Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#51 2013-12-24 23:30

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

Building rašė:

nu va ir mano nugara tas pats

numazint svoriu ir ties lakstumu padirbt turbut nesugalvoja cia niekas

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#52 2013-12-24 23:31

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

kad lankstumas tai kažinau tiesiom pėdom su delnais žemę siekiu, tiltas spaudime seniau vapšie geras buvo, dabar biški sumenkęs, rankų lankstumas irgi pakankamai geras, aišku pritūpimų iš priekio tai nedarau kaip vysnia

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#53 2013-12-24 23:32

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

159159 rašė:

kad lankstumas tai kažinau tiesiom pėdom su delnais žemę siekiu, tiltas spaudime seniau vapšie geras buvo, dabar biški sumenkęs, rankų lankstumas irgi pakankamai geras, aišku pritūpimų iš priekio tai nedarau kaip vysnia

tai hamstringai,dubuo ,lower back irgi uztrunije buna cia buildingas rase kad jam sueina nugara ,tu matyt neprates klasika ar bbz kas cia

Paskutinį kartą taisė Ptycka (2013-12-24 23:32)

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#54 2013-12-24 23:34

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

pirma treniruotė klasikine, o daugiau čia kas tai tik teorinės žinios. šiknos tai nachren čiut čiut nebent daugiau įtupdyt, bet aš jos giliai netupdysiu, nugaros apačią ištiesint, viršuj kabliuką padaryt pečiais ir turi trauktis super

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#55 2013-12-24 23:35

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

ir tuos hamstringus stiprint reikia nes traukiant aš pajaučiau kad dirba šikna

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#56 2013-12-24 23:38

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

tai jei pirma trefke nera ko noret, tik asmeniskai pazaisciau su mazesniais svoriais

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#57 2013-12-24 23:41

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

tokia mintis yra, sumažint viską 5proc. ne tik trauką

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#58 2013-12-24 23:42

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

159159 rašė:

whatever rašė:

Paskaiciuok pagal tuos mandrus savo kalkuliatorius 200x14 kiek max duoda. Idomu.

289

Tinka toks skaicius man big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#59 2013-12-24 23:43

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

159159 rašė:

dubens raumenys pas mane silpnoki, dėl to sumo nichrina neina, bandysiu dar čia tik persimest, jeigu sėkmingai 3savaitės eis, bus matyt.. deficito tai nežinau nu gal kaip sakai tik dėl technikos, o šiaip tai sprogstamai jėgai reikia varyt man čia aiškiai ir nuo kaladžių. 240kg praeitam sezone čia x4 kaip nieko pasitraukiau nuo kaladžių klasika, sumo jaučiu būtų nėję

Nu tai nuo kaladziu utiutiu yra. Pas tave starte problema.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#60 2013-12-24 23:53

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

nė velnio, pas mane su fiksavimu lys bėdos prie didesnio svorio, seniau čia ir buvo stabdis kad negalėjau klasikine traukt, apačioj opa gražiai, o viršuj fiksuojant užtrunka kokias 4-5 sekundes. Bet šitą irgi reik palaikyt, gal ir deficitą bet manau sprogstamai jėgai daryt 1-3 pakartojimus būtų super tam variantui. prisižiūrėjau boltonų big_smile

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#61 2013-12-25 00:00

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

whatever rašė:

159159 rašė:

dubens raumenys pas mane silpnoki, dėl to sumo nichrina neina, bandysiu dar čia tik persimest, jeigu sėkmingai 3savaitės eis, bus matyt.. deficito tai nežinau nu gal kaip sakai tik dėl technikos, o šiaip tai sprogstamai jėgai reikia varyt man čia aiškiai ir nuo kaladžių. 240kg praeitam sezone čia x4 kaip nieko pasitraukiau nuo kaladžių klasika, sumo jaučiu būtų nėję

Nu tai nuo kaladziu utiutiu yra. Pas tave starte problema.

Jam sumo niekad starte bedu nebudavo tai koncentruodavosi ant kaladziu. Dabar traukia klasika ir nuo pat pradziu jau negraziai

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#62 2013-12-25 00:04

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

sumo visad ties keliais bėdos amžinos, tai sakyčiau čia su tais hamstringais.. Bet toks dalykas, kad klasikine noriu persimest ir dėl to, kad ten daug visokių fintų galima primąstyt, kad ir ta trauka tiesiom kojom, rovimo paėmimu, romėniška trauka (šiaip nežinau kuo skiriasi nuo traukos tiesiom kojom) ir begalė kitų

Neprisijungęs

 
Spanguolius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#63 2013-12-25 00:08

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

Tai mirties trauka tiesiom kojom kitaip dar ir vadinama romėniška trauka? Bent jau taip maniau aš.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#64 2013-12-25 00:19

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

čia biški:
deadlift classic
deadlift classic on box
deadlift classic slow down
deadlift classic slow up
deadlift classic slow up ant down
classic to knees
classic with bands on box
classic with stop under the knees on way up
classic slow down with stop at the bottom
classic with band atached at bottom
classic with bands attached at top
classic no utiutiu
classic with wraps
classic with suit
classic from box wide grip
classic from hang
halfsumo stiffleged
classic romanian deadlift
classic snatch pull high deadlift
classic on bosu ball

ir t.t. krč užsiknisčiau kol viską surašyčiau o čia tik traukos pagalbiniai pratimai iš norvegų logo

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#65 2013-12-25 00:26

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

jutas rašė:

whatever rašė:

159159 rašė:

dubens raumenys pas mane silpnoki, dėl to sumo nichrina neina, bandysiu dar čia tik persimest, jeigu sėkmingai 3savaitės eis, bus matyt.. deficito tai nežinau nu gal kaip sakai tik dėl technikos, o šiaip tai sprogstamai jėgai reikia varyt man čia aiškiai ir nuo kaladžių. 240kg praeitam sezone čia x4 kaip nieko pasitraukiau nuo kaladžių klasika, sumo jaučiu būtų nėję

Nu tai nuo kaladziu utiutiu yra. Pas tave starte problema.

Jam sumo niekad starte bedu nebudavo tai koncentruodavosi ant kaladziu. Dabar traukia klasika ir nuo pat pradziu jau negraziai

Kad toj sumo ten jam kur pradzia ten per sprindi ir galas big_smile Nera ka ten traukt, kai tokio ugio ir tokiu plociu stoja. Patys gi suprantat.
O dabar is karto viskas islindo.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#66 2013-12-25 00:29

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

159159 rašė:

nė velnio, pas mane su fiksavimu lys bėdos prie didesnio svorio, seniau čia ir buvo stabdis kad negalėjau klasikine traukt, apačioj opa gražiai, o viršuj fiksuojant užtrunka kokias 4-5 sekundes. Bet šitą irgi reik palaikyt, gal ir deficitą bet manau sprogstamai jėgai daryt 1-3 pakartojimus būtų super tam variantui. prisižiūrėjau boltonų big_smile

Be reikalo tu ji ziurejai. Visu pirma, tai is prigimties mutantas yra (pirma karta atejes i sale virs 150 spaude ir pan.). Kitas dalykas - jis praktiskai niekad neistraukia pilnai. Nors jam vis tiek uzskaitineja. Pasiziurek atydziau kada kaip su kojom pas ji pabaigoj veiksmo ir su peciais.


p.s. tikiuosi, kad traukos ant bosu kamuolio tikrai nesugalvosi daryt big_smile big_smile turek nors kiek proto ir gedos, utiutiu big_smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#67 2013-12-25 00:33

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

aš nežinau kas ten per biesas yra big_smile salėj tokio pas mus nerasi tai tikrai.  aš tai taip įsivaizduoju kad pas mane kelios bėdos yra tai sparnų netreniravimas buvo labai ilgai visiškas, ir svarbiausiai tie hamstringai, žodžiu, reik dabar pasispaust ypač šituose, blauzdom daugiau dėmėsio, presui, trapecijai, sparnams ir hamstringams, čia dėl traukos. Bet jau jaučiu kad mano programą iki balandžio galima ištrint, arba 3 savaites hipertrofijos periodo bent jau pakeist kardinaliai

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#68 2013-12-25 00:35

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

whatever rašė:

jutas rašė:

whatever rašė:


Nu tai nuo kaladziu utiutiu yra. Pas tave starte problema.

Jam sumo niekad starte bedu nebudavo tai koncentruodavosi ant kaladziu. Dabar traukia klasika ir nuo pat pradziu jau negraziai

Kad toj sumo ten jam kur pradzia ten per sprindi ir galas big_smile Nera ka ten traukt, kai tokio ugio ir tokiu plociu stoja. Patys gi suprantat.
O dabar is karto viskas islindo.

Turi dar laiko, spes susiremontuot trauka, tik neaisku ar bus kas paziures...

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#69 2013-12-25 00:39

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

159159 rašė:

aš nežinau kas ten per biesas yra big_smile salėj tokio pas mus nerasi tai tikrai.  aš tai taip įsivaizduoju kad pas mane kelios bėdos yra tai sparnų netreniravimas buvo labai ilgai visiškas, ir svarbiausiai tie hamstringai, žodžiu, reik dabar pasispaust ypač šituose, blauzdom daugiau dėmėsio, presui, trapecijai, sparnams ir hamstringams, čia dėl traukos. Bet jau jaučiu kad mano programą iki balandžio galima ištrint, arba 3 savaites hipertrofijos periodo bent jau pakeist kardinaliai

As tai mesciau ta nesamone, kaip 3 sav hipetrofijai smile Tupiau nieko negirdejes smile Butu 3men - suprasciau. O cia 3sav. Suda ten naudos duos.

Krc, kas man suveike, tai visas kushys ivairiu trauku. Nuo zemes normalios traukos nebuvau dares vos ne menesi smile O pasoko rezultatas nuo 252.5 iki 270 smile +zymiau lengviau pasitrauke ir ziurisi nepalyginamai  geriau. (jeigu nematei - pasiziurek).

Dar iki tu 3sav, as is deficito nemazai traukinejau + su rovimo paemimu is deficito kelis kartus. Tiesino nugara man kaip moooootherfuc.ker big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#70 2013-12-25 00:41

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

jutas rašė:

whatever rašė:

jutas rašė:


Jam sumo niekad starte bedu nebudavo tai koncentruodavosi ant kaladziu. Dabar traukia klasika ir nuo pat pradziu jau negraziai

Kad toj sumo ten jam kur pradzia ten per sprindi ir galas big_smile Nera ka ten traukt, kai tokio ugio ir tokiu plociu stoja. Patys gi suprantat.
O dabar is karto viskas islindo.

Turi dar laiko, spes susiremontuot trauka, tik neaisku ar bus kas paziures...

Cia taip reiketu spet, kad jau su tuo treneriu (kuri as sakiau, kad jau reikia pakeist), jie nedraugauja?

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#71 2013-12-25 00:44

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

galima kažką tokio sumąstyt. Treneris dabartinis mane treniruoja šiektiek daugiau negu metus laiko, šiaip viskas gerai tik biški senas pagyvenusias programas darydavom, tai reikia atsinaujint.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#72 2013-12-25 00:48

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

159159 rašė:

galima kažką tokio sumąstyt. Treneris dabartinis mane treniruoja šiektiek daugiau negu metus laiko, šiaip viskas gerai tik biški senas pagyvenusias programas darydavom, tai reikia atsinaujint.

Pavarysi pora menesiu vienaip. Po to gumas dasimest pasibandysi ir pramusi ta trauka.

Ka nors darai is tempimo pratimu, foam roller (vamzdi) naudoji?

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#73 2013-12-25 00:49

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

tempimus po treniruotės visada, krūtinę pratampau, nugarą, plankus padarau, blauzdas pratempiu, šlaunis

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#74 2013-12-25 00:49

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

whatever rašė:

jutas rašė:

whatever rašė:


Kad toj sumo ten jam kur pradzia ten per sprindi ir galas big_smile Nera ka ten traukt, kai tokio ugio ir tokiu plociu stoja. Patys gi suprantat.
O dabar is karto viskas islindo.

Turi dar laiko, spes susiremontuot trauka, tik neaisku ar bus kas paziures...

Cia taip reiketu spet, kad jau su tuo treneriu (kuri as sakiau, kad jau reikia pakeist), jie nedraugauja?

beda ta, kad jis turi 3 trenerius su skirtingom nuomonem. O realiai pilnai nei vieno neklauso.

Vienas sako tokio ugio tik sumo traukt, bet jis nemato kaip malekas treniruojas ir negali padet.
Kitas siulo Rusijos treniruociu sistemas, kuriom jau 50metu ir kitokiu jom neisiulysi.
Pats Malekas nori 15 skirtingu techniku ir teoriju isbandyt traukimo, bet realiai nei vienos neivaldo 100%.

Nu ir dar esu as, jis manes kiekviena diena klausineja apie sporta, o as jo klausiu ar jo sese grazi. tai taip ir nesusisnekam...

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#75 2013-12-25 01:45

Re: jėgos didinimo žurnalas 2

jutas rašė:

whatever rašė:

jutas rašė:


Turi dar laiko, spes susiremontuot trauka, tik neaisku ar bus kas paziures...

Cia taip reiketu spet, kad jau su tuo treneriu (kuri as sakiau, kad jau reikia pakeist), jie nedraugauja?

beda ta, kad jis turi 3 trenerius su skirtingom nuomonem. O realiai pilnai nei vieno neklauso.

Vienas sako tokio ugio tik sumo traukt, bet jis nemato kaip malekas treniruojas ir negali padet.
Kitas siulo Rusijos treniruociu sistemas, kuriom jau 50metu ir kitokiu jom neisiulysi.
Pats Malekas nori 15 skirtingu techniku ir teoriju isbandyt traukimo, bet realiai nei vienos neivaldo 100%.

Nu ir dar esu as, jis manes kiekviena diena klausineja apie sporta, o as jo klausiu ar jo sese grazi. tai taip ir nesusisnekam...

Neuzsigauk labai, bet kas tu toks per vienas? smile Kodel taves jis klausia?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net