Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

hanibal
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-07
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#1 2012-03-07 16:01

Chemiko dale

Sveiki visi ,norejau pasidalinti savo gyvenimo nuopoliais ir pakilimais ,pamokslaut nezadu apie chemijos daroma zala , bet kaip sakoma geriau mokintis is svetimu klaidu nei is savu .
Bandysiu aprasyti savo kaip megejo sportinko-chemiko darytas klaidas ,kad jus perskaite  ateiti kuo maziau ju darytumet.Sitame forume lankausi jau senai ,mano nikas kaskam zinomas todel jei administracija neuzpyks sita posta patalpinsiu svetimu niku,noredamas islaikyti soki toki anonimiskuma.
Pradejau kaip ir visi panasei :
Truputeli apie save kai pradejau sportus :
Svoris virs +10 kg idelaus zmogaus vorio,stambus veidas,isokes pilvuzas per juosmeni virs metro.
Metai :20-30.
Taip gavosi kad nuejau i sporto kluba ir man tai patiko , sugalvojau pagrazinti isvaizda ,numesti biski svorio ir priaukti daug raumenu.
Pradejau stabiliai vaiscioti i sporto kluba ,labai norejosi greitu rezultatu.Kaip juokingai man dabar atrodo bet tuo metu as maniau visai kitaip , kad paemus Chemijos per kokia 3-6 menesius as jau tureciau buti  bent kaskiek panasus  i sportinka.Jau pirma menesi as audziau minti kaip cia pasiekti greitu rezultatu , nors ir turejau prie sono tikrai gera treneri kuris tikrai nusimano  ir bande man aiskinti apie mityba ,polsi  ir normalu sportavima , man sukosi mintis apie chemija ir galvojau kad jis cia kalba visokias nesamones ir ta mityba ir kiti dalykai manes neliecia ir stebulkingoji chemija padarys viska ir be mitybos ir kitu dalyku.Iskilo viena dilema kur gauti ta stebuklinga tablete ,pas treneri nenorejau prasyti nes kaskaip man  buvo geda ir tuo metu man atrode kad jis kalba ne apie ta ka as norejau isgirsti.
Susiradau savo senam rajone viena tipo dileri ,pasakiau jam kad tipo sportuoju ir man cia reikia chemijos.Susitarem kada ta laiminga diena ir jau as gavau savo stebuklo preparatus tuo metu tai buvo Propikas +winio Tab. Aisku paprasiau kad isaiskintu kaip ir ko imti .
Jau pirma sporto menesi as pradejau vartoti steroidus.Leidausi ,kramciau tabletes ir laukiau to efekto,mintyse galvojau kaip as uzauksiu ir kaip cia neisipusti taip kad visi nepradetu itarti, kad vartoju kaska.
Praejo gal 2 savaites bet as ziuriu i veidrodi kaip nesimato to efekto taip nesimato ,nors tuo metu man ir  be chemijos rezultati kilo tiek + ant jegos tiek po biski keitesi kuno riebalu santykis. 
  Baigesi 5 savaite rezultatu as taip ir nesulaukiau , nepasidare nei rankos 40+ , pilvas kaip buvo taip ir kabejo.Tuo metu Supratau  viena mano dileris pardave man bloga chemija , nebuvo kur detis ,pasiemiau tuscias dezutes nuo savo preparatu ir nuejau parodyti savo treneriu,noras buti dideliam   pasidare dar didesnis.Treneris pasiziurejo i tas dezutes ,nusisypsojo ir bande paiskint bet kalba taip issirutuliojo kad as jo parasiau gauti man rimtos chemijos ,atkalbeti jis manes nebande nes tai buvo neimanoma ir jis tai suprato. Jis man liepe  menesi pabuti svariam ir po to menesio as jau  turejau savo tipo 2 kursa ,kuris susidejo is Dekos graikiskos ,sustanos organon + buvo dar kaskas
Susta+500sav.
Deka+400sav.
Pradejau saudytis ir vel laukiau efekto nors i mityba isvis neziurejau ,buvo tik chemija ir sportas .
Praejo 3-4 sav. Bet tuo metu  as ir vel nusivyliau,  norimu rezultatu taip ir nesuliaukiau.Taip baigesi ir kursas pasakoje susitrauke seklides dingo noras  savo antrai pusei atlikineti namu darbus.
Tuo metu atrode kad ir vel mane apgavo su vaistais , taip per metus laiko as pakeiciau gal 5 dilerius ir padariau apie 4-5 kursus, jei tai galima pavadinti kursais+ Paskutiniam kursui pirkau kai kuriuos preparatus vaistinei.Pasekoje po tiek chemijos  receptoriai pasidare nebejautrus.Rezultatai visu situ kursu priaukti nereikalingi riebalai + biski stambesne ranka(Bet sandien dienai as ja pavadinciau Slapianka).Tikrai nebuvo verta nei litu nei sveikatos atzvilgiu.Nusivyliau bet sporto nemeciau.

Per du metus nuo pradeto sporto palaipsniu as gerinau savo mityba , laiks nuo laiko pradejau reguliuoti savo mityba ,ismeciau is savo raciono cukru , atsisakiau  nereikalingo riebaus maisto ir daug kitu nereikalingu dalykyu.Nes is parastos mitybos greitai  paversti i idealia praktiskai neimanoma o tuo labiau nesveika ,nes organizmas to gali nesuprasti, permainas reikia daryti palaipsniu.

Ir tik dabar po ne vieneriu metu sporto ir prie neblogos mitybos galiu pasakyti , kad nera tos stebuklingos tabletes kuri daro stebuklus, rezultatai pradrejo keistis kartu su mano mityba, kai as pradejo duoti organizmuo atitinkama kieki baltymu ir vitaminu. Kulturizmas yra labai sunkus sportas kuris reikalauja daug laiko (ne vieneriu metu) ,daug sveikatos ir uzsispyrimo.
Ir mano atveju kaip as pradejau sportuoti man pirmoi eilei reikejo ziureti mityba atsikratyti to lajaus ir tik kaip prades stoti rezultatai pradeti imti Chemija (neanksciau kaip po 2metu).As nesu pries chemija,bet ja reikia zinoti kada vartoti ir kaip Chemija turi savo +ir – bet  didziauses minusas 
ji itraukiai,zmogus pasidaro priklausomas.

Nepykit uz klaidas labai skubejau.

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#2 2012-03-07 16:11

Re: Chemiko dale

:d

Paskutinį kartą taisė drugsmylife (2012-03-07 16:12)

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#3 2012-03-07 16:16

Re: Chemiko dale

po 2 metu sporto ,tavo supratimu galima imti chemija:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
tai cia kaip antroka leisti abituros egzu laikyti.
koks durnas buvai toks likai.big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
as is savo susipazinimo su hemija supratau ,kad hemija reikia varyt  kai i senatve raumenys ima atrofuotis,nuo nepakankamo testo gamybos,apie 50 metu,o ne kai 20 m ir jegu perteklius,tik tingi visi,arba nori tapti tuo kuo niekad netapsi,ka bevartosi

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#4 2012-03-07 16:18

Re: Chemiko dale

reikejo rasyt "durniaus daLIA"

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#5 2012-03-07 16:27

Re: Chemiko dale

TNT, cia tu?

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#6 2012-03-07 16:27

Re: Chemiko dale

norejau to paties klaust smile ziauriai idomu kas cia

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#7 2012-03-07 17:12

Re: Chemiko dale

taip ar durniaus raso kazkas ir tiek

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#8 2012-03-07 17:14

Re: Chemiko dale

daugumos bepradedanciuju chimiku realybe stolt

Neprisijungęs

 
hanibal
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-07
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#9 2012-03-07 17:45

Re: Chemiko dale

NATURAL1978 rašė:

po 2 metu sporto ,tavo supratimu galima imti chemija:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
tai cia kaip antroka leisti abituros egzu laikyti.
koks durnas buvai toks likai.big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
as is savo susipazinimo su hemija supratau ,kad hemija reikia varyt  kai i senatve raumenys ima atrofuotis,nuo nepakankamo testo gamybos,apie 50 metu,o ne kai 20 m ir jegu perteklius,tik tingi visi,arba nori tapti tuo kuo niekad netapsi,ka bevartosi

Kad tau nuo metano smegenis  isdziuvo as jau senai pastebejau , tu tuos savo pamokslus pasilik sau Niekam jie nebeidomus ,nes tu kartojies ir tapati per tapati .Toks vaizdas kad tu pakliedesi ir visi nustos Chemija vartoti.
As taves net nevadinciau normaliu chemiku nes tu be metankes daugiau nieko ir nemates .

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#10 2012-03-07 18:21

Re: Chemiko dale

hanibal rašė:

NATURAL1978 rašė:

po 2 metu sporto ,tavo supratimu galima imti chemija:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
tai cia kaip antroka leisti abituros egzu laikyti.
koks durnas buvai toks likai.big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
as is savo susipazinimo su hemija supratau ,kad hemija reikia varyt  kai i senatve raumenys ima atrofuotis,nuo nepakankamo testo gamybos,apie 50 metu,o ne kai 20 m ir jegu perteklius,tik tingi visi,arba nori tapti tuo kuo niekad netapsi,ka bevartosi

Kad tau nuo metano smegenis  isdziuvo as jau senai pastebejau , tu tuos savo pamokslus pasilik sau Niekam jie nebeidomus ,nes tu kartojies ir tapati per tapati .Toks vaizdas kad tu pakliedesi ir visi nustos Chemija vartoti.
As taves net nevadinciau normaliu chemiku nes tu be metankes daugiau nieko ir nemates .

Jis gal metankes daugiau nieko ir nemates, bet su ta viena metanke 10x geriau atrode ir garantuoju, kad dabar tebe atrodo, nei tu su propikais, decom, winstroliais ir pan. Kokios isvados ? smile

Neprisijungęs

 
hanibal
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-07
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#11 2012-03-07 18:25

Re: Chemiko dale

eslife rašė:

hanibal rašė:

NATURAL1978 rašė:

po 2 metu sporto ,tavo supratimu galima imti chemija:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
tai cia kaip antroka leisti abituros egzu laikyti.
koks durnas buvai toks likai.big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
as is savo susipazinimo su hemija supratau ,kad hemija reikia varyt  kai i senatve raumenys ima atrofuotis,nuo nepakankamo testo gamybos,apie 50 metu,o ne kai 20 m ir jegu perteklius,tik tingi visi,arba nori tapti tuo kuo niekad netapsi,ka bevartosi

Kad tau nuo metano smegenis  isdziuvo as jau senai pastebejau , tu tuos savo pamokslus pasilik sau Niekam jie nebeidomus ,nes tu kartojies ir tapati per tapati .Toks vaizdas kad tu pakliedesi ir visi nustos Chemija vartoti.
As taves net nevadinciau normaliu chemiku nes tu be metankes daugiau nieko ir nemates .

Jis gal metankes daugiau nieko ir nemates, bet su ta viena metanke 10x geriau atrode ir garantuoju, kad dabar tebe atrodo, nei tu su propikais, decom, winstroliais ir pan. Kokios isvados ? smile

Vaikas negartuok kuo nesi isitikines , Nes tikras vyras atsako uz savo zodzius .

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#12 2012-03-07 18:28

Re: Chemiko dale

Nu jo, tikri vyrai ima kursa pirma menesi sporto nykstys , Tavo istorija paskaicius tai Tu man iskarto kaip zmogus 0 atrodai, trumpai tariant - nevykelis. Na bet ka cia gincytis su tikru vyru, sekmes gyvenime wink

Neprisijungęs

 
hanibal
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-07
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#13 2012-03-07 18:32

Re: Chemiko dale

Natural tavo mastysena tokia jei tu meti rukyti ar vartoti alhoholi reiskias situos daiktus reikia isimti is prekybos ir viskas nuo dabar niekas negers ir nerukys nes ponas naturalas atsiverte i dorybes kelia.
Mano manymu tu kreipkis pagal gyvenama vieta i svivaldybe i svietimo skyriu , sakyk galiu pravedineti pamokelias (Metano daroma zala jaunam organizmui) manau tikrai tau leis pasireiksti , visiem bus geriau ,galesi sekti tas pasakas vaikams ir tu turesi ka veikti.

Neprisijungęs

 
hanibal
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-07
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#14 2012-03-07 18:35

Re: Chemiko dale

eslife rašė:

Nu jo, tikri vyrai ima kursa pirma menesi sporto nykstys , Tavo istorija paskaicius tai Tu man iskarto kaip zmogus 0 atrodai, trumpai tariant - nevykelis. Na bet ka cia gincytis su tikru vyru, sekmes gyvenime wink

As nors nebijau to pripazinti, o tu uzsidejai dideli pliusa garantuodamas uz tuos zmones kuriu nesi net mates ,Gal geriau tu parasyk savo kolegos jis tau praves viena pamoka nemokamai.

Neprisijungęs

 
dumblas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-01-29
Žinutės: 257
Atsiliepimai: 0

#15 2012-03-07 18:36

Re: Chemiko dale

geras straipsnis. saunuolis kad parase. +
kas jums atrodo aktualu, kita gal privers rimtai susimastyt.

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#16 2012-03-07 18:53

Re: Chemiko dale

Ko jus cia ryskinates visada forume? big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#17 2012-03-07 19:03

Re: Chemiko dale

dumblas rašė:

geras straipsnis. saunuolis kad parase. +
kas jums atrodo aktualu, kita gal privers rimtai susimastyt.

pritariu
o tiems ale rimtiems sportininkams su durnais komentarais fuckyou

Neprisijungęs

 
psikk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-06-01
Žinutės: 440
Atsiliepimai: 0

#18 2012-03-07 19:12

Re: Chemiko dale

SUper, kad atsirado toks zmogus kuris pasidalino savo patirtim, kad ir bloga. Manau kai kuriuos zmones sitas straipsnis privers pagalvoti, bet kas saudesi tas ir saus toliau, tiesiog straipsnis yra pamokantis, o ne anti-sterai, taip ,kad kirtika mum reiktu priimti nors ir nera ji visiskai teisinga smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#19 2012-03-07 19:12

Re: Chemiko dale

cia TNT neutral

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#20 2012-03-07 20:12

Re: Chemiko dale

hanibal rašė:

Sveiki visi ,norejau pasidalinti savo gyvenimo nuopoliais ir pakilimais ,pamokslaut nezadu apie chemijos daroma zala , bet kaip sakoma geriau mokintis is svetimu klaidu nei is savu .
Bandysiu aprasyti savo kaip megejo sportinko-chemiko darytas klaidas ,kad jus perskaite  ateiti kuo maziau ju darytumet.Sitame forume lankausi jau senai ,mano nikas kaskam zinomas todel jei administracija neuzpyks sita posta patalpinsiu svetimu niku,noredamas islaikyti soki toki anonimiskuma.
Pradejau kaip ir visi panasei :
Truputeli apie save kai pradejau sportus :
Svoris virs +10 kg idelaus zmogaus vorio,stambus veidas,isokes pilvuzas per juosmeni virs metro.
Metai :20-30.
Taip gavosi kad nuejau i sporto kluba ir man tai patiko , sugalvojau pagrazinti isvaizda ,numesti biski svorio ir priaukti daug raumenu.
Pradejau stabiliai vaiscioti i sporto kluba ,labai norejosi greitu rezultatu.Kaip juokingai man dabar atrodo bet tuo metu as maniau visai kitaip , kad paemus Chemijos per kokia 3-6 menesius as jau tureciau buti  bent kaskiek panasus  i sportinka.Jau pirma menesi as audziau minti kaip cia pasiekti greitu rezultatu , nors ir turejau prie sono tikrai gera treneri kuris tikrai nusimano  ir bande man aiskinti apie mityba ,polsi  ir normalu sportavima , man sukosi mintis apie chemija ir galvojau kad jis cia kalba visokias nesamones ir ta mityba ir kiti dalykai manes neliecia ir stebulkingoji chemija padarys viska ir be mitybos ir kitu dalyku.Iskilo viena dilema kur gauti ta stebuklinga tablete ,pas treneri nenorejau prasyti nes kaskaip man  buvo geda ir tuo metu man atrode kad jis kalba ne apie ta ka as norejau isgirsti.
Susiradau savo senam rajone viena tipo dileri ,pasakiau jam kad tipo sportuoju ir man cia reikia chemijos.Susitarem kada ta laiminga diena ir jau as gavau savo stebuklo preparatus tuo metu tai buvo Propikas +winio Tab. Aisku paprasiau kad isaiskintu kaip ir ko imti .
Jau pirma sporto menesi as pradejau vartoti steroidus.Leidausi ,kramciau tabletes ir laukiau to efekto,mintyse galvojau kaip as uzauksiu ir kaip cia neisipusti taip kad visi nepradetu itarti, kad vartoju kaska.
Praejo gal 2 savaites bet as ziuriu i veidrodi kaip nesimato to efekto taip nesimato ,nors tuo metu man ir  be chemijos rezultati kilo tiek + ant jegos tiek po biski keitesi kuno riebalu santykis. 
  Baigesi 5 savaite rezultatu as taip ir nesulaukiau , nepasidare nei rankos 40+ , pilvas kaip buvo taip ir kabejo.Tuo metu Supratau  viena mano dileris pardave man bloga chemija , nebuvo kur detis ,pasiemiau tuscias dezutes nuo savo preparatu ir nuejau parodyti savo treneriu,noras buti dideliam   pasidare dar didesnis.Treneris pasiziurejo i tas dezutes ,nusisypsojo ir bande paiskint bet kalba taip issirutuliojo kad as jo parasiau gauti man rimtos chemijos ,atkalbeti jis manes nebande nes tai buvo neimanoma ir jis tai suprato. Jis man liepe  menesi pabuti svariam ir po to menesio as jau  turejau savo tipo 2 kursa ,kuris susidejo is Dekos graikiskos ,sustanos organon + buvo dar kaskas
Susta+500sav.
Deka+400sav.
Pradejau saudytis ir vel laukiau efekto nors i mityba isvis neziurejau ,buvo tik chemija ir sportas .
Praejo 3-4 sav. Bet tuo metu  as ir vel nusivyliau,  norimu rezultatu taip ir nesuliaukiau.Taip baigesi ir kursas pasakoje susitrauke seklides dingo noras  savo antrai pusei atlikineti namu darbus.
Tuo metu atrode kad ir vel mane apgavo su vaistais , taip per metus laiko as pakeiciau gal 5 dilerius ir padariau apie 4-5 kursus, jei tai galima pavadinti kursais+ Paskutiniam kursui pirkau kai kuriuos preparatus vaistinei.Pasekoje po tiek chemijos  receptoriai pasidare nebejautrus.Rezultatai visu situ kursu priaukti nereikalingi riebalai + biski stambesne ranka(Bet sandien dienai as ja pavadinciau Slapianka).Tikrai nebuvo verta nei litu nei sveikatos atzvilgiu.Nusivyliau bet sporto nemeciau.

Per du metus nuo pradeto sporto palaipsniu as gerinau savo mityba , laiks nuo laiko pradejau reguliuoti savo mityba ,ismeciau is savo raciono cukru , atsisakiau  nereikalingo riebaus maisto ir daug kitu nereikalingu dalykyu.Nes is parastos mitybos greitai  paversti i idealia praktiskai neimanoma o tuo labiau nesveika ,nes organizmas to gali nesuprasti, permainas reikia daryti palaipsniu.

Ir tik dabar po ne vieneriu metu sporto ir prie neblogos mitybos galiu pasakyti , kad nera tos stebuklingos tabletes kuri daro stebuklus, rezultatai pradrejo keistis kartu su mano mityba, kai as pradejo duoti organizmuo atitinkama kieki baltymu ir vitaminu. Kulturizmas yra labai sunkus sportas kuris reikalauja daug laiko (ne vieneriu metu) ,daug sveikatos ir uzsispyrimo.
Ir mano atveju kaip as pradejau sportuoti man pirmoi eilei reikejo ziureti mityba atsikratyti to lajaus ir tik kaip prades stoti rezultatai pradeti imti Chemija (neanksciau kaip po 2metu).As nesu pries chemija,bet ja reikia zinoti kada vartoti ir kaip Chemija turi savo +ir – bet  didziauses minusas 
ji itraukiai,zmogus pasidaro priklausomas.

Nepykit uz klaidas labai skubejau.

Tai jau chemijos tipo nebeimsi? smile

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#21 2012-03-07 20:13

Re: Chemiko dale

Loading rašė:

cia TNT neutral

Bet tu tikrai labai gerai žinai TNT prisireginęs čia prieš pusė metų..

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#22 2012-03-07 20:14

Re: Chemiko dale

tai cia tipo atspejau? big_smile

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#23 2012-03-07 20:28

Re: Chemiko dale

Loading rašė:

tai cia tipo atspejau? big_smile

Čia buvo sarkazmas į tavo pusę.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#24 2012-03-07 20:59

Re: Chemiko dale

Loading rašė:

cia TNT neutral

kad tnt nepasizimejo placia iskalba,cia ne jis:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
21.30 PM
Piktas
Vietovė: London
Registravosi: 2012-01-18
Žinutės: 1562
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#25 2012-03-07 21:25

Re: Chemiko dale

SAUNUOLIS!!!!!! Ko gero pirmas prisipazines, kad buvo kvailys. Jei nors viena vaika tai atkalbes nuo chemijos, jau tai yra gerai!!! O tie visi kiti super kulturistai, chemijos zinovai, nedarantys klaidu ir esantys patys nuostabiausi, tegul snekas tarpusavi, kam i juos kreipiat demesi.ausines

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net