Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#1 2013-03-15 21:21

Programa sporto klube 14-mečiui

Sveiki!  Aš pats į klubą nuo 17m.  pradėjau eiti, aišku tada dar buvo sovietinės treniruočių programos, manau per daug intensyvios ir varginančios. Dabar po nemažos pertraukos  vėl pradėjau eiti į klubą, nes visai netoli namų naujas klubas atsidarė, tai net gėda neiti į jį, kai jis taip arti. Bet aš ne apie tai.

Norėčiau paklausti forumiečių nuomonės, kokią treniruočių programą sporto klube galėtų daryti 14-metis (tame tarpe ir mano sūnus), kad tas sportas netik kad nedarytų žalos ūgio augimui, bet dar ir padėtų augti?

Emexo postų pasiskaičius tai aplamai 14-mečiai neturėtų į sporto salę kojos įkelti, bet ką tada jiems sportuoti?

Sūnui tuoj sueis 14 metų, lankė regbį pradinėje mokykloje, karatė (mėlynas diržas), plaukimą, dabar dar baidares srovines (ir canubolą tuo pačiu) lankė. Bet vis tiek  kūdas kaip dviratis (165 cm, 53 kg), be to pastebėjom, kad įvairių sporto šakų treneriai vaikosi tik rezultato, o ne vaiko sveikatos.  Pvz. baidarinkų treneris, net jaunesniems negu 14 metų pritupimus su štanga į treniruotes įtraukė (prisimenu aš panašiam amžiuje (na gal 15 m) lankiau dviračius tai pritupimai su štanga irgi buvo programoje, aš net su 90 kg pritūpdavau, su tiek tiek tik vyresni tūpdavo), matyt išvada būtų tokia, kad kiekvienas sportas jei treneris nori pasiekti greitų rezultatų, turbūt, kad gali atsiliepti sveikatai. Todėl nusprendėme, kad gal geriau vaikui eiti į sporto klubą, tuo pačiu pats galėčiau prižiūrėti kaip daro pratimus.

Taigi prašyčiau, programos 14-mečiui, kuri nekenktų stuburui ir augimui,  ir ne tai kad superinių raumenų auginimui , o sveikatai daugiau ir netgi ūgio didinimui smile 

PS.: Salėje yra beveik visi įmanomi treniruokliai, štangos ir hanteliai.

PSII.: Pats suprantu, kad pritupimai su štanga, pečių pagrindinis pratimas, turbūt ir spaudimas krūtinei, o gal net bicas su štanga turėtų eiti lauk sad

Paskutinį kartą taisė Tarzanas (2013-03-15 21:58)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#2 2013-03-15 21:34

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

Negaliu sugalvoti priezasties kodel spaudimas ant lygaus galetu kaip nors pakenkti.
Cia su salyga, kad pradedama minimaliais svoriais ir ismokstama technikos.
Nepamirskit tinkamai pavalgydinti ir pasoks tas svoris ypac pradzioj.

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#3 2013-03-15 22:09

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

uzsivedęs>>> na girdėjau ir tokių nuomonių, kad padidėjęs krūtinės raumuo tipo suformuos netaisyklingus sąnarius i taip toliau..... nors man irgi atrodytų, kad spaudimas su štanga atrodo nekaltas stuburo atžvilgiu, nes tiesioginio krūvio, stuburas kaip ir negauna.

Paskutinį kartą taisė Tarzanas (2013-03-15 22:28)

Neprisijungęs

 
niekada_nebegu
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-05-04
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 0

#4 2013-03-16 13:44

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

o tai negeriau butu orentuotis i pratimus, su savo kuno svoriu?

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#5 2013-03-16 18:35

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

niekada_nebegu rašė:

o tai negeriau butu orentuotis i pratimus, su savo kuno svoriu?

Na tai, kad prisitraukimų ir atsispaudimų ant lygiagrečių normaliai dar nepadaro, dėl to kažkaip ir neturi noro jų daryti, o pvz. klube tai yra tos staklės, kur palengvina prisitraukimus ir atsispaudimus, jau pora kartų buvom salėj tai sūnui būtent tos staklės labiausiai ir patinka, sakau gal sustiprės ant staklių, o tada ir normalius prisitraukimus ir atsispaudimus bus lengviau daryti?

Tiesa treneris sakė, kad galima ir pečių pagrindinį pratimą daryti, bet ne su štanga ar smitu, o ant kitų staklių, kur nugara atsiremia į atlošą.

Neprisijungęs

 
niekada_nebegu
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-05-04
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 0

#6 2013-03-16 19:04

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

as tai manau, kad ne nuo to galo viskas pradedama, jei nepadaro, tegul daro tiek kiek padaro, o kai ant prisitraukimu ir lygegreciu atliks 10-15 pakartojimu , tada jau ir su svoriais bus galima kzk galvot, bus kunais sustiprejas, mazesne traumos tikimybe

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#7 2013-03-16 19:48

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

niekada_nebegu rašė:

as tai manau, kad ne nuo to galo viskas pradedama, jei nepadaro, tegul daro tiek kiek padaro, o kai ant prisitraukimu ir lygegreciu atliks 10-15 pakartojimu , tada jau ir su svoriais bus galima kzk galvot, bus kunais sustiprejas, mazesne traumos tikimybe

Viską aš tai suprantu, bet matai, kai nepadaro, tai ir daryti nenori, nėra užsidegimo tada. Be to kažin ar pats būdamas 14 metų po 10-15 prisitraukimų ar lygiagrečių darei?

Neprisijungęs

 
niekada_nebegu
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-05-04
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 0

#8 2013-03-16 19:53

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

Tarzanas rašė:

niekada_nebegu rašė:

as tai manau, kad ne nuo to galo viskas pradedama, jei nepadaro, tegul daro tiek kiek padaro, o kai ant prisitraukimu ir lygegreciu atliks 10-15 pakartojimu , tada jau ir su svoriais bus galima kzk galvot, bus kunais sustiprejas, mazesne traumos tikimybe

Viską aš tai suprantu, bet matai, kai nepadaro, tai ir daryti nenori, nėra užsidegimo tada. Be to kažin ar pats būdamas 14 metų po 10-15 prisitraukimų ar lygiagrečių darei?

po 10 padarydavau ir nieko neverciamas, o jei nenori daryt, tai motyvok kaip nors, sakyk padarysi 10, nupirksiu ten ta ar na, ar dar kzk sugalvok:)))

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#9 2013-03-16 20:09

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

niekada_nebegu rašė:

Tarzanas rašė:

niekada_nebegu rašė:

as tai manau, kad ne nuo to galo viskas pradedama, jei nepadaro, tegul daro tiek kiek padaro, o kai ant prisitraukimu ir lygegreciu atliks 10-15 pakartojimu , tada jau ir su svoriais bus galima kzk galvot, bus kunais sustiprejas, mazesne traumos tikimybe

Viską aš tai suprantu, bet matai, kai nepadaro, tai ir daryti nenori, nėra užsidegimo tada. Be to kažin ar pats būdamas 14 metų po 10-15 prisitraukimų ar lygiagrečių darei?

po 10 padarydavau ir nieko neverciamas, o jei nenori daryt, tai motyvok kaip nors, sakyk padarysi 10, nupirksiu ten ta ar na, ar dar kzk sugalvok:)))

big_smile Na tikrai sutinku su tavim, bet žinai kaip su šiuolaikinių paauglių motyvacija... jiems ir taip atrodo, kad turi būti nupirkti naujausi kompai, ipodai ir išmanieji mobiliakai, nes klasiokams ir be 10 prisitraukimų nuperka  big_smile  O iš kitos pusės treniruoklyje gal net mažiau apkraunami sąnariai (ir mažesnis krūvis) negu lygiagretėse ar turnike.

Paskutinį kartą taisė Tarzanas (2013-03-16 21:09)

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#10 2013-03-16 20:52

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

Ką manytumėte apie tokią programėlę 14-mečiui?

Splitas 2 dienų. Treniruotės 3 kartus į savaitę:

1 diena:
Apšilimas+dviratis ar takelis 10 min.
Krūtinė:
1. Spaudimas sėdint treniruoklyje 3x10
2. Lygiagretės treniruoklyje 3x10
3. Plėšimas treniruoklyje 2x10
Bicepsas:
4. Prisitraukimai treniruoklyje (delnai plaktuku) 3x10 (?) (gan platus paėmimas vis tiek gaunasi, gal daugiau nugarai tas pratimas išeitų, bet norėčiau kuo daugiau pratimų įdėti, kurie stuburą temptų).
5. Bicepsas su štanga 3x10
6. Plaktukas su hanteliais 2x10 (gal per daug bicui pratimų?)
Kojos:
7. Bloko spaudimas 3x10
8. kojų tiesimas treniruoklyje 3x10
Presas:
9. Susirietimai treniruoklyje 2-3xmax

2 diena

Apšilimas+dviratis ar takelis 10 min.
Nugara:
1. Bloko trauka vidutinio pločio paėmimu 3x10
2. Prisitraukimai plačiai treniruoklyje 3x10
3. Atsilenkimai nugaros apačiai treniruoklyje 3x10
Pečiai:
4. Spaudimas į viršų treniruoklyje 3x10 (?) (nesu įsitikinęs, kad tikrai nekenkia stuburui, gal keisti H mostais į šalis?)
5. Hantelių kėlimas į priekį 3x10
Tricepsas:
6. Rankų tiesimas treniruoklyje su trosu 3x10
7. H tiesimas pasilenkus 3x10
Presas:
8. Kojų kėlimas lygiagretėse 2-3xmax 

Gal ir per daug pratimų pradedančiajam, bet jis dirba tikrai su mažais svoriais ir sako, kad neturi ką veikti per poilsį tarp priėjimų, net pasiūliau tada eiti pakabėti ant turniko, bet vis tiek jis gana greitai atlieka pratimus. Matyt kai raumenų mažai tai ir neišeina lėtai daryti.

Gal kas turėtumėt pastabų ar pasiūlymų, labai būčiau dėkingas.

Paskutinį kartą taisė Tarzanas (2013-03-16 21:21)

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#11 2013-03-16 21:16

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

Jeigu nėra motyvacijos pas vaiką - neversk, tik dar labiau nepatiks sportas. Pats dar tik 18-niolikinis ir puikiai suprantu jį, nes draugus ar jų brolius pažiūriu, padedu su sportu. Per prievartą viskas sunkiau einasi, o kai bus užsidegimas, tai žiūrėk jau ir spot'int prašysis ir kokio proteino, kreatino.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#12 2013-03-16 21:46

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

Kokie autoriaus pasiekimai praeityje?

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#13 2013-03-16 21:58

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

uzsivedes rašė:

Kokie autoriaus pasiekimai praeityje?

big_smile na aš ne tas kur atavare uždėtas, aš ir gerokai jaunesnis už Jucį, bet kai aš pradėjau sportuoti, jis buvo pats geriausias CCCP kultūristas (absoliučiai geriausias visų laikų CCCP kultūristas), taigi tas į kurį turėjome lygiuotis  big_smile Na bet blauzdą ir nugarą jau jauniuose teisėjų ir trenerių nuomone turėjau tokią pačią kaip Jucio smile na bet vėliau kelis kartus sportą ilgokai apleidau, tai pasiekimais dideliais pasigirt negaliu sad

Paskutinį kartą taisė Tarzanas (2013-04-13 22:46)

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#14 2013-03-22 19:34

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

eNrr rašė:

Jeigu nėra motyvacijos pas vaiką - neversk, tik dar labiau nepatiks sportas. Pats dar tik 18-niolikinis ir puikiai suprantu jį, nes draugus ar jų brolius pažiūriu, padedu su sportu. Per prievartą viskas sunkiau einasi, o kai bus užsidegimas, tai žiūrėk jau ir spot'int prašysis ir kokio proteino, kreatino.

Matai jis gana "blozno" sudėjimo ir mama nori, kad ką nors vis tiek sportuotų, o ne vien sėdėtų prie kompo. Sportavo visokius sportus, bet nelabai ten jam patiko. Paskutiniu metu sportavo srovines baidares, bet žiemos metu jiems ten ir su treniruokliais ir su svoriais reikėjo dirbt ir net pritupimus su štanga daryt, nepatiko jam, be to peršalimo ligom pradėjo dažnai sirgti. Dabar motyvacija tokia, kad gali keist baidares į sporto salę (prie pat namų nauja atsidarė), kol kas jam salėje gan patinka (gal, kad lengviau negu baidarėse?) Ypač patinka kardio treniruokliai (dviratis, slidės (svarbiausia, kad su elektronika būtų big_smile )), prisitraukimus ir atsispaudimus lengvinantis treniruoklis, preso treniruoklis, net "irklavimas" nugarai ir spaudimo sėdint treniruoklis bei legpresas kojoms ir kojų tiesimas treniruoklyje, o vat su hanteliais, kad ir labai lengvais (ir štanga) matau kad "š" gaunasi ir nelabai patinka jam. Gal galvoju reiktų ir apsistoti ties prisitraukimais-atsispaudimais treniruoklyje, presu, nugaros apačia ir kažkokių pratimų kojoms ir kardio? Buvau pats jam parašęs programėlę, bet jam kažkaip įdomiau treniruotis ta programa kur ant sienos parašyta big_smile matyt savarankiškas nori būti smile Gal reikės paprašyti, kad treneris parašytų programą (vis tik autoritetas kažkoks turėtų vaikui būti)  tik bijau, kad ji nebūtų labai panaši kaip ant sienos pakabinta big_smile

Paskutinį kartą taisė Tarzanas (2013-03-22 20:19)

Neprisijungęs

 
Naujokas852
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-06-10
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#15 2013-03-22 20:03

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

Mano patarimas jo paprašyt , kad pašnekėtu su draugais / klasiokais , kad eitu kartu su juo į salę . Nes prieš pora metu , kai pradėjau sportuoti (14 metų) tai pagrindinė motyvacija buvo , lažybos kas daugiau išstums , kas ko pakels ? Ir taip pora metu jau varžomės , ir nežadu sustot . Ir dar tau neatrodo , kad jam nepatinka su tėvu sportuoti (man nepatiktu) , aišku asmeninis treneris , bet ...

Ps čia tik mano pamastymai galit ir neskaityt big_smile

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#16 2013-03-22 20:15

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

Naujokas852 rašė:

Mano patarimas jo paprašyt , kad pašnekėtu su draugais / klasiokais , kad eitu kartu su juo į salę . Nes prieš pora metu , kai pradėjau sportuoti (14 metų) tai pagrindinė motyvacija buvo , lažybos kas daugiau išstums , kas ko pakels ? Ir taip pora metu jau varžomės , ir nežadu sustot . Ir dar tau neatrodo , kad jam nepatinka su tėvu sportuoti (man nepatiktu) , aišku asmeninis treneris , bet ...

Ps čia tik mano pamastymai galit ir neskaityt big_smile

Ačiū už nuomonę, pats galvoju, kad su tėvu dažnam nepatiktų treniruotis, bet klube yra taisyklė, kad iki 14 metų vaikai būtų su tėvų priežiūra, o jam dar poros mėnesių trūksta iki 14 m. Aišku sutinku, kad su draugais būtų žymiai smagiau treniruotis, bet 14 metų lažintis kas daugiau išstums manau šiek tiek per anksti smile Manau, kad jei augti į viršų nori ir su stuburu problemų neturėti - maksimumų su stanga reikėtų vengti, net ir 16 metų  huh

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#17 2013-03-22 22:47

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

Tarzanas rašė:

Naujokas852 rašė:

Mano patarimas jo paprašyt , kad pašnekėtu su draugais / klasiokais , kad eitu kartu su juo į salę . Nes prieš pora metu , kai pradėjau sportuoti (14 metų) tai pagrindinė motyvacija buvo , lažybos kas daugiau išstums , kas ko pakels ? Ir taip pora metu jau varžomės , ir nežadu sustot . Ir dar tau neatrodo , kad jam nepatinka su tėvu sportuoti (man nepatiktu) , aišku asmeninis treneris , bet ...

Ps čia tik mano pamastymai galit ir neskaityt big_smile

Ačiū už nuomonę, pats galvoju, kad su tėvu dažnam nepatiktų treniruotis, bet klube yra taisyklė, kad iki 14 metų vaikai būtų su tėvų priežiūra, o jam dar poros mėnesių trūksta iki 14 m. Aišku sutinku, kad su draugais būtų žymiai smagiau treniruotis, bet 14 metų lažintis kas daugiau išstums manau šiek tiek per anksti smile Manau, kad jei augti į viršų nori ir su stuburu problemų neturėti - maksimumų su stanga reikėtų vengti, net ir 16 metų  huh

Kas tik šiais laikais nepavojinga... Ir vaikščiot, ir kvėpuoti, bet juk tai darom, ir berods vis dar gyvi esam smile

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#18 2013-03-23 22:58

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

ATjr rašė:

Tarzanas rašė:

Naujokas852 rašė:

Mano patarimas jo paprašyt , kad pašnekėtu su draugais / klasiokais , kad eitu kartu su juo į salę . Nes prieš pora metu , kai pradėjau sportuoti (14 metų) tai pagrindinė motyvacija buvo , lažybos kas daugiau išstums , kas ko pakels ? Ir taip pora metu jau varžomės , ir nežadu sustot . Ir dar tau neatrodo , kad jam nepatinka su tėvu sportuoti (man nepatiktu) , aišku asmeninis treneris , bet ...

Ps čia tik mano pamastymai galit ir neskaityt big_smile

Ačiū už nuomonę, pats galvoju, kad su tėvu dažnam nepatiktų treniruotis, bet klube yra taisyklė, kad iki 14 metų vaikai būtų su tėvų priežiūra, o jam dar poros mėnesių trūksta iki 14 m. Aišku sutinku, kad su draugais būtų žymiai smagiau treniruotis, bet 14 metų lažintis kas daugiau išstums manau šiek tiek per anksti smile Manau, kad jei augti į viršų nori ir su stuburu problemų neturėti - maksimumų su stanga reikėtų vengti, net ir 16 metų  huh

Kas tik šiais laikais nepavojinga... Ir vaikščiot, ir kvėpuoti, bet juk tai darom, ir berods vis dar gyvi esam smile

Na taip, sutinku, viskas pavojinga, na bet nors savo vaikams (remdamiesi patirtimi) gal galime šiek tiek nepavojingesnį kelią į geresnį rytojų parodyti? smile

Paskutinį kartą taisė Tarzanas (2013-03-23 23:03)

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#19 2013-03-23 23:17

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

Šiandien salėj žiūriu, ką toks mažametis bachūrėlis daro, jis lankstomą suoliuką prie "smito" vargais negalais atsitempė ir darė pečius su štanga iš priekio, klausiau kiek metų - 14, klausiau kas liepė pečius su štanga daryti, tai sakė internete pasiskaitė, kad jei pečius darai ant suoliuko su šiokiu tokiu kampu, tai krūvio nugarai beveik  nėra, be to sakė, kad iki treniruočių jam ūgis neaugo jau kurį laiką, o pradėjus treniruotis salėje pradėjo ir ūgis augti smile Tai va nežinau kaip čia iš tiesų yra su tom treniruotėm jaunimui......

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#20 2013-03-23 23:40

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

Man atrodo, per daug pergyveni smile Surask kokią lengvą programytę for teens ir lai daro, nes vis tiek, kažkada ateis tas laikas, kai reiks lipti ir low repsų, sunkių treniruočių, iš pažiūros "sunkių" pratimų ir t.t.

Paskutinį kartą taisė ATjr (2013-03-23 23:44)

Neprisijungęs

 
Arrakizz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-06-09
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#21 2013-04-08 23:07

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

Tarzanas rašė:

Šiandien salėj žiūriu, ką toks mažametis bachūrėlis daro, jis lankstomą suoliuką prie "smito" vargais negalais atsitempė ir darė pečius su štanga iš priekio, klausiau kiek metų - 14, klausiau kas liepė pečius su štanga daryti, tai sakė internete pasiskaitė, kad jei pečius darai ant suoliuko su šiokiu tokiu kampu, tai krūvio nugarai beveik  nėra, be to sakė, kad iki treniruočių jam ūgis neaugo jau kurį laiką, o pradėjus treniruotis salėje pradėjo ir ūgis augti smile Tai va nežinau kaip čia iš tiesų yra su tom treniruotėm jaunimui......

hehe, nera kruvio nugarai smile

Snekant rimtai, as savo ruoztu apskritai nerekomenduociau sunkiosios atletikos vaikui iki 16-18 metu. Kunas turi augti naturaliai, zinoma poto gali prideti ar atimti tai, kas tau patinka ar nepatinka.

Jeigu as neklystu, tai kulturizmas apskritai stabdo augima (kalbu apie ugi), jeigu zmogus sportuoja dar savo augimo metais. O tokie pratimai, kaip pritupimai su stanga, mano menkom ziniom, gali ir 'sutrumpinti' zmogu. Bet zinoma galiu klysti.

Paskutinį kartą taisė Arrakizz (2013-04-08 23:08)

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#22 2013-04-09 00:47

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

Arrakizz rašė:

Tarzanas rašė:

Šiandien salėj žiūriu, ką toks mažametis bachūrėlis daro, jis lankstomą suoliuką prie "smito" vargais negalais atsitempė ir darė pečius su štanga iš priekio, klausiau kiek metų - 14, klausiau kas liepė pečius su štanga daryti, tai sakė internete pasiskaitė, kad jei pečius darai ant suoliuko su šiokiu tokiu kampu, tai krūvio nugarai beveik  nėra, be to sakė, kad iki treniruočių jam ūgis neaugo jau kurį laiką, o pradėjus treniruotis salėje pradėjo ir ūgis augti smile Tai va nežinau kaip čia iš tiesų yra su tom treniruotėm jaunimui......

hehe, nera kruvio nugarai smile

Snekant rimtai, as savo ruoztu apskritai nerekomenduociau sunkiosios atletikos vaikui iki 16-18 metu. Kunas turi augti naturaliai, zinoma poto gali prideti ar atimti tai, kas tau patinka ar nepatinka.
Jeigu as neklystu, tai kulturizmas apskritai stabdo augima (kalbu apie ugi), jeigu zmogus sportuoja dar savo augimo metais. O tokie pratimai, kaip pritupimai su stanga, mano menkom ziniom, gali ir 'sutrumpinti' zmogu. Bet zinoma galiu klysti.

deje klysti. Ugis nuo genu priklauso. Siais laikais tie mazameciai tokias prikrautas kuprines nesioja visa diena, tai ta treniruote, kad ir stabdytu ugi, butu minimaliausias dalykas.

Neprisijungęs

 
Arrakizz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-06-09
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#23 2013-04-09 02:09

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

Pilnai sutinku del tu kupriniu, perkrautos ir per sunkios. Taciau pastebimas progresas asmeniniu spinteliu irengime viesose mokymo istaigose ir tokiu svoriu nesiojimas vaikams yra tikrai zalingas.

Ir taip, ugis priklauso nuo genu, jeigu kulturizmas ir neitakoja ugio, vis del to kuno sudejima koreguoja, trumpai kalbant imanomas prastas 'nuaugimas'  jeigu bus sportuojama netinkamai ir su prasta technika, kas yra 90% atveju.

Neprisijungęs

 
Arrakizz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-06-09
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#24 2013-04-09 02:14

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

Noreciau pridurti autoriui, jog vaiko sudejimas ir turi buti toks. Lieknas su milziniska medziagu apykaita. Reiktu tevams prisiminti save tokiuose metuose, jeigu sudejimas buvo panasus, stambaus vaiko tiketis neverta, genetika daro savo. Medziagu apykaita letes su metais, nemanau, kad reiktu ja letinti su mityba, ypac tokiuose metuose.

Ir apskritai, tegu vaikas susikoncentruoja ties mokslais, uzbaigia mokykla idealiai ir istoja i nemokama universiteta ir tik tada susirupina savo kunu. As 18-19 metu sveriau 55kg, priaugti svorio rodesi neimanoma, taciau skubeti nera kur, suletinau medz. apykaita ir emiau augti. Tegu vaikas mokosi.

Neprisijungęs

 
niekada_nebegu
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-05-04
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 0

#25 2013-04-09 12:26

Re: Programa sporto klube 14-mečiui

Arrakizz rašė:

Noreciau pridurti autoriui, jog vaiko sudejimas ir turi buti toks. Lieknas su milziniska medziagu apykaita. Reiktu tevams prisiminti save tokiuose metuose, jeigu sudejimas buvo panasus, stambaus vaiko tiketis neverta, genetika daro savo. Medziagu apykaita letes su metais, nemanau, kad reiktu ja letinti su mityba, ypac tokiuose metuose.

Ir apskritai, tegu vaikas susikoncentruoja ties mokslais, uzbaigia mokykla idealiai ir istoja i nemokama universiteta ir tik tada susirupina savo kunu. As 18-19 metu sveriau 55kg, priaugti svorio rodesi neimanoma, taciau skubeti nera kur, suletinau medz. apykaita ir emiau augti. Tegu vaikas mokosi.

o dabar jau 60kg sveri?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net