Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#1 2007-09-04 19:56

Europos krepšinio čempionatas

ka manot?smile mano manymu jau turim antra pergale rankose! net vakar javtokas visas baudas sumete super ir pasigirsta komentatoriaus zodziai Taip grazu, kad net neitiketina nykstys alaus alah

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#2 2007-09-04 19:59

Re: Europos krepšinio čempionatas

funky rašė:

ka manot?smile mano manymu jau turim antra pergale rankose! net vakar javtokas visas baudas sumete super ir pasigirsta komentatoriaus zodziai Taip grazu, kad net neitiketina nykstys alaus alah

geriau spek olimpios 3tuka:))

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#3 2007-09-04 20:57

Re: Europos krepšinio čempionatas

vinstrol rašė:

funky rašė:

ka manot?smile mano manymu jau turim antra pergale rankose! net vakar javtokas visas baudas sumete super ir pasigirsta komentatoriaus zodziai Taip grazu, kad net neitiketina nykstys alaus alah

geriau spek olimpios 3tuka:))

nelabai ir atspesiu... smile beje lietuviai laimejo! alausnykstys

Neprisijungęs

 
MaxPower
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-04-04
Žinutės: 170
Atsiliepimai: 0

#4 2007-09-04 22:00

Re: Europos krepšinio čempionatas

utiutiu, simtakart svarbiau lietuviu nacionalines rinktines rezultatas, negu keliu steroidu apsirijusiu invalidu pasirodymas ant scenos... kur dvasia, kur patriotiskumas..? aisku, negaliu iteiginet niekam, kad krepsinis geriau uz kulturizma, bet visgi lietuviais esame gime...

  nesveikai beto siandien pavae lavrinovicius! maladiec!

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#5 2007-09-04 22:26

Re: Europos krepšinio čempionatas

MaxPower rašė:

utiutiu, simtakart svarbiau lietuviu nacionalines rinktines rezultatas, negu keliu steroidu apsirijusiu invalidu pasirodymas ant scenos... kur dvasia, kur patriotiskumas..? aisku, negaliu iteiginet niekam, kad krepsinis geriau uz kulturizma, bet visgi lietuviais esame gime...

nesveikai beto siandien pavae lavrinovicius! maladiec!

jooo tikrai lavrinovicius pasistenge... smile patiko tritaskiu teko daug jam smile na zinoma ir kulturizmas svarbu... bet jeigu lietuva zaidzia europos cempionate tai tikrai reikia pasirgt uz ja! UZ LIETUVA! alausalahnykstys

Neprisijungęs

 
MaxPower
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-04-04
Žinutės: 170
Atsiliepimai: 0

#6 2007-09-04 22:49

Re: Europos krepšinio čempionatas

jo, rimtai nieko sumenkint nenorejau...
seip pats nesu diziulis krepsinio gerbejas, bet pvz ziuret tokias rungtynes kaip siandien bare man teikia daug daugiau emociju, nei gyvai stebet europos kulturizmo ir fitneso cempionata... nu kazkaip tas tautiskumas atsibunda smile

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#7 2007-09-05 00:18

Re: Europos krepšinio čempionatas

MaxPower rašė:

jo, rimtai nieko sumenkint nenorejau...
seip pats nesu diziulis krepsinio gerbejas, bet pvz ziuret tokias rungtynes kaip siandien bare man teikia daug daugiau emociju, nei gyvai stebet europos kulturizmo ir fitneso cempionata... nu kazkaip tas tautiskumas atsibunda smile

jooo smile o gal kas nors zinot kur gaut lietuvos rinktines maike? smile

Neprisijungęs

 
pvl
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius beveik..
Registravosi: 2006-10-26
Žinutės: 294
Atsiliepimai: 0

#8 2007-09-05 14:45

Re: Europos krepšinio čempionatas

3 vieta big_smile

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#9 2007-09-05 17:08

Re: Europos krepšinio čempionatas

MaxPower rašė:

utiutiu, simtakart svarbiau lietuviu nacionalines rinktines rezultatas, negu keliu steroidu apsirijusiu invalidu pasirodymas ant scenos... kur dvasia, kur patriotiskumas..? aisku, negaliu iteiginet niekam, kad krepsinis geriau uz kulturizma, bet visgi lietuviais esame gime...

  nesveikai beto siandien pavae lavrinovicius! maladiec!

gerai tu cia keliu invalidu pasirodymas,jei tau kulturizmas kakutis tai ka cia sitam forume veiki?susirask krepsininku foruma ir ten bolejink uz juos,as pvz nejauciu pagarbos tiem krepsininkam,dar kai kki mokinausi keli zaide a lygoj-geria dalyvauja pastoviai pahmelingi o tai sportininkai utiutiu.
o pats ponas turbut esi koks sliekas jei kulturistus taip vadini geriausia kritikuot kai pats nesi nieko pasiekes.

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#10 2007-09-05 17:46

Re: Europos krepšinio čempionatas

pritariu vinstrol'iui... kokie ten sportininkai geria, ruko... man nesiriša šitie dalykai su bet kokiu sportu išvis..
o, maxpower tikrai neturiu žodžių kaip pakomentuot tavo žinutę, jei varai ant kulturizmo, tau čia nevieta...
beje kas liečia tavo minėtą dvasią ir patriotiškumą, tai mes(bent jau aš) visų pirma sergu už Inga ir Živilę dalyvausiančias figure olympia...

Neprisijungęs

 
Suteneris
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-05-29
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#11 2007-09-05 19:22

Re: Europos krepšinio čempionatas

As tai dedu dideli minusa tiems kurie neziuri krepsinio smile Nera nieko geriau kaip geroi kompanijoi paziuret lietuvos rinktines varzybas, ypac kai parodo puiku zaidima smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#12 2007-09-05 19:39

Re: Europos krepšinio čempionatas

Suteneris rašė:

As tai dedu dideli minusa tiems kurie neziuri krepsinio smile Nera nieko geriau kaip geroi kompanijoi paziuret lietuvos rinktines varzybas, ypac kai parodo puiku zaidima smile

Man pavyzdziui nepatinka nei krepšinis, nei futbolas ir ką tu man, iš varžybų kurias rodo lietuviški kanalai žiuriu tik galiūnus ir kartais nenktynes kokias pažiūriu ir tai mano reikalas ką žiurėt, o ko ne smile

Neprisijungęs

 
Suteneris
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-05-29
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#13 2007-09-05 19:49

Re: Europos krepšinio čempionatas

studentas rašė:

Suteneris rašė:

As tai dedu dideli minusa tiems kurie neziuri krepsinio smile Nera nieko geriau kaip geroi kompanijoi paziuret lietuvos rinktines varzybas, ypac kai parodo puiku zaidima smile

Man pavyzdziui nepatinka nei krepšinis, nei futbolas ir ką tu man, iš varžybų kurias rodo lietuviški kanalai žiuriu tik galiūnus ir kartais nenktynes kokias pažiūriu ir tai mano reikalas ką žiurėt, o ko ne smile

As taves ir neverciu ziuret, ne mano reikalas ka tu ziuri ko ne..

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#14 2007-09-05 19:59

Re: Europos krepšinio čempionatas

Suteneris rašė:

studentas rašė:

Suteneris rašė:

As tai dedu dideli minusa tiems kurie neziuri krepsinio smile Nera nieko geriau kaip geroi kompanijoi paziuret lietuvos rinktines varzybas, ypac kai parodo puiku zaidima smile

Man pavyzdziui nepatinka nei krepšinis, nei futbolas ir ką tu man, iš varžybų kurias rodo lietuviški kanalai žiuriu tik galiūnus ir kartais nenktynes kokias pažiūriu ir tai mano reikalas ką žiurėt, o ko ne smile

As taves ir neverciu ziuret, ne mano reikalas ka tu ziuri ko ne..

Tai ir neikia taip pervertint to krepšinio

Neprisijungęs

 
Suteneris
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-05-29
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#15 2007-09-05 20:19

Re: Europos krepšinio čempionatas

studentas rašė:

Suteneris rašė:

studentas rašė:

Man pavyzdziui nepatinka nei krepšinis, nei futbolas ir ką tu man, iš varžybų kurias rodo lietuviški kanalai žiuriu tik galiūnus ir kartais nenktynes kokias pažiūriu ir tai mano reikalas ką žiurėt, o ko ne smile

As taves ir neverciu ziuret, ne mano reikalas ka tu ziuri ko ne..

Tai ir neikia taip pervertint to krepšinio

As turiu savo kriterijus kaip vertinu zmogu, tu savo smile Ir seip daug man mieliau sirdziai ziureti i lietuvaites su zaliom atributikom, nei kremu issitepuses kulturistes.  nepervertink kulturizmo smile

Paskutinį kartą taisė Suteneris (2007-09-05 20:52)

Neprisijungęs

 
Suteneris
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-05-29
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#16 2007-09-05 20:20

Re: Europos krepšinio čempionatas

Gal kas zinot kodel Jankuno neisleidzia zaist?

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#17 2007-09-05 21:18

Re: Europos krepšinio čempionatas

jankūnas slaptas ginklas musėk smile na man kašis nepatinka nei žaist ir t.t. bet už rinktinę, tai sergu visom keturiom smile norėčiau palinket sėkmės jiems, tegul taip ir toliau lošia rock o jie aš manau, medalius turėtų paimt smile ir dėl to kulturizmo ir kašės 2 skirtingi dalykai.
kulturizmas, ką turi to nepaslėpsi. turi raumenis tai ir  turi, tai ne žaidimas. kašis tai- žaidimas, sėkmės reikalas.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#18 2007-09-05 21:21

Re: Europos krepšinio čempionatas

bėje kašio paprastam gyvenime nepritaikysi, o kulturizmą jo:P yra + kulturizme tongue

Neprisijungęs

 
MaxPower
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-04-04
Žinutės: 170
Atsiliepimai: 0

#19 2007-09-05 22:01

Re: Europos krepšinio čempionatas

TZR rašė:

pritariu vinstrol'iui... kokie ten sportininkai geria, ruko... man nesiriša šitie dalykai su bet kokiu sportu išvis..
o, maxpower tikrai neturiu žodžių kaip pakomentuot tavo žinutę, jei varai ant kulturizmo, tau čia nevieta...
beje kas liečia tavo minėtą dvasią ir patriotiškumą, tai mes(bent jau aš) visų pirma sergu už Inga ir Živilę dalyvausiančias figure olympia...

ka cia svaigsti asiliuk viens. parodyk, kas is rinktines ruko ar geria? as nekalbejau apie tokius krepsininkus, kuriu po kelis yra kiekvienoje mokyklos klaseje. is kulturistu- beveik pats masyviausias markus ruhl plesia kaip kaminas. lt pasidiziavimas zuras taipogi.
tavo reikalas, as jei ten ziureciau tas varzybas, zinoma irgi uz jas sirgciau, bet kasis yra kasis, kaip kazkas minejo, nebutina megt zaist, bet gi cia NACIONALINE rinktine...

Neprisijungęs

 
MaxPower
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-04-04
Žinutės: 170
Atsiliepimai: 0

#20 2007-09-05 22:10

Re: Europos krepšinio čempionatas

jamada rašė:

bėje kašio paprastam gyvenime nepritaikysi, o kulturizmą jo:P yra + kulturizme tongue

nu ir kur pritaikysi kulturizma? kanors ibauginsi su savo isvaizda? nebent durnelius, kiekvienas turejes reikalu su mustynemis zino, kaip nesunku iskirst tuos raumenu kalnus. krepsininkas 2+ metru ir ne sliekas tikrai pakrautu daugumai kulturistu.
o gal apie paneles kalbi? aisku, geriau nei sliekas koks, bet zinai, del skonio nesigincijama...

nu gal as ir sliekas (189 cm/95 kg, spaudimas 140, tupimas 150+)... be stangu 2-3 kartus per sav uzsiimu boksu, ir jauciusi daug geriau nei anksciau, kai tik kacelindavaus, ir negaledavau i 4 auksta sulej neuzduses uzlipt... o pasiekes kazka, nesakau kad lb daug esu ten, kur stengiuos pasiekt, bet si ta visgi esu...- ne kulturizme.

kaip jau minejau, ant nieko nevarau, bet apie profus kulturistus turiu savo nuomone, kuria ir issakau.



  siandien vel buvo nuostabios rungtynes!!!

Paskutinį kartą taisė MaxPower (2007-09-05 22:11)

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#21 2007-09-05 22:22

Re: Europos krepšinio čempionatas

MaxPower rašė:

TZR rašė:

pritariu vinstrol'iui... kokie ten sportininkai geria, ruko... man nesiriša šitie dalykai su bet kokiu sportu išvis..
o, maxpower tikrai neturiu žodžių kaip pakomentuot tavo žinutę, jei varai ant kulturizmo, tau čia nevieta...
beje kas liečia tavo minėtą dvasią ir patriotiškumą, tai mes(bent jau aš) visų pirma sergu už Inga ir Živilę dalyvausiančias figure olympia...

ka cia svaigsti asiliuk viens. parodyk, kas is rinktines ruko ar geria? as nekalbejau apie tokius krepsininkus, kuriu po kelis yra kiekvienoje mokyklos klaseje. is kulturistu- beveik pats masyviausias markus ruhl plesia kaip kaminas. lt pasidiziavimas zuras taipogi.
tavo reikalas, as jei ten ziureciau tas varzybas, zinoma irgi uz jas sirgciau, bet kasis yra kasis, kaip kazkas minejo, nebutina megt zaist, bet gi cia NACIONALINE rinktine...

nei vienas save gerbiantis sportininkas jeigu jis yra kazko pasiekias bet kokiam sporte kito sporto nezemins nes zino kaip tai sunku.o tu savo nuomone isakei be galo bukai.tik tiek kad tarkim krepsiny jie gali ir pagert ir padalivaut o kulturizme tai gyvenimo budas to sau negali leist.zodziu dar jaunas esi turbut ir kalbi bele kalbet.as ir paziuriu krepsini irgi sergu uz lt,bet nereikia sakyt kad kiti sportai kakutis ar kaip tu isireiskei invalidai....su tokiu ner ka daugiau kalbet.

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#22 2007-09-05 22:32

Re: Europos krepšinio čempionatas

abu sportai geri... taip siandien krepsinio rugtynes buwo nuostabios tik paskutinese minutese priverte pasinervuot big_smile  bet visgi saunuoliai laimejo! smile taigi su pergale! alausnykstys alah

Neprisijungęs

 
MaxPower
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-04-04
Žinutės: 170
Atsiliepimai: 0

#23 2007-09-05 22:54

Re: Europos krepšinio čempionatas

vinstrol rašė:

MaxPower rašė:

TZR rašė:

pritariu vinstrol'iui... kokie ten sportininkai geria, ruko... man nesiriša šitie dalykai su bet kokiu sportu išvis..
o, maxpower tikrai neturiu žodžių kaip pakomentuot tavo žinutę, jei varai ant kulturizmo, tau čia nevieta...
beje kas liečia tavo minėtą dvasią ir patriotiškumą, tai mes(bent jau aš) visų pirma sergu už Inga ir Živilę dalyvausiančias figure olympia...

ka cia svaigsti asiliuk viens. parodyk, kas is rinktines ruko ar geria? as nekalbejau apie tokius krepsininkus, kuriu po kelis yra kiekvienoje mokyklos klaseje. is kulturistu- beveik pats masyviausias markus ruhl plesia kaip kaminas. lt pasidiziavimas zuras taipogi.
tavo reikalas, as jei ten ziureciau tas varzybas, zinoma irgi uz jas sirgciau, bet kasis yra kasis, kaip kazkas minejo, nebutina megt zaist, bet gi cia NACIONALINE rinktine...

nei vienas save gerbiantis sportininkas jeigu jis yra kazko pasiekias bet kokiam sporte kito sporto nezemins nes zino kaip tai sunku.o tu savo nuomone isakei be galo bukai.tik tiek kad tarkim krepsiny jie gali ir pagert ir padalivaut o kulturizme tai gyvenimo budas to sau negali leist.zodziu dar jaunas esi turbut ir kalbi bele kalbet.as ir paziuriu krepsini irgi sergu uz lt,bet nereikia sakyt kad kiti sportai kakutis ar kaip tu isireiskei invalidai....su tokiu ner ka daugiau kalbet.

taip, jaunas, bet jau sugebu mastyt, ir kulturizmas man netgi neatrodo tikras sportas. kas, kad dirba tie raumenys? bet ten daug maziau emociju, daug maziau tos sportines dvasios nei kitur... kulturizmas panasesnis i mechanini darba, zinoma pasiekia daugiau tie, kurie ideda daugiau meiles ten, bet taip pat daug pasiekt gali ir steroidu prisirijes savimyla, kai pradeda jaustis pranasesnis uz kitus atsiradus progresui.

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#24 2007-09-06 20:26

Re: Europos krepšinio čempionatas

TZR rašė:

pritariu vinstrol'iui... kokie ten sportininkai geria, ruko... man nesiriša šitie dalykai su bet kokiu sportu išvis..
o, maxpower tikrai neturiu žodžių kaip pakomentuot tavo žinutę, jei varai ant kulturizmo, tau čia nevieta...
beje kas liečia tavo minėtą dvasią ir patriotiškumą, tai mes(bent jau aš) visų pirma sergu už Inga ir Živilę dalyvausiančias figure olympia...

As irgi visu pirma uz jas, labai laukiu Ingos ir Ziviles pasirodymu..

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#25 2007-09-09 11:06

Re: Europos krepšinio čempionatas

nu lietuviai mldc 4 runktynes is eiles laimetos alaus alaus smile laukiu nesulaukiu dar vienos pergales ausines smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net