Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#76 2012-04-26 20:49

Re: Problemos su širdimi

nu su ekg gali ir nepamatyt sirdies sutrikimu , nes ja labai trumpai daro  ( 20 sec? )
  sakau  sirdies echoskopija,  holteris ,  veleorgometrija. eem kas cia dar..

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#77 2012-04-27 20:43

Re: Problemos su širdimi

MrBurbulas rašė:

nu su ekg gali ir nepamatyt sirdies sutrikimu , nes ja labai trumpai daro  ( 20 sec? )
  sakau  sirdies echoskopija,  holteris ,  veleorgometrija. eem kas cia dar..

Sirdies echoskopijos teks 2men laukt kol padarys..
cia ir numirt galima per tiek laiko. big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#78 2012-04-27 20:58

Re: Problemos su širdimi

kaip cia taip ilgai? cia gal eile pas kardiologe? nes man krc  kai priejau eile pas kardiologe ji pati ta pacia diena ir echoskopija  padare

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#79 2012-04-27 22:13

Re: Problemos su širdimi

MrBurbulas rašė:

kaip cia taip ilgai? cia gal eile pas kardiologe? nes man krc  kai priejau eile pas kardiologe ji pati ta pacia diena ir echoskopija  padare

Jo,kardiologe,supainiojau biski.Pas mane nemencinej tokio dalyko nedaro,tai reikia i vln poliklinikas kreiptis,o ten eiles tokios.
nebent santariskese moket litus.

Paskutinį kartą taisė Ciujunelabai (2012-04-27 22:18)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#80 2012-04-27 22:18

Re: Problemos su širdimi

Ciujunelabai rašė:

MrBurbulas rašė:

kaip cia taip ilgai? cia gal eile pas kardiologe? nes man krc  kai priejau eile pas kardiologe ji pati ta pacia diena ir echoskopija  padare

Pas mane nemencinej tokio dalyko nedaro,tai reikia i vln poliklinikas kreiptis,o ten eiles tokios.
nebent santariskese moket litus.

nu jo.. eilutes is tiesu nemenkos.. as   dabar santarishkese tiriuosi.. tai po  menesi   ir ilgiau eiles... nors tyrimai butini... skaityk jau  4 men praejo dar  neperejau visko big_smile

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#81 2012-04-27 23:09

Re: Problemos su širdimi

MrBurbulas rašė:

Ciujunelabai rašė:

MrBurbulas rašė:

kaip cia taip ilgai? cia gal eile pas kardiologe? nes man krc  kai priejau eile pas kardiologe ji pati ta pacia diena ir echoskopija  padare

Pas mane nemencinej tokio dalyko nedaro,tai reikia i vln poliklinikas kreiptis,o ten eiles tokios.
nebent santariskese moket litus.

nu jo.. eilutes is tiesu nemenkos.. as   dabar santarishkese tiriuosi.. tai po  menesi   ir ilgiau eiles... nors tyrimai butini... skaityk jau  4 men praejo dar  neperejau visko big_smile

nekazka tada.. big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#82 2012-04-27 23:31

Re: Problemos su širdimi

na tuoj prieis eilute.. pasakys kas  gero ar blogo pas mane.... hmm//

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#83 2012-06-20 00:42

Re: Problemos su širdimi

Issityriau sirdi, padaryta turbut visi imanomi tyrimai. Pradedant EKG, echoskopija, holteris, veleorgometrija, mineralu tyrimai,  kaklo kraujagysliu tyrimas, psichologo patikrinimas, ausu nosies gerkles ligu gydytojo apziura, pasyviosios ortostazes tyrimas, uzkreciamu ligu kraujo tyrimai, ir galiausiai Magnetinio rezonanso tyrimas.
Na tirtasi buvo del kitko, bet cia nenukrypsiu..
Esme norejau pasakyt ta kad  abu skilveliai yra padideje bet saikiai , na budinga sportuojantiems.
taigi sportuot galima drasiai wink

Neprisijungęs

 
linas159
Išmestas
Registravosi: 2022-08-23
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#84 2022-09-06 07:20

Re: Problemos su širdimi

Man irgi su širdim sportuojant prastai vis darydavosi. Atrodo, kad trūksta oro, silpna, toks lyg virpėti visas net pradedi...Nu tai galvojau, kad jau reiks mesti viską, nes niekas nepadėdavo. Bet kažkaip paskaičiau, kad Kanapių aliejus labai veiksmingas šiuo klausimu. Tai nemeluodamas galiu pasakyti, kad "GoGreenhemp" išgelbėjo man gyvybę. Dabar atrodo ir sportuoju ir maitinuosi sveikai, tai didesnių rūpesčių nekyla. Tai mano diena prasideda šilta Kanapių arbata ir prasibėgu ratuką aplink savo kaimą. Tai atrodo, kad širdis tikrai taip stipriai "netabaluoja". Aišku, tikrai nėra viskas visiškai tobulai, bet džiaugiuosi, kad rezultatas teigiamas smile

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#85 2022-09-06 07:59

Re: Problemos su širdimi

"Rami širdis" raudonas (ne žalias) pakelis.

https://www.manovaistine.lt/rami-sirdis … o4QAvD_BwE

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#86 2022-09-06 08:05

Re: Problemos su širdimi

"Rami širdis" raudonas (ne žalias) pakelis.

https://www.manovaistine.lt/rami-sirdis … o4QAvD_BwE

update:

Bender post'ą radau

"Kas naudojo rami sirdis su monokalinu k cholesteroliui, sito papildo nuo birzelio 20d vaistinese nebeliks. Nauji reikalavimai, jog vienoje dozeje neturetu virsyti lygtai 3mg monokalino k. Kas naudoja uzsipirkit dar, o tada reiks ieskot alternatyvos:)"

Būtent dėl monokalino tas raudonas pakelis buvo naudingas.

Neprisijungęs

 
akademikas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-11-22
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 1

#87 2022-09-06 17:10

Re: Problemos su širdimi

eilinis papildas is lochu pinigu paimti

ldl jeigu ne rizikos grupeje nereikia kontrolioti

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net