavartot db kanors trumpai, kazka tokio kas butu vienas is silpnesniu preparatu su maziausiom komplikacijomis nes man tik pradzios reik

tabletinis ir maziausios komplikacijos nelabai suderinama

tai tabletemis yra kakutis vienu zodziu, o tai injekcinis preparatas simpnesnis yra koks?

testosterone propionate 100mg kas antra diena su 2.5g/kg baltymu, 3g/kg angliavandeniu

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#50 2011-05-23 09:23

Re: naujokas

JepsteR rašė:

engdomis12 rašė:

bender rašė:

Jei nori kad kursas butu teisingai sustatytas be injekcinio vieno preparato neapseisi. Testoteronas buna tik injekcinis o jis butinas kiekvienam kurse.

aisku, o isvis logiskai skamba jei noriu tik vienam kartui o poto tik su papildais, ar pavartojus viena karta viskas kas uzsidejo dingtu ar isvis nuo 1 kurso butu poveikis. ir jeigu reiktu tai ir injekcija paimciau bet sakau man tik 1nam kursui, tai ar butu koks nors isvis poveikis nuo 1no kurso

Tie kurie tave bando tave visaip atkalbet nuo chemijos mano nuomone yra skystaklyniai vaidinantys motinas tereses. O tie kurie savo skaudzia patirtim nori tave pamokyt yra nevykeliai.

O tu kam priklausai?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net