Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

detcefni
Susipykes su savim
Registravosi: 2012-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 1

#1 2012-08-25 23:07

Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

Na ka sveiki  visi.  Visada buvau kudas  ir netgi labai kudas 183 cm 60 kg , galvojau , kad medziagu apykaita kalta ar , kad smulkus kaulai , bet kai pradejau daug valgyti svoris pradejo kilti super greitai .. tai dabar sveriu 93 , kelsiu iki 100 . Sportuoju 4 kart i savaite , vartoju BCAA kreatina ir baltymus , kazkada planuoju kursuot , bet siuo metu dar tik papaildais sportuosiu siek tiek peranksti steroidams , nes sportuioju dar ne taip jau ir ilgai , sporto tikslas kuo daugiau mases smile

Tai va kam idomu sekti mano pasiekimus , sekite mano loga pastoviai imesiu foto kaip keiciuosi , stai dabar imesiu foto , nors draugelis jau mate , bet tikrai nevisi , foto atnaujinsiu kas savaite , o kurso metu dar dazniau , klauskyt betko atsakysiu.

Galiu duoti geru patarimu kaip priaugti svorio , jau nemazai zmoniu manes private klauseinejo , nemazai  kam patariau , taigi nesigedykite paklausti smile

cia kai sveriau 60
http://s7.postimage.org/gj6ocfbxz/ggggggggg.jpg

cia dabar 93
http://s12.postimage.org/ldoa6ngqh/detcefni.jpg

Zinau kas truksta ryskumo , bet man svarbu mase ir kuo jos daugiau smile

cia nugara :

kai sveriau 60
http://s11.postimage.org/gsydszqe7/nugaragg.jpg

cia dabar 93:
http://s7.postimage.org/o1ptl23av/dabar.jpg

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#2 2012-08-25 23:09

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

nu jooo... uzaugai.. big_smile tai kam tau ta mase reikalinga? smile

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#3 2012-08-25 23:13

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

Cia kaip suprantu didziuojies savimi?

o tas "Galiu duoti geru patarimu kaip priaugti svorio" toks apgaulingas atrodo... smile

Neprisijungęs

 
detcefni
Susipykes su savim
Registravosi: 2012-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 1

#4 2012-08-25 23:14

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

na manau del to , kad visada buvau toks  kudas kaip sliekas ir kai  zedavau i stambius bernus galvodavau as ir toks noriu buti kazkada , tai va ir tapau , kazkaip labai idomu but taip greit pasikeitusiam , visi kas pamato tik  giria , sako gerai atrodai , pastambejai , ir gaila tu zmoniu kurie niekaip negali svorio priaugt , nes juos suprantu , ir jiem nedaeina , kad norint priaugti svorio svarbiausias dalykas valgyt valgyt ir dar karta valgyt , jei tau atrodo daug valgai tai nera daug , reikia susidaryti mitybos plana pas rimtus trenerius , ir valgyt  viska kas parasyta , nes jei valgysi kas atrodo daug tau tai nepriaugsi , nes reikia valgyt tiek , kad jau atrodo vemsi vistiek nepasiduot ir valgyti toliau.

Neprisijungęs

 
ernisx
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas/UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 363
Atsiliepimai: 0

#5 2012-08-25 23:17

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

Jei manai, kad masė tau atneš kažkokius stebuklingus rezultatus tai klysti, jei patinka taip atrodyt, tai augink toliau.Aš jau pasimokiau, paaugau iki 85 ir supratau, kad bereikalo, geriau lėtai augint liesą masę.

Paskutinį kartą taisė ernisx (2012-08-25 23:17)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#6 2012-08-25 23:17

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

o tu suvoki kad priaugai riebalo is kurio jokios naudos nera visiskai..? smile

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#7 2012-08-25 23:18

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

detcefni rašė:

na manau del to , kad visada buvau toks  kudas kaip sliekas ir kai  zedavau i stambius bernus galvodavau as ir toks noriu buti kazkada , tai va ir tapau , kazkaip labai idomu but taip greit pasikeitusiam , visi kas pamato tik  giria , sako gerai atrodai , pastambejai , ir gaila tu zmoniu kurie niekaip negali svorio priaugt , nes juos suprantu , ir jiem nedaeina , kad norint priaugti svorio svarbiausias dalykas valgyt valgyt ir dar karta valgyt , jei tau atrodo daug valgai tai nera daug , reikia susidaryti mitybos plana pas rimtus trenerius , ir valgyt  viska kas parasyta , nes jei valgysi kas atrodo daug tau tai nepriaugsi , nes reikia valgyt tiek , kad jau atrodo vemsi vistiek nepasiduot ir valgyti toliau.

Tai,kad pats atrodai taip lyg valgytum betka ir betkiek. big_smile Nes realiai vien riebala ir uzsimetei. GAL truputi raumens..

Paskutinį kartą taisė Ciujunelabai (2012-08-25 23:19)

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#8 2012-08-25 23:19

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

gera forma nykstys parasyk mitybos plana.

Neprisijungęs

 
mmwiss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2010-12-11
Žinutės: 1187
Atsiliepimai: 5

#9 2012-08-25 23:21

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

Loading rašė:

gera forma nykstys parasyk mitybos plana.

Aha , mityba dw! big_smile

O jei rimtai , prasau moderiu trint tema  kaip ir pati autoriu is forumo ... Manau aisq kodel.. Sportininku forumas , o ne kakokiu prihiniu problemu zmoniu..

Neprisijungęs

 
detcefni
Susipykes su savim
Registravosi: 2012-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 1

#10 2012-08-25 23:23

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

Sutinku , kad atrodau  ne kaip sportininkas , bet kaip ir minejau tai tik pradzia sporte , o dabar kai esu stambus gerai atrodo betkokie rubai , dzinsai , maikutes megztiniai .. viskas tinka tik uzsidejus , kai sveriau 60 viskas budavo kai maisas ant pakabos.. Ir seip jauciuosi daug rimtesnis , zmones ziuri rimciau i mane , nes kai sveriau 60 visi galvojo , kad as koks ligonis, o dabar visai kas kita , ir dar pasikartosiu , kad imsiu kursa po kazkiek laiko  tai raumenu dar uzsiauginsiu , galutinis tikslas 125 kg smile

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#11 2012-08-25 23:23

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

mmwiss rašė:

Loading rašė:

gera forma nykstys parasyk mitybos plana.

Aha , mityba dw! big_smile

O jei rimtai , prasau moderiu trint tema  kaip ir pati autoriu is forumo ... Manau aisq kodel.. Sportininku forumas , o ne kakokiu prihiniu problemu zmoniu..

Pala pala! Reikia gi mityba pamatyt,kad zinotumem kaip reikia mases uzsimest. Nes tikrai niekas is cia esanciu to nezino big_smile

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#12 2012-08-25 23:24

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

detcefni rašė:

Sutinku , kad atrodau  ne kaip sportininkas , bet kaip ir minejau tai tik pradzia sporte , o dabar kai esu stambus gerai atrodo betkokie rubai , dzinsai , maikutes megztiniai .. viskas tinka tik uzsidejus , kai sveriau 60 viskas budavo kai maisas ant pakabos.. Ir seip jauciuosi daug rimtesnis , zmones ziuri rimciau i mane , nes kai sveriau 60 visi galvojo , kad as koks ligonis, o dabar visai kas kita , ir dar pasikartosiu , kad imsiu kursa po kazkiek laiko  tai raumenu dar uzsiauginsiu , galutinis tikslas 125 kg smile

hmm

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#13 2012-08-25 23:24

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

kazkada nusigrausi nagus, kai prades lyst sveikatos problemos po tokiu pokyciu ir reikes visa ta bruda mest smile

Neprisijungęs

 
detcefni
Susipykes su savim
Registravosi: 2012-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 1

#14 2012-08-25 23:25

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

Mate trinti ir bana deti uz ka ? smile jaunuoli nepavydim , jei nepatinku as ir mano zinutes prasau neskaityti ir tiek , juk as tavo neseku zinuciu ir man visai neidomu ka tu rasineji , kiekvienas turime savo nuomone smile

Neprisijungęs

 
Knoxville
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-05-20
Žinutės: 517
Atsiliepimai: 1

#15 2012-08-25 23:25

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

detcefni rašė:

na manau del to , kad visada buvau toks  kudas kaip sliekas ir kai  zedavau i stambius bernus galvodavau as ir toks noriu buti kazkada , tai va ir tapau , kazkaip labai idomu but taip greit pasikeitusiam , visi kas pamato tik  giria , sako gerai atrodai , pastambejai , ir gaila tu zmoniu kurie niekaip negali svorio priaugt , nes juos suprantu , ir jiem nedaeina , kad norint priaugti svorio svarbiausias dalykas valgyt valgyt ir dar karta valgyt , jei tau atrodo daug valgai tai nera daug , reikia susidaryti mitybos plana pas rimtus trenerius , ir valgyt  viska kas parasyta , nes jei valgysi kas atrodo daug tau tai nepriaugsi , nes reikia valgyt tiek , kad jau atrodo vemsi vistiek nepasiduot ir valgyti toliau.

Tai tu turbut laikeisi griezto mitybos plano kuri sudare treneris? Nes tikrai geros mases priaugai, sveikinu.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#16 2012-08-25 23:25

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

http://2.bp.blogspot.com/-SMrE3hz6ERE/TgYICw-ar1I/AAAAAAAAADo/A0VQrwc8a8c/s1600/i-beat-anorexia-talking-t-shirts-fashion.jpg nusipirk tokia maikute, tikrai ji atspindi tavo pokycius big_smile

Neprisijungęs

 
detcefni
Susipykes su savim
Registravosi: 2012-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 1

#17 2012-08-25 23:28

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

man plana sudare dietologe .. ji sake jei nori priaugti svorio sportuok ir gerk daug jogurtu , litra vakare litra rite , o diena valgyt kuo daugiau mesos ryzio vistienos , ir kai pradejau gerti jogurta man svoris kilo zaibo greiciu , geriausias dalykas auginant mase.

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#18 2012-08-25 23:28

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

detcefni rašė:

Mate trinti ir bana deti uz ka ? smile jaunuoli nepavydim , jei nepatinku as ir mano zinutes prasau neskaityti ir tiek , juk as tavo neseku zinuciu ir man visai neidomu ka tu rasineji , kiekvienas turime savo nuomone smile

big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile

o tai,kad tu jo neseki,tai nieko nuostabaus,gi galima sakyt katik prisireginai. big_smile

Neprisijungęs

 
Knoxville
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-05-20
Žinutės: 517
Atsiliepimai: 1

#19 2012-08-25 23:28

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

detcefni rašė:

Sutinku , kad atrodau  ne kaip sportininkas , bet kaip ir minejau tai tik pradzia sporte , o dabar kai esu stambus gerai atrodo betkokie rubai , dzinsai , maikutes megztiniai .. viskas tinka tik uzsidejus , kai sveriau 60 viskas budavo kai maisas ant pakabos.. Ir seip jauciuosi daug rimtesnis , zmones ziuri rimciau i mane , nes kai sveriau 60 visi galvojo , kad as koks ligonis, o dabar visai kas kita , ir dar pasikartosiu , kad imsiu kursa po kazkiek laiko  tai raumenu dar uzsiauginsiu , galutinis tikslas 125 kg smile

Kazkaip primine sita:
http://protpisa.blogspot.com/2012/07/patycios.html
big_smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#20 2012-08-25 23:30

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

detcefni rašė:

Sutinku , kad atrodau  ne kaip sportininkas , bet kaip ir minejau tai tik pradzia sporte , o dabar kai esu stambus gerai atrodo betkokie rubai , dzinsai , maikutes megztiniai .. viskas tinka tik uzsidejus , kai sveriau 60 viskas budavo kai maisas ant pakabos.. Ir seip jauciuosi daug rimtesnis , zmones ziuri rimciau i mane , nes kai sveriau 60 visi galvojo , kad as koks ligonis, o dabar visai kas kita , ir dar pasikartosiu , kad imsiu kursa po kazkiek laiko  tai raumenu dar uzsiauginsiu , galutinis tikslas 125 kg smile

augink tu geriau normalia mase, o ne tesla.. smile

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#21 2012-08-25 23:30

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

detcefni rašė:

man plana sudare dietologe .. ji sake jei nori priaugti svorio sportuok ir gerk daug jogurtu , litra vakare litra rite , o diena valgyt kuo daugiau mesos ryzio vistienos , ir kai pradejau gerti jogurta man svoris kilo zaibo greiciu , geriausias dalykas auginant mase.

Jogurtas nelygus jogurtui.
Jeigu kalba vyksta apie naturalu liesa - geras dalykas metabolizmui.
O jeigu apie visus kitus kurie su skoniais ir pns... tada nesistebiu kodel tokios mases uzsidejai.

Neprisijungęs

 
detcefni
Susipykes su savim
Registravosi: 2012-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 1

#22 2012-08-25 23:32

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

as ikelsiu foto kaip noriu atrodyti ir koks yra mano tikslas , tai va cia kazkurio forumo dalyvio nuotrauka , gal jis nesupyks jei ikelsiu , bes as savo tiksla pasieksiu ir atrodysiu sitaip kazkada :


http://s9.postimage.org/9gxo5kvl7/gamtazi8.jpg

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#23 2012-08-25 23:33

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

detcefni rašė:

as ikelsiu foto kaip noriu atrodyti ir koks yra mano tikslas , tai va cia kazkurio forumo dalyvio nuotrauka , gal jis nesupyks jei ikelsiu , bes as savo tiksla pasieksiu ir atrodysiu sitaip kazkada :


http://s9.postimage.org/9gxo5kvl7/gamtazi8.jpg

Toli dar tau.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#24 2012-08-25 23:39

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

detcefni rašė:

as ikelsiu foto kaip noriu atrodyti ir koks yra mano tikslas , tai va cia kazkurio forumo dalyvio nuotrauka , gal jis nesupyks jei ikelsiu , bes as savo tiksla pasieksiu ir atrodysiu sitaip kazkada :


http://s9.postimage.org/9gxo5kvl7/gamtazi8.jpg

laju augindamas to nepasieksi smile

Neprisijungęs

 
detcefni
Susipykes su savim
Registravosi: 2012-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 1

#25 2012-08-25 23:42

Re: Mano zurnalas kai is plono virtau stambiu super greitai.

Sportuosiu intensyviai ir pasieksiu , pradejau daryti Pritupimus, Mirties trauka  kuriu seniau nedarydavau manau greitai pasikeis forma smile Imesiu foto kada nors gal jau matysis pasikeitimai,

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net