Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#51 2012-04-22 13:28

Re: MusclePharm Assault

Tikiuosi as ir pajausiu ta pumpa po viso scoopo... nekantriai laukiu treniruotes ;D

Neprisijungęs

 
Edokas
Naujas dalyvis
Vietovė: Oslo
Registravosi: 2010-09-06
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#52 2012-05-02 22:24

Re: MusclePharm Assault

Ziauriai geras dalykas! Jokiu dilkciojimu nejauciu,o raumenis pumpuojas gerai.

Neprisijungęs

 
Daniss
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-03-10
Žinutės: 67
Atsiliepimai: 0

#53 2012-05-07 20:10

Re: MusclePharm Assault

Edokas rašė:

Ziauriai geras dalykas! Jokiu dilkciojimu nejauciu,o raumenis pumpuojas gerai.

Uz  gaspari super pump max geresnis sis Assault?wink) aciu

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#54 2012-05-08 14:51

Re: MusclePharm Assault

Daniss rašė:

Edokas rašė:

Ziauriai geras dalykas! Jokiu dilkciojimu nejauciu,o raumenis pumpuojas gerai.

Uz  gaspari super pump max geresnis sis Assault?wink) aciu

na, lyginant vertingas medziagas sudetyje, tai assault geriau atrodo

Neprisijungęs

 
Daniss
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-03-10
Žinutės: 67
Atsiliepimai: 0

#55 2012-05-12 20:00

Re: MusclePharm Assault

Na isbandziau ir as Assaulta ir Likau patenkintas smile prijungiau dar olimp kreal calyn ir olimp aakg tai pumpas nerealus:)) bei istverme issaugo! Patariu!

Neprisijungęs

 
Tole
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-04-24
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#56 2012-05-28 17:38

Re: MusclePharm Assault

emexas rašė:

smekla rašė:

Biski liudna kad AAKG nesimato sitam smagume..

gramas AAKG nieko nepakeistu, tai nera prasmes deti

Sudetije  aiskiai parasyta L-Argenine AKG, prie Cell Volumizer, hmm... nuo raumenu akiu vokus uzspaude big_smile
Neaisku kiek jo ten ideta
http://www.bodybuilding.com/store/muscl … 1A7E0D31C5

Paskutinį kartą taisė Tole (2012-05-28 17:39)

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#57 2012-06-27 13:00

Re: MusclePharm Assault

Tai va kaiptik bandziau nesenai visus energetikus:
Gaspari vasotropin + Gaspari pump max
NO xplode
Jach 3d
Mp assault
Tai išvada paprasta, gal gasparis dar neisivaziavo bet kolkas rinkciausia tik MP assault smile isgeri visas tvinkcioji nors ir viena kauseli geri, energijos visas pilnas....
No xplode krc 1 ar 3 kauselius desi man 0 poveikio.
jack 3d jau panasiau i Assault bet man kazko truko.
Tai va Gaspari dabar tuos bandau čia toks nepigus derinukas žiūrėsim kas bus smile bet šeip assault kažkas is tu kas bent poveiki dave.. o visi kiti sakau man utiutiu smile

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#58 2012-06-27 13:16

Re: MusclePharm Assault

zyzz rašė:

Tai va kaiptik bandziau nesenai visus energetikus:
Gaspari vasotropin + Gaspari pump max
NO xplode
Jach 3d
Mp assault
Tai išvada paprasta, gal gasparis dar neisivaziavo bet kolkas rinkciausia tik MP assault smile isgeri visas tvinkcioji nors ir viena kauseli geri, energijos visas pilnas....
No xplode krc 1 ar 3 kauselius desi man 0 poveikio.
jack 3d jau panasiau i Assault bet man kazko truko.
Tai va Gaspari dabar tuos bandau čia toks nepigus derinukas žiūrėsim kas bus smile bet šeip assault kažkas is tu kas bent poveiki dave.. o visi kiti sakau man utiutiu smile

taip ipac, no-explode ,pats pirmasis tas , nieko vertas , gal ir veiktu zmogui 55kg 158cm, su nusilpusiu imunitetu ir nevalgiusiu visa diena

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#59 2012-06-27 14:35

Re: MusclePharm Assault

vyrai,
jau simta kartu buvo sakyta - tokie papildai idividualus dalykas.
vienam tas pats xplode gali stoga nuraut nuo 1 porcijos.. kitam gali buti nulis emociju ir nuo 2 porciju..
cia labai priklauso nuo organizmo reakcijos i energetikus.

jei kazkas jum veikia ar neveikia, tai ziurekit sudeti ir stebekit kurios medziagos jus galimai kabina ir kurios nekabina.. tada pagal tai galima ivertinti kita pirkini, ar jis JUMS gali veikia ar negali.

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#60 2012-06-27 22:59

Re: MusclePharm Assault

emexas rašė:

vyrai,
jau simta kartu buvo sakyta - tokie papildai idividualus dalykas.
vienam tas pats xplode gali stoga nuraut nuo 1 porcijos.. kitam gali buti nulis emociju ir nuo 2 porciju..
cia labai priklauso nuo organizmo reakcijos i energetikus.

jei kazkas jum veikia ar neveikia, tai ziurekit sudeti ir stebekit kurios medziagos jus galimai kabina ir kurios nekabina.. tada pagal tai galima ivertinti kita pirkini, ar jis JUMS gali veikia ar negali.

tai man mp assault senasis rove stoga tai ka man pirkt/

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#61 2012-06-27 23:09

Re: MusclePharm Assault

zyzz rašė:

emexas rašė:

vyrai,
jau simta kartu buvo sakyta - tokie papildai idividualus dalykas.
vienam tas pats xplode gali stoga nuraut nuo 1 porcijos.. kitam gali buti nulis emociju ir nuo 2 porciju..
cia labai priklauso nuo organizmo reakcijos i energetikus.

jei kazkas jum veikia ar neveikia, tai ziurekit sudeti ir stebekit kurios medziagos jus galimai kabina ir kurios nekabina.. tada pagal tai galima ivertinti kita pirkini, ar jis JUMS gali veikia ar negali.

tai man mp assault senasis rove stoga tai ka man pirkt/

bandyk naujaji smile

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#62 2012-06-28 12:40

Re: MusclePharm Assault

emexas rašė:

zyzz rašė:

emexas rašė:

vyrai,
jau simta kartu buvo sakyta - tokie papildai idividualus dalykas.
vienam tas pats xplode gali stoga nuraut nuo 1 porcijos.. kitam gali buti nulis emociju ir nuo 2 porciju..
cia labai priklauso nuo organizmo reakcijos i energetikus.

jei kazkas jum veikia ar neveikia, tai ziurekit sudeti ir stebekit kurios medziagos jus galimai kabina ir kurios nekabina.. tada pagal tai galima ivertinti kita pirkini, ar jis JUMS gali veikia ar negali.

tai man mp assault senasis rove stoga tai ka man pirkt/

bandyk naujaji smile

kaina jo?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#63 2012-06-28 17:56

Re: MusclePharm Assault

apie 130lt skebimuose

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#64 2013-10-07 18:26

Re: MusclePharm Assault

Papildas geras, bet kazkodel po seto ziauriai svaigsta galva ir silpna pasidaro, atrodo kad apalpsiu, del to negaliu max sportuot. Ir cia net nedarant sunkiausiu pratimu. Kvepuoju labai gerai, visiskai neuzlaikau oro. Gal yra ideju del ko cia taip?

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#65 2013-10-07 18:38

Re: MusclePharm Assault

sladeinflame7 rašė:

Papildas geras, bet kazkodel po seto ziauriai svaigsta galva ir silpna pasidaro, atrodo kad apalpsiu, del to negaliu max sportuot. Ir cia net nedarant sunkiausiu pratimu. Kvepuoju labai gerai, visiskai neuzlaikau oro. Gal yra ideju del ko cia taip?

Gal spaudimas aukstas, o sportuojant dar labiau sukyla, man ta pati problema, ypac jauciasi ilgiau nesportavus arba darant kojas, balta akyse, galva pradeda suktis, nu konsultavausi su  gyditojais, vienareiksmiskai mest liepe si sporta.   Pradek sekt savo spaudima.

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#66 2013-10-07 21:09

Re: MusclePharm Assault

Bigger rašė:

sladeinflame7 rašė:

Papildas geras, bet kazkodel po seto ziauriai svaigsta galva ir silpna pasidaro, atrodo kad apalpsiu, del to negaliu max sportuot. Ir cia net nedarant sunkiausiu pratimu. Kvepuoju labai gerai, visiskai neuzlaikau oro. Gal yra ideju del ko cia taip?

Gal spaudimas aukstas, o sportuojant dar labiau sukyla, man ta pati problema, ypac jauciasi ilgiau nesportavus arba darant kojas, balta akyse, galva pradeda suktis, nu konsultavausi su  gyditojais, vienareiksmiskai mest liepe si sporta.   Pradek sekt savo spaudima.

Nu pas mane spaudimas vidutiniskas, gal kiek i aukstesne puse, bet normos ribose. Bet as maniau kad jei galva svaigsta tai kaip tik kai per mazas spaudimas buna? Nes smegenys negauna kraujo pakankamai. smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#67 2013-10-07 21:16

Re: MusclePharm Assault

sladeinflame7 rašė:

Bigger rašė:

sladeinflame7 rašė:

Papildas geras, bet kazkodel po seto ziauriai svaigsta galva ir silpna pasidaro, atrodo kad apalpsiu, del to negaliu max sportuot. Ir cia net nedarant sunkiausiu pratimu. Kvepuoju labai gerai, visiskai neuzlaikau oro. Gal yra ideju del ko cia taip?

Gal spaudimas aukstas, o sportuojant dar labiau sukyla, man ta pati problema, ypac jauciasi ilgiau nesportavus arba darant kojas, balta akyse, galva pradeda suktis, nu konsultavausi su  gyditojais, vienareiksmiskai mest liepe si sporta.   Pradek sekt savo spaudima.

Nu pas mane spaudimas vidutiniskas, gal kiek i aukstesne puse, bet normos ribose. Bet as maniau kad jei galva svaigsta tai kaip tik kai per mazas spaudimas buna? Nes smegenys negauna kraujo pakankamai. smile

bandes pries tai kitus energetikus?

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#68 2013-10-07 21:17

Re: MusclePharm Assault

gydotojai mest sporta liepia, dar net nepatikrine sveikatos. pamato koki raumenuka isdygusi ir viska nuraso iskart ant sporto....
pas sporto medikus reiktu apsilankyti

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#69 2013-10-07 21:21

Re: MusclePharm Assault

zaliasss rašė:

gydotojai mest sporta liepia, dar net nepatikrine sveikatos. pamato koki raumenuka isdygusi ir viska nuraso iskart ant sporto....
pas sporto medikus reiktu apsilankyti

meti sporta > dingsa problema > nereikia gydymo/problebos sprendimo > nera islaidu.. viskas paprasta smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#70 2013-10-07 21:29

Re: MusclePharm Assault

emexas rašė:

zaliasss rašė:

gydotojai mest sporta liepia, dar net nepatikrine sveikatos. pamato koki raumenuka isdygusi ir viska nuraso iskart ant sporto....
pas sporto medikus reiktu apsilankyti

meti sporta > dingsa problema > nereikia gydymo/problebos sprendimo > nera islaidu.. viskas paprasta smile

idomiausia buvo kad po ziemos, pavasario pradzioj kazkas tokio. ejau del sirdies durimo, galvojau kad sirdies durimas, teoriskai toj vietoj gali durti  del skrandzio problemu, tarpsonkaulinio uzdegimo ir t.t.
gavau pasiulima sumazinti kruvius per puse, nors tikrai pas mane jie nera dideli. ir kaip tik jau buvau suplanaves mest lasini, tai kruvis buvo padidintas, daugiau cardio ir viskas praejo

Paskutinį kartą taisė zaliasss (2013-10-07 21:29)

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#71 2013-10-07 22:03

Re: MusclePharm Assault

emexas rašė:

sladeinflame7 rašė:

Bigger rašė:


Gal spaudimas aukstas, o sportuojant dar labiau sukyla, man ta pati problema, ypac jauciasi ilgiau nesportavus arba darant kojas, balta akyse, galva pradeda suktis, nu konsultavausi su  gyditojais, vienareiksmiskai mest liepe si sporta.   Pradek sekt savo spaudima.

Nu pas mane spaudimas vidutiniskas, gal kiek i aukstesne puse, bet normos ribose. Bet as maniau kad jei galva svaigsta tai kaip tik kai per mazas spaudimas buna? Nes smegenys negauna kraujo pakankamai. smile

bandes pries tai kitus energetikus?

Nea, cia mano pirmasis, bet kazkaip pirmos pora porciju buvo normaliai, o dabar pastaruosius pora kartu galva svaigsta stipriai.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#72 2013-10-07 22:04

Re: MusclePharm Assault

dozes nedidinai?

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#73 2013-10-07 22:06

Re: MusclePharm Assault

emexas rašė:

dozes nedidinai?

Pirma pavariau 1 porcija, paskui isbandziau 2 ir gerai suejo, dabar varau po 1.5, manes kazkaip neveza jei maziau, nors ir kudas esu 78kg. Ryt  koju diena bandysim be assaulto daryt idomu ar bus skirtumas smile

Dar neseniai ta exertional headache esu gaves and leg presso ~3 sav atgal, bet lyg ir atsistaciau.

Paskutinį kartą taisė sladeinflame7 (2013-10-07 22:07)

Neprisijungęs

 
Zaibiskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-09-28
Žinutės: 382
Atsiliepimai: 0

#74 2013-10-08 00:43

Re: MusclePharm Assault

nzn kaip jum,bet man asaultas superinis dalykas. dilgciojimas 5min. pumpas tai afigenas, kol iki sales daeinu tai blauzdos taip uzsipumpuoja kad nu na... istvermes ir duoda ilgainiui vartojant+kreatinas tai cia kaip tik ziemos mases sezinui. o kas geriausia energetiku nera. nera ir crashu. gal kas nauja versija bandet? as  nesulaukiau naujos versijos tai senaja pasiemiau:)

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#75 2013-10-08 00:55

Re: MusclePharm Assault

Nezinau kuria versija naudoju, bet dilgciojimo nejauciu isvis net jei 2x porcija paimu, o siaip pumpas gerulis ir koncentracijos duoda nesveikai. smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net