Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1 2012-07-27 16:37

Grenade 50 Calibre

naujas delykelis marijos zemeje.. tai pakursiu tema, bus galima aptarti pojucius smile

http://www.grenadefatburner.com/wp-content/uploads/2012/05/HOME_50calibre-box.png

siandien isbandziau porcija pries treniruote (11g), jauciasi jog zvalumo ir energijos daugiau, nuovargis maziau ima, pumpas lyg ir pagerejes kazkiek.. na, reziumuojant tai kai mane nelabai tie NO kabina jau, tai sitas nuobodziauti saleje neleido, tad uzskaitau.

skonis svelnus, nera perdeto saldumo ir kartumo.

didelis pliusas uz aiskia sudeti, matosi kiek ko prideta.

sekanti karta pabandysiu pusantros porcijos.

p.s. - jei kam reikia meginuku - PM

Paskutinį kartą taisė emexas (2014-01-17 00:22)

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#2 2012-07-27 16:43

Re: Grenade 50 Calibre

O,kaip tik norėjau kurti tema smile  Tai vat gavau mėginukų papasakosiu kaip kas:
Vakar Išgėriau 11g į 250ml vandens , skonis link energetinio gėrimo +/- , visa treniruote buvau žvalus , prakaitas žliaugė labai smagiai , nuo pradžios iki pabaigos buvo daug energijos, grįžus namo dar net buvo pilna jėgų tai pasileidau muzika ir variau sprintinti
Na , o šiandiena buvo kojų diena išgėriau likusius 11gr , labai patiko nebuvo tokios perdėtos energijos , bet kabino labai smagiai visas kojas pabaigiau be nusimazinimų nuo nepatinkančių pratimų...)) tai tiek, p.s ačiū lexui už mėginukus...)))

Paskutinį kartą taisė Ailan (2012-07-27 16:43)

Neprisijungęs

 
Knoxville
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-05-20
Žinutės: 517
Atsiliepimai: 1

#3 2012-07-27 18:02

Re: Grenade 50 Calibre

Idek sudeti jeigu gali smile
O meginukai nemokami? big_smile

Neprisijungęs

 
Dzinas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-20
Žinutės: 1753
Atsiliepimai: 0

#4 2012-07-27 18:20

Re: Grenade 50 Calibre

Jejgu nemokamai tai man : D

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#5 2012-07-27 19:57

Re: Grenade 50 Calibre

netures tiek meginuku, nes cia visas forumas noretu:D

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#6 2012-07-27 20:11

Re: Grenade 50 Calibre

Porcijoje:
Creatine Monohydrate (N-Amidinosarcosine): 1,520mg
Beta alanine (3-aminopropanoic acid, H+ Neutralization amino acid): 1,500mg
Taurine (2-aminoethanesulfonic acid): 250mg
Arginine (2-Amino-5-guanidinopentanoic acid): 500mg
Citrulline Malate (2-Amino-5-(carbamoylamino) pentanoic acid): 1,500g
BCAA blend (L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine [2:1:1 ratio]): 400mg
Caffeine (1,3,7-trimethylxanthine): 275mg
Theobroma Cacao Seed (rich in flavanols): 800mg
Green tea (Epigallocatechin, Epicatechin Gallate, Gallate, Epicatechin): 125mg
Bitter orange peel (Citrus Aurantium – contains Synephrine): 50mg
Niacin (Nicotinic Acid): 20mg
American Ginseng (Panax Quinquefolium): 100mg
Beetroot extract (high nitrate content): 250mg
Glucuronolactone: 100mg
L –Tyrosine: 80mg
Potassium Bicarbonate: 300mg
Sodium bicarbonate: 200mg
Glycerol: 1,500mg
Folic acid: 150mcg

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#7 2012-07-27 20:19

Re: Grenade 50 Calibre

Dekojame gerb Emex uz temos sukurima.
As jau buvau idejes savo posta sia tema,bet keliu ji cia.

Na kagi.
Teko ishbandyti Grenade Caliber .50

Man patiko jog labai aishkiai nurodyta sudetis, visos sudedamosios dalys, bei begalo detalus aprashymas.
Puiki proga pagilinti savo zinias.
Vienintelis momentas kuris man kele dideliu abejoniu yra didelis kofeino kiekis (kurio as visai netoleruoju).
Padariau eksperimenta.pasimatavau Spaudima :.

Priesh treniruote  120/70/68
Po 45minuciu duomenys (priesh pat treniruote) 120/74/70
Po treniruotes 116/71/75

Matavausi po 3 kartus ir surasiau vidurki, uzhtikrindamas kuo didesni tiksluma.

Labiausiai nustebino faktas,jog lyg ir didele kofeino koncentracija Absoliuciai neitakojo sirdeles.Jokiu persimushimu,jokiu ranku drebuliu (man nuo visu pre-workoutu rankos dreba del kofeino)
Skonis 9/10
Tirpumas 8/10

Jautesi geresne koncentracija, nusiteikimas,budrumas, minciu aishkumas (nebuvo jokio glushinimo kaip nuo kai kuriu DMAA perfarshiruotu papildu), pumpas taipogi geresnis, nors AAKG + CM asmenishkai man dave daugiau.
Kitas momentas man labai patikes tai jokio Crasho. Dar kelias valandas jautesi labai lengva energija,tok organizmo gyvybingumas - malonus jausmas (galbut seratoninas po treniruotes dave savo)

Treniruotes metu nebuvo energijos pertekliaus ir to negalejimo nusedet vienoje vietoje.Tiesiog lengva energija ir nusiteikimas, labai shvelnus.
Asmenishkai man papildas patiko, tiems kas nori skristi i Kosmosa ir kala 3-5 scoopus DMAA tipo papildu tai vargu ar ivertins si produkta.
Tiems kas nenori stipraus eneregtiku pojucio, sukelto spaudimo ir t.t. tikrai siulyciau bent jau pameginti.
Pora klientu kurie jau turejo galimybe paragauti si papilda, taipogi praneshe apie shvelnu veikima , ko pasigesdavo DMAA+ Kofeinas papilduose.

Suprantu,jog daugelis bandys iziureti reklama, todel apie konkrecius veikimus, bei palyginimus pailksiu spresti tiems kas bande.
Mano sio posto pagrindinis tikslas buvo Spaudimo/kraujospudzio duomenys vartojant si papilda.
Papilda rekomenduociau tiems kas nori ne DMAA pagrindo Pre-workouto.Kosmonautams jis nesuteiks nauju Orbitos pojuciu.

Maloniai idesime orginalu 2 servingu megineli prie uzhsakymo - tiesiog nepamirshkit paprasyti !
Aciu

P.S. man taipogi kaip ir Ailan buvo daug pakilesne nuotaika dar ilga laika po treniruotes, kas maloniai nustebino.

Neprisijungęs

 
Weiderr
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 84

#8 2012-07-30 20:23

Re: Grenade 50 Calibre

Teko ir man ismeginti si nauja priestreniruotini uztaisa... Iki siol isbandziau bene visus populiariausius NO papildus, bet sis patenka i mano megstamiausiu NO virsune.

Pliusai:
-Gausus energijos padidejimas su gerokai prailgintu poveikiu
-Nuostabus, ilgai jauciamas pumpingas treniruotes metu
-Itin daug naudingu sudedamuju daliu, stipri sudetis!
-Darbiniu svoriu padidejimas
-Daugelis mano pirkeju teige, jog pilnesnis raumuo nuo sio produkto islieka ilgesni laika nei nuo kitu produktu..
-Sveikesnis produktas, nei daugelis populiariu NO papildu, nes jame nera DMAA
-Kiek pastebejau produktas neapkrauna sirdies, nesukelia auksto kraujospudzio.

Minusai
-jautrus energetikams zmones turetu atsargiau rinktis doze.
-del prailginto energetinio poveikio, veliau vakare nepatarciau sio produkto gerti, nes gali kankinti nemiga.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#9 2012-07-31 14:43

Re: Grenade 50 Calibre

vakar ant koju ir peciu trenkes 1,5 porcijos uzsimeciau.. nuobodziaut neteko, nors ir buvo nelengva judeti po savaitgalio palangoj big_smile
crasho nebuvo jokio visiskai.. cia gal green tea ta reika sutvarko, nes cia skaitosi kaip ilgai veikiantis kofeinas

siandien ant ranku planavau 1 porcija, bet pamirsau kad meginuke ne 1, o 2 porcijos.. o as ji visa ir supyliau i sheika.. big_smile pakeliui i sale buvo noras konteinerius paspardyt.. big_smile rankos daresi smagiai, ir kaip tycia pumpas gavosi labai galingas.. galbut sito papildo deka.. smile

Neprisijungęs

 
takeitdown
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-03-22
Žinutės: 1184
Atsiliepimai: 4

#10 2012-07-31 16:26

Re: Grenade 50 Calibre

emexas rašė:

vakar ant koju ir peciu trenkes 1,5 porcijos uzsimeciau.. nuobodziaut neteko, nors ir buvo nelengva judeti po savaitgalio palangoj big_smile
crasho nebuvo jokio visiskai.. cia gal green tea ta reika sutvarko, nes cia skaitosi kaip ilgai veikiantis kofeinas

siandien ant ranku planavau 1 porcija, bet pamirsau kad meginuke ne 1, o 2 porcijos.. o as ji visa ir supyliau i sheika.. big_smile pakeliui i sale buvo noras konteinerius paspardyt.. big_smile rankos daresi smagiai, ir kaip tycia pumpas gavosi labai galingas.. galbut sito papildo deka.. smile

big_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#11 2012-08-02 20:58

Re: Grenade 50 Calibre

emexas rašė:

vakar ant koju ir peciu trenkes 1,5 porcijos uzsimeciau.. nuobodziaut neteko, nors ir buvo nelengva judeti po savaitgalio palangoj big_smile
crasho nebuvo jokio visiskai.. cia gal green tea ta reika sutvarko, nes cia skaitosi kaip ilgai veikiantis kofeinas

siandien ant ranku planavau 1 porcija, bet pamirsau kad meginuke ne 1, o 2 porcijos.. o as ji visa ir supyliau i sheika.. big_smile pakeliui i sale buvo noras konteinerius paspardyt.. big_smile rankos daresi smagiai, ir kaip tycia pumpas gavosi labai galingas.. galbut sito papildo deka.. smile

Smagiai uzhvilko nykstysalaus

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#12 2012-08-21 17:03

Re: Grenade 50 Calibre

emexas rašė:

vakar ant koju ir peciu trenkes 1,5 porcijos uzsimeciau.. nuobodziaut neteko, nors ir buvo nelengva judeti po savaitgalio palangoj big_smile
crasho nebuvo jokio visiskai.. cia gal green tea ta reika sutvarko, nes cia skaitosi kaip ilgai veikiantis kofeinas

siandien ant ranku planavau 1 porcija, bet pamirsau kad meginuke ne 1, o 2 porcijos.. o as ji visa ir supyliau i sheika.. big_smile pakeliui i sale buvo noras konteinerius paspardyt.. big_smile rankos daresi smagiai, ir kaip tycia pumpas gavosi labai galingas.. galbut sito papildo deka.. smile

http://i46.tinypic.com/2zqfv3a.jpg

Neprisijungęs

 
jonas23
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-12-25
Žinutės: 186
Atsiliepimai: 0

#13 2012-08-30 16:37

Re: Grenade 50 Calibre

Ir man patiko ir tiko šis dalikėlis, užteko kaip ir parašyta porcija ikalt veikė gerai, energijos dave normaliai, nors antra savaite, ant dietos kolorojos į deficita, bet įkalus prieš treniruote gerai pramušė. Parašysiu kai ilgiau pavartosiu,

Neprisijungęs

 
Ploogas
Naujas dalyvis
Vietovė: Milton Keynes
Registravosi: 2011-10-08
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#14 2012-09-20 01:55

Re: Grenade 50 Calibre

Juokingas klausimas, bet kur tas saukstelis matavimuj turi buti? Nusipirkau ta Grenade 50 Calibre, dezute buvo uzplombuota tvarkingai, pats atidariau viduj maiselis su milteliais- nu saukstelio niekur neradau dozavimuj, nei dezutej, nei milteliuos. Tj arbatiniais sauksteliais suskaiciavau kiek yra milteliu padalinau is porciju skaiciaus kad zinociau kiek detis i kokteili, bet vis tik lb smalsu kur turejo orginalus saukstelis but smile
  O produktas tj panasu kad geras pirmam kartuj minimalia doze isisdejau bet veike ir ji.

Neprisijungęs

 
IzI
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-09-09
Žinutės: 918
Atsiliepimai: 3

#15 2012-09-28 15:34

Re: Grenade 50 Calibre

Snd meginuka pabandziau Grenade Thermo Detonator(zaliosios arbatos extraktas ir coffeinas). Visa trefke spaude, krutine ir trauke prie zemes. Dar nebuvo tokios huinia man niekad. Dar padarius pratima atsistodavau, galva svaigdavo gerokai, iki sekancio pratimo.  big_smile

Paskutinį kartą taisė IzI (2012-09-28 15:35)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#16 2012-09-28 15:41

Re: Grenade 50 Calibre

IzI rašė:

Snd meginuka pabandziau Grenade Thermo Detonator(zaliosios arbatos extraktas ir coffeinas). Visa trefke spaude, krutine ir trauke prie zemes. Dar nebuvo tokios huinia man niekad. Dar padarius pratima atsistodavau, galva svaigdavo gerokai, iki sekancio pratimo.  big_smile

ar tik ne visa meginuka kalei iskart? 2 porcijos ten.. big_smile

Neprisijungęs

 
IzI
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-09-09
Žinutės: 918
Atsiliepimai: 3

#17 2012-09-28 15:43

Re: Grenade 50 Calibre

emexas rašė:

IzI rašė:

Snd meginuka pabandziau Grenade Thermo Detonator(zaliosios arbatos extraktas ir coffeinas). Visa trefke spaude, krutine ir trauke prie zemes. Dar nebuvo tokios huinia man niekad. Dar padarius pratima atsistodavau, galva svaigdavo gerokai, iki sekancio pratimo.  big_smile

ar tik ne visa meginuka kalei iskart? 2 porcijos ten.. big_smile

Ne, ne zinau juk tai. 2 kapsules isgeriau.. bet jau taip uzspaude pradzioje sunku kvepuot, veliau krutine spaude. Nuvertinau green tea extrakta. Nugalejai mane emexai lol alah

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#18 2012-09-28 15:44

Re: Grenade 50 Calibre

IzI rašė:

emexas rašė:

IzI rašė:

Snd meginuka pabandziau Grenade Thermo Detonator(zaliosios arbatos extraktas ir coffeinas). Visa trefke spaude, krutine ir trauke prie zemes. Dar nebuvo tokios huinia man niekad. Dar padarius pratima atsistodavau, galva svaigdavo gerokai, iki sekancio pratimo.  big_smile

ar tik ne visa meginuka kalei iskart? 2 porcijos ten.. big_smile

Ne, ne zinau juk tai. 2 kapsules isgeriau.. bet jau taip uzspaude pradzioje sunku kvepuot, veliau krutine spaude. Nuvertinau green tea extrakta. Nugalejai mane emexai lol alah

jasna, kita kart atsargiau zaisk su rimtais papildais big_smile

Neprisijungęs

 
IzI
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-09-09
Žinutės: 918
Atsiliepimai: 3

#19 2012-09-28 15:47

Re: Grenade 50 Calibre

Daviau ten vienam 2 tab is lexus meginuku paprastas 200mg kofeino ir grenade meginuka, tai su kitu pasidalino abu po porcija grenade ir po balta tablete uzsiverte tai vienas is ju kai atejau i stangine irgi sedejo susiemes uz krutines, atleido ji uz 30-40 minuciu nuo isgerimo big_smile

Neprisijungęs

 
IzI
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-09-09
Žinutės: 918
Atsiliepimai: 3

#20 2012-09-28 15:49

Re: Grenade 50 Calibre

O kitas po trefkes visas drebejo, dar zaliso arbatos uzgere po trefkes big_smile eina visas virpedamas juokdamasis, bet jau toks beviltiskumo juokas... Krc tryse prisiryja energetiku buvom big_smile

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#21 2012-09-28 16:02

Re: Grenade 50 Calibre

taip jau būna, kai teorijos daugiau nei praktikos big_smile

Neprisijungęs

 
IzI
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-09-09
Žinutės: 918
Atsiliepimai: 3

#22 2012-09-28 16:06

Re: Grenade 50 Calibre

Niekad nevartojau energetiku, tai nera dar imuniteto jiem- gerai suejo big_smile Galetu kas is dealeriu gryno grean tea extraksto stumdyt.

Neprisijungęs

 
Jokotau
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-05-27
Žinutės: 148
Atsiliepimai: 1

#23 2012-09-28 16:11

Re: Grenade 50 Calibre

idomiai cia jum, as visiskai nieko nuo sito papildo nepajutau, nors dviguba iskart isgeriau.

Paskutinį kartą taisė Jokotau (2012-09-28 16:14)

Neprisijungęs

 
IzI
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-09-09
Žinutės: 918
Atsiliepimai: 3

#24 2012-09-28 16:19

Re: Grenade 50 Calibre

Jokotau rašė:

idomiai cia jum, as visiskai nieko nuo sito papildo nepajutau, nors dviguba iskart isgeriau.

Tai, kad as jau koki pusmeti net arbatos negeriu jokios, vien vandeni geriu ar piena. Kava gal karta i menesi, tai del to matyt taip stipriai prispaude big_smile

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#25 2012-09-28 16:29

Re: Grenade 50 Calibre

IzI rašė:

Jokotau rašė:

idomiai cia jum, as visiskai nieko nuo sito papildo nepajutau, nors dviguba iskart isgeriau.

Tai, kad as jau koki pusmeti net arbatos negeriu jokios, vien vandeni geriu ar piena. Kava gal karta i menesi, tai del to matyt taip stipriai prispaude big_smile

Pradėk nuo to, kad tau tik 16 metų.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net