Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Misius
Keiciu ratus PM
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 2279
Atsiliepimai: 4

#1 2012-05-04 20:18

Sveiki visi sporto mylėtojai

Sveiki dar kartelį, man 18 metų, ūgis 174cm, svoris 68kg. Prieš kokius 4 metus buvau putlus, nedidelio ūgio ( nors ir dabar ne kranas ), nuspredžiau sportuoti, gal kiek ir numečiau svorio, bet po metų lašinių deginimo, mečiau ta sportą, nes trūko valios, o pažangos daug nepadariau. Per tą laika ištysau, svoris pasidarė normalus, tad sumasčiau vėl kibti į šį nuostabų sportą, pasigavau didele motyvaciją, tad dėl savęs stengsiuosi pasiekti kuo daugiau smile


Prieš tris mėn kibau į darbą su tokiais duomenimis:
Spaudimas 65kg, traukos ir pritūpimų niekad nebuvau anksčiau daręs o nuo dviračio minimo kojos sumedėjo. Tad ale maksimumai buvo tūpimas 80, trauka 100kg.
Po trijų mėnesių :
Spaudimas - 85kg
Pritūpimas - 120kg
Trauka - 140kg.
Bet darydavau programą raumenų masės augimui, dabar jau šoku ant jėgos programos trikovės pagrindu smile

Tai tiek, laukiu patarimų, kritikos, ir aišku kaip dieną atsiras šmeižėjų smile

Paskutinį kartą taisė Misius (2012-06-24 09:18)

Neprisijungęs

 
DinoCris
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-06-18
Žinutės: 278
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#2 2012-05-04 20:37

Re: Sveiki visi sporto mylėtojai

Misius rašė:

Sveiki dar kartelį, man 18 metų, ūgis 174cm, svoris 68kg. Prieš kokius 4 metus buvau putlus, nedidelio ūgio ( nors ir dabar ne kranas ), nuspredžiau sportuoti, gal kiek ir numečiau svorio, bet po metų lašinių deginimo, mečiau ta sportą, nes trūko valios, o pažangos daug nepadariau. Per tą laika ištysau, svoris pasidarė normalus, tad sumasčiau vėl kibti į šį nuostabų sportą, pasigavau didele motyvaciją, tad dėl savęs stengsiuosi pasiekti kuo daugiau smile


Prieš tris mėn kibau į darbą su tokiais duomenimis:
Spaudimas 65kg, traukos ir pritūpimų niekad nebuvau anksčiau daręs o nuo dviračio minimo kojos sumedėjo. Tad ale maksimumai buvo tūpimas 80, trauka 100kg.
Po trijų mėnesių :
Stūmimas - 85kg
Pritūpimas - 120kg
Trauka - 140kg.
Bet darydavau programą raumenų masės augimui, dabar jau šoku ant jėgos programos trikovės pagrindu smile

Tai tiek, laukiu patarimų, kritikos, ir aišku kaip dieną atsiras šmeižėjų smile

Sveikas,"oho" stumimas 85kg..ydomu su kokia technika tu trauka darai. Beje manau apie spaudima snekejai

Neprisijungęs

 
dovjan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-18
Žinutės: 985
Atsiliepimai: 2

#3 2012-05-04 20:40

Re: Sveiki visi sporto mylėtojai

DinoCris rašė:

Misius rašė:

Sveiki dar kartelį, man 18 metų, ūgis 174cm, svoris 68kg. Prieš kokius 4 metus buvau putlus, nedidelio ūgio ( nors ir dabar ne kranas ), nuspredžiau sportuoti, gal kiek ir numečiau svorio, bet po metų lašinių deginimo, mečiau ta sportą, nes trūko valios, o pažangos daug nepadariau. Per tą laika ištysau, svoris pasidarė normalus, tad sumasčiau vėl kibti į šį nuostabų sportą, pasigavau didele motyvaciją, tad dėl savęs stengsiuosi pasiekti kuo daugiau smile


Prieš tris mėn kibau į darbą su tokiais duomenimis:
Spaudimas 65kg, traukos ir pritūpimų niekad nebuvau anksčiau daręs o nuo dviračio minimo kojos sumedėjo. Tad ale maksimumai buvo tūpimas 80, trauka 100kg.
Po trijų mėnesių :
Stūmimas - 85kg
Pritūpimas - 120kg
Trauka - 140kg.
Bet darydavau programą raumenų masės augimui, dabar jau šoku ant jėgos programos trikovės pagrindu smile

Tai tiek, laukiu patarimų, kritikos, ir aišku kaip dieną atsiras šmeižėjų smile

Sveikas,"oho" stumimas 85kg..ydomu su kokia technika tu trauka darai. Beje manau apie spaudima snekejai

Pati pradzia yra visada lengviausia, ir pradzios etape, svoriai sokteli. O paskui letai,letai,letai, bet auga. smile

Neprisijungęs

 
Misius
Keiciu ratus PM
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 2279
Atsiliepimai: 4

#4 2012-05-04 20:47

Re: Sveiki visi sporto mylėtojai

Na taip spaudimas. Žinau, silpnas esu, bet kad būtau stipresnis reikia dirbti. O Trauka darau iš kojų, plačiai, bet kol technika neatkalta tai 50 ant 50 gaunasi tai kojos tai nugara.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#5 2012-05-05 01:14

Re: Sveiki visi sporto mylėtojai

nemačiau kaip penktadienį traukei, pačio technika ne kažkas nuostabaus, bet galima bus pamokyt kažkiek smile gali dar vaizdelių pasižiūrėt. Man šito technika labai patinka.

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#6 2012-05-06 21:34

Re: Sveiki visi sporto mylėtojai

Jo, sita as ir naudoju kai placios kojos:) kai siaurai kojas dedi man kazkaip lengviau daryti bet sunku nugara islaikyti tiesia

Neprisijungęs

 
Misius
Keiciu ratus PM
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 2279
Atsiliepimai: 4

#7 2012-05-07 13:27

Re: Sveiki visi sporto mylėtojai

Man tai tik kad kojos placei nesilenke, per kirksnis neleidzia.

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#8 2012-05-07 15:12

Re: Sveiki visi sporto mylėtojai

Kiekvienam sava technika, žiūrėk kad jaustum geriausia pats.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net