Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#51 2013-06-28 11:05

Re: Lazerine akiu korekcija

pampersas rašė:

Keinas rašė:

vertai daryt operacija, kai akys 0.6 - 0,75 ?

ne

Ką nusišneki ne? Laukt kol pablogės iki 2-3? Jeigu nori be akinių vaikščiot tai eik ir darykis, nes jei nenešiosi akinių vis blogės regėjimas.. Net ir su akiniais blogės, tik į senatvę pradėsi vėl geriau matyt ir atsiras trumparegystė kaip ir 90% suaugusių

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#52 2013-06-28 11:10

Re: Lazerine akiu korekcija

pampersas rašė:

HRS rašė:

gal kas kokiu idomiu minciu turit,ko galeciau paklaust nuejes i ta konsultacija?

visko klausinek kas paciam idomu, jei neatsakys eik i kita klinika

as to ir klausiu,gal kas koki rupima klausima turi,ar minti ko paklaust.ivairus zmones-ivairesni klausimai wink

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#53 2013-06-28 11:18

Re: Lazerine akiu korekcija

HRS rašė:

pampersas rašė:

HRS rašė:

gal kas kokiu idomiu minciu turit,ko galeciau paklaust nuejes i ta konsultacija?

visko klausinek kas paciam idomu, jei neatsakys eik i kita klinika

as to ir klausiu,gal kas koki rupima klausima turi,ar minti ko paklaust.ivairus zmones-ivairesni klausimai wink

o i kokia klinika eisi? seip viska pasako ten svarbiausius dalykus, seip niekas negali pasakyt kaip tau bus su akim po 5, 10 metu.. kiekvienam zmogui skirtingai.. yra atveju kuriem dar tik blogiau pasidare po operacijos, arba  kuriem laikui begant gryzo tos dioptrijos

Paskutinį kartą taisė pampersas (2013-06-28 11:19)

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#54 2013-06-28 11:50

Re: Lazerine akiu korekcija

pampersas rašė:

HRS rašė:

pampersas rašė:


visko klausinek kas paciam idomu, jei neatsakys eik i kita klinika

as to ir klausiu,gal kas koki rupima klausima turi,ar minti ko paklaust.ivairus zmones-ivairesni klausimai wink

o i kokia klinika eisi? seip viska pasako ten svarbiausius dalykus, seip niekas negali pasakyt kaip tau bus su akim po 5, 10 metu.. kiekvienam zmogui skirtingai.. yra atveju kuriem dar tik blogiau pasidare po operacijos, arba  kuriem laikui begant gryzo tos dioptrijos

optical express,jie wieni geresniu cia uk,ir kainos nemazos,1 akis nuo 600sw,jie dar daro wapsie kazkokia nauja technologija kurios kaina netoli 3000k swariuku

Neprisijungęs

 
Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#55 2013-06-28 12:10

Re: Lazerine akiu korekcija

O nėra kam buvę, kad iš arti pradedi nebematyt?

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#56 2013-06-28 12:18

Re: Lazerine akiu korekcija

Pries_miega rašė:

O nėra kam buvę, kad iš arti pradedi nebematyt?

Kalbi po operacijos? Po jos gali būt kad savaitę-dvi sunkiai fokusuosi vaizdą, ypač tamsiu paros metu. Bet šiaip būna kurie iš arti nemato, bet tokiem operacijų nerekomenduoja daryt, nes kad padės tikimybė maža

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#57 2013-06-28 12:19

Re: Lazerine akiu korekcija

Pries_miega rašė:

O nėra kam buvę, kad iš arti pradedi nebematyt?

bus ne tik trumparegyste,bet ir toleriagyste.butinai eik pas daktara

Neprisijungęs

 
Keinas
12cm gun
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 1417
Atsiliepimai: 1

#58 2013-06-28 13:12

Re: Lazerine akiu korekcija

Seip kaip as buvau nuejes pasitikrinti akiu, tai man sake, kad akiu pazeidimu nera ir pns. Tai man tiketis, kad galiu atstatyt su vitaminiais, lasais kokiais ? Nes kaskaip ir lazerines nesinori darytis. Beto jei jau pradejai reguleriai nesioti akinius, akiu pagerejimo gali nesitiketi, gali tik bloget, ka reiskia reiks vis stipresniu ir stipresniu akiniu.

P.S Kai pirma kart uzsidejau akinius buvo man EUFORIJA :DDD

Paskutinį kartą taisė Keinas (2013-06-28 13:12)

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#59 2013-06-28 13:21

Re: Lazerine akiu korekcija

Keinas rašė:

Seip kaip as buvau nuejes pasitikrinti akiu, tai man sake, kad akiu pazeidimu nera ir pns. Tai man tiketis, kad galiu atstatyt su vitaminiais, lasais kokiais ? Nes kaskaip ir lazerines nesinori darytis. Beto jei jau pradejai reguleriai nesioti akinius, akiu pagerejimo gali nesitiketi, gali tik bloget, ka reiskia reiks vis stipresniu ir stipresniu akiniu.

P.S Kai pirma kart uzsidejau akinius buvo man EUFORIJA :DDD

pats asmeniskai tai visiskai netikiu tais vitaminais,netikiu kad jie gali atstatyt regejima smile,del to kad visa laika reikes akiniu stipresniu,nelb tikiu,ateina manau ta riba kada nesikeicia,arba keiciasi lb nezymiai

Neprisijungęs

 
Keinas
12cm gun
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 1417
Atsiliepimai: 1

#60 2013-06-28 13:33

Re: Lazerine akiu korekcija

Galima dar pabandyt uzkaciot akiu raumenis, bet tai labai nuobodus darbas big_smile. Kad tie vitaminai pasijaustu tai reikia gal puse metu vartoti

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#61 2013-06-28 14:21

Re: Lazerine akiu korekcija

Keinas rašė:

Galima dar pabandyt uzkaciot akiu raumenis, bet tai labai nuobodus darbas big_smile. Kad tie vitaminai pasijaustu tai reikia gal puse metu vartoti

uzkaciot eina, bet taip pat trumpalaikiska.. jei iprociai nesikeicia, ziuri i kompa ilgai mazus tekstus vel skaitai tai vel smunka regejimas..

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#62 2013-06-28 15:53

Re: Lazerine akiu korekcija

Ignas87 rašė:

pampersas rašė:

Keinas rašė:

vertai daryt operacija, kai akys 0.6 - 0,75 ?

ne

Ką nusišneki ne? Laukt kol pablogės iki 2-3? Jeigu nori be akinių vaikščiot tai eik ir darykis, nes jei nenešiosi akinių vis blogės regėjimas.. Net ir su akiniais blogės, tik į senatvę pradėsi vėl geriau matyt ir atsiras trumparegystė kaip ir 90% suaugusių

su tokiu minusu ramiai sau gali gyvent...  patys daktarai nerekomenduoja daryt mazu minusu korekcijas, bent jau man sake, silpni akinukai vairuojant ar skaitant niekam dar nepamaise..

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#63 2013-06-28 16:21

Re: Lazerine akiu korekcija

Pries_miega rašė:

O nėra kam buvę, kad iš arti pradedi nebematyt?

buna, mamai i senatve taip.visada is arti matydavo viska o is toli sunkiai, odb is arti jau akinius dedas, o i toli akinius dedas..as pats iki 7 ar 6 metu buvau toleregis, o db trumparegis

Neprisijungęs

 
Ignas99
Shadow line
Vietovė: Kaunas/Kopenas
Registravosi: 2013-05-11
Žinutės: 1144
Atsiliepimai: 1

#64 2013-06-28 17:46

Re: Lazerine akiu korekcija

simaxas rašė:

Keinas rašė:

Galima dar pabandyt uzkaciot akiu raumenis, bet tai labai nuobodus darbas big_smile. Kad tie vitaminai pasijaustu tai reikia gal puse metu vartoti

uzkaciot eina, bet taip pat trumpalaikiska.. jei iprociai nesikeicia, ziuri i kompa ilgai mazus tekstus vel skaitai tai vel smunka regejimas..

kai akys buvo 0.6 - 0.7 kazkas tokio nuejau i tuos kursus uzkociojau tas akis per kelias saw ir paskui pora men maciau gerai, bet paskui vel suprastejo, neiseina prie to pc nesedet, tai mokytis tai dar kazka tai skaitai kokia knyga ir vel gryzta per kazkiek laiko..

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#65 2013-06-28 17:47

Re: Lazerine akiu korekcija

pampersas rašė:

Ignas87 rašė:

pampersas rašė:


ne

Ką nusišneki ne? Laukt kol pablogės iki 2-3? Jeigu nori be akinių vaikščiot tai eik ir darykis, nes jei nenešiosi akinių vis blogės regėjimas.. Net ir su akiniais blogės, tik į senatvę pradėsi vėl geriau matyt ir atsiras trumparegystė kaip ir 90% suaugusių

su tokiu minusu ramiai sau gali gyvent...  patys daktarai nerekomenduoja daryt mazu minusu korekcijas, bent jau man sake, silpni akinukai vairuojant ar skaitant niekam dar nepamaise..

Toks minusas nesilaiko niekad o tik blogėja, man akiniai nepatinka, diskomfortas tiesiog, tai geriau pasidaryt iš kart o ne laukt kol didesnis minusas bus. Kaip tik iki -2 tai 100% padės, paskui gali jau ir blogesni rezultatai būt.. Nežinau kokie tau čia daktarai taip sakė.. tik vienoi vietoi viską gerai daro, tipo nauja technika supranta, o jau kitur pigu, šūdas ir nieks nieko nesupranta? smile .. Žodžiu, manau kas nori nenešiot akinių būtinai darykitės nesvarbu koks minusas.

Neprisijungęs

 
Keinas
12cm gun
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 1417
Atsiliepimai: 1

#66 2013-06-28 17:51

Re: Lazerine akiu korekcija

Tai pas mane be minuso, pas mane 0.7 kaskur

Neprisijungęs

 
Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#67 2013-06-28 20:08

Re: Lazerine akiu korekcija

aš turėjau omeny, ar nėra kam buvę, kad buvus trumparegiu po operacijos pasidarai kažkiek toliaregis? skaičiau kažkur, kad ilgainiui gali dar labiau pastiprėti ta toliaregystė po operacijos..

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#68 2013-06-29 02:23

Re: Lazerine akiu korekcija

tai visokiu komplikaciju gali buti. Nors pirma operacija buvo atlikta 1989 metais, sis reikalas nera pilnai istirtas ir nenumatytos problemos gali pasireikst geriausiu atveju 1 is 50 (atrodo 0.36% 1.7%). Jei pavyko operacija ir viskas gerai po 5-10 ar 20 metu, tai valio. Man rizika per didele ir nenoreciau patapt aklu ir but tarp tu 1%

Pasirodo, akis yra antras sudetingiausias organas po smegenu.

O kas juokingiausia, tai tokie zmones, kurie nusprendzia darytis sita operacija kai regejimas net nera -1
Ar suprantat, kad akys gali lengvai vel sublogeti vien del to, kad senejam?

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#69 2013-06-29 03:36

Re: Lazerine akiu korekcija

elijus rašė:

tai visokiu komplikaciju gali buti. Nors pirma operacija buvo atlikta 1989 metais, sis reikalas nera pilnai istirtas ir nenumatytos problemos gali pasireikst geriausiu atveju 1 is 50 (atrodo 0.36% 1.7%). Jei pavyko operacija ir viskas gerai po 5-10 ar 20 metu, tai valio. Man rizika per didele ir nenoreciau patapt aklu ir but tarp tu 1%

Pasirodo, akis yra antras sudetingiausias organas po smegenu.

O kas juokingiausia, tai tokie zmones, kurie nusprendzia darytis sita operacija kai regejimas net nera -1
Ar suprantat, kad akys gali lengvai vel sublogeti vien del to, kad senejam?

pritariu tau,neverta manau darytis iki -1 ir daugiau,nes realiai matoma ne ta zemiausia linija,o ta pabresta melina linija.(berods taip smile )man asmeniskai -4.5;-5.0. tai be akiniu nieko nematau sad

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#70 2013-06-29 11:04

Re: Lazerine akiu korekcija

HRS rašė:

elijus rašė:

tai visokiu komplikaciju gali buti. Nors pirma operacija buvo atlikta 1989 metais, sis reikalas nera pilnai istirtas ir nenumatytos problemos gali pasireikst geriausiu atveju 1 is 50 (atrodo 0.36% 1.7%). Jei pavyko operacija ir viskas gerai po 5-10 ar 20 metu, tai valio. Man rizika per didele ir nenoreciau patapt aklu ir but tarp tu 1%

Pasirodo, akis yra antras sudetingiausias organas po smegenu.

O kas juokingiausia, tai tokie zmones, kurie nusprendzia darytis sita operacija kai regejimas net nera -1
Ar suprantat, kad akys gali lengvai vel sublogeti vien del to, kad senejam?

pritariu tau,neverta manau darytis iki -1 ir daugiau,nes realiai matoma ne ta zemiausia linija,o ta pabresta melina linija.(berods taip smile )man asmeniskai -4.5;-5.0. tai be akiniu nieko nematau sad

o ka as sakiau, ignui per alhoholi smegenis susisuko

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#71 2013-06-29 11:13

Re: Lazerine akiu korekcija

Oi kaip jūs nusišnekat, bile pašnekėt. Kiek galima kartot, kad visada minusas didėja, ir kuo ankščiau pasidarai tuo geriau. Jie man garantavo kad neatsistatys visa tai, o tik senatvėj gali nebematyt iš arti kas yra beveik visiem. Spręst jum, bet kai nueina į neaiškią įstaigą su neaiškiais gydytojais ir šneka nesąmones tai irgi graudu. Kad ir -0.2 ir jauti diskomfortą dėl to eik ir darykis.

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#72 2013-06-29 11:18

Re: Lazerine akiu korekcija

garantuot? koks cia gydytojas gali garantuot ? tai tu cia i miska iejai big_smile kai as  buvau konsultacijoj man pasake - MES NEGALIME GARANTUOT, kad laikui begant tau neprastes regejimas. taigi jei neklystu kazkokia sutartis dar buna pasirasoma pries opercija... tipo kad jei kas bus blogai jkie nekalklti, ar klystu  kazka minejo apie tai ?

Paskutinį kartą taisė pampersas (2013-06-29 11:22)

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#73 2013-06-29 11:20

Re: Lazerine akiu korekcija

Ignas87 rašė:

Oi kaip jūs nusišnekat, bile pašnekėt. Kiek galima kartot, kad visada minusas didėja, ir kuo ankščiau pasidarai tuo geriau. Jie man garantavo kad neatsistatys visa tai, o tik senatvėj gali nebematyt iš arti kas yra beveik visiem. Spręst jum, bet kai nueina į neaiškią įstaigą su neaiškiais gydytojais ir šneka nesąmones tai irgi graudu. Kad ir -0.2 ir jauti diskomfortą dėl to eik ir darykis.

Siltas dar? smile

Neprisijungęs

 
Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#74 2013-06-29 11:42

Re: Lazerine akiu korekcija

Minusas nebūtinai visada nuolat blogėja. Pradėjau akinius nešiot vaikystėj, per kelis metus nuo -1,5 atkeliavau iki -3,75, bet nuo to karto regėjimas nesikeičia jau apie 10 metų, nors įpročiai dėl kompo, skaitymo ir kitų akis gadinančių veiksnių išliko tie patys.

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#75 2013-06-29 11:43

Re: Lazerine akiu korekcija

Pries_miega rašė:

Minusas nebūtinai visada nuolat blogėja. Pradėjau akinius nešiot vaikystėj, per kelis metus nuo -1,5 atkeliavau iki -3,75, bet nuo to karto regėjimas nesikeičia jau apie 10 metų, nors įpročiai dėl kompo, skaitymo ir kitų akis gadinančių veiksnių išliko tie patys.

pas kiekviena zmogu skitingai viskas cia eina.. zinau zmoniu kurie dirba prie kompo nuo ryto iki vakaro ir taip eile metu ir akys neprasteja

Paskutinį kartą taisė pampersas (2013-06-29 11:44)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net