Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

AndreeE
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-05-15
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#126 2011-10-29 21:38

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

Apskaiciavau kaloriju skaiciu:dienos kalorijų poreikis  1725.30kcal

A. Dienos kalorijų kiekis siekiant išsaugoti esamą svorį
Kalorijos 2674.22     kcal
Angliavandeniai (55%)1470.82 kcal =  367.70g
Baltymai (15%)    401.13 kcal =  100.28g
Riebalai (30%)    802.26 kcal =  89.13g

C. Kalorijų keikis siekiant raumenų masės augimo 0,5kg  kg per savaitę
Kalorijos 3224.22     kcal
Angliavandeniai (55%) 1773.32kcal = 443.33 g
Baltymai (15%) 483.63kcal = 120.91 g
Riebalai (30%) 967.26kcal =  107.46g

kilo pora klausimu:
1.kiek kaloriju turi 1litras pieno(karves,ozkos)?1litras kefyro?
2.Is kokiu produktu galima gaut tiek angliu??
3.kas bus jeigu surinksiu ne 107,49g riebalua kaip parasyta bet kokiu 150-250g bet darysiu trenke 3kartus i savaite tai augs tik riebalas ar augs ir liesa mase nors kiek??

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#127 2011-10-29 21:58

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

Anglys is ryziu/grikiu/makaronu/avizu, pieno gali neskaiciuot gerk kiek lenda, kuom zadi riebalu tiek daug rinkti?

Paskutinį kartą taisė RIP (2011-10-29 22:01)

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3972
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#128 2011-10-29 23:33

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

Riesutai

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#129 2011-10-30 00:05

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

Tu zinai riesutu o man idomu kuom jis riebala zada rinkti? Ar tik nebus sviestu

Neprisijungęs

 
AndreeE
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-05-15
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#130 2011-10-30 08:11

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

Na walgau dauk keptos mesos,wistienos,kiausiniu taigi daug riebalo gaunas:-) kdl sakai pieno neskaiciot ,girdejau kad labai kaloringas yra?

Neprisijungęs

 
AndreeE
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-05-15
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#131 2011-10-30 16:24

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

Taigi patare man daryt ne krutine,tricas nugara, bicas o krutine, bicas nugara,tricas
taigi va kas isejo>>>>



1.      Krutine
   1) Atsispaudimai lygiagretese 3*8
   2) Hantelius spaudimas gulint 3*10
   3) Hanteliu plesimas gulint 3*10
   4) Atsispaudimai pirstai pasukti i vidu 3*10
         Bicas
   5) ,,plaktukas" sedint 3*10
   6) bicas sedint atsiremus i kalena 3*10
         Presas
   8) Atsilenkimai su svoriu 3*25

2.       Nugara
   1) Mirties trauka nugarai 3*10
   2) ,,Labas rytas" 3*10
         Tricas
   3) Hanteliu spaudimas siaurai 3*10
   4) Tricepsas sedint viena ranka 3*10
   5) Rankos tiesimas atgal 3*10

         Presas
   6) atsilenkimai sonu (kaire puse 2*25 ir desine 2*25)

3.       Kojos
   1) Pritupimai su hanteliais 3*10
   2) itupstai su hanteliais i prieki 3*10
   3) Pasistiebimai su hanteliais 3*10
          Peciai
   4) Hanteliu spaudimas sedint 3*10   
   5) Hanteliu mostai i salis stovint 3*10
   6) Hanteliu mostai i salis pasilenkus 3*10
          Presas
   7) Susirietimai 3*25


Bet paziurejau ir man sita programele nelabai patiko.
tai vat iuskilo klausima kokia is siu 2 daryt ar nauaja kuri virsuje ar sena va sita>>zemyn>>

1.      Krutine
   1) Atsispaudimai lygiagretese 3*8
   2) Hantelius spaudimas gulint 3*10
   3) Hanteliu plesimas gulint 3*10
   4) Atsispaudimai pirstai pasukti i vidu 3*10
         Tricas
   5) Hanteliu spaudimas siaurai 3*10
   6) Tricepsas sedint viena ranka 3*10
         Presas
   7) Atsilenkimai su svoriu 3*25

2.       Nugara
   1) Mirties trauka nugarai 3*10
   2) ,,Labas rytas" 3*10
          Bicas
   3) ,,plaktukas" sedint 3*10
   4) bicas sedint atsiremus i kalena 3*10
   5) bicas stovint su hanteliais (paeiliui) 2*10
          Presas
   6) atsilenkimai sonu (kaire puse 2*25 ir desine 2*25)

3.       Kojos
   1) Pritupimai su hanteliais 3*12
   2) itupstai su hanteliais i prieki 3*10
   3) Pasistebimai su hanteliais 3*12
          Peciai
   4) Hanteliu spaudimas sedint 3*10
   5) Hanteliu mostai i salis stovint 3*10
   6) Hanteliu mostai i salis pasilenkus 3*10
          Presas
   7) Susirietimai 3*25

Tai pasiulykit ar pradet nauja daryt krutine,bicas nugara,tricas arba sena krutine,tricas nugara,bicas ????

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#132 2011-10-30 18:01

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

krutine+tricas, nugara+bicas bent man tai patinka seniau dariau kitaip tai dabar lyg ir progresas sioks toks jauciasi

Neprisijungęs

 
AndreeE
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-05-15
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#133 2011-11-01 10:00

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

Wakar padariau treniruote 1.krutine,tricas,presas po treniruotes jau beweik nebuwo jegu.snd kaip lieciu krutine ir trica tai jauciasi nedidelis  skausmas.jau pradejau taisiklingaj kvepot, bet nezinau kaip kvepot darant plesima,atsilenkimus? Patarkit kaip.

Neprisijungęs

 
Dode
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-01-02
Žinutės: 298
Atsiliepimai: 0

#134 2011-11-01 11:36

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

kvepuoti taip pat kaip visada: leidziant ikvepti, keliant ispusti

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#135 2011-11-01 19:09

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

lengva atsimint kai naudoji jega: iskvepi.

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#136 2011-11-01 19:16

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

tai kad jau jam buvo rasyta tai smile

Neprisijungęs

 
AndreeE
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-05-15
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#137 2011-11-04 16:30

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

Hanteliu mostai i prieki stovint kokiai raumenu grupei skirta?

Neprisijungęs

 
Gintaras21
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-09-23
Žinutės: 814
Atsiliepimai: 6

#138 2011-11-04 16:42

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

AndreeE rašė:

Hanteliu mostai i prieki stovint kokiai raumenu grupei skirta?

Peciam.

Neprisijungęs

 
AndreeE
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-05-15
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#139 2011-11-05 10:15

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

Or kaloriju skaiciai toks pat ir virtame kiausinyje ir imustame i omleta bus?

Neprisijungęs

 
AndreeE
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-05-15
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#140 2011-11-06 17:53

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

Na ka siokie tokie rezultatai jau yra ;
2011-10-15 ugis-181cm; svoris-63kg; krutine-(ikvepus-93cm); bicas-28cm
2011-11-05 ugis-181cm; svoris 65kg; krutine-(ikvepus-96cm iskvepus-88cm); bicas-29,5cm

Na nzn rezultati po truputi kyla , nezinau kaip toliau bus po kokiu 4savaiciu ir vel apnaujinsiu.

Neprisijungęs

 
AndreeE
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-05-15
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#141 2011-11-07 17:49

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

Na ar kas nors galetu pasakyt ar gerai mase ir matmenis auga?? smile

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#142 2011-11-07 17:56

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

Kol auga tol džiaukis, jei sustos reiškia kažkas netaip

Neprisijungęs

 
AndreeE
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-05-15
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#143 2011-11-07 18:13

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

o kiek vidutiniskai mase ir matmenis augs gerai iki sustojimo ?kada jau reikes sunkesnem treniruotem pramust

Neprisijungęs

 
AndreeE
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-05-15
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#144 2011-11-17 10:47

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

Kaip jums toks splitas? :
krutine,peciai
tricas,bicas
nugara,kojos

na ar gerai?

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2262
Atsiliepimai: 2

#145 2011-11-17 11:23

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

nznau, bet pvz pas mane yra taip:

krutine, dvigalvis
nugara,tricas
peciai,bicas
kojos keturgalvis, blauzda

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#146 2011-11-17 11:32

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

AndreeE rašė:

Kaip jums toks splitas? :
krutine,peciai
tricas,bicas
nugara,kojos

na ar gerai?

nepadarysi tu normaliai ir nugaros ir koju vienoje dienoje, nebent ten manksta darai.
Jei jau darai 3 dienu tai populiariausia

krutine/bicas

peciai/kojos (mano galva tai irgi nesamone)

nugara/tricas

Neprisijungęs

 
AndreeE
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-05-15
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#147 2011-11-17 16:53

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

Aj tiesiog darysiu toliau krutine,tricas nugara,bicas kojos,peciai kol mase augs, man toks isdeliojimas labiausiai patinka. tiesiog kelsiu darbinsiu svorius jei bus lengwa.

Neprisijungęs

 
Miozeriux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-06-07
Žinutės: 499
Atsiliepimai: 1

#148 2011-11-17 18:18

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

bica junk prie krutines o kojom palik vienai grupei diena...

Neprisijungęs

 
AndreeE
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-05-15
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#149 2011-11-17 21:23

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

Miozeriux rašė:

bica junk prie krutines o kojom palik vienai grupei diena...

man geriau patinka krutine,tricas nugara,bicas kojos,peciai ir rezultatai geri

Neprisijungęs

 
AndreeE
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-05-15
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#150 2012-05-18 14:48

Re: AndreeE treniruočių logas>>>>>>>

Sveiki visi, reikia jūsų patarimo.
Nusprendžiau rytais bėgioti ir ant turniko vaikščioti smile Tai va biški paskaičiau, pamaščiau ir sugalvojau tokį dalyką, lyg programą savaitei, noriu išgirst jūsų nuomonę :
Pirmadienis:
Atsikeliu 6h ryto ir einu į stadioną
1)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka

2)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka

3)vienas ratas biegiamas įvairiai, tai kojas aukščiau keliu, tai šonais šokinėju... itp. po šito iškart antras ratas , antra rata bėgu vis greitėdamas kad rato pabaigoje jau bėgčiau beveik greičiausiu greičiu
5min pertrauka

4)Ant turniko 3*max,(arba piramidė?) tarp priėjimų pertrauka 1-1,5min
2-3min pertrauka

5)Ant lygiagrečių 4*10

VAKARE su hantelias + 2pratimai bicepsui

Antradeinis:
Atsikeliu 6h ryto ir einu į stadioną
1)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka

2)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka

3)vienas ratas biegiamas įvairiai, tai kojas aukščiau keliu, tai šonais šokinėju... itp. po šito iškart antras ratas , antra rata bėgu vis greitėdamas kad rato pabaigoje jau bėgčiau beveik greičiausiu greičiu

Trečiadienis:
Atsikeliu 6h ryto ir einu į stadioną
1)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka

2)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka

3)vienas ratas biegiamas įvairiai, tai kojas aukščiau keliu, tai šonais šokinėju... itp. po šito iškart antras ratas , antra rata bėgu vis greitėdamas kad rato pabaigoje jau bėgčiau beveik greičiausiu greičiu
5min pertrauka

4)Ant turniko 3*max,(arba piramidė?) tarp priėjimų pertrauka 1-1,5min
2-3min pertrauka

5)Ant lygiagrečių 4*10

VAKARE su hantelias + 2pratimai bicepsui

Ketvirtadienis:
Atsikeliu 6h ryto ir einu į stadioną
1)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka

2)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka

3)vienas ratas biegiamas įvairiai, tai kojas aukščiau keliu, tai šonais šokinėju... itp. po šito iškart antras ratas , antra rata bėgu vis greitėdamas kad rato pabaigoje jau bėgčiau beveik greičiausiu greičiu

Penktadienis:
Atsikeliu 6h ryto ir einu į stadioną
1)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka

2)bėgimas du ratus vidutinišku tempu (vienas ratas 380m)
2-4min pertrauka

3)vienas ratas biegiamas įvairiai, tai kojas aukščiau keliu, tai šonais šokinėju... itp. po šito iškart antras ratas , antra rata bėgu vis greitėdamas kad rato pabaigoje jau bėgčiau beveik greičiausiu greičiu
5min pertrauka

4)Ant turniko 3*max (arba piramidė?) tarp priėjimų pertrauka 1-1,5min
2-3min pertrauka

5)Ant lygiagrečių 4*10

VAKARE su hantelias + 2pratimai bicepsui

Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę, kaip geriau daryt taip kaip parašiau arba visas 5dienas tokias kaip pirmadienis(ar nepertreniruosiu raumenų??), daryt max prisitraukimus arba piramidę? Ar su tokiu bėgimu kaip parašiau įmanoma užtreniruot kojas (blauzdas, šlaunis) ? Iš anksto dėkui smile

Nusprendžiau bėgiot rytais nes vakare jegu jau nera visai ant turniko prisitraukt net 2kartus negaliu nors mokykloj virš 10 galiu smile taipogi tampu po biški tinginiu ir noriu save priverst keltis anksti kad kažkokia lyg valia savyje uždegt, nes vakarais treniruoti ir begiot visiškai nesinori smile o dėl miego tai eisiu miegot apie 9h ir kelsiuos apie 6h tai išeina ~9h miego mano manymu pilnai turi užtekt organizmui ( ar klystų? ) Laukiu jūsų nuomonės smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2026 Kulturizmas.net