Prisijungti arba Registruotis
- Pradžia
- » Asmeniniai treniruočių žurnalai
- » AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
- AndreeE
- Dažnas dalyvis

- Registravosi: 2011-05-15
- Žinutės: 350
- Atsiliepimai: 0
#126 2011-10-29 21:38
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
Apskaiciavau kaloriju skaiciu:dienos kalorijų poreikis 1725.30kcal
A. Dienos kalorijų kiekis siekiant išsaugoti esamą svorį
Kalorijos 2674.22 kcal
Angliavandeniai (55%)1470.82 kcal = 367.70g
Baltymai (15%) 401.13 kcal = 100.28g
Riebalai (30%) 802.26 kcal = 89.13g
C. Kalorijų keikis siekiant raumenų masės augimo 0,5kg kg per savaitę
Kalorijos 3224.22 kcal
Angliavandeniai (55%) 1773.32kcal = 443.33 g
Baltymai (15%) 483.63kcal = 120.91 g
Riebalai (30%) 967.26kcal = 107.46g
kilo pora klausimu:
1.kiek kaloriju turi 1litras pieno(karves,ozkos)?1litras kefyro?
2.Is kokiu produktu galima gaut tiek angliu??
3.kas bus jeigu surinksiu ne 107,49g riebalua kaip parasyta bet kokiu 150-250g bet darysiu trenke 3kartus i savaite tai augs tik riebalas ar augs ir liesa mase nors kiek??
Neprisijungęs
- RIP
- Dažnas senbūvis

- Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
- Registravosi: 2007-10-18
- Žinutės: 1222
- Atsiliepimai: 4
#127 2011-10-29 21:58
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
Anglys is ryziu/grikiu/makaronu/avizu, pieno gali neskaiciuot gerk kiek lenda, kuom zadi riebalu tiek daug rinkti?
Paskutinį kartą taisė RIP (2011-10-29 22:01)
Neprisijungęs
- krachas
- Dažnas senbūvis
- Registravosi: 2010-04-08
- Žinutės: 3972
- Įspėjimai: 2
- Atsiliepimai: 16
#128 2011-10-29 23:33
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
Riesutai
Neprisijungęs
- RIP
- Dažnas senbūvis

- Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
- Registravosi: 2007-10-18
- Žinutės: 1222
- Atsiliepimai: 4
#129 2011-10-30 00:05
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
Tu zinai riesutu o man idomu kuom jis riebala zada rinkti? Ar tik nebus sviestu
Neprisijungęs
- AndreeE
- Dažnas dalyvis

- Registravosi: 2011-05-15
- Žinutės: 350
- Atsiliepimai: 0
#130 2011-10-30 08:11
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
Na walgau dauk keptos mesos,wistienos,kiausiniu taigi daug riebalo gaunas:-) kdl sakai pieno neskaiciot ,girdejau kad labai kaloringas yra?
Neprisijungęs
- AndreeE
- Dažnas dalyvis

- Registravosi: 2011-05-15
- Žinutės: 350
- Atsiliepimai: 0
#131 2011-10-30 16:24
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
Taigi patare man daryt ne krutine,tricas nugara, bicas o krutine, bicas nugara,tricas
taigi va kas isejo>>>>
1. Krutine
1) Atsispaudimai lygiagretese 3*8
2) Hantelius spaudimas gulint 3*10
3) Hanteliu plesimas gulint 3*10
4) Atsispaudimai pirstai pasukti i vidu 3*10
Bicas
5) ,,plaktukas" sedint 3*10
6) bicas sedint atsiremus i kalena 3*10
Presas
8) Atsilenkimai su svoriu 3*25
2. Nugara
1) Mirties trauka nugarai 3*10
2) ,,Labas rytas" 3*10
Tricas
3) Hanteliu spaudimas siaurai 3*10
4) Tricepsas sedint viena ranka 3*10
5) Rankos tiesimas atgal 3*10
Presas
6) atsilenkimai sonu (kaire puse 2*25 ir desine 2*25)
3. Kojos
1) Pritupimai su hanteliais 3*10
2) itupstai su hanteliais i prieki 3*10
3) Pasistiebimai su hanteliais 3*10
Peciai
4) Hanteliu spaudimas sedint 3*10
5) Hanteliu mostai i salis stovint 3*10
6) Hanteliu mostai i salis pasilenkus 3*10
Presas
7) Susirietimai 3*25
Bet paziurejau ir man sita programele nelabai patiko.
tai vat iuskilo klausima kokia is siu 2 daryt ar nauaja kuri virsuje ar sena va sita>>zemyn>>
1. Krutine
1) Atsispaudimai lygiagretese 3*8
2) Hantelius spaudimas gulint 3*10
3) Hanteliu plesimas gulint 3*10
4) Atsispaudimai pirstai pasukti i vidu 3*10
Tricas
5) Hanteliu spaudimas siaurai 3*10
6) Tricepsas sedint viena ranka 3*10
Presas
7) Atsilenkimai su svoriu 3*25
2. Nugara
1) Mirties trauka nugarai 3*10
2) ,,Labas rytas" 3*10
Bicas
3) ,,plaktukas" sedint 3*10
4) bicas sedint atsiremus i kalena 3*10
5) bicas stovint su hanteliais (paeiliui) 2*10
Presas
6) atsilenkimai sonu (kaire puse 2*25 ir desine 2*25)
3. Kojos
1) Pritupimai su hanteliais 3*12
2) itupstai su hanteliais i prieki 3*10
3) Pasistebimai su hanteliais 3*12
Peciai
4) Hanteliu spaudimas sedint 3*10
5) Hanteliu mostai i salis stovint 3*10
6) Hanteliu mostai i salis pasilenkus 3*10
Presas
7) Susirietimai 3*25
Tai pasiulykit ar pradet nauja daryt krutine,bicas nugara,tricas arba sena krutine,tricas nugara,bicas ????
Neprisijungęs
- RIP
- Dažnas senbūvis

- Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
- Registravosi: 2007-10-18
- Žinutės: 1222
- Atsiliepimai: 4
#132 2011-10-30 18:01
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
krutine+tricas, nugara+bicas bent man tai patinka seniau dariau kitaip tai dabar lyg ir progresas sioks toks jauciasi
Neprisijungęs
- AndreeE
- Dažnas dalyvis

- Registravosi: 2011-05-15
- Žinutės: 350
- Atsiliepimai: 0
#133 2011-11-01 10:00
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
Wakar padariau treniruote 1.krutine,tricas,presas po treniruotes jau beweik nebuwo jegu.snd kaip lieciu krutine ir trica tai jauciasi nedidelis skausmas.jau pradejau taisiklingaj kvepot, bet nezinau kaip kvepot darant plesima,atsilenkimus? Patarkit kaip.
Neprisijungęs
- Dode
- Dažnas dalyvis
- Vietovė: Kaunas
- Registravosi: 2011-01-02
- Žinutės: 298
- Atsiliepimai: 0
#134 2011-11-01 11:36
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
kvepuoti taip pat kaip visada: leidziant ikvepti, keliant ispusti
Neprisijungęs
- RIP
- Dažnas senbūvis

- Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
- Registravosi: 2007-10-18
- Žinutės: 1222
- Atsiliepimai: 4
#135 2011-11-01 19:09
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
lengva atsimint kai naudoji jega: iskvepi.
Neprisijungęs
- Tylus
- Dažnas senbūvis

- Vietovė: Mintyse
- Registravosi: 2011-05-03
- Žinutės: 1343
- Atsiliepimai: 19
#136 2011-11-01 19:16
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
tai kad jau jam buvo rasyta tai 
Neprisijungęs
- AndreeE
- Dažnas dalyvis

- Registravosi: 2011-05-15
- Žinutės: 350
- Atsiliepimai: 0
#137 2011-11-04 16:30
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
Hanteliu mostai i prieki stovint kokiai raumenu grupei skirta?
Neprisijungęs
- Gintaras21
- Dažnas senbūvis

- Registravosi: 2011-09-23
- Žinutės: 814
- Atsiliepimai: 6
#138 2011-11-04 16:42
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
AndreeE rašė:
Hanteliu mostai i prieki stovint kokiai raumenu grupei skirta?
Peciam.
Neprisijungęs
- AndreeE
- Dažnas dalyvis

- Registravosi: 2011-05-15
- Žinutės: 350
- Atsiliepimai: 0
#139 2011-11-05 10:15
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
Or kaloriju skaiciai toks pat ir virtame kiausinyje ir imustame i omleta bus?
Neprisijungęs
- AndreeE
- Dažnas dalyvis

- Registravosi: 2011-05-15
- Žinutės: 350
- Atsiliepimai: 0
#140 2011-11-06 17:53
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
Na ka siokie tokie rezultatai jau yra ;
2011-10-15 ugis-181cm; svoris-63kg; krutine-(ikvepus-93cm); bicas-28cm
2011-11-05 ugis-181cm; svoris 65kg; krutine-(ikvepus-96cm iskvepus-88cm); bicas-29,5cm
Na nzn rezultati po truputi kyla , nezinau kaip toliau bus po kokiu 4savaiciu ir vel apnaujinsiu.
Neprisijungęs
- AndreeE
- Dažnas dalyvis

- Registravosi: 2011-05-15
- Žinutės: 350
- Atsiliepimai: 0
#141 2011-11-07 17:49
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
Na ar kas nors galetu pasakyt ar gerai mase ir matmenis auga?? 
Neprisijungęs
- Bardo
- Metų forumietis 2010

- Vietovė: UK
- Registravosi: 2009-11-18
- Žinutės: 6045
- Atsiliepimai: 24
#142 2011-11-07 17:56
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
Kol auga tol džiaukis, jei sustos reiškia kažkas netaip
Neprisijungęs
- AndreeE
- Dažnas dalyvis

- Registravosi: 2011-05-15
- Žinutės: 350
- Atsiliepimai: 0
#143 2011-11-07 18:13
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
o kiek vidutiniskai mase ir matmenis augs gerai iki sustojimo ?kada jau reikes sunkesnem treniruotem pramust
Neprisijungęs
- AndreeE
- Dažnas dalyvis

- Registravosi: 2011-05-15
- Žinutės: 350
- Atsiliepimai: 0
#144 2011-11-17 10:47
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
Kaip jums toks splitas? :
krutine,peciai
tricas,bicas
nugara,kojos
na ar gerai?
Neprisijungęs
- GediminasJ
- Dažnas senbūvis
- Vietovė: UK, Manchester
- Registravosi: 2011-05-21
- Žinutės: 2262
- Atsiliepimai: 2
#145 2011-11-17 11:23
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
nznau, bet pvz pas mane yra taip:
krutine, dvigalvis
nugara,tricas
peciai,bicas
kojos keturgalvis, blauzda
Neprisijungęs
- Tylus
- Dažnas senbūvis

- Vietovė: Mintyse
- Registravosi: 2011-05-03
- Žinutės: 1343
- Atsiliepimai: 19
#146 2011-11-17 11:32
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
AndreeE rašė:
Kaip jums toks splitas? :
krutine,peciai
tricas,bicas
nugara,kojos
na ar gerai?
nepadarysi tu normaliai ir nugaros ir koju vienoje dienoje, nebent ten manksta darai.
Jei jau darai 3 dienu tai populiariausia
krutine/bicas
peciai/kojos (mano galva tai irgi nesamone)
nugara/tricas
Neprisijungęs
- AndreeE
- Dažnas dalyvis

- Registravosi: 2011-05-15
- Žinutės: 350
- Atsiliepimai: 0
#147 2011-11-17 16:53
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
Aj tiesiog darysiu toliau krutine,tricas nugara,bicas kojos,peciai kol mase augs, man toks isdeliojimas labiausiai patinka. tiesiog kelsiu darbinsiu svorius jei bus lengwa.
Neprisijungęs
- Miozeriux
- Dažnas dalyvis

- Registravosi: 2009-06-07
- Žinutės: 499
- Atsiliepimai: 1
#148 2011-11-17 18:18
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
bica junk prie krutines o kojom palik vienai grupei diena...
Neprisijungęs
- AndreeE
- Dažnas dalyvis

- Registravosi: 2011-05-15
- Žinutės: 350
- Atsiliepimai: 0
#149 2011-11-17 21:23
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
Miozeriux rašė:
bica junk prie krutines o kojom palik vienai grupei diena...
man geriau patinka krutine,tricas nugara,bicas kojos,peciai ir rezultatai geri
Neprisijungęs
- AndreeE
- Dažnas dalyvis

- Registravosi: 2011-05-15
- Žinutės: 350
- Atsiliepimai: 0
#150 2012-05-18 14:48
Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
Sveiki visi, reikia jūsų patarimo.
Nusprendžiau rytais bėgioti ir ant turniko vaikščioti smile Tai va biški paskaičiau, pamaščiau ir sugalvojau tokį dalyką, lyg programą savaitei, noriu išgirst jūsų nuomonę :
Pirmadienis:
Atsikeliu 6h ryto ir einu į stadioną
1)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka
2)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka
3)vienas ratas biegiamas įvairiai, tai kojas aukščiau keliu, tai šonais šokinėju... itp. po šito iškart antras ratas , antra rata bėgu vis greitėdamas kad rato pabaigoje jau bėgčiau beveik greičiausiu greičiu
5min pertrauka
4)Ant turniko 3*max,(arba piramidė?) tarp priėjimų pertrauka 1-1,5min
2-3min pertrauka
5)Ant lygiagrečių 4*10
VAKARE su hantelias + 2pratimai bicepsui
Antradeinis:
Atsikeliu 6h ryto ir einu į stadioną
1)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka
2)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka
3)vienas ratas biegiamas įvairiai, tai kojas aukščiau keliu, tai šonais šokinėju... itp. po šito iškart antras ratas , antra rata bėgu vis greitėdamas kad rato pabaigoje jau bėgčiau beveik greičiausiu greičiu
Trečiadienis:
Atsikeliu 6h ryto ir einu į stadioną
1)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka
2)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka
3)vienas ratas biegiamas įvairiai, tai kojas aukščiau keliu, tai šonais šokinėju... itp. po šito iškart antras ratas , antra rata bėgu vis greitėdamas kad rato pabaigoje jau bėgčiau beveik greičiausiu greičiu
5min pertrauka
4)Ant turniko 3*max,(arba piramidė?) tarp priėjimų pertrauka 1-1,5min
2-3min pertrauka
5)Ant lygiagrečių 4*10
VAKARE su hantelias + 2pratimai bicepsui
Ketvirtadienis:
Atsikeliu 6h ryto ir einu į stadioną
1)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka
2)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka
3)vienas ratas biegiamas įvairiai, tai kojas aukščiau keliu, tai šonais šokinėju... itp. po šito iškart antras ratas , antra rata bėgu vis greitėdamas kad rato pabaigoje jau bėgčiau beveik greičiausiu greičiu
Penktadienis:
Atsikeliu 6h ryto ir einu į stadioną
1)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka
2)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka
3)vienas ratas biegiamas įvairiai, tai kojas aukščiau keliu, tai šonais šokinėju... itp. po šito iškart antras ratas , antra rata bėgu vis greitėdamas kad rato pabaigoje jau bėgčiau beveik greičiausiu greičiu
5min pertrauka
4)Ant turniko 3*max (arba piramidė?) tarp priėjimų pertrauka 1-1,5min
2-3min pertrauka
5)Ant lygiagrečių 4*10
VAKARE su hantelias + 2pratimai bicepsui
Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę, kaip geriau daryt taip kaip parašiau arba visas 5dienas tokias kaip pirmadienis(ar nepertreniruosiu raumenų??), daryt max prisitraukimus arba piramidę? Ar su tokiu bėgimu kaip parašiau įmanoma užtreniruot kojas (blauzdas, šlaunis) ? Iš anksto dėkui smile
Nusprendžiau bėgiot rytais nes vakare jegu jau nera visai ant turniko prisitraukt net 2kartus negaliu nors mokykloj virš 10 galiu smile taipogi tampu po biški tinginiu ir noriu save priverst keltis anksti kad kažkokia lyg valia savyje uždegt, nes vakarais treniruoti ir begiot visiškai nesinori smile o dėl miego tai eisiu miegot apie 9h ir kelsiuos apie 6h tai išeina ~9h miego mano manymu pilnai turi užtekt organizmui ( ar klystų? ) Laukiu jūsų nuomonės smile
Neprisijungęs
Prisijungti arba Registruotis
- Pradžia
- » Asmeniniai treniruočių žurnalai
- » AndreeE treniruočių logas>>>>>>>
El. parduotuvė