Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Rakyad
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-07-14
Žinutės: 71
Atsiliepimai: 0

#26 2007-01-29 22:42

Re: Problemos su širdimi

man tai jau 2 metus yra sirdies ritmo sutrikimai... man db yra 14 metu... bet as svoriu nekilnojau... cia tikriausiai yra nuo per didelio kruvio... ir nerimo ar dar kazko......  kas galit pasakykit ar tai labai pavojinga sveikatai? jei sportuoji apie 2,3 valandas per diena? turiu omeny saikingai pabegioti... truputy svarmenis pakilnoti...? svarbiausia pasakykit ar tai pavojinga sveikatai... ir gal taip yra kam nors? sadhmm

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#27 2007-01-30 09:42

Re: Problemos su širdimi

Rakyad rašė:

man tai jau 2 metus yra sirdies ritmo sutrikimai... man db yra 14 metu... bet as svoriu nekilnojau... cia tikriausiai yra nuo per didelio kruvio... ir nerimo ar dar kazko......  kas galit pasakykit ar tai labai pavojinga sveikatai? jei sportuoji apie 2,3 valandas per diena? turiu omeny saikingai pabegioti... truputy svarmenis pakilnoti...? svarbiausia pasakykit ar tai pavojinga sveikatai... ir gal taip yra kam nors? sadhmm

Turbūt daktarų čia nelabai yra todėl nieks tau tiksliai nepasakis.

Neprisijungęs

 
marius
Dažnas dalyvis
Vietovė: siauliai
Registravosi: 2006-09-26
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 0

#28 2007-01-30 16:20

Re: Problemos su širdimi

snd nuejau pas daktarus del armojos ir dare sirdies kardiograma ar kazkoki tai bbz ten nu ir krc daktars saka kazkokia woztuwa problema bet kiek supratau ka nedidele ta beda tai gal kam irgi su tuo "woztuwu" buwa kas nors panasaus? bicas sake ka nuo kruwia tipo gal atsirast ten tu sutrikimu

Neprisijungęs

 
Amor_alus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#29 2007-01-30 18:26

Re: Problemos su širdimi

marius rašė:

snd nuejau pas daktarus del armojos ir dare sirdies kardiograma ar kazkoki tai bbz ten nu ir krc daktars saka kazkokia woztuwa problema bet kiek supratau ka nedidele ta beda tai gal kam irgi su tuo "woztuwu" buwa kas nors panasaus? bicas sake ka nuo kruwia tipo gal atsirast ten tu sutrikimu

mano vienam klasiokuj voztuvas vienas kazkuris vos veikia.. ispradziu buvo kazkok sutrikimas,o jis durnius nepaise rekomendacijos ramiai gyvent,pradejo bisky sportuot,norejo numest svorio kadangi storas yra,ir savsiem suvare ji! Kai su juo snekejau-minejo jog db tik operacija laukia jo.. Db nieko negali sportuot,sedi ir tunka..vat cia negeras dalykas yra-tos problemos su sirdim..

Neprisijungęs

 
marius
Dažnas dalyvis
Vietovė: siauliai
Registravosi: 2006-09-26
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 0

#30 2007-01-30 19:27

Re: Problemos su širdimi

jo plia sirdis yra wiskas

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#31 2007-04-24 16:56

Re: Problemos su širdimi

_vytautas_ rašė:

anksciau sportavau apie puse metu po keliu menesiu vel pradejau ir turiu pora klausimu.
o jum ir gal buna  guli lovoje ir bandydamas uzmikt girdi sirdies plakimus kartais nezymiai kartais stipriau arba isvis negirdi? ar tai blogai? ir dar nieko tokio tarkim po prisitraukimo darimo kad jauti sirdies plakimus?   jum nebuna?

kaip vytautas kad rašė jau senokai.man irgi yra taip kaip vytautui tai čia žinok yra normaliai viskas.jei neskauda širdies ir neduria.dar geriau kad taip yra iš dalies nes tu gali pajasti menkiausią sklausma ir žn kad tai buvo per snki treniruotė.gali kitą dieną mažinti kruvį smile

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#32 2007-04-24 17:07

Re: Problemos su širdimi

mariau.galiu pasakyti man irgi yra su širdim bėdų (voštuvas man ilinkęs) sad.jei  tau įdomu papasakosiu visą istoriją kaip buvo :)13 metų pradėjau sportuoti.sportavau iki 14 metų krc rezultatai buvo greitai.į dieną prabūdavau kačialkoje 3 valandas.ir staiga pajaučiau dūrimus. sad.nuėjau pas daktarą padarė kardiogramą pasakė šeimos daktaras, kad tipo gera kardiograma ir t.t.bet tėvs paprašė siuntimo į klaipėdą.ir kai nuvariau pasakė tau yra ilinkęs vožtuvas.tu negali kilnoti štangų ir svorių.sako gali žaisti krepšinį,futbolą karate ir t.ttai aš metus prasportavau su mažais svoriais (nieko beveik raumenys nužaugo,patarčiau taip nedatryti) ir vėl po metų sako nei pagerėjo nei pablogėjo.poto tėvas sako tu jei nori išgyti sako bėgiok.pastovus bėgiojimas yra vaistas širdžiai.bet negalima varyti sprinto, o reikia bėgti lėtai ir daug .negu greitai ir mažai.tai po metų nuvqariau ir sako yra pagerėjimas.o aš tik bėgiojau tris mėnesius kas antrą dieną smile).tai mariau patariu bėgiok geriau neskilnok svarmenų,1 metus paplūšesi o paskui galėsi grįžti į ankstesnes vėžias smile)))rock

Neprisijungęs

 
sadnesas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-05-10
Žinutės: 87
Atsiliepimai: 0

#33 2007-08-10 17:01

Re: Problemos su širdimi

Norieciau paklausti tu kurie nusimano arba kam yra panasiai buve... Buvo karsta diena ir sportavau kaip ir kekviena diena paskambino sako reik isvaryt tai norejau greit pabaigt grafika... 4 likusius pratimus dariau beveik be sustojimu ir atsigeriau gal per 40min tik pora kart neutral darant lygiagretes pradejo durti krutinei ar cia sirdis ar kas nzn... Jau 3d nu lyg viskas gerai bet pvz ryte lenkiausi iki vonios ir pajutau silpna skausma toi vietoi... kazka dar dariau po keliu h irgi pajutau:| Tai va idomu ar vertetu kreiptis i daktarus? neutral dariau atsispaudimus pvz nk kartais guli galvoji apie tai ir keistai pasijauti ar ta skausma pajauti nu idomiai taip... O megdavau gerti daug kavos + negerdavau kalcio vitaminu ir kitokiu sirdziai db pradejau gert gal delto?

Neprisijungęs

 
richis
Kalbus dalyvis
Vietovė: Telsiai
Registravosi: 2007-07-10
Žinutės: 90
Atsiliepimai: 0

#34 2007-08-10 17:54

Re: Problemos su širdimi

sadnesas jeigu tau su sirdim blogai ar jautri vartok magnio preparatus mano broliui padejo

Neprisijungęs

 
sadnesas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-05-10
Žinutės: 87
Atsiliepimai: 0

#35 2007-08-10 19:45

Re: Problemos su širdimi

Ok. Bet va vistek nesuprantu ar cia raumuo man ar pati sirdis:| kartais kai lenkiuos pasijaucia silpnas toks skaumas:| nu ka gyvensim matysim gal praeis...

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#36 2007-08-11 19:12

Re: Problemos su širdimi

sadnesas, manau tau kai darai lygiagretes yra tempimas krūtinėj, man irgi taip buvo, tu jei nori isitikint ar tai širdis, tai vvieną dieną pasportuok lygegriates 5 serijas max, ir po 3-5 dienų daryk kitus pratimus, ne krūtinėj ir matysi jei per lygegiagečių trenkę durs, o per iitą ne tada nieko rimto aš taip manau, o jei per abi eik pas daktarus tongue nu jei ko nesupratai rašyk, aš taip greitai neišsamiai parašiau tongue

Neprisijungęs

 
BMW.SauberF1Team
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-04-10
Žinutės: 178
Atsiliepimai: 0

#37 2007-08-27 01:12

Re: Problemos su širdimi

Man panasiai buvo, bet ne nuo vienos treniruotes. As kai pamaciau kaip gereja rezultatai (kazkiap pagaves ritma buvau ir augau kaip ant mieliu smile ), po sportoklubo dar namuose sau ziurint filma stanga pakilnodavau smile Tai viena karta po krepsinio - zinoma ta diena ir pasportaves buvau - labai pavargau ir tiesiog atejes namo igriuvau i lova. Norejosi labai miegoti. Na ir ka - atsikeliu o mano kairioji ranka dreba smile Kaip invalido kokio - issigandau is karto. Nuejau i sportokluba kita diena - darant bicepsui suskaudejo krutine. Dar savaite vaiksciojau, vis po kruvio suskaudedavo kazkas ten. Meciau menesiui. Po to vel sportuot - vel skauda. Na meciau visai. Ir labai del to uzsiparinau - ir plakimus girdejau, ir baime budavo rytais. O gavosi kad psichologiskai save uzparinau, plius kazkiek tikrai buvau persisportaves.

Taip kad reikia daryti sirdies diagnostika kuo greiciau, kol i galva visokiu minciu neprisikaisiojai. Ir praeiti magnio kursa - daktarai israsys.

Beto man rodos man tada ne sirdis sustreikavo - o stuburas. Pasokinejau kasi, kadangi virsus pas mane masyvesnis buvo nei kojos - matyt gavo per daug apkrovu. Kai nustojau sportuoti - stuburo raumenys jau nelaike kaip reikia. Na ir paslo pajehalo smile

Jau 3 trenke pradejau sportuoti - grynai malonumui kol kas pasipratimui. bet tai organizmas reaguoja kaip gerai big_smile Svarbu nepagauti azarto roll

Neprisijungęs

 
Starting
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-02
Žinutės: 113
Atsiliepimai: 0

#38 2007-09-30 10:43

Re: Problemos su širdimi

minis rašė:

Pagrindinės problemos būna įgimtos - problemos su vožtuvais, skilveliais. Antras variantas nuo padidėjusio krūvio širdis nespėja nešiot kraujo, todėl ir tabaluojas į visas puses.

O jai padidini kruvi ir sirdziai taip atsitinka .. Cia laikinas dalykas ar jau  sirdziai kaput .. nesman yra bedu atsirade ..   Na seip sako kad nuo papildu cia man bet  ir kruvis mano padidejes yra  paskutine savaite .. hmm

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#39 2007-09-30 11:15

Re: Problemos su širdimi

Na kad sirdis stipretu daugiau begiok, orba su dviraciu vazinek, bet neperstipriai,lengvas begimas, ir po kiekvienos treniruotes apie 30 min. begimo, ar dviraciu minti, ar kiti kardio treniruokliai.

Paskutinį kartą taisė Naturalas (2007-09-30 11:18)

Neprisijungęs

 
Starting
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-02
Žinutės: 113
Atsiliepimai: 0

#40 2007-09-30 11:45

Re: Problemos su širdimi

a nu reiks kazkuom uzsiimt .. smile  Bus proga dvirati nusipirkt smile

Neprisijungęs

 
Starting
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-02
Žinutės: 113
Atsiliepimai: 0

#41 2007-09-30 20:22

Re: Problemos su širdimi

Tai sakot  kad saikingas   letas begiojimas  stiprina sirdi  ? smile  Jai taip tada as pradesiu begiot .. smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#42 2007-09-30 20:36

Re: Problemos su širdimi

Starting rašė:

Tai sakot  kad saikingas   letas begiojimas  stiprina sirdi  ? smile  Jai taip tada as pradesiu begiot .. smile

sveika begiojimas. na bet po trenkiu gal nevertetu, nes deginsi kalorijas, kurios bus tau reikalingos augti. geriau nesporto dienomis daryti kardio wink

Neprisijungęs

 
Starting
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-02
Žinutės: 113
Atsiliepimai: 0

#43 2007-09-30 22:42

Re: Problemos su širdimi

emexas rašė:

Starting rašė:

Tai sakot  kad saikingas   letas begiojimas  stiprina sirdi  ? smile  Jai taip tada as pradesiu begiot .. smile

sveika begiojimas. na bet po trenkiu gal nevertetu, nes deginsi kalorijas, kurios bus tau reikalingos augti. geriau nesporto dienomis daryti kardio wink

O tau yra buve sirdies sutrikimu ? hmm

Paskutinį kartą taisė Starting (2007-09-30 22:43)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#44 2007-09-30 22:54

Re: Problemos su širdimi

Starting rašė:

emexas rašė:

Starting rašė:

Tai sakot  kad saikingas   letas begiojimas  stiprina sirdi  ? smile  Jai taip tada as pradesiu begiot .. smile

sveika begiojimas. na bet po trenkiu gal nevertetu, nes deginsi kalorijas, kurios bus tau reikalingos augti. geriau nesporto dienomis daryti kardio wink

O tau yra buve sirdies sutrikimu ? hmm

ne.. smile

Neprisijungęs

 
Starting
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-02
Žinutės: 113
Atsiliepimai: 0

#45 2007-10-01 16:49

Re: Problemos su širdimi

Tai tau gerai smile  Man dar irgi  neaisku ar sirdis.  Sake tept krutine fastumgeliu
smile

Paskutinį kartą taisė Starting (2007-10-01 16:49)

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#46 2007-10-01 21:17

Re: Problemos su širdimi

emexsas drysiu priestarauti, kad po sporto negerai kardio , tipo, kad svori numesi, jis tiesiog butinas po sporto, daugkas nedaro , nes bijo del svorio, o paskui skundzesi del sirdutes, siaip, ar taip tu prarastas kalorijas atstatai isgeres kokteili po sporto, tai kaip ir atsistato, o 15 min. manau nepakenks tavo masei wink

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#47 2007-10-01 21:19

Re: Problemos su širdimi

Naturalas rašė:

emexsas drysiu priestarauti, kad po sporto negerai kardio , tipo, kad svori numesi, jis tiesiog butinas po sporto, daugkas nedaro , nes bijo del svorio, o paskui skundzesi del sirdutes, siaip, ar taip tu prarastas kalorijas atstatai isgeres kokteili po sporto, tai kaip ir atsistato, o 15 min. manau nepakenks tavo masei wink

10-15min. galima, bet ne ilgiau. smile

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#48 2007-10-01 21:26

Re: Problemos su širdimi

na tiekto, nusileisim iki tiek, nors noreciau truputi daugiau smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#49 2007-10-01 21:29

Re: Problemos su širdimi

Naturalas rašė:

na tiekto, nusileisim iki tiek, nors noreciau truputi daugiau smile

pridirsiu prie to dar, kad po treniruotes kardio reiketu daryti letejanciu tempu. t.y baigti kardio reikia palengva minant ar begant. smile

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#50 2007-10-02 17:02

Re: Problemos su širdimi

emexsas visiskai pritariu wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net