Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Mantas24
Naujas dalyvis
Vietovė: Wellingborough
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#1 2012-11-02 22:05

Sveiki visi.

Sveiki visi. Esu manau naujokas sitame sporte, nes dar tik nepilnai metai sportuoju ir taip su pertraukom... Is anksto sakau, kad mitybos jokios neturiu, bei konkrecios sporto programos, darau savo nuoziura ir stengiuosi maisyti pratimus, kad raumuo gautu stresa. Anksciau 7metus sportavau krepsini.
Noreciau kio patarimo del sporto programos, nes nzn kaip ja pasidaryti, kadangi darbas mano turi labai nepalanku man grafika. Dirbu 3 dienas turiu 2 laisvas, paskui vel 3 dirbu ir turiu 4 laisvas. Tai net neisivaizduoju, kaip suderinti darba ir sporta.
Laukiu jusu kritikos ir klausimu jei tokiu atsiras.

Ugis: 202cm
Svoris: 109Kg
Amzius: 22metai

http://www.part.lt/img/d49fac120296b9692531f70290071ebb429.JPG

http://www.part.lt/img/72049c97e2d7040dcd744d80bedc542e695.PNG

Duomenys

Bicepsas:   40cm
Dilbis:          34cm
Krutine:        108cm
Paciai:          132cm
Slaunis:       66cm
Blauzda:      45cm

Cia sekant progresa, nugaros nuotrauka po 4 menesiu kazkur.
http://www.part.lt/img/ee6c79521bd9c04de5b29626d00d8e2b69.JPG

Paskutinį kartą taisė Mantas24 (2013-03-27 18:19)

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#2 2012-11-02 22:08

Re: Sveiki visi.

Kokie tikslai? Mesti/auginti svorį?
Šiaip populiariausia yra sportuoti split'ais - išskaidytom raumenų grupėm. O ar svoris augs ar mažės - priklauso nuo mitybos. Betkuriuo atveju - sveikas atvykęs, kantrybės skaitant, domintis ir sportuojant.smile

Neprisijungęs

 
Mantas24
Naujas dalyvis
Vietovė: Wellingborough
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#3 2012-11-02 22:17

Re: Sveiki visi.

eNrr rašė:

Kokie tikslai? Mesti/auginti svorį?
Šiaip populiariausia yra sportuoti split'ais - išskaidytom raumenų grupėm. O ar svoris augs ar mažės - priklauso nuo mitybos. Betkuriuo atveju - sveikas atvykęs, kantrybės skaitant, domintis ir sportuojant.smile

Tikslas pakeisti savo kuna, bei tobuleti, nes patinka sporto sale, joje viska pamirstu ir atitrukstu nuo pasaulio.

Siaip svori noreciau numesti, bet tik nuo taip vadinamo 6pack, nes tenais perdaug riebalu. O del mitybos nzn kaip ja susidaryti. Siaip turiu visas salygas valgyti viskam kad ir ko gali reiketi, tik beda, kad nevalgau vienintelio dalyko zuvies. O kiek zinau jinai turi gera vaidmeni mityboje.

Dekui uz palinkejima.

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#4 2012-11-02 22:20

Re: Sveiki visi.

Žuvis tikrai nebūtina. Aišku ją pajungt naudinga, bet nėra būtina. O svorio nuo vienos kūno vietos nenumesi - reik mažinti bodyfat (kūno riebalus), nes jie deginasi nuo viso kūno +- tolygiai. Tai darydamas nepamiršk protingos mitybos, su nedideliu kcal deficitu ir sąlyginai aukštu baltymų kiekiu, kad netektų po svorio metimo atrodyti kaip šakaliui be raumenų. Skaityk forumą, jame tikrai daug info

Neprisijungęs

 
Mantas24
Naujas dalyvis
Vietovė: Wellingborough
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#5 2012-11-02 22:23

Re: Sveiki visi.

eNrr rašė:

Žuvis tikrai nebūtina. Aišku ją pajungt naudinga, bet nėra būtina. O svorio nuo vienos kūno vietos nenumesi - reik mažinti bodyfat (kūno riebalus), nes jie deginasi nuo viso kūno +- tolygiai. Tai darydamas nepamiršk protingos mitybos, su nedideliu kcal deficitu ir sąlyginai aukštu baltymų kiekiu, kad netektų po svorio metimo atrodyti kaip šakaliui be raumenų. Skaityk forumą, jame tikrai daug info

Aciu uz informacija, turesiu omenyje del kcal ir baltymu. Nes kiek esu skaites, del to niekas nieko nebuvo uzsimine.

Neprisijungęs

 
open
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-06-17
Žinutės: 232
Atsiliepimai: 0

#6 2012-11-03 15:22

Re: Sveiki visi.

Sweikas, daug sveiko maisto reikes tokiam dideliam kunui raumenu primesti. visa reikalinga info rasi cia, sekmes!

Neprisijungęs

 
Mantas24
Naujas dalyvis
Vietovė: Wellingborough
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#7 2012-11-05 00:33

Re: Sveiki visi.

open rašė:

Sweikas, daug sveiko maisto reikes tokiam dideliam kunui raumenu primesti. visa reikalinga info rasi cia, sekmes!

Kokio pvz to sveiko maisto? Nes pas mane dabar pagrindinis maistas yra vistienos krutineles ir ryziai.

Neprisijungęs

 
giege
Dažnas dalyvis
Vietovė: vilnius
Registravosi: 2012-03-12
Žinutės: 311
Atsiliepimai: 1

#8 2012-11-05 16:41

Re: Sveiki visi.

Mantas24 rašė:

open rašė:

Sweikas, daug sveiko maisto reikes tokiam dideliam kunui raumenu primesti. visa reikalinga info rasi cia, sekmes!

Kokio pvz to sveiko maisto? Nes pas mane dabar pagrindinis maistas yra vistienos krutineles ir ryziai.

kalakutas, jautiena, grikiai, makaronai diena, daug darzoviu...ir ziurek sriuba valgyk, as valgydamas tik vista, ryzius, tuna ir varske sugadinau skrandi, per sav nukrito 5kg nes nieko valgyt beveik negalejau is skausmo sad

Neprisijungęs

 
CiuniZ
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-11-24
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#9 2012-11-05 16:50

Re: Sveiki visi.

giege rašė:

Mantas24 rašė:

open rašė:

Sweikas, daug sveiko maisto reikes tokiam dideliam kunui raumenu primesti. visa reikalinga info rasi cia, sekmes!

Kokio pvz to sveiko maisto? Nes pas mane dabar pagrindinis maistas yra vistienos krutineles ir ryziai.

kalakutas, jautiena, grikiai, makaronai diena, daug darzoviu...ir ziurek sriuba valgyk, as valgydamas tik vista, ryzius, tuna ir varske sugadinau skrandi, per sav nukrito 5kg nes nieko valgyt beveik negalejau is skausmo sad

Kaiptu sugadinai ta skrandi as nezinau. bet sriuba valgiau kokius du kartus per pusantru metu, Vista kekviena diena o darzoviu labai minimaliai

Neprisijungęs

 
takeitdown
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-03-22
Žinutės: 1184
Atsiliepimai: 4

#10 2012-11-05 16:54

Re: Sveiki visi.

giege rašė:

Mantas24 rašė:

open rašė:

Sweikas, daug sveiko maisto reikes tokiam dideliam kunui raumenu primesti. visa reikalinga info rasi cia, sekmes!

Kokio pvz to sveiko maisto? Nes pas mane dabar pagrindinis maistas yra vistienos krutineles ir ryziai.

kalakutas, jautiena, grikiai, makaronai diena, daug darzoviu...ir ziurek sriuba valgyk, as valgydamas tik vista, ryzius, tuna ir varske sugadinau skrandi, per sav nukrito 5kg nes nieko valgyt beveik negalejau is skausmo sad

man speju dbr tapati problema, sian buvau pas daktarus israse smectos ir sveikuju bakteriju,  paskyre tyrima po savaites ryti japonke.. Kaip tu atsistatei, ka darei?

Neprisijungęs

 
takeitdown
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-03-22
Žinutės: 1184
Atsiliepimai: 4

#11 2012-11-05 16:55

Re: Sveiki visi.

CiuniZ rašė:

giege rašė:

Mantas24 rašė:


Kokio pvz to sveiko maisto? Nes pas mane dabar pagrindinis maistas yra vistienos krutineles ir ryziai.

kalakutas, jautiena, grikiai, makaronai diena, daug darzoviu...ir ziurek sriuba valgyk, as valgydamas tik vista, ryzius, tuna ir varske sugadinau skrandi, per sav nukrito 5kg nes nieko valgyt beveik negalejau is skausmo sad

Kaiptu sugadinai ta skrandi as nezinau. bet sriuba valgiau kokius du kartus per pusantru metu, Vista kekviena diena o darzoviu labai minimaliai

laiko klausimas kada pareis tau irgi big_smile

Neprisijungęs

 
Mantas24
Naujas dalyvis
Vietovė: Wellingborough
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#12 2012-11-05 21:13

Re: Sveiki visi.

giege rašė:

Mantas24 rašė:

open rašė:

Sweikas, daug sveiko maisto reikes tokiam dideliam kunui raumenu primesti. visa reikalinga info rasi cia, sekmes!

Kokio pvz to sveiko maisto? Nes pas mane dabar pagrindinis maistas yra vistienos krutineles ir ryziai.

kalakutas, jautiena, grikiai, makaronai diena, daug darzoviu...ir ziurek sriuba valgyk, as valgydamas tik vista, ryzius, tuna ir varske sugadinau skrandi, per sav nukrito 5kg nes nieko valgyt beveik negalejau is skausmo sad

Tai gal pas tave skrandis siaip silpnas, kad sugadinai ji taip valgydamas. Pas mane yra tik pagrindas vistiena ir ryziai, bet neatsisakau kitokio maisto aisku. Taip maitinuosi jau gerokai virs 1m. Kolkas bedu neturiu jokiu del skrandzio. Bet aiciu uz patarima.

Beja, cia butu ne i tema, bet gal zinot kas kaip kur ikelti foto, kad eitu patalpinti cia forume?

Neprisijungęs

 
pasimetes95
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-09-12
Žinutės: 47
Atsiliepimai: 0

#13 2012-11-05 22:05

Re: Sveiki visi.

Karstos arbatos be cukraus isgerk atstos ta sriuba big_smile

Neprisijungęs

 
Tigrine
Zuikis TIGRINIS
Registravosi: 2011-09-28
Žinutės: 699
Atsiliepimai: 2

#14 2012-11-07 13:57

Re: Sveiki visi.

Esu skaičiusi dietologės straipsnį apie mitybą,  kad sriuba nėra būtina, svarbiausia yra apskritai valgyti šiltą maistą, kad skrandžio nesusigadinti....

Neprisijungęs

 
Mantas24
Naujas dalyvis
Vietovė: Wellingborough
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#15 2012-11-18 22:50

Re: Sveiki visi.

Del karstos arbatos be cukraus geras. Bet gal aciu kazkaip nesinori man jos gerti.
Del maisto, tai pas mane visada jisai buna karstas. Arba pasildytas, arba tik ka pagamintas.

Neprisijungęs

 
Mantas24
Naujas dalyvis
Vietovė: Wellingborough
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#16 2012-11-22 16:07

Re: Sveiki visi.

Gal kas galite patarti, kokius papildus nusipirkti ir kokie yra geriausi, nes iki siol be jokiu papildu sportuoju.  Is anksto dekoju.

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#17 2012-11-22 16:18

Re: Sveiki visi.

Vitaminai, BCAA, baltymai (kad būt iškart po treniruotės ką išgert). Visa kita mityba.

Neprisijungęs

 
Mantas24
Naujas dalyvis
Vietovė: Wellingborough
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#18 2012-11-22 18:39

Re: Sveiki visi.

Kykas rašė:

Vitaminai, BCAA, baltymai (kad būt iškart po treniruotės ką išgert). Visa kita mityba.

Dekui. O tai tik BCAA uztenka kaip papildo? Su mityba, tai man sudetinga, nes neturiu dar programos maisto.

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#19 2012-11-22 19:37

Re: Sveiki visi.

Mantas24 rašė:

Kykas rašė:

Vitaminai, BCAA, baltymai (kad būt iškart po treniruotės ką išgert). Visa kita mityba.

Dekui. O tai tik BCAA uztenka kaip papildo? Su mityba, tai man sudetinga, nes neturiu dar programos maisto.

jei plano neturi tai bcca vitaminai zuvu taukai, po treniruotes proteinas, daugiau nieko nereik..

Neprisijungęs

 
Mantas24
Naujas dalyvis
Vietovė: Wellingborough
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#20 2013-01-20 20:12

Re: Sveiki visi.

lorenzo rašė:

Mantas24 rašė:

Kykas rašė:

Vitaminai, BCAA, baltymai (kad būt iškart po treniruotės ką išgert). Visa kita mityba.

Dekui. O tai tik BCAA uztenka kaip papildo? Su mityba, tai man sudetinga, nes neturiu dar programos maisto.

jei plano neturi tai bcca vitaminai zuvu taukai, po treniruotes proteinas, daugiau nieko nereik..

Jei nesunku, gal gali pataryti kokias BCAA butu geriausiai pirkti ir proteina? Kaina man nesvarbi, svarbu produktas istikruju butu geras. Nes pries tai turejau BCAA ir kaip pasirodo jos buvo bevertes visiskai.

Neprisijungęs

 
Ignas16
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-03-08
Žinutės: 142
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#21 2013-01-20 20:51

Re: Sveiki visi.

Amino rūgštis tau raumenų neišpūs, tiesiog bus geresnis raumenų atsistatymas ir dar keletas papildomų poveikių, bet šiaip vartoto verta. O perkant proteina pasižiūrėk, kad į sudetį įeitų BCAA, tokiu atvėju nušausi vienu šuviu du zuikius nereiks pirkti papildomai amino rūgšties.  O proteina gali rinktis pagal tau prieinama kaina ir atsižvelgdamas į geresne sudety smile

Neprisijungęs

 
lysas
"Metanščikas"
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 285
Atsiliepimai: 1

#22 2013-01-20 21:47

Re: Sveiki visi.

Ignas16 rašė:

Amino rūgštis tau raumenų neišpūs, tiesiog bus geresnis raumenų atsistatymas ir dar keletas papildomų poveikių, bet šiaip vartoto verta. O perkant proteina pasižiūrėk, kad į sudetį įeitų BCAA, tokiu atvėju nušausi vienu šuviu du zuikius nereiks pirkti papildomai amino rūgšties.  O proteina gali rinktis pagal tau prieinama kaina ir atsižvelgdamas į geresne sudety smile

Patarei kaip nusimanydamas utiutiu

Neprisijungęs

 
Mantas24
Naujas dalyvis
Vietovė: Wellingborough
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#23 2013-01-20 23:29

Re: Sveiki visi.

Ignas16 rašė:

Amino rūgštis tau raumenų neišpūs, tiesiog bus geresnis raumenų atsistatymas ir dar keletas papildomų poveikių, bet šiaip vartoto verta. O perkant proteina pasižiūrėk, kad į sudetį įeitų BCAA, tokiu atvėju nušausi vienu šuviu du zuikius nereiks pirkti papildomai amino rūgšties.  O proteina gali rinktis pagal tau prieinama kaina ir atsižvelgdamas į geresne sudety smile

Man ta kaina nera svarbi, nes noriu gero produkto, o kad proteina pirkti su BCAA tai man jokio skirtumo, gali buti jie ir atskiri. Kad raumenu nepus, ta zinau, tam yra no-explode, animal pump ir t.t. Todel klausiu tik del amino ruksciu ir proteino patarimo, kokie jie yra geriausi, nes pats to nelabai zinau.

Neprisijungęs

 
Mantas24
Naujas dalyvis
Vietovė: Wellingborough
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#24 2013-01-21 06:20

Re: Sveiki visi.

Kaip del Olimp BCAA arba del Olimp eaa? apsimoka pirkti siuos produktus? bei turiu galvoje del Olimp proteino, bet vis svarstau ar jie verti viso to ka kainuoja. Kas zinot padekit. aciu.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#25 2013-01-21 07:05

Re: Sveiki visi.

Del bcaa jei nebaisus slykstumas imk grynus bcaa miltus - saukstas burnon ir uzgeri vandeniu. Cia ekonomiskiausias variantas. Jei nori skanaus gerimo trenkes metu ir bcaa dozes - scivation xtend geras variantas.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net