Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Paulius1234
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-08-17
Žinutės: 333
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#1 2011-09-15 17:38

mano mases programa 3 dienu

ugis 175 svoris 65 metu 16, tisklas mase, negailekit kritikos ..

Pirmadienis(krūtinė,tricepsas)

Štangos spaudimas 4x6
Štangos spaudimas kampu 4x6
Prancūziškas spaudimas 4x8
Lyno trauka tricepsui  3x8


Trečiadienis(nugara,bicepsas)

Prisitraukimai plačiai 4x8
Lyno trauka prie kaklo 4x8
Hantelių trauka 4x8
Bicepsas su štanga atsistojus 3x8
Bicepsas su hanteliais sėdint 3x8


Ketvirtadienis(kojos,pečiai)

Hack pritūpimai 4x10
Kojų kėlimas sėdint 4x12
Kojų tiesimas sėdint 4x10
Prisitraukimai plačiai 3x8
Hantelių spaudimas pečiams 3x8

Paskutinį kartą taisė Paulius1234 (2011-09-15 17:41)

Neprisijungęs

 
DjDog
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-07-17
Žinutės: 145
Atsiliepimai: 0

#2 2011-09-15 19:03

Re: mano mases programa 3 dienu

Nu lyg ir viskas gerai, tik geriau viska daryk 3*10 ar 3*8, bei nepastebejau blauzdu

Neprisijungęs

 
Paulius1234
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-08-17
Žinutės: 333
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3 2011-09-15 19:08

Re: mano mases programa 3 dienu

DjDog rašė:

Nu lyg ir viskas gerai, tik geriau viska daryk 3*10 ar 3*8, bei nepastebejau blauzdu

blauzdos kelimas sedint, o dar galvoju dilbi prideti, tj ciuuju deciau i ketvirtadieni , ar vieno pratimo uztektu?

Neprisijungęs

 
DjDog
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-07-17
Žinutės: 145
Atsiliepimai: 0

#4 2011-09-15 19:20

Re: mano mases programa 3 dienu

Dabar pamaciau, uztektu tik pazek kuris tau geriau dirb rankos lenkimas ar tiesimas.

Neprisijungęs

 
adrenalinas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-06
Žinutės: 96
Atsiliepimai: 0

#5 2011-09-22 18:18

Re: mano mases programa 3 dienu

as cia biski nepagavau kampo.. terciadieni prie nugaros prisitraukimai ir ketvirtadieni prie paciu vel prisitraukimai.. a neperdau prisitraukimu? geriau peciam mesk prisitraukimus lauk ir dadek stangos kelima uz galvos atsistojus ar atsisedus (gali viena menesi daryti atsistojas kita atsisedes) ir dar idek mostuos peciam taip pat atsistojus ir pasilenkus progresa pajausi geresni nei kad daba pas tave parasyta.. dar sakyciau krytinei dadeti viena pratima nes biski mazokai ir kas menesi keitalioti gali datek puloveri, plesima, hanteliu spaudima zemyn galva.. tik pasiskirstik tuos pratimus ir daryk po tris pratimus grupei tik bicui ir tricui gali du daryti.. ir dar nugarai mirties trauka tadek.. bica dar ant skoto ir daryk pakeisdams viena is savo tu pratimu.. ir dar as vietuo taves krutine su tricu nedaryciau nes jau vien nuo spadimu tricas dirba o tu dar ji poto kankini jis ir taip jau buna gaves savo kruvi.. na cia jau au spresti jai rezultatai kyla tai gali palikti

Paskutinį kartą taisė adrenalinas (2011-09-22 18:19)

Neprisijungęs

 
dageriux
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-05
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#6 2011-10-06 16:08

Re: mano mases programa 3 dienu

Mano manymų per mažai pratimų kaip trijų dienų programai. Aš darydamas 5dienų programa man tiek gaunasi vienai raumenų grupei pratimų. O pakartojimai jei masei tai gerai nes raumuo auga kaip gauna daugiau poilsio ir tos vadinamos streso būsenos, o ją sukelt reik didinant svorius ir pakartojimų skaičių. Aš pvz darau ant štangos spaudimo taip: 4x 8,6,4,2 (didinant svorius);

Neprisijungęs

 
dilbisss
Dažnas dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-02-15
Žinutės: 224
Atsiliepimai: 0

#7 2011-10-06 16:36

Re: mano mases programa 3 dienu

Neatrodo gera programa, yra tikrai geresniu jau sudarytu, o ir siaip tokiu metu patarciau full body, trauka/spaudimas, blauzdu nera, peciam vienas pratimas, nu siaip pakomentavau, bet geriau pasiimk is sudarytu jau kazka.

Paulius1234 rašė:

ugis 175 svoris 65 metu 16, tisklas mase, negailekit kritikos ..

Pirmadienis(krūtinė,tricepsas)

Štangos spaudimas 4x6   
Štangos spaudimas kampu 4x6 (3x8 geriau butu, veliau dar koki plesima primesk)
Prancūziškas spaudimas 4x8
Lyno trauka tricepsui  3x8 (3x10-12 mano nuomone)


Trečiadienis(nugara,bicepsas)

Prisitraukimai plačiai 4x8  (4xmax daryk jeigu tu juos lengvai darai)
Lyno trauka prie kaklo 4x8 (keisciau i bazini pratima stangos trauka prie pilvo)
Hantelių trauka 4x8 (sito vietoj deciau viena ar pora pagalbiniu, cia jau gali su lynais zaist)
Bicepsas su štanga atsistojus 3x8 (tai jei tricui darai 4x8 tai ir bicui pirma padaryk 4x8, nors neprivaloma)
Bicepsas su hanteliais sėdint 3x8 (jeigu cia nuo keleno tai gerai, bet sakyciau 3x10-12, bet kazin ar dar galima po nugaros trenkes du bicui pratimus daryt, nera lengva ir pertriniruot lengviau)


Ketvirtadienis(kojos,pečiai)

Hack pritūpimai 4x10 (aisku keisciau tikrais pritupimais)
Kojų kėlimas sėdint 4x12
Kojų tiesimas sėdint 4x10
Prisitraukimai plačiai 3x8 (nereikia jau treciadieni darei)
Hantelių spaudimas pečiams 3x8 (cia isvis peciam tik vienas pratimas, kazkokia nesamone, nors bicui tricui po du)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net