Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

justas_
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-03-17
Žinutės: 286
Atsiliepimai: 0

#26 2007-09-08 18:57

Re: Sveikata ir papildai

Protect rašė:

justas_  mesk tai is galvos as tai pat turiu bedu su sirdim buvau pas kardiologus jie man taip pat uzdraude vartoti papildus sake nereik tokiam jaunam sintetikos vartot big_smile sirdziai bus blogai ir t.t Bet as labai norejau vartoti papildus ir vartojau ir kas ir to isejo ? smile o gi tai kad dingo pastovi itampa, jauciuosi kur kas geriau, pasitikiu savo jegom, esu stipresnis, gali drasiai gerti Proteino kokteilius ir amino rugstis nieko tai sirdziai nebus.

Sirdis cia tau ne bicepsas koks...
Neklaidink zmoniu, sirdis yra svarbu, ir jaigu daktarai neleidzia sportuot, reiskias negalima, nu nebent nori rizikuot gyvybe.Ka tu zinai gal kelsi kokia diena stanga utiutiu ir sustos sirdis.

Na man kazkada sporto daktare paklausus ar vartoju papildus pasake tai,kad raumenys treniruot yra viena,bet sirdis irgi raumuo,o ja irgi treniruot reikia  T.y. kardio ir panasiai... Na o kas liecia zala sirdziai del papildu,tai nzn as ne daktaras,bet drasiai teigiu kad papildai tikrai taip nekenkia sirdziai kaip rukymas,alkoholis,ar milziniski kiekiai kavos...

Nu tai jai ne daktaras, tai kaip gali zinot.Sirdi veikia jie, o mano atvejis yra unikalus, kad as dar turiu kazkokia yda sirdies.Kardiologe laisvai ir ramiai pasake, kad sportuot galiu.

Ant kreatino pakuotes parasyta priesh vartojant butina pasitarti su gydytoju...sad

Neprisijungęs

 
Anti_Xemikas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-08-13
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#27 2007-09-08 20:58

Re: Sveikata ir papildai

justas_ rašė:

Protect rašė:

justas_  mesk tai is galvos as tai pat turiu bedu su sirdim buvau pas kardiologus jie man taip pat uzdraude vartoti papildus sake nereik tokiam jaunam sintetikos vartot big_smile sirdziai bus blogai ir t.t Bet as labai norejau vartoti papildus ir vartojau ir kas ir to isejo ? smile o gi tai kad dingo pastovi itampa, jauciuosi kur kas geriau, pasitikiu savo jegom, esu stipresnis, gali drasiai gerti Proteino kokteilius ir amino rugstis nieko tai sirdziai nebus.

Sirdis cia tau ne bicepsas koks...
Neklaidink zmoniu, sirdis yra svarbu, ir jaigu daktarai neleidzia sportuot, reiskias negalima, nu nebent nori rizikuot gyvybe.Ka tu zinai gal kelsi kokia diena stanga utiutiu ir sustos sirdis.

Na man kazkada sporto daktare paklausus ar vartoju papildus pasake tai,kad raumenys treniruot yra viena,bet sirdis irgi raumuo,o ja irgi treniruot reikia  T.y. kardio ir panasiai... Na o kas liecia zala sirdziai del papildu,tai nzn as ne daktaras,bet drasiai teigiu kad papildai tikrai taip nekenkia sirdziai kaip rukymas,alkoholis,ar milziniski kiekiai kavos...

Nu tai jai ne daktaras, tai kaip gali zinot.Sirdi veikia jie, o mano atvejis yra unikalus, kad as dar turiu kazkokia yda sirdies.Kardiologe laisvai ir ramiai pasake, kad sportuot galiu.

Ant kreatino pakuotes parasyta priesh vartojant butina pasitarti su gydytoju...sad

justas_,visu pirma sis uzrasas 'pasitarti su gyditoju arba treneriu' raso ant daugelio papildu etikeciu... Antra,sakai-'jei tu ne daktaras tai kaip tu gali zinot'.. Taip,ne daktaras,bet esu skaites literaturos ir galu gale biologijos mokesis... (Juk neturi butinai buti autoserviso darbuotoju,tam kad galetum sutaisyt automobili big_smile ) Analogiskas klausimas-is kur tu zinai kad zmogui (jei jam daktaras pasake jog negalima sportuot) gali sustoti sirdis keliant stanga??? Na gerai,manau neverta cia gincytis ir pilstyt is tuscio i kiaura,vistiek viskas priklauso nuo situacijos... Ir daktarai kartais klysta(tarp kitko ne viena situacija zinau),jie juk irgi tik zmones.

Neprisijungęs

 
justas_
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-03-17
Žinutės: 286
Atsiliepimai: 0

#28 2007-09-09 14:21

Re: Sveikata ir papildai

Grubiai lyginant:
Todel kad cia tas pats butu kas su sulauzyta ranka svori kilnot.

Esu girdejas atveji kai lietuvoi vienas mire del sirdies(kitais metais kuno kulturos mokytojai liepe visiems kazkokia medicinine pereidinet(bet nieks nejo big_smile), sevilijos klube  ten kazkokiam sirdis sustojo.Niekuom nesiskunde...

Noriu but uztikrintas.Noriu but sveikas, ir noriu sportuot.Tai va.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#29 2007-09-09 15:08

Re: Sveikata ir papildai

manau papildų reikia tiems kas rimtai užsiima kulturizmu, o tie kas tik dėl savęs nori tai užtenka mitybą suderint tongue

Neprisijungęs

 
justas_
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-03-17
Žinutės: 286
Atsiliepimai: 0

#30 2007-09-09 16:08

Re: Sveikata ir papildai

jamada rašė:

manau papildų reikia tiems kas rimtai užsiima kulturizmu, o tie kas tik dėl savęs nori tai užtenka mitybą suderint tongue

Kaip suprast rimtai?Visi nori graziai atrodyt, ir jaigu man papildai prides nors kelis gramus raumens, as pasiruoses tam pinigus aukot.

Neprisijungęs

 
Anti_Xemikas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-08-13
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#31 2007-09-09 19:38

Re: Sveikata ir papildai

justas_ rašė:

Grubiai lyginant:
Todel kad cia tas pats butu kas su sulauzyta ranka svori kilnot.

Esu girdejas atveji kai lietuvoi vienas mire del sirdies(kitais metais kuno kulturos mokytojai liepe visiems kazkokia medicinine pereidinet(bet nieks nejo big_smile), sevilijos klube  ten kazkokiam sirdis sustojo.Niekuom nesiskunde...

Noriu but uztikrintas.Noriu but sveikas, ir noriu sportuot.Tai va.

Na gerai kiekvienas turi savo pasirinkimo laisve,bet is dalies tu pats priestarauji sau-tai tu nori buti sveikas ir uztikrintas,tai tu nori aukot pinigus del papildu tam kad juos naudot... hmm

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#32 2007-09-23 10:25

Re: Sveikata ir papildai

kaip manot ar pirkti si papilda sirdziai CARDIOTON ?

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#33 2007-09-23 10:26

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#34 2007-09-23 11:24

Re: Sveikata ir papildai

super rašė:

http://www.gamtosnamai.lt/main.php?go=vitamins&gid=7&vid=68&PHPSESSID=e1ff22316a1e4924b32572fe936533e6

Jei nori sustiprinti širdį geriau vaistinėj nusipirk PANANGIN. Pakuotė apie 10-12 Lt kainuoja. Aš visada vieną kartą į metus jį vartoju, profilaktiškai. O pradėjau vartoti prieš keletą metų, kai buvau nuo per didelių treniruočių kruvio nuvares širdį. Man tuomet padėjo labai.
O panašūs produktai su žuvies taukais, vit E ir kt., manau, tinka labiau vyresniame amžiuje, cholesterolio kiekiui mažinti ir pan.

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#35 2007-09-23 13:03

Re: Sveikata ir papildai

pameginsiu,dekiui.vienoje pakuotei 30tableciu ar kapsoliu?

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#36 2007-09-23 14:04

Re: Sveikata ir papildai

super rašė:

pameginsiu,dekiui.vienoje pakuotei 30tableciu ar kapsoliu?

ir dar galima kartu vartoti su denoxinal?

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#37 2007-09-23 17:06

Re: Sveikata ir papildai

super rašė:

pameginsiu,dekiui.vienoje pakuotei 30tableciu ar kapsoliu?

Tiksliai nepamenu, atrodo, kad 50 tabl. Ten pagrindinai kalis ir magnis eina. O
dėl denoxinal nežinau, nevartojau.

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#38 2007-09-23 20:58

Re: Sveikata ir papildai

Diskas rašė:

super rašė:

pameginsiu,dekiui.vienoje pakuotei 30tableciu ar kapsoliu?

Tiksliai nepamenu, atrodo, kad 50 tabl. Ten pagrindinai kalis ir magnis eina. O
dėl denoxinal nežinau, nevartojau.

o po kiek tableciu varei? i diena?

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#39 2007-09-24 12:13

Re: Sveikata ir papildai

super rašė:

Diskas rašė:

super rašė:

pameginsiu,dekiui.vienoje pakuotei 30tableciu ar kapsoliu?

Tiksliai nepamenu, atrodo, kad 50 tabl. Ten pagrindinai kalis ir magnis eina. O
dėl denoxinal nežinau, nevartojau.

o po kiek tableciu varei? i diena?

Po 3 tabl.

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#40 2007-09-24 16:56

Re: Sveikata ir papildai

raso 3kartus i diena po 3tabletes,bet cia jau per daug manau tada

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#41 2007-09-24 17:17

Re: Sveikata ir papildai

super rašė:

raso 3kartus i diena po 3tabletes,bet cia jau per daug manau tada

Man tai pakako ir 3 tabl. Du pakius per mėnesį išgeriu. Toks profilaktinis kurselis, kasmet.

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#42 2007-09-24 17:46

Re: Sveikata ir papildai

pas mane dezute joje buteliukas su 50tableciu,ten raso aptraukta kazkoke pleve...o tu  iskarta po 3 i diena sugeriai 50tab?

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#43 2007-09-24 17:48

Re: Sveikata ir papildai

super rašė:

pas mane dezute joje buteliukas su 50tableciu,ten raso aptraukta kazkoke pleve...o tu  iskarta po 3 i diena sugeriai 50tab?

Po 1 tabl 3 kartus į dieną. Kartu su valgiu.

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#44 2007-09-24 17:51

Re: Sveikata ir papildai

o taprasme pertraukos nejokios nedarei iskart dejai 50 iseiles?

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#45 2010-07-12 10:39

Re: Sveikata ir papildai

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 20:55)

Neprisijungęs

 
ihmantas
Kalbus dalyvis
Vietovė: vilkaviskis
Registravosi: 2010-06-10
Žinutės: 65
Atsiliepimai: 0

#46 2010-07-12 21:59

Re: Sveikata ir papildai

nereceptinis

Neprisijungęs

 
Slanga
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2010-04-19
Žinutės: 108
Atsiliepimai: 0

#47 2011-03-08 19:26

Re: Sveikata ir papildai

jamada rašė:

manau papildų reikia tiems kas rimtai užsiima kulturizmu, o tie kas tik dėl savęs nori tai užtenka mitybą suderint tongue

Nu rimtai tu cia uzprikolinai, tipo jei as nezadu but kulturistu, o tik savo malonumui, tai negaliu papildu vartot? Jei turiu siek tiek pinigu, tai kodel nepaaukojus ju papildam? As pavyzdziui asmeniskai mityba mazai galiu reguliuot, nes esu priklausomas nuo tevu ar, bet papildus galiu vartot kaip prieda, tai is savo puses bent siek tiek galiu pagerint rezultatus. O jeigu ka, tai ir man bedu su sirdim buvo, daktarai uzdraude papildus, o sporta sake sumazint, na nepaklausiau, nes jauciau, kad nelabai ka nusimano... Tiesiog sumazinau kruvius, pradejau daryt daugiau kardio, o papildus kaip vartojau taip ir vartoju, o savijauta dar geresne. Netgi azoto oksido skatintoja vartoju, tik siek tiek mazesnem dozem nei normaliai, bet uztenka, kad "vilktu" ir labai patenkintas smile

Neprisijungęs

 
Nokutis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-26
Žinutės: 220
Atsiliepimai: 0

#48 2011-03-09 14:49

Re: Sveikata ir papildai

Slanga rašė:

jamada rašė:

manau papildų reikia tiems kas rimtai užsiima kulturizmu, o tie kas tik dėl savęs nori tai užtenka mitybą suderint tongue

Nu rimtai tu cia uzprikolinai, tipo jei as nezadu but kulturistu, o tik savo malonumui, tai negaliu papildu vartot? Jei turiu siek tiek pinigu, tai kodel nepaaukojus ju papildam? As pavyzdziui asmeniskai mityba mazai galiu reguliuot, nes esu priklausomas nuo tevu ar, bet papildus galiu vartot kaip prieda, tai is savo puses bent siek tiek galiu pagerint rezultatus. O jeigu ka, tai ir man bedu su sirdim buvo, daktarai uzdraude papildus, o sporta sake sumazint, na nepaklausiau, nes jauciau, kad nelabai ka nusimano... Tiesiog sumazinau kruvius, pradejau daryt daugiau kardio, o papildus kaip vartojau taip ir vartoju, o savijauta dar geresne. Netgi azoto oksido skatintoja vartoju, tik siek tiek mazesnem dozem nei normaliai, bet uztenka, kad "vilktu" ir labai patenkintas smile

sakai esi priklausomas nuo tevu ir mitybos negali normalios prilaikyti. Bet turi papildomai pinigu papildams. As tau duodu 1000% kad tu su gera mityba progresuosi zymiai daugiau nei kad tu papildams isleidi tuos pinigus. Geriau uz tuos pinigus tu nusipirk normalaus maisto. Aisku jai is papildu proteina perki tai viskas ok. Baltymai labai reikalingi, nes nevisada pavyksta surinkti juos. Bet jai tu visokius super duper energetikus perki, tai tikrai patariu geriau demesi mitybai skirti. Kalbu is patirties, patikek tai tiesa. Papildai labai labai maza dali sudaro raumenu auginimui. Pas manes pradzioje ta pati klaida buvo kaip ir tau dabar. Aisku vartoju as tuos papildus, bet ir mityba turiu idealia, bet sakau jai neturi mitybos geros, tai skirk piniguos jai.

Neprisijungęs

 
Martynas1990
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-02-16
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#49 2011-03-31 18:38

Re: Sveikata ir papildai

Nokutis rašė:

Slanga rašė:

jamada rašė:

manau papildų reikia tiems kas rimtai užsiima kulturizmu, o tie kas tik dėl savęs nori tai užtenka mitybą suderint tongue

Nu rimtai tu cia uzprikolinai, tipo jei as nezadu but kulturistu, o tik savo malonumui, tai negaliu papildu vartot? Jei turiu siek tiek pinigu, tai kodel nepaaukojus ju papildam? As pavyzdziui asmeniskai mityba mazai galiu reguliuot, nes esu priklausomas nuo tevu ar, bet papildus galiu vartot kaip prieda, tai is savo puses bent siek tiek galiu pagerint rezultatus. O jeigu ka, tai ir man bedu su sirdim buvo, daktarai uzdraude papildus, o sporta sake sumazint, na nepaklausiau, nes jauciau, kad nelabai ka nusimano... Tiesiog sumazinau kruvius, pradejau daryt daugiau kardio, o papildus kaip vartojau taip ir vartoju, o savijauta dar geresne. Netgi azoto oksido skatintoja vartoju, tik siek tiek mazesnem dozem nei normaliai, bet uztenka, kad "vilktu" ir labai patenkintas smile

sakai esi priklausomas nuo tevu ir mitybos negali normalios prilaikyti. Bet turi papildomai pinigu papildams. As tau duodu 1000% kad tu su gera mityba progresuosi zymiai daugiau nei kad tu papildams isleidi tuos pinigus. Geriau uz tuos pinigus tu nusipirk normalaus maisto. Aisku jai is papildu proteina perki tai viskas ok. Baltymai labai reikalingi, nes nevisada pavyksta surinkti juos. Bet jai tu visokius super duper energetikus perki, tai tikrai patariu geriau demesi mitybai skirti. Kalbu is patirties, patikek tai tiesa. Papildai labai labai maza dali sudaro raumenu auginimui. Pas manes pradzioje ta pati klaida buvo kaip ir tau dabar. Aisku vartoju as tuos papildus, bet ir mityba turiu idealia, bet sakau jai neturi mitybos geros, tai skirk piniguos jai.

Tai taip suprast kad nevisiskai idealiai prisiziurint mityba (nes pvz as perdaug neprisiziuriu mitybos ir valgau ivairiai,einu 3kartus i savaite i sale,tomis dienomis po treniruotes valandos begyje visada iskarto suvalgau grikiu arba ryziu pakeli bei pora kiausiniu baltymu taip pat ka nors is mesos),taciau vartojant amino rugstis,kreatina ir proteina negalima pasiekti geru rezultatu?

Paskutinį kartą taisė Martynas1990 (2011-03-31 18:39)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net