Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#51 2009-04-27 12:15

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

Labai įdomi ir vertinga informacija.

Ypač dėl refliukso... Privertei susimastyt. Nes pats turiu šią bėdą. Gal tai, kad vartoju sėmenų aliejų yra viena iš priežasčių kodėl vos tik nutraukus omeprazol'io vartojimą ima siaust rėmuo, o vartoju jau 1,5 metų yikes

Neprisijungęs

 
Arunas999
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-06-03
Žinutės: 149
Atsiliepimai: 0

#52 2009-04-27 12:24

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

As irgi turiu refliuksa, pabandyk nutraukti semenu alieju ir ivesti 1-1,5 gr. grynu omega 3 is zuvies tauku. As isbandziau ant saves. Turetum likti maloniai nustebes ir to nustebimo nereiks ilgai laukti. Rekomenduociau Gamtos namu arba mollerio omega 3 kapsules, paprasti (buteliuose) zuvies taukai man kazkodel neveike. Visai neseniai vaistinese buvo tikrai stiprios akcijos sioms piliulems (apie 40%).

As irgi kankinausi, net omeprozolis+dieta nelabai padedavo, dabar kalu po pora kapsuliu ir drasiai kertu saslykus - pamirsau visus omeprozolius.

Jei bandysi - parasyk kaip sekesi.

Paskutinį kartą taisė Arunas999 (2009-04-27 12:26)

Neprisijungęs

 
Sefas666
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-11-22
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#53 2009-04-27 13:35

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

Arunas999 rašė:

Galima vartoti is karto abu, bet bent po vieno valgymo, kad brangiosios rygstys nebutu vartojamos kaip energijos saltinis.

Dar apie sias rugstis : omega-3 ir omega 6,9 dalyvauja organizme ir uzdegiminiu/antiuzdegiminiu procesu reguliavime t.y. omega3 slopina uzdegimus, omegos 6,9 skatina. Taigi, kas sergate letinemis uzdegiminemis ligomis (gastroezofaginis refliuksas, letines sanariu ligos), linu semenis siulyciau "isjungti" is papildu saraso arba naudoti 1-2 arbatinius sauksltelius per diena.

Is viso yra sunkiai isivaizduojama situacija, kad zmogui truktu omegu 6 ir 9, nes siu rygsciu yra normalus kiekiai net hamburgeruose (jau nekalbant apie avizine kose). Be to, semenu aliejuje yra nemazi fitoestrogenu kiekiai -  tai dar viena  priezastis nedaryti is sio aliejaus "super panacejos" ir nekliunkinti jo po 50 gr. i diena.


Su zuvies taukais irgi reikia jausti saika - vitamino D perdozavimas, absoliuciai fatalias pasekmes turintis veiksmas, be jokiu pagalbos apsinuodijusiam asmeniui padeti galimybes, net ir siuolaikineje medicinoje.

Reziume: jei jums neuzeina chroniski sanariu, stemples, ar kitu vietu skausmu vartokite subalansuota bet saikinga kieki abieju alieju. Jei turite letiniu skausmu, 1 saukstelis semenu aliejaus + 2 sauksteliai zuvu tauku. Jei reikia didinti zuvu tauku kieki rinkites koncentruotas siu rugsciu kapsules, pvz. Mollers doppel - 1gr. yra 0,83 gr. omega 3, kai parastuose zuvies taukuose yra tik 15% omega 3. Taip gausite daugiau omega3, nepadidindindami iki beprotybes vitamino D doziu.

Vartojimo pastovumas, subalasuotumas  (ilgalaikis iprotis) ir saikingumas yra efektyvumo pagrindas, o ne trumpalaikiai organizmo perkrovimai (atseiti "ryskinantis"). Kalbant apie svorio metima - kaloriju deficitas yra absoliuciai esminis momentas lemianti 99% rezultatos - visa kita - tik smulkus sio proceso palengvinimai, ir nera jokiu "stebuklingu alieju", kuriu be kaloriju deficito galetu jus "issryskinti".

Velniai rautu, paskaicius dvigubai mazinu doze semenu, nes jauciu, kad kazkas man su sanariais gali buti..Tai reikia tu kapsuliu pasiimt, o gal forumo dyleriai kanors pasiulysit? smile

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#54 2009-04-27 13:49

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

Arunas999 rašė:

As irgi turiu refliuksa, pabandyk nutraukti semenu alieju ir ivesti 1-1,5 gr. grynu omega 3 is zuvies tauku. As isbandziau ant saves. Turetum likti maloniai nustebes ir to nustebimo nereiks ilgai laukti. Rekomenduociau Gamtos namu arba mollerio omega 3 kapsules, paprasti (buteliuose) zuvies taukai man kazkodel neveike. Visai neseniai vaistinese buvo tikrai stiprios akcijos sioms piliulems (apie 40%).

As irgi kankinausi, net omeprozolis+dieta nelabai padedavo, dabar kalu po pora kapsuliu ir drasiai kertu saslykus - pamirsau visus omeprozolius.

Jei bandysi - parasyk kaip sekesi.

Na, optimistiškai tu čia mane nušvietei smile O tu kai kankinaisi vartojai sėmenų aliejų?
Pats vartoju sąnariams papildą kuriame jau yra 435mg Omega 3, dar plius Doppelherz Omega3 2 kapsules - 1,6g. Tai vien iš kapsulių 2g gaunasi ir dar vakare porą glatokų sėmenų aliejaus įšaunu smile Reiks rišt aliejų ir stebėt pokyčius.
Tik va su tuo stebėjimu baisu. Nes kol geriu omeprozolį viskas tvarkoj, galiu ir šampaną ir vyną kibirais gert. Bet tik nutraukus, po 12-24h prasideda smagumai ir tenka pasikankint gerą dienelę kol vėl omeprozolis suveikia. O pats ilgai gėrei vaistus?

Neprisijungęs

 
Arunas999
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-06-03
Žinutės: 149
Atsiliepimai: 0

#55 2009-04-27 14:07

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

Semenu aliejaus as realiai mazai geriau, o buvo taip .......


Kol negeriau omega 3 kapsulese, kas 2-3 savaites ezofagitas pagal pilna programa, po to omeprozolio "uzkrovimas" iki 80mg/dienai iki menesio kursas, paskui nutraukiu omeprozoli ir vel situacija kartojasi. Jokios "refliuksininku" dietos nepadejo.

Paskui, pries metus kazkur, uzsipirkau (nes buvo akcija) gamtos namu omega3 kapsulyciu ir pradejau gert po 2-3 i diena, krutine nusiramino kazkur pusej metu, kol nesibaige kapsules. Paskuj atejo krize ir galvoju "aj kam man tos kapsules", po 2 savaiciu vel krutine dega. Nusipirkau semenu aliejaus ir zuvies tauku butelyje, geriau 50/50 5gr. to 5 gr.to. Reikalai nesitvarke. Mazdaug pries 2 menesius eurovaistineje molleriui akcija - vel uzsitavorinau, Rezultate, 2 menesiai su saslykeliais, atomine kavyte, kopustu salotomis ir t.t. ir po krutine "ramybe" simtaprocentine.

Tiesa, pasidomejes nesunkiai internete radau agliskos info apie omegu specifikas.

Del tavo naudojamo papildo - ziurek sudeti, ar tik nebus ten omga3 is tu paciu semenu.

Tikrai nesu susijes su jokia kapsulyciu platinimo firmele, bet siulyciau tau  padaryti bet 2-3 savaiciu "bandomaji laikotarpi", bet eksperimenta daryk "svaru", nusipirk kapsuliu, kuriu sudetis 100% lasisu taukai (ne menkiu kepenu aliejus), dienos kaina gaunasi kazkur apie 1-1,5 lt. Manau tiek uzteks. Man veikia nuo 3 dienos.

Paskutinį kartą taisė Arunas999 (2009-04-27 14:15)

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#56 2009-04-27 14:13

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

Na bus išbandyta. Ačių, kad pasidalinai patirtim.

Pats jau kapsules gana seniai vartoju, tik tiek, kad kartu su sėmenų aliejum... Nuo sėmenų aliejus off, metu lauk. O ir galiojimas atrodo mačiau jau pasibaigęs smile O po kokios savaitės reiks pabandyt ir omeprozoliui off.

Neprisijungęs

 
Arunas999
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-06-03
Žinutės: 149
Atsiliepimai: 0

#57 2009-04-27 14:17

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

bet eksperimenta daryk "svaru", nusipirk kapsuliu, kuriu sudetis 100% lasisu taukai (ne menkiu kepenu aliejus), dienos kaina gaunasi kazkur apie 1-1,5 lt.

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#58 2009-04-27 14:41

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

Arunas999 rašė:

bet eksperimenta daryk "svaru", nusipirk kapsuliu, kuriu sudetis 100% lasisu taukai (ne menkiu kepenu aliejus), dienos kaina gaunasi kazkur apie 1-1,5 lt.

1,6g gryniausi lašišų taukai http://www.100metu.lt/109/13881/naujien … herz_aktiv ir be jokio vitamino D.
Del likusių 0,4g neesu tikras... Reiks pasižiūrėt

Neprisijungęs

 
Arunas999
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-06-03
Žinutės: 149
Atsiliepimai: 0

#59 2009-04-27 14:51

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

Sitos turetu tikti, bandyciau 1 po pietu, 1 vakare po paskutinio valgio.

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#60 2009-04-27 15:00

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

Butelis rašė:

Arunas999 rašė:

bet eksperimenta daryk "svaru", nusipirk kapsuliu, kuriu sudetis 100% lasisu taukai (ne menkiu kepenu aliejus), dienos kaina gaunasi kazkur apie 1-1,5 lt.

1,6g gryniausi lašišų taukai http://www.100metu.lt/109/13881/naujien … herz_aktiv ir be jokio vitamino D.
Del likusių 0,4g neesu tikras... Reiks pasižiūrėt

Aš tai dabar vartoju Reflex Omega-3 http://www.proteinas.lt/?m=1,2,88&p=0,547, (90 kaps po 1g omega-3) 29 Lt. Varijantas tikrai geras.
O visiem kuriems geriant omeprozolį nepraeina refliuksas patarčiau pasitikrinti tulžies puslę, nes dažnai refliuksą sukelia būtent blogas tulžies išsiskyrimas, del susisukusios tulžies. Taip, kad gal ne tą ligą gydot. Čia aš iš savo patirties sakau, nes keletą metų iš eilės buvo problemos su refliuksu, variau omeprozilį ir nepadėdavo, šlangą pas gastroenterologą rydavau į metus po kelis kartus. Paskui pamate per echoskopą, kad bėda yra su tulžimi. Prirašė vaistų, mitybą pakoregavo ir baigesi visi refliuksai.

Neprisijungęs

 
Arunas999
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-06-03
Žinutės: 149
Atsiliepimai: 0

#61 2009-04-27 15:08

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

Pas mane kiek kiso slanga, tiek rado tos tulzies ten kur nereikia (skrandyje), gastroenterologai vistiek kisa ta savo omeprozoli. Jei nesunku, pasidalink patiritimi kokius vaistus tau skyre ir kokia dieta paskyre. Buciau labai dekingas. Kolkas kaip ir rasiau stemple rami, bet lezuvis vistiek biski uznestas, kas rodo kad kazkas kazkur dar nera idealu.

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#62 2009-04-27 15:18

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

Diskas rašė:

Butelis rašė:

Arunas999 rašė:

bet eksperimenta daryk "svaru", nusipirk kapsuliu, kuriu sudetis 100% lasisu taukai (ne menkiu kepenu aliejus), dienos kaina gaunasi kazkur apie 1-1,5 lt.

1,6g gryniausi lašišų taukai http://www.100metu.lt/109/13881/naujien … herz_aktiv ir be jokio vitamino D.
Del likusių 0,4g neesu tikras... Reiks pasižiūrėt

Aš tai dabar vartoju Reflex Omega-3 http://www.proteinas.lt/?m=1,2,88&p=0,547, (90 kaps po 1g omega-3) 29 Lt. Varijantas tikrai geras.
O visiem kuriems geriant omeprozolį nepraeina refliuksas patarčiau pasitikrinti tulžies puslę, nes dažnai refliuksą sukelia būtent blogas tulžies išsiskyrimas, del susisukusios tulžies. Taip, kad gal ne tą ligą gydot. Čia aš iš savo patirties sakau, nes keletą metų iš eilės buvo problemos su refliuksu, variau omeprozilį ir nepadėdavo, šlangą pas gastroenterologą rydavau į metus po kelis kartus. Paskui pamate per echoskopą, kad bėda yra su tulžimi. Prirašė vaistų, mitybą pakoregavo ir baigesi visi refliuksai.

Matai, tau omeprazolis nepad4davo, o man padeda. Taigi linkęs tikėt, kad tą ligą gydau. Tik bėda ta, kad omeprazolis turėjo pagydyt jau prieš metus. Bet kaip tik jį nutraukiu, iškart atsinaujina rėmuo.

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#63 2009-04-27 15:21

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

Arunas999 rašė:

Pas mane kiek kiso slanga, tiek rado tos tulzies ten kur nereikia (skrandyje), gastroenterologai vistiek kisa ta savo omeprozoli. Jei nesunku, pasidalink patiritimi kokius vaistus tau skyre ir kokia dieta paskyre. Buciau labai dekingas. Kolkas kaip ir rasiau stemple rami, bet lezuvis vistiek biski uznestas, kas rodo kad kazkas kazkur dar nera idealu.

Pas tave yra per didelis tulžies išsiskyrimas - tulžies hipermotorine diskinezija. Tau tulžis nuolat išsiskiria ir dirgina skrandį. Ir refliuksas pas tave yra 100 proc. dėl to, todėl su omeprozoliu čia nepagydysi.
Pas mane yra antraip, tulžies išsiskiria per mažai (hipomotorine diskinezija), todėl mano vaistai ir dieta gali tau netikti. Abu šie tulžies sutrikimai sukelia refliuksą. Apie šią ligą gali rasti google, kad ir čia http://www.sekunde.lt/content.php?p=read&tid=18597. Patariu nueik pas savo gydytoją, tegul prirašo, ką nors nuo bereikalingo tulžies išsiskyrimo, viskas turėtu pasikeisti į gerają puse. Man tai praėjo per porą savaičių, bet vaistus geriu ir toliau, greit bus jau pusę metų. Vaistai homeopatiniai, be šalutinių poveikių, tai manau ilgiau pagersiu, kad po to liga neatsinaujintu, nes sirgau refliuksu kokius 6-7 metus.

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#64 2009-04-27 15:28

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

Butelis rašė:

Diskas rašė:

Butelis rašė:


1,6g gryniausi lašišų taukai http://www.100metu.lt/109/13881/naujien … herz_aktiv ir be jokio vitamino D.
Del likusių 0,4g neesu tikras... Reiks pasižiūrėt

Aš tai dabar vartoju Reflex Omega-3 http://www.proteinas.lt/?m=1,2,88&p=0,547, (90 kaps po 1g omega-3) 29 Lt. Varijantas tikrai geras.
O visiem kuriems geriant omeprozolį nepraeina refliuksas patarčiau pasitikrinti tulžies puslę, nes dažnai refliuksą sukelia būtent blogas tulžies išsiskyrimas, del susisukusios tulžies. Taip, kad gal ne tą ligą gydot. Čia aš iš savo patirties sakau, nes keletą metų iš eilės buvo problemos su refliuksu, variau omeprozilį ir nepadėdavo, šlangą pas gastroenterologą rydavau į metus po kelis kartus. Paskui pamate per echoskopą, kad bėda yra su tulžimi. Prirašė vaistų, mitybą pakoregavo ir baigesi visi refliuksai.

Matai, tau omeprazolis nepad4davo, o man padeda. Taigi linkęs tikėt, kad tą ligą gydau. Tik bėda ta, kad omeprazolis turėjo pagydyt jau prieš metus. Bet kaip tik jį nutraukiu, iškart atsinaujina rėmuo.

Ant omeprozolio visą laiką nesėdėsi. Man gydytojas buvo paskyręs po 4 tabl. ir gėriau pusę metų, o refliuksas vis tiek nepraėjo. Gal kažkiek ir palengvėdavo, bet kas iš to jei nutraukus vaistų gėrimą vėl viskas atsinaujindavo. Gali būti, kad refliuksas ne pagrindinė problema, todėl tulžį pasitikrinti niekada nepakenks. Pvz.: tulžis gali sutrinkti nuo streso ar nervu ir taip sukelti refliuksą. Todėl jei tu gydysi refliuksą, kuris yra tik ligos pasekmė, o ne priežastis, niekada jo neatsikratysi. Nuimi stresą, pasigydai tulžį - refliuksas gali ir dingti.

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#65 2009-04-27 15:35

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

Diskas rašė:

Butelis rašė:

Diskas rašė:

Aš tai dabar vartoju Reflex Omega-3 http://www.proteinas.lt/?m=1,2,88&p=0,547, (90 kaps po 1g omega-3) 29 Lt. Varijantas tikrai geras.
O visiem kuriems geriant omeprozolį nepraeina refliuksas patarčiau pasitikrinti tulžies puslę, nes dažnai refliuksą sukelia būtent blogas tulžies išsiskyrimas, del susisukusios tulžies. Taip, kad gal ne tą ligą gydot. Čia aš iš savo patirties sakau, nes keletą metų iš eilės buvo problemos su refliuksu, variau omeprozilį ir nepadėdavo, šlangą pas gastroenterologą rydavau į metus po kelis kartus. Paskui pamate per echoskopą, kad bėda yra su tulžimi. Prirašė vaistų, mitybą pakoregavo ir baigesi visi refliuksai.

Matai, tau omeprazolis nepad4davo, o man padeda. Taigi linkęs tikėt, kad tą ligą gydau. Tik bėda ta, kad omeprazolis turėjo pagydyt jau prieš metus. Bet kaip tik jį nutraukiu, iškart atsinaujina rėmuo.

Ant omeprozolio visą laiką nesėdėsi. Man gydytojas buvo paskyręs po 4 tabl. ir gėriau pusę metų, o refliuksas vis tiek nepraėjo. Gal kažkiek ir palengvėdavo, bet kas iš to jei nutraukus vaistų gėrimą vėl viskas atsinaujindavo. Gali būti, kad refliuksas ne pagrindinė problema, todėl tulžį pasitikrinti niekada nepakenks. Pvz.: tulžis gali sutrinkti nuo streso ar nervu ir taip sukelti refliuksą. Todėl jei tu gydysi refliuksą, kuris yra tik ligos pasekmė, o ne priežastis, niekada jo neatsikratysi. Nuimi stresą, pasigydai tulžį - refliuksas gali ir dingti.

Aišku, kad pasidalini žiniom smile
Na, tai planas būtų toks. Pirmiausia nutraukiu sėmenų aliejų. Po savaitės pabandau be omeprozolio, jei nepadeda reikia tikrintis tulžį. O dėl tulžies iškart pas kitą gydytoją eit ar pirmiausia pas tą gastro...logą, praryt šlangą, kad jis nusiųstų tulžies tirtis?

Paskutinį kartą taisė Butelis (2009-04-27 15:35)

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#66 2009-04-27 15:40

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

Butelis rašė:

Diskas rašė:

Butelis rašė:


Matai, tau omeprazolis nepad4davo, o man padeda. Taigi linkęs tikėt, kad tą ligą gydau. Tik bėda ta, kad omeprazolis turėjo pagydyt jau prieš metus. Bet kaip tik jį nutraukiu, iškart atsinaujina rėmuo.

Ant omeprozolio visą laiką nesėdėsi. Man gydytojas buvo paskyręs po 4 tabl. ir gėriau pusę metų, o refliuksas vis tiek nepraėjo. Gal kažkiek ir palengvėdavo, bet kas iš to jei nutraukus vaistų gėrimą vėl viskas atsinaujindavo. Gali būti, kad refliuksas ne pagrindinė problema, todėl tulžį pasitikrinti niekada nepakenks. Pvz.: tulžis gali sutrinkti nuo streso ar nervu ir taip sukelti refliuksą. Todėl jei tu gydysi refliuksą, kuris yra tik ligos pasekmė, o ne priežastis, niekada jo neatsikratysi. Nuimi stresą, pasigydai tulžį - refliuksas gali ir dingti.

Aišku, kad pasidalini žiniom smile
Na, tai planas būtų toks. Pirmiausia nutraukiu sėmenų aliejų. Po savaitės pabandau be omeprozolio, jei nepadeda reikia tikrintis tulžį. O dėl tulžies iškart pas kitą gydytoją eit ar pirmiausia pas tą gastro...logą, praryt šlangą, kad jis nusiųstų tulžies tirtis?

Šlangos ryti nereikia, tiesai nueik echoskopuotis. Siuntimą gali gauti pas šeimos gydytoją, pasakyk kokios problemos ir duos. Per echoskopą pamatys ar nėra tulžis persisukusi ar pan. Tuomet su atsakymų eik pas šeimos gydytoją arba pas gastroenterologą.

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#67 2009-04-27 15:46

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

Diskas rašė:

Butelis rašė:

Diskas rašė:


Ant omeprozolio visą laiką nesėdėsi. Man gydytojas buvo paskyręs po 4 tabl. ir gėriau pusę metų, o refliuksas vis tiek nepraėjo. Gal kažkiek ir palengvėdavo, bet kas iš to jei nutraukus vaistų gėrimą vėl viskas atsinaujindavo. Gali būti, kad refliuksas ne pagrindinė problema, todėl tulžį pasitikrinti niekada nepakenks. Pvz.: tulžis gali sutrinkti nuo streso ar nervu ir taip sukelti refliuksą. Todėl jei tu gydysi refliuksą, kuris yra tik ligos pasekmė, o ne priežastis, niekada jo neatsikratysi. Nuimi stresą, pasigydai tulžį - refliuksas gali ir dingti.

Aišku, kad pasidalini žiniom smile
Na, tai planas būtų toks. Pirmiausia nutraukiu sėmenų aliejų. Po savaitės pabandau be omeprozolio, jei nepadeda reikia tikrintis tulžį. O dėl tulžies iškart pas kitą gydytoją eit ar pirmiausia pas tą gastro...logą, praryt šlangą, kad jis nusiųstų tulžies tirtis?

Šlangos ryti nereikia, tiesai nueik echoskopuotis. Siuntimą gali gauti pas šeimos gydytoją, pasakyk kokios problemos ir duos. Per echoskopą pamatys ar nėra tulžis persisukusi ar pan. Tuomet su atsakymų eik pas šeimos gydytoją arba pas gastroenterologą.

Aiškuma. Ačių vyrai. Bandysim gydytis. Jau grėsė pakartotinis šlangos rijimas, gal išgelbėsit smile

Neprisijungęs

 
agnuskaaa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-04-24
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#68 2009-05-07 11:11

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

Arunas999 rašė:

Pas mane kiek kiso slanga, tiek rado tos tulzies ten kur nereikia (skrandyje), gastroenterologai vistiek kisa ta savo omeprozoli. Jei nesunku, pasidalink patiritimi kokius vaistus tau skyre ir kokia dieta paskyre. Buciau labai dekingas. Kolkas kaip ir rasiau stemple rami, bet lezuvis vistiek biski uznestas, kas rodo kad kazkas kazkur dar nera idealu.

Tulzies stabilizavimui gerai pavartoti Essentialio kapsules, zinau kad jos ne tik kepenis atstato ,bet ir tulzi stabilizuoja;),o siaip gerai butu ir kepenis pasaugoti.

Neprisijungęs

 
agnuskaaa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-04-24
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#69 2009-06-08 08:30

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

As dabar nusipikau Moller's Dobbel zuvu tauku kapsules,man patinka kad kapsulemis, nes skystu basiai nemegstu smile,o zuvu taukus labai vertinu, nes jie tikrai organizmui duoda daug naudos;)

Neprisijungęs

 
agnuskaaa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-04-24
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#70 2009-06-08 08:31

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

dar radau faina tinklapi www.vitamin.lt , galima rasti naudigu straipsniu ir siaip informacijos apie papildus ir ne tik smile,vertas demesio puslapiukas!

Neprisijungęs

 
vikirame
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-06-27
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#71 2009-06-27 14:04

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

Mes atradom labai gerus papildus Omega-3 ir Omega-6:  Tre-en-en (augalinės kilmės, užpatentuota firmos GNLD International) ir Omega-3 Salmon Oil Plus, kur yra ne 2 ar 3 omega rūgštys, bet visos egzistuojančios 8 omega rūgštys. Ir paimta ne iš žuvų kepenų, kur kaupiasi sunkieji metalai, bet iš raumenų. Be to, pagaminta iš laisvėje sugautų žuvų, o ne veisyklose užaugintų ir šertų antibiotikais. Šie produktai oficialiai notifikuoti Lietuvoje pagal LR įstatymus, bet vaistinėse jų nėra. GNLD platina juos ir kitus produktus per distributorius. Yra ir daugiau produktų, pvz. Proteino, Baltymų, svorio kontrolė ir kt. Daugiau galima pasiskaityti čia:  http://gnld-vilnius.weebly.com/maisto-papildai.html   Jie yra natūralūs, kliniškai ištirti ir uždėtas mokslinės tarybos SEB kokybės ženklas.

Neprisijungęs

 
Sefas666
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-11-22
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#72 2009-06-27 20:25

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

vikirame rašė:

Mes atradom labai gerus papildus Omega-3 ir Omega-6:  Tre-en-en (augalinės kilmės, užpatentuota firmos GNLD International) ir Omega-3 Salmon Oil Plus, kur yra ne 2 ar 3 omega rūgštys, bet visos egzistuojančios 8 omega rūgštys. Ir paimta ne iš žuvų kepenų, kur kaupiasi sunkieji metalai, bet iš raumenų. Be to, pagaminta iš laisvėje sugautų žuvų, o ne veisyklose užaugintų ir šertų antibiotikais. Šie produktai oficialiai notifikuoti Lietuvoje pagal LR įstatymus, bet vaistinėse jų nėra. GNLD platina juos ir kitus produktus per distributorius. Yra ir daugiau produktų, pvz. Proteino, Baltymų, svorio kontrolė ir kt. Daugiau galima pasiskaityti čia:  http://gnld-vilnius.weebly.com/maisto-papildai.html   Jie yra natūralūs, kliniškai ištirti ir uždėtas mokslinės tarybos SEB kokybės ženklas.

Nebloga reklama.

Neprisijungęs

 
Dariusas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-25
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#73 2009-11-08 14:34

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

kaip tokia sudetis...
10ml
Omega-3 Oil 4.52g
Cod Liver Oil 4.52g

Together Providing
EPA (Eicosapentaenoic Acid) 968mg
DHA (Docosahexaenoic Acid) 878mg
Vitamin A (667 IU) 200 RE
Vitamin D (as D3 400IU) 10
Vitamin E 11mg TE

kaip manot
uztenka 2x5ml ?

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#74 2009-11-08 14:52

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

Dariusas rašė:

kaip tokia sudetis...
10ml
Omega-3 Oil 4.52g
Cod Liver Oil 4.52g

Together Providing
EPA (Eicosapentaenoic Acid) 968mg
DHA (Docosahexaenoic Acid) 878mg
Vitamin A (667 IU) 200 RE
Vitamin D (as D3 400IU) 10
Vitamin E 11mg TE

kaip manot
uztenka 2x5ml ?

velnias zino,as vartoju omega3 kapsulemis,po 500mg tai dienos begyje,valgant po 3-4 kartus dienoj kalu

Neprisijungęs

 
Stepas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-23
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#75 2010-03-11 22:15

Re: Žuvų taukai, OMEGA-3

Patarkit kokius zuvu taukus gerti.
Dabar geriu po 1 kapsule:
http://www.actavis.lt/lt/products/ActaVit_Omega3.htm

Gal butu geriau skistus gerti? Ta prasme is buteliuku? Jai taip tai kokius? Ir po kiek gramu i diena?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net