Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#351 2013-03-22 14:32

Re: Malevskio

159159 rašė:

mindaugelis rašė:

whatever rašė:


Bet pripazysti, kad nera ka ten traukt ? Sprindis geras ir visas traukimas smile Net ir tau smile

Nzn, man yra ka traukt big_smile Sunku man su gandro kojom, o ir rankos nera labai ilgos

paprastai mažiukai niekad gerai netraukia, tupia ir spaudžia, o traukia aukšti geriausiai. pas mus dabar atsirado kažkoks 16 metų gal, 77 sveria nematydavau niekad sportuojant, 215 vos vos vos trūko, tik ištiest nugarą, be jokio triko tik diržas

Geras sitas big_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#352 2013-03-22 14:33

Re: Malevskio

whatever rašė:

159159 rašė:

mindaugelis rašė:


Nzn, man yra ka traukt big_smile Sunku man su gandro kojom, o ir rankos nera labai ilgos

paprastai mažiukai niekad gerai netraukia, tupia ir spaudžia, o traukia aukšti geriausiai. pas mus dabar atsirado kažkoks 16 metų gal, 77 sveria nematydavau niekad sportuojant, 215 vos vos vos trūko, tik ištiest nugarą, be jokio triko tik diržas

Geras sitas big_smilebig_smilebig_smile

nu tai 210, jau galų gale 205 tiksliai būtų ėję, sakyčiau, kaip 16kiniui 77kg sveriančiam ir nesportavusiam tai neblogai big_smile o paspaudė vos 85kg

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#353 2013-03-22 14:33

Re: Malevskio

159159 rašė:

whatever rašė:

mindaugelis rašė:


As tiek kiek ir klasika, nera labai didelio skirtumo, tik sumo kojom maziau darbo, nes iskart tiesiu kojas ir traukiu is nugaros.

Bet pripazysti, kad nera ka ten traukt ? Sprindis geras ir visas traukimas smile Net ir tau smile

kur tau utiutiu sprindis, atsistoju tiesiai 170, atsistoju išsiskėtęs 160.

kas cia tie skaiciai? big_smile ugis tavo? big_smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#354 2013-03-22 14:36

Re: Malevskio

whatever rašė:

159159 rašė:

whatever rašė:


Bet pripazysti, kad nera ka ten traukt ? Sprindis geras ir visas traukimas smile Net ir tau smile

kur tau utiutiu sprindis, atsistoju tiesiai 170, atsistoju išsiskėtęs 160.

kas cia tie skaiciai? big_smile ugis tavo? big_smile

nu taip. išsiskėčiu ir ūgis 10cm sumažėja max.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#355 2013-03-22 14:38

Re: Malevskio

159159 rašė:

whatever rašė:

159159 rašė:


bet tu ir dibilas big_smile aš tupiu daug daugiau negu traukiu, tas tavo 1/4 pritūpimo trikovėj vadinama įtupstu, taip, kad įtupstą aš galiu daryt su kokiais 280kg, o traukiu nelyginamai mažiau big_smile traukt ir tūpt ne tas pats, kad ir traukt nuo kaladžių, tu taip ir sakyk, kad nedaug traukt reikia, bet siauras mąstymas pas tave tadda pasireiškia, jeigu visą trauką sureikšmini tik su amplitude, man visa apačia lengva, virš kelienių jau prasideda problemos.

Nu tai nemoki traukt ir silpna nugara. Kas cia neaiskaus, placiaproti snargliau ? big_smile

p.s. itupstas yra itupstas. pasidomek kas tas yra, tai ka tu cia pavadinai itupstu - dar karta irodu ant kiek tu snarglius esi wink smile

ar nemoku traukt? big_smile nemokyk tėvo utiutiu gal geriau, pasižiūrėk kaip tu trauki big_smile


tu trikovės nelietęs tai išvis tik tylėk, tokį dalyką kaip įtupstą kiekvienas trikovininkas žino, čia elementari sąvoka kaip ir PRAĖIMAI iš rusų kalbos prahodka. ir tu net neįsivaizduoji nei kaip tas ĮTUPSTAS atrodo nei kaip atrodė mano TRAUKA NUO KALADŽIŲ, taip kad gali man pabučiuot į mano aną galvą

TU NEMOKI TRAUKT, snargliau wink Tau bet kas pasakys ta. Kai ismoksi - pats suprasi.

Rink zodzius, nes viskas kazkada atsirugsta wink Uz ekrano pasislepes suskiai visi kieti. Riba yra pyzdavoniu wink Kai pradedi vartot tokius zodzius ir issireiskimus, biski viskas keiciasi...

Ismok rasyt, profesoriau, nesidares gedos wink

Pas jus kaime atradimas gal tos kalades ar koki bb? big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#356 2013-03-22 14:39

Re: Malevskio

159159 rašė:

whatever rašė:

159159 rašė:


kur tau utiutiu sprindis, atsistoju tiesiai 170, atsistoju išsiskėtęs 160.

kas cia tie skaiciai? big_smile ugis tavo? big_smile

nu taip. išsiskėčiu ir ūgis 10cm sumažėja max.

Nu tu biski bukas esi, bet cia greiciausiai del amziaus taip smile Pasimatuok kita karta KIEK TRAUKT REIKIA vienu ir kitu atveju.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#357 2013-03-22 14:42

Re: Malevskio

kaip su manim taip aš su tavim wink  jau sakai pizdavonių riba visgi smile nieko nesakau, traukiu gan prastai, lyginant su rokiškio ar birštono trikovininkais tai... slėptis žinoma smile bet sakyk tu man ką nori ir kas ką norit sakykit, KLASIKA NETRAUKSIU. supraskit vieną kart gyvenime, man utiutiu kaip atrodo ką aš darau, man svarbu kuo daugiau kelt, dalyvauju ne tik Lietuvos čempionatuose, ir rezultatas man yra svarbiausias.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#358 2013-03-22 14:45

Re: Malevskio

159159 rašė:

kaip su manim taip aš su tavim wink  jau sakai pizdavonių riba visgi smile nieko nesakau, traukiu gan prastai, lyginant su rokiškio ar birštono trikovininkais tai... slėptis žinoma smile bet sakyk tu man ką nori ir kas ką norit sakykit, KLASIKA NETRAUKSIU. supraskit vieną kart gyvenime, man utiutiu kaip atrodo ką aš darau, man svarbu kuo daugiau kelt, dalyvauju ne tik Lietuvos čempionatuose, ir rezultatas man yra svarbiausias.

Nu tu tik nesvaik apie kaip su tavim ir t.t. Pyderastiskus sakinius pasilik sau, iskrypeli. Eik geriau ta keptuve sveist ir nusiprausk viena karta, sutriau big_smile


Tai va tau atgal, asileli del mano traukos - skersa as dejau koks ten vaizdas is sono, traukiau, kad patraukt. Kita karta kai labai noresi pasikelt besilygindamas (vis dar bbz ko tu su manim nori lygintis), tai paimk ir be skafandro, dirzo ir zmoniskai patrauk daugiau. Tada galesi pezet kaip tu mane aptraukei. O dabar shuuuut the fuuuuuuuck up big_smile

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#359 2013-03-22 14:49

Re: Malevskio

Va, čia grynai jūsų kova.


Vienam 16, kitam - 36.
Bet abu smėlio dežėj "vierchus" laiko.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net