Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Boveris
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-09-15
Žinutės: 275
Atsiliepimai: 0

#1 2012-09-15 13:30

Mitybos planelis

Sveiki, kažkaip sunkiai pavygsta man suderinti gerai mitybą, radau šokią tokią išeitį, bet nežinau ar tai tikrai naudinga.
Taigi šiuo metu valgau taip :
Pusryčiai - lėkštė ryžių užpiltų pienu ir 2 šaukšteliai cukraus ( dėl skonio) bendra masė ~300g
Priešpiečiai mokykloje (~ 12h) - Avižinių sausainių pakas ( 200g lyg ir) ir sulčių multi 2 maži tie pakeliai, arba didelis pakas bananų nektaro.
Pietūs ( ~15:30) Vėl gi tas pats kas pusryčiams
~1,5h po pavalgymo trefkė
Iškart po trefkės varškės pakas su 2 šaukšteliais cukraus.
O vakarui jau visaip gaunas, ar ryžių dar, ar raudonos mėsos, vištienos ar dar ko nors, bet ne riebalų.

Yra 2 klaidos kurios man nepatinka, tai kad ryte reikia kažkaip baltymo įmaišyti, bet ryte reikia anglių, jei aš jų pakankamai neužvalgau, man labai jaučiasi energijos stoka. O kita klaida, kad po trefkės varškė netinka, lėtas pasisavinimas.

Dabar ant žiemos galvpju truputį pagreitint augimą ir pakoreguot tą mityba:

Po trefkės vietoj varškės kalsiu 3 šaukštus whey 100% isolato ( kiek žinau greitai pasisavinamas proteinas)
Ir kažkaip noriu kartu po trefkės ir anglių, tai pagalvojau, kad aš treniruodamasis išgeriu apie 0,5-1l vandens tai gal tam vandenį ištirpdyti gliukozės ? Tik dar nepaskaičiavau kiek čia geriau jos būtų.
ir tada varške nukelti prieš pat einant miegoti ( ilgesniam įsisavinimui)
Vėl gi ryte trūksta baltymo, tai gal tada kalsiu 1 šaukštą whay, o po trefkės 2.
Na žodžiu reikškit viską ka manot apie šitus mano planus, sveriu aš 66kg ugis kažkur 1,78 gal ( nebeatsimenu big_smile )
Daug aš čia prirašiau, bet tikiuosi patarsit nykstys

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#2 2012-09-15 15:11

Re: Mitybos planelis

Boveris rašė:

Sveiki, kažkaip sunkiai pavygsta man suderinti gerai mitybą, radau šokią tokią išeitį, bet nežinau ar tai tikrai naudinga.
Taigi šiuo metu valgau taip :
Pusryčiai - lėkštė ryžių užpiltų pienu ir 2 šaukšteliai cukraus ( dėl skonio) bendra masė ~300g
Priešpiečiai mokykloje (~ 12h) - Avižinių sausainių pakas ( 200g lyg ir) ir sulčių multi 2 maži tie pakeliai, arba didelis pakas bananų nektaro.
Pietūs ( ~15:30) Vėl gi tas pats kas pusryčiams
~1,5h po pavalgymo trefkė
Iškart po trefkės varškės pakas su 2 šaukšteliais cukraus.
O vakarui jau visaip gaunas, ar ryžių dar, ar raudonos mėsos, vištienos ar dar ko nors, bet ne riebalų.

Yra 2 klaidos kurios man nepatinka, tai kad ryte reikia kažkaip baltymo įmaišyti, bet ryte reikia anglių, jei aš jų pakankamai neužvalgau, man labai jaučiasi energijos stoka. O kita klaida, kad po trefkės varškė netinka, lėtas pasisavinimas.

Dabar ant žiemos galvpju truputį pagreitint augimą ir pakoreguot tą mityba:

Po trefkės vietoj varškės kalsiu 3 šaukštus whey 100% isolato ( kiek žinau greitai pasisavinamas proteinas)
Ir kažkaip noriu kartu po trefkės ir anglių, tai pagalvojau, kad aš treniruodamasis išgeriu apie 0,5-1l vandens tai gal tam vandenį ištirpdyti gliukozės ? Tik dar nepaskaičiavau kiek čia geriau jos būtų.
ir tada varške nukelti prieš pat einant miegoti ( ilgesniam įsisavinimui)
Vėl gi ryte trūksta baltymo, tai gal tada kalsiu 1 šaukštą whay, o po trefkės 2.
Na žodžiu reikškit viską ka manot apie šitus mano planus, sveriu aš 66kg ugis kažkur 1,78 gal ( nebeatsimenu big_smile )
Daug aš čia prirašiau, bet tikiuosi patarsit nykstys

Gerai. Sekmės. Kitą kartą prieš kuriant temą - paieškok jau sukurtų.

Neprisijungęs

 
Boveris
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-09-15
Žinutės: 275
Atsiliepimai: 0

#3 2012-09-22 00:12

Re: Mitybos planelis

Ieškojau tamsta, puse temų yra senesnės nei 5 metų, o ir šeip nemanau, kad yra toks pat atvejis, kaip mano.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#4 2012-09-22 00:14

Re: Mitybos planelis

Kiausiniu pusryciams nenori paragaut?

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net