Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

satrebor
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 1

#1 2013-02-06 19:27

Galvos skausmas keliant svarmenis

Sveiki, treniruojuosi jau beveik pusę metų, iki šiol nenutiko nieko tokio.. bet pastarają savaitę dariau krūtinės raumenims pratimus, ir pajutau skausmą galvos viršugalvyje, pakaušyje. Skausmas atslūgo kai nustojau daryti pratimus.  Maniau kad praeis bet tai kartojasi kaskart kai nuvarau į salę,  dariau pečius, veriantis skausmas vėl mano galvoje, toks jausmas kad suspaudžia galvą bekeliant, WTF?? kodėl anksčiau taip nebuvo, užsieniečių forumuose skaičiau kad blogas kvėpavimas, bet pusę metų prasitreniravęs, ir daug laiko treenrio priežiūroje kvėpavimas mano geras. Tai kame problema? Pailsėjau aš 4 dienas, ir nusprendžiau į salę, dariau bicą ir vėl tas skausmas su lyg keliant svarmenis. Gal kam taip yra buvę?

BTW, vartojau kurį laiką pigų proteiną, jis rezultatųstulbinamų nenešė, net ir svoris augo pamažu, bet ne esmė. Gal nuo to šūdo mane paveikė?

Paskutinį kartą taisė satrebor (2013-02-06 19:28)

Neprisijungęs

 
Goša
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-10-17
Žinutės: 154
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2 2013-02-06 19:30

Re: Galvos skausmas keliant svarmenis

čia mano toks mastymas , bet negali būt spaudimas sukylęs ?

Neprisijungęs

 
satrebor
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 1

#3 2013-02-06 19:37

Re: Galvos skausmas keliant svarmenis

Spaudimas visada buvo geras, matavausi , tai buvo normalus..

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#4 2013-02-06 20:20

Re: Galvos skausmas keliant svarmenis

Kvėpavimas bratka. Aš kartais irgi sprandą nafig nusisprogdinu.
O esmė tame, kad kai labai jau sunkai keli, tai vat tada pamiršti išpūtinėt ora per visą judesį ir keli užpaudęs, o tik judesio gale išpūti. Reik save stebėt labai...

Neprisijungęs

 
satrebor
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 1

#5 2013-02-06 20:21

Re: Galvos skausmas keliant svarmenis

"Aš kartais irgi sprandą nafig nusisprogdinu. " Ej? ką reikšia nusisprogdinu? Nes man nuo sprando eina skausmas kažkaip, matai darydamas spaudima štangos aš pasitaisiau pozicija su galva, ir po to man paumėjo. Gal suprandu čia kažkas?

Neprisijungęs

 
Audi1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-10
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#6 2013-02-08 16:29

Re: Galvos skausmas keliant svarmenis

Man irgi taip pat yra, keliant svori pradeda skaudeti galva. Ar taisyklingai kvepuojant padejo Tau???

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#7 2013-02-08 16:47

Re: Galvos skausmas keliant svarmenis

satrebor rašė:

"Aš kartais irgi sprandą nafig nusisprogdinu. " Ej? ką reikšia nusisprogdinu? Nes man nuo sprando eina skausmas kažkaip, matai darydamas spaudima štangos aš pasitaisiau pozicija su galva, ir po to man paumėjo. Gal suprandu čia kažkas?

Pamegink iremt pakausi i siena ir atsistumt su galva nuo sienos, jei skaudes tai greiciausiai busi pasitempes kazkuri raumeni sprando. Reik visada padaryt ir sprandui apsilima.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net