Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#1 2012-01-15 18:30

Phil Heath apyranke

http://desmond.yfrog.com/Himg610/scaled.php?tn=0&server=610&filename=vsiey.jpg&xsize=640&ysize=640 http://www.energycareusa.com/affiliates/PhilHeath/images/pic.png
internete radau tokia gan idomia apyranke, uz tokia pat kaina. Is pradziu galvojau tokia visai nieko, kol nepamaciau kainos, cia siaip pamastymams big_smile

http://www.phillipheath.com/store/index … ucts_id=36

Official Phillip Heath signature Energy Care Sports Band. Sports Band contains Atraxlite™ technology, which facilitates the molecular alignment process, otherwise known as MAP™. This process has been found to increase overall strength, balance and range of motion. The waterproof Sports Band has an easy snap closure, is available in a variety of colors and can be worn by anyone of any age, gender or physical capability.

Kaip jums gumos gabalas uz ~160lt?

cia info kaip ji veikia - http://www.energycareusa.com/affiliates … Heath.html

Paskutinį kartą taisė Imaginative (2012-01-15 18:47)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#2 2012-01-15 18:38

Re: Phil Heath apyranke

Guma 2 lt , pagaminimas  2lt , transportavimas ir t.t tarkim 6 lt.  reklama  150 lt.

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#3 2012-01-15 18:41

Re: Phil Heath apyranke

paprašyk kas su oda užsiima, padarys tau tokią odinę už penkis kart pigiau...parašys ką nori ...smile

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#4 2012-01-15 18:42

Re: Phil Heath apyranke

MrBurbulas rašė:

Guma 2 lt , pagaminimas  2lt , transportavimas ir t.t tarkim 6 lt.  reklama  150 lt.

tai cia gi energijos duodanti, nebetkokia big_smile radau ir uz 49.99$ - http://www.energycareusa.com/products/sports-bands.aspx

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#5 2012-01-15 18:42

Re: Phil Heath apyranke

cia tipo ta guma prideda jegu? kaip treningo paloskes? lol

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#6 2012-01-15 18:43

Re: Phil Heath apyranke

Loading rašė:

cia tipo ta guma prideda jegu? kaip treningo paloskes? lol

nu, cia arklio galiom tik big_smile

Neprisijungęs

 
Balvonas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-11-26
Žinutės: 180
Atsiliepimai: 1

#7 2012-01-15 19:36

Re: Phil Heath apyranke

taigi marketingas ir tiek, izymus vardas+grazus aprasymas=naivus zmones perka kaip isproteje...

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#8 2012-01-15 20:14

Re: Phil Heath apyranke

man vien i nuotrauka tos apyrankes paziurejus iskart jegu dave

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#9 2012-01-15 20:25

Re: Phil Heath apyranke

bet čia jau kokių poros metų senumo šitas energetinis mėšlas wink

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#10 2012-01-15 20:35

Re: Phil Heath apyranke

Jei poros metų senumo tai bus kiniečių shopuose, galit siųstis už kelis dolerius ir paskui po 50 lt pardavinėt jei kažkam išvis to reikia.

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#11 2012-01-19 22:56

Re: Phil Heath apyranke

gerai man ji atrodo, gal kada nors kai bus atliekamu pinigu reiks nusipirkt...(?) arba padovanos kas netycia big_smile

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#12 2012-01-19 23:54

Re: Phil Heath apyranke

Imaginative rašė:

gerai man ji atrodo, gal kada nors kai bus atliekamu pinigu reiks nusipirkt...(?) arba padovanos kas netycia big_smile

man buwo draugas daves, nori tikek nori netikek, ja buwo pats phil heath uzsidejes kai m-trauka dare. Tai dabar man su ta apyranke +5kg  prisidejo prie max. siaip budavo 20kg. dabar 25kg atkeliu.

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#13 2012-01-20 06:42

Re: Phil Heath apyranke

metanis rašė:

Imaginative rašė:

gerai man ji atrodo, gal kada nors kai bus atliekamu pinigu reiks nusipirkt...(?) arba padovanos kas netycia big_smile

man buwo draugas daves, nori tikek nori netikek, ja buwo pats phil heath uzsidejes kai m-trauka dare. Tai dabar man su ta apyranke +5kg  prisidejo prie max. siaip budavo 20kg. dabar 25kg atkeliu.

Taip ir gundai pabandyt... big_smile siaip gali but, kad padeda, nesigincyju. Yra video kuris aiskina kaip ji veikia, bet ne man ten ji suprast, kol pats neuzsidesi, tol nesuzinosi. smile

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#14 2012-01-20 10:15

Re: Phil Heath apyranke

Imaginative rašė:

metanis rašė:

Imaginative rašė:

gerai man ji atrodo, gal kada nors kai bus atliekamu pinigu reiks nusipirkt...(?) arba padovanos kas netycia big_smile

man buwo draugas daves, nori tikek nori netikek, ja buwo pats phil heath uzsidejes kai m-trauka dare. Tai dabar man su ta apyranke +5kg  prisidejo prie max. siaip budavo 20kg. dabar 25kg atkeliu.

Taip ir gundai pabandyt... big_smile siaip gali but, kad padeda, nesigincyju. Yra video kuris aiskina kaip ji veikia, bet ne man ten ji suprast, kol pats neuzsidesi, tol nesuzinosi. smile

neveikia ji,galiu garantuotti.lenvino magnetines juosteles ar kaip tos del skausmu veikia vien sildymo ir nugaros prilaikymo principu(speju silta dirza uzsidetu butu tas pats), o kaina kokia... big_smile

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#15 2012-01-20 12:44

Re: Phil Heath apyranke

wopper rašė:

Imaginative rašė:

metanis rašė:

man buwo draugas daves, nori tikek nori netikek, ja buwo pats phil heath uzsidejes kai m-trauka dare. Tai dabar man su ta apyranke +5kg  prisidejo prie max. siaip budavo 20kg. dabar 25kg atkeliu.

Taip ir gundai pabandyt... big_smile siaip gali but, kad padeda, nesigincyju. Yra video kuris aiskina kaip ji veikia, bet ne man ten ji suprast, kol pats neuzsidesi, tol nesuzinosi. smile

neveikia ji,galiu garantuotti.lenvino magnetines juosteles ar kaip tos del skausmu veikia vien sildymo ir nugaros prilaikymo principu(speju silta dirza uzsidetu butu tas pats), o kaina kokia... big_smile

kad tos gumytes veikia kaip placebo galiu garantuot, vieniem +5kg gali padidet vie del nusiteikimo, kitiem ir kompleksines amino rugstys taip suveikia kad nezino kas daros lol

Paskutinį kartą taisė DDonatas (2012-01-20 12:46)

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#16 2012-01-20 13:11

Re: Phil Heath apyranke

Yra tekę girdėti žmonių nuomonių, kad veikia, bet manau kad paprasčiausias placebo čia. smile Pagal idėja, jei čia tokios pačios, tai turėtų jose būti kažkokie mandri magnetai, reguliuojantys žmogaus magnetinį lauką, bet kiek teko žiūrėti youtube "eksperimentų" jas karpant, tai ten buvo tik lipdukas. big_smile Nors čia kiek kitokios, aš apie tokias kalbu: http://www.dovanunamai.lt/naudingi-daik … ranke.html

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#17 2012-01-20 18:24

Re: Phil Heath apyranke

siluetaz rašė:

Yra tekę girdėti žmonių nuomonių, kad veikia, bet manau kad paprasčiausias placebo čia. smile Pagal idėja, jei čia tokios pačios, tai turėtų jose būti kažkokie mandri magnetai, reguliuojantys žmogaus magnetinį lauką, bet kiek teko žiūrėti youtube "eksperimentų" jas karpant, tai ten buvo tik lipdukas. big_smile Nors čia kiek kitokios, aš apie tokias kalbu: http://www.dovanunamai.lt/naudingi-daik … ranke.html

Daugiausia jegu tai pavadinimas duoda MONSTER lol

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#18 2012-01-26 00:38

Re: Phil Heath apyranke

DDonatas rašė:

wopper rašė:

Imaginative rašė:


Taip ir gundai pabandyt... big_smile siaip gali but, kad padeda, nesigincyju. Yra video kuris aiskina kaip ji veikia, bet ne man ten ji suprast, kol pats neuzsidesi, tol nesuzinosi. smile

neveikia ji,galiu garantuotti.lenvino magnetines juosteles ar kaip tos del skausmu veikia vien sildymo ir nugaros prilaikymo principu(speju silta dirza uzsidetu butu tas pats), o kaina kokia... big_smile

kad tos gumytes veikia kaip placebo galiu garantuot, vieniem +5kg gali padidet vie del nusiteikimo, kitiem ir kompleksines amino rugstys taip suveikia kad nezino kas daros lol

teisingai smile pasamone viska sureguliuoja smile

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#19 2012-01-26 08:36

Re: Phil Heath apyranke

ne vien cia pasamone reguliuoja, pats netikejau, kol neuzsidejau..
bandem labai paprastai, stovi tiesiai ir istiesi pilnai rankas, tuomet vienas paima uz rankos ir lenkia tave i kuria nors puse, be apyrankes virsti, o uzsidejus ja, darant ta pati veiksma nulenkti yra daug sunkiau, kunas is kart pradeda priesintis, lyg butu koks nors atsvaros taskas. bet ta apyranke buvo su vienu dideliu magnetu ir dviem mazais.
cia kaip is riplio, norit tikekit, norit ne big_smile

Neprisijungęs

 
Emporio
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 955
Atsiliepimai: 1

#20 2012-01-26 15:29

Re: Phil Heath apyranke

Vaiksto pas mane salej, cia UK treneriukai su panasiom gumikem ant ranku, po pora net big_smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#21 2012-01-26 15:34

Re: Phil Heath apyranke

Captain Anabolic rašė:

ne vien cia pasamone reguliuoja, pats netikejau, kol neuzsidejau..
bandem labai paprastai, stovi tiesiai ir istiesi pilnai rankas, tuomet vienas paima uz rankos ir lenkia tave i kuria nors puse, be apyrankes virsti, o uzsidejus ja, darant ta pati veiksma nulenkti yra daug sunkiau, kunas is kart pradeda priesintis, lyg butu koks nors atsvaros taskas. bet ta apyranke buvo su vienu dideliu magnetu ir dviem mazais.
cia kaip is riplio, norit tikekit, norit ne big_smile

taip, ir visa tai vadinama "placebo efektas"

Neprisijungęs

 
?uess
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 1363
Atsiliepimai: 7

#22 2012-01-26 15:55

Re: Phil Heath apyranke

Loading rašė:

Captain Anabolic rašė:

ne vien cia pasamone reguliuoja, pats netikejau, kol neuzsidejau..
bandem labai paprastai, stovi tiesiai ir istiesi pilnai rankas, tuomet vienas paima uz rankos ir lenkia tave i kuria nors puse, be apyrankes virsti, o uzsidejus ja, darant ta pati veiksma nulenkti yra daug sunkiau, kunas is kart pradeda priesintis, lyg butu koks nors atsvaros taskas. bet ta apyranke buvo su vienu dideliu magnetu ir dviem mazais.
cia kaip is riplio, norit tikekit, norit ne big_smile

taip, ir visa tai vadinama "placebo efektas"

Jeigu veikia, taip visiskai p.x todel, kad veiksminga ar del placebo.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#23 2012-01-26 18:21

Re: Phil Heath apyranke

ziurint kame tas veiksmingumas big_smile jei man prides bent 1kg ant darbiniu, jamu big_smile

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#24 2012-01-26 18:40

Re: Phil Heath apyranke

Loading rašė:

ziurint kame tas veiksmingumas big_smile jei man prides bent 1kg ant darbiniu, jamu big_smile

turiu unikaliu, patentuotu, specialiai sukurtu, naujasios mikromolekulines sandaros presuoto krakmolo kapsuliu. Buvo kliniskai išbandyta Stokholmo institute ir palyginta su kitais analogais. trumpai tariant jos sukurtos spec tau! gal domina ? 5lt uz tablete

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#25 2012-01-26 18:41

Re: Phil Heath apyranke

cia kokiu fizikos ar chemijos desniu guma turi itakoti raumenis?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net