Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Default
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-05-30
Žinutės: 19
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2012-05-30 23:00

Sporto programa, patarkite.

Sveiki,
Man 16 metų, ūgis 185cm, svoris 68kg. Taip, esu kūdas kaip šakalys kaip visi pasakysit, bet nuo kažko juk pradėt reikia tongue.
Praeita vasarą sportavau pagal balažin kokią programą, atsirado vos, vos raumenukų, dabar esu pasiruošęs sportuoti, kol pasieksiu norimo rezultato, žinau, kad lengva nebus. Namie turiu 2 hantelius, štangą su svoriais, suoliuką, bokso maišą, turniką. Galėčiau per savaitę skirti 4-5 dienas sportui. Gal galėtumėte patirti programą viso kūno treniravimui, masei/jėgai? Pats ieškau, bet nieko nerandu.

Iš anksto dėkoju už pagalbą.

Neprisijungęs

 
Blocers6
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-10-31
Žinutės: 41
Atsiliepimai: 0

#2 2012-05-31 10:38

Re: Sporto programa, patarkite.

Default rašė:

Sveiki,
Man 16 metų, ūgis 185cm, svoris 68kg. Taip, esu kūdas kaip šakalys kaip visi pasakysit, bet nuo kažko juk pradėt reikia tongue.
Praeita vasarą sportavau pagal balažin kokią programą, atsirado vos, vos raumenukų, dabar esu pasiruošęs sportuoti, kol pasieksiu norimo rezultato, žinau, kad lengva nebus. Namie turiu 2 hantelius, štangą su svoriais, suoliuką, bokso maišą, turniką. Galėčiau per savaitę skirti 4-5 dienas sportui. Gal galėtumėte patirti programą viso kūno treniravimui, masei/jėgai? Pats ieškau, bet nieko nerandu.

Iš anksto dėkoju už pagalbą.

Pirmiausia patarciau tau nueiti i mitybos skilti ten gerai panagrineti viska. Nes maistas mase augina ne stangine. O del treniruociu yra pilnas forumas pasiimk kokia pradedanciojo kur didzioji dalis baziniu pratimu ir keli izoliaciniai.

Neprisijungęs

 
Default
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-05-30
Žinutės: 19
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3 2012-06-03 21:52

Re: Sporto programa, patarkite.

Blocers6 rašė:

Default rašė:

Sveiki,
Man 16 metų, ūgis 185cm, svoris 68kg. Taip, esu kūdas kaip šakalys kaip visi pasakysit, bet nuo kažko juk pradėt reikia tongue.
Praeita vasarą sportavau pagal balažin kokią programą, atsirado vos, vos raumenukų, dabar esu pasiruošęs sportuoti, kol pasieksiu norimo rezultato, žinau, kad lengva nebus. Namie turiu 2 hantelius, štangą su svoriais, suoliuką, bokso maišą, turniką. Galėčiau per savaitę skirti 4-5 dienas sportui. Gal galėtumėte patirti programą viso kūno treniravimui, masei/jėgai? Pats ieškau, bet nieko nerandu.

Iš anksto dėkoju už pagalbą.

Pirmiausia patarciau tau nueiti i mitybos skilti ten gerai panagrineti viska. Nes maistas mase augina ne stangine. O del treniruociu yra pilnas forumas pasiimk kokia pradedanciojo kur didzioji dalis baziniu pratimu ir keli izoliaciniai.

O po kiek laiko reiktų keisti programą ir į kokią?

Neprisijungęs

 
Default
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-05-30
Žinutės: 19
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#4 2012-06-05 22:45

Re: Sporto programa, patarkite.

Po kiek laiko reiktų keisti programą ir į kokią?

Neprisijungęs

 
DinoCris
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-06-18
Žinutės: 278
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#5 2012-06-06 01:53

Re: Sporto programa, patarkite.

Default rašė:

Po kiek laiko reiktų keisti programą ir į kokią?

Kas 2-3men

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net