Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

justas_
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-03-17
Žinutės: 286
Atsiliepimai: 0

#1 2007-09-01 17:22

Sveikata ir papildai

Turiu biski bedos su sirdim, sportuot leido, bet papildu vartot ne.

Kaip supratau gydytoja(kardiologe) neleido papildu vartot ne del mano sirdies, o ish esmes.Sake, kad vartojant kieteja sirdis ir berods dar, kad auga sake nepamenu.Ir tai yra negerai.

Bet visdelto, papildu noriu pirkt.Butu gerai suzinot kurie produktai nesipjauna su sirdies darbu.Pvz nemanau, kad baltymai kazkaip itakoja sirdies ritma ar kazka panasaus.

Paskutinį kartą taisė minis (2007-09-16 22:50)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#2 2007-09-01 19:17

Re: Sveikata ir papildai

justas_ rašė:

Turiu biski bedos su sirdim, sportuot leido, bet papildu vartot ne.

Kaip supratau gydytoja(kardiologe) neleido papildu vartot ne del mano sirdies, o ish esmes.Sake, kad vartojant kieteja sirdis ir berods dar, kad auga sake nepamenu.Ir tai yra negerai.

Bet visdelto, papildu noriu pirkt.Butu gerai suzinot kurie produktai nesipjauna su sirdies darbu.Pvz nemanau, kad baltymai kazkaip itakoja sirdies ritma ar kazka panasaus.

reiketu tau konsultuotis sporto medicinos centre, nes cia tokios informacijos nerasi.. o pas paprastus gydytojus siuo reikalu neverta kreiptis wink

Paskutinį kartą taisė emexas (2007-09-01 19:18)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#3 2007-09-01 19:22

Re: Sveikata ir papildai

ir is esmes nelabai logiskas tos kardiologes patarimas, nes yra labai daug skirtingu papildu, kurie atlieka skirtingas funcijas.. jei leido tau sportuoti, tuomet tau vistiek teks valgyti maista is kurio gausi tokias pat madziagas, kaip kad proteinas..

Neprisijungęs

 
xxx
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-07-29
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#4 2007-09-01 19:36

Re: Sveikata ir papildai

Nu sirdis irgi raumuo  smile  kaip ir kiti raumenys wink Taip kad auga ir ji smile

Neprisijungęs

 
justas_
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-03-17
Žinutės: 286
Atsiliepimai: 0

#5 2007-09-01 19:46

Re: Sveikata ir papildai

emexas rašė:

ir is esmes nelabai logiskas tos kardiologes patarimas, nes yra labai daug skirtingu papildu, kurie atlieka skirtingas funcijas.. jei leido tau sportuoti, tuomet tau vistiek teks valgyti maista is kurio gausi tokias pat madziagas, kaip kad proteinas..

Nu kurios dar medziogos ieina i tai.Baltymai tai taip, bet visos tabletes tai jau su chemija asocijuojasi.

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#6 2007-09-01 21:15

Re: Sveikata ir papildai

justas_ rašė:

Turiu biski bedos su sirdim, sportuot leido, bet papildu vartot ne.

Kaip supratau gydytoja(kardiologe) neleido papildu vartot ne del mano sirdies, o ish esmes.Sake, kad vartojant kieteja sirdis ir berods dar, kad auga sake nepamenu.Ir tai yra negerai.

Bet visdelto, papildu noriu pirkt.Butu gerai suzinot kurie produktai nesipjauna su sirdies darbu.Pvz nemanau, kad baltymai kazkaip itakoja sirdies ritma ar kazka panasaus.

Šita kardiologė yra visiškai nekompetetinga sporto mitybos klausimuose. Lietuvoje yra dar daug panašių daktarų, kurie niekuo nauju nesidomi ir visiškai neraukia kas tai yra papildai sportui. Esu ir pats kalbėjes su vienu tokiu daktaru ir buvau nustebes kaip medikas iš viso gali taip nesusigaudyti sportinėje mityboje. Aš jam kažką pasakiau apie amino rųgštis, o jis pradėjo porinti, kad tai blogis, anabolikai ir pan. Žodžiu nors mirk iš juoko. Taip, kad kartais daktarai nusimano tik savo srityje ir visiškai nieko papilduose, su tokiais iš viso neverta tartis mitybos klausimais.

Neprisijungęs

 
qpo
Kalbus dalyvis
Vietovė: Mažeikiai
Registravosi: 2007-06-09
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#7 2007-09-01 22:23

Re: Sveikata ir papildai

Is tableciu pasisavinama tik 30% visos medziagos, todel del perdidelio persivalgymo gali nepergyvent smile

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#8 2007-09-02 00:16

Re: Sveikata ir papildai

pritariu emexas... reikia lankytis sporto medicinos centre tikrai tada zinosi... o siaip su tom kardiologem ir panasiai nelabai ka ir jos zino... kaip kad kazkas sake del papildu visko prisigalvoja... roll na tai nepabijok ir nueik sekmes smile

Neprisijungęs

 
justas_
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-03-17
Žinutės: 286
Atsiliepimai: 0

#9 2007-09-02 07:18

Re: Sveikata ir papildai

O kiek kainuoja ten apsilankimas?

Neprisijungęs

 
Lined
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-01
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#10 2007-09-02 10:49

Re: Sveikata ir papildai

Menesio atlyginima

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#11 2007-09-02 11:02

Re: Sveikata ir papildai

Diskas rašė:

justas_ rašė:

Turiu biski bedos su sirdim, sportuot leido, bet papildu vartot ne.

Kaip supratau gydytoja(kardiologe) neleido papildu vartot ne del mano sirdies, o ish esmes.Sake, kad vartojant kieteja sirdis ir berods dar, kad auga sake nepamenu.Ir tai yra negerai.

Bet visdelto, papildu noriu pirkt.Butu gerai suzinot kurie produktai nesipjauna su sirdies darbu.Pvz nemanau, kad baltymai kazkaip itakoja sirdies ritma ar kazka panasaus.

Šita kardiologė yra visiškai nekompetetinga sporto mitybos klausimuose. Lietuvoje yra dar daug panašių daktarų, kurie niekuo nauju nesidomi ir visiškai neraukia kas tai yra papildai sportui. Esu ir pats kalbėjes su vienu tokiu daktaru ir buvau nustebes kaip medikas iš viso gali taip nesusigaudyti sportinėje mityboje. Aš jam kažką pasakiau apie amino rųgštis, o jis pradėjo porinti, kad tai blogis, anabolikai ir pan. Žodžiu nors mirk iš juoko. Taip, kad kartais daktarai nusimano tik savo srityje ir visiškai nieko papilduose, su tokiais iš viso neverta tartis mitybos klausimais.

vat cia gryna tiesa.. o siaip amino rugstys ir yra anabolikai, tik va jos nera blogis ar koks kitas sh.. steroidiniai anabolikai - vat tai yra bogis.. o kaip pastebiu daktarai maiso sias savokas ir del to prisvaigsta visokiu nesamoniu..

P.S. anabolikas - tai yra medziaga, kuri paspartina raumens atsistatyma po jam patirtos zalos ( treniruotes ).. smile

Neprisijungęs

 
Protect
Kalbus dalyvis
Vietovė: Akmene
Registravosi: 2007-02-12
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#12 2007-09-02 13:53

Re: Sveikata ir papildai

justas_  mesk tai is galvos as tai pat turiu bedu su sirdim buvau pas kardiologus jie man taip pat uzdraude vartoti papildus sake nereik tokiam jaunam sintetikos vartot big_smile sirdziai bus blogai ir t.t Bet as labai norejau vartoti papildus ir vartojau ir kas ir to isejo ? smile o gi tai kad dingo pastovi itampa, jauciuosi kur kas geriau, pasitikiu savo jegom, esu stipresnis, gali drasiai gerti Proteino kokteilius ir amino rugstis nieko tai sirdziai nebus.

Paskutinį kartą taisė Protect (2007-09-02 13:54)

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#13 2007-09-06 14:42

Re: Sveikata ir papildai

as nesu pries kazka bet nereikia taip sprest is anksto kad tai sirdziai nieko nebus:| kas zino kaip jausis po 5 ar 10 metu:P

Neprisijungęs

 
nesakykmamai
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-03-07
Žinutės: 103
Atsiliepimai: 0

#14 2007-09-06 15:06

Re: Sveikata ir papildai

na ash tiek toli i ateiti tikrai neziuriu smile))

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#15 2007-09-06 16:07

Re: Sveikata ir papildai

regis rašė:

as nesu pries kazka bet nereikia taip sprest is anksto kad tai sirdziai nieko nebus:| kas zino kaip jausis po 5 ar 10 metu:P

Širdį gadina ne papildai, o neteisingos treniruotės, per didelis krūvis ir per mažas poilsis. Širdžiai papildai jokios įtakos nedaro.

Neprisijungęs

 
Protect
Kalbus dalyvis
Vietovė: Akmene
Registravosi: 2007-02-12
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#16 2007-09-06 16:15

Re: Sveikata ir papildai

Diskas sutinku su tavim 100 %

Neprisijungęs

 
nesakykmamai
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-03-07
Žinutės: 103
Atsiliepimai: 0

#17 2007-09-06 16:28

Re: Sveikata ir papildai

na nera nei vieno papildo, kad nebutu kenksmingas sirdziai smile bet didelis demesys lb teisingom treniruotem

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#18 2007-09-06 17:06

Re: Sveikata ir papildai

nesakykmamai rašė:

na nera nei vieno papildo, kad nebutu kenksmingas sirdziai smile bet didelis demesys lb teisingom treniruotem

Nu čia ir pasakiai, konkrečiai įvardink, bent kelis kurie kenkia smile

Neprisijungęs

 
nesakykmamai
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-03-07
Žinutės: 103
Atsiliepimai: 0

#19 2007-09-06 17:12

Re: Sveikata ir papildai

studentas rašė:

nesakykmamai rašė:

na nera nei vieno papildo, kad nebutu kenksmingas sirdziai smile bet didelis demesys lb teisingom treniruotem

Nu čia ir pasakiai, konkrečiai įvardink, bent kelis kurie kenkia smile

pvz kretinas, vartoji ji, sirdis issiplecia, nebe taip praina kraujas, gali buti po to rezultatai senatvei smile bet kol vartoji tol gerai big_smile cia rasiau, kaip man aiskino mano daktare

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#20 2007-09-06 17:29

Re: Sveikata ir papildai

To dar negirdejau, kiek perskaiciau straipsnių apie kreatiną jokio pasalinio poveikio nėra. Išvis papilai juokas lyginant su kaikuriais vaistukais smile

Neprisijungęs

 
nesakykmamai
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-03-07
Žinutės: 103
Atsiliepimai: 0

#21 2007-09-06 17:58

Re: Sveikata ir papildai

studentas rašė:

To dar negirdejau, kiek perskaiciau straipsnių apie kreatiną jokio pasalinio poveikio nėra. Išvis papilai juokas lyginant su kaikuriais vaistukais smile

na cia nzn, reikia klaust issamiau savo daktares. Na o apie vaistukus net nenoriu pagalvot ju zala big_smile

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#22 2007-09-06 20:38

Re: Sveikata ir papildai

nesakykmamai rašė:

studentas rašė:

nesakykmamai rašė:

na nera nei vieno papildo, kad nebutu kenksmingas sirdziai smile bet didelis demesys lb teisingom treniruotem

Nu čia ir pasakiai, konkrečiai įvardink, bent kelis kurie kenkia smile

pvz kretinas, vartoji ji, sirdis issiplecia, nebe taip praina kraujas, gali buti po to rezultatai senatvei smile bet kol vartoji tol gerai big_smile cia rasiau, kaip man aiskino mano daktare

Na tu ir pavarai. Nesupyk, bet tu čia nusirašei į pievas konkrečiai. Kartais geriau nieko nerašyti, ypač jeigu apie ką nors visai nieko neišmanai.

Neprisijungęs

 
Anti_Xemikas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-08-13
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#23 2007-09-07 21:32

Re: Sveikata ir papildai

Na man kazkada sporto daktare paklausus ar vartoju papildus pasake tai,kad raumenys treniruot yra viena,bet sirdis irgi raumuo,o ja irgi treniruot reikia wink T.y. kardio ir panasiai... Na o kas liecia zala sirdziai del papildu,tai nzn as ne daktaras,bet drasiai teigiu kad papildai tikrai taip nekenkia sirdziai kaip rukymas,alkoholis,ar milziniski kiekiai kavos...

Neprisijungęs

 
nesakykmamai
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-03-07
Žinutės: 103
Atsiliepimai: 0

#24 2007-09-08 12:35

Re: Sveikata ir papildai

Diskas rašė:

nesakykmamai rašė:

studentas rašė:


Nu čia ir pasakiai, konkrečiai įvardink, bent kelis kurie kenkia smile

pvz kretinas, vartoji ji, sirdis issiplecia, nebe taip praina kraujas, gali buti po to rezultatai senatvei smile bet kol vartoji tol gerai big_smile cia rasiau, kaip man aiskino mano daktare

Na tu ir pavarai. Nesupyk, bet tu čia nusirašei į pievas konkrečiai. Kartais geriau nieko nerašyti, ypač jeigu apie ką nors visai nieko neišmanai.

kaip cia tau pasakyt, pykti neturiu del ko smile bet vat reiktu suvest su daktaru big_smile gal kitaip sneketum (: nes bandau perteikti kaip man sake

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#25 2007-09-08 12:43

Re: Sveikata ir papildai

geriau konsultuotis su sporto medicinos centro daktarais.. jie bent nusimano viska apie papildus nuo a iki z. o paprasti darktarai apie juos jokios informacijos negauna.. seminaruose jiems apie tai nieko nera destoma.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net