Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#1 2014-02-11 20:37

Širdies monitorius

Nemačiau tokios temos, tai sukūriau. Gal kas turite širdies monitorių? Aš sugalvojau nusipirkti, kad pasekti širdies darbą treniruočių metu. Kaip manot, verta? Ir gal kokių konkrečių pasiūlymų bus, kas jau išbandę smile

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#2 2014-02-11 20:38

Re: Širdies monitorius

Parapapapapa rašė:

Nemačiau tokios temos, tai sukūriau. Gal kas turite širdies monitorių? Aš sugalvojau nusipirkti, kad pasekti širdies darbą treniruočių metu. Kaip manot, verta? Ir gal kokių konkrečių pasiūlymų bus, kas jau išbandę smile

Turiu toki paprasta, camuon kazkokia firma..bet gan tiksliai rodo. Pirk, manau verta, kad intensyvuma treniruotese padintum

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#3 2014-02-11 20:44

Re: Širdies monitorius

lorenzo rašė:

Parapapapapa rašė:

Nemačiau tokios temos, tai sukūriau. Gal kas turite širdies monitorių? Aš sugalvojau nusipirkti, kad pasekti širdies darbą treniruočių metu. Kaip manot, verta? Ir gal kokių konkrečių pasiūlymų bus, kas jau išbandę smile

Turiu toki paprasta, camuon kazkokia firma..bet gan tiksliai rodo. Pirk, manau verta, kad intensyvuma treniruotese padintum

kiek mokėjai? Žiūrėjau polar firmos tai iki 1k kainos.. Brangoka gana. Na yra ir už 150, bet ten paprastesnis, tik pulsą rodo, ir pulso vid. ir max. Būtų aktualu, kur ir išdegintas kcal rodytų, aišku tie brangūs, tikriausiai pigiau tokio išmanesnio neis nupirkt.

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#4 2014-02-11 20:51

Re: Širdies monitorius

Parapapapapa rašė:

lorenzo rašė:

Parapapapapa rašė:

Nemačiau tokios temos, tai sukūriau. Gal kas turite širdies monitorių? Aš sugalvojau nusipirkti, kad pasekti širdies darbą treniruočių metu. Kaip manot, verta? Ir gal kokių konkrečių pasiūlymų bus, kas jau išbandę smile

Turiu toki paprasta, camuon kazkokia firma..bet gan tiksliai rodo. Pirk, manau verta, kad intensyvuma treniruotese padintum

kiek mokėjai? Žiūrėjau polar firmos tai iki 1k kainos.. Brangoka gana. Na yra ir už 150, bet ten paprastesnis, tik pulsą rodo, ir pulso vid. ir max. Būtų aktualu, kur ir išdegintas kcal rodytų, aišku tie brangūs, tikriausiai pigiau tokio išmanesnio neis nupirkt.

120lt gal.

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#5 2014-02-11 20:54

Re: Širdies monitorius

Parapapapapa rašė:

Nemačiau tokios temos, tai sukūriau. Gal kas turite širdies monitorių? Aš sugalvojau nusipirkti, kad pasekti širdies darbą treniruočių metu. Kaip manot, verta? Ir gal kokių konkrečių pasiūlymų bus, kas jau išbandę smile

jei kulturizmui, tai nelabai verta, Labiau tinka begiojimui, slidinejimui ar panasiai. Kaina skiriasi nuo to kokiu funkciju tau reikia. Jei tik pulsa matyt, brangaus nepirk, as esu kazkada nusipirkes uz 30 lt. ir man pilnai pakanka, aisku rodo ten ir kalorijas sudegintas, bet as netikiu, kad gali paskaiciuot, nes mes visi skirtingi.

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#6 2014-02-11 20:59

Re: Širdies monitorius

Naturalas rašė:

Parapapapapa rašė:

Nemačiau tokios temos, tai sukūriau. Gal kas turite širdies monitorių? Aš sugalvojau nusipirkti, kad pasekti širdies darbą treniruočių metu. Kaip manot, verta? Ir gal kokių konkrečių pasiūlymų bus, kas jau išbandę smile

jei kulturizmui, tai nelabai verta, Labiau tinka begiojimui, slidinejimui ar panasiai. Kaina skiriasi nuo to kokiu funkciju tau reikia. Jei tik pulsa matyt, brangaus nepirk, as esu kazkada nusipirkes uz 30 lt. ir man pilnai pakanka, aisku rodo ten ir kalorijas sudegintas, bet as netikiu, kad gali paskaiciuot, nes mes visi skirtingi.

na koks kulturizmas be kardio, juk ryškintis reikia big_smile bet taip, reiktų pulsą matyt, nu ir tas kcal, aišku gal tiesos ir mažai ką ten parodo..

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#7 2014-02-11 21:08

Re: Širdies monitorius

Parapapapapa rašė:

Naturalas rašė:

Parapapapapa rašė:

Nemačiau tokios temos, tai sukūriau. Gal kas turite širdies monitorių? Aš sugalvojau nusipirkti, kad pasekti širdies darbą treniruočių metu. Kaip manot, verta? Ir gal kokių konkrečių pasiūlymų bus, kas jau išbandę smile

jei kulturizmui, tai nelabai verta, Labiau tinka begiojimui, slidinejimui ar panasiai. Kaina skiriasi nuo to kokiu funkciju tau reikia. Jei tik pulsa matyt, brangaus nepirk, as esu kazkada nusipirkes uz 30 lt. ir man pilnai pakanka, aisku rodo ten ir kalorijas sudegintas, bet as netikiu, kad gali paskaiciuot, nes mes visi skirtingi.

na koks kulturizmas be kardio, juk ryškintis reikia big_smile bet taip, reiktų pulsą matyt, nu ir tas kcal, aišku gal tiesos ir mažai ką ten parodo..

sutinku 100 proc. bet stanga kilnojant jo nereikia smile

Neprisijungęs

 
finansai
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-12-14
Žinutės: 571
Atsiliepimai: 0

#8 2014-02-11 21:25

Re: Širdies monitorius

Parapapapapa rašė:

Nemačiau tokios temos, tai sukūriau. Gal kas turite širdies monitorių? Aš sugalvojau nusipirkti, kad pasekti širdies darbą treniruočių metu. Kaip manot, verta? Ir gal kokių konkrečių pasiūlymų bus, kas jau išbandę smile

As turiu toki http://www.suunto.lt/Products/sports-wa … -M2-Black/
Man jo pilnai pakanka. Rodo ir sudegintu kaloriju kieki. Patogus dirzas, beveik nesijaucia  sportuojant.

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#9 2014-02-11 21:39

Re: Širdies monitorius

tik va tas įdomu, kiek ten tiesos parodo ant tų kcal.. Kaip naturalas sakė, tai lempą rodo, nu nes tikrai, pagalvojus juk visi mes skirtingi, ir apykaita, ir visa kita, galiausiai svoris ūgis amžius.. Vat smalsu, kaip iš tikro čia yra.. hmm

Neprisijungęs

 
Ludo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-28
Žinutės: 114
Atsiliepimai: 0

#10 2014-02-11 21:45

Re: Širdies monitorius

Jau kokie 4 metai naudoju senuką http://www.sigmasport.com/en/produkte/p … t=features
Kardio darant naudingas daiktas ypač, kai supypsi dėl pulso pokyčių pasiekus tam tikrą zoną (zone alarm funkcija), žinai kada paspartinti/sulėtinti tempą, o salėje tai tik kaip laikrodį naudoju. Kardio treniruokliai šiaip neblogi ir įvairūs, bet jų parodymai ir pulsometro skiriasi, nors ir į abu reikia suvesti amžių bei svorį. Berods Polar FT serija yra skirta fitnesiui, tipo salėje naudotis, bet plačiau nesidomėjau.

Paskutinį kartą taisė Ludo (2014-02-11 21:47)

Neprisijungęs

 
finansai
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-12-14
Žinutės: 571
Atsiliepimai: 0

#11 2014-02-11 21:47

Re: Širdies monitorius

Parapapapapa rašė:

tik va tas įdomu, kiek ten tiesos parodo ant tų kcal.. Kaip naturalas sakė, tai lempą rodo, nu nes tikrai, pagalvojus juk visi mes skirtingi, ir apykaita, ir visa kita, galiausiai svoris ūgis amžius.. Vat smalsu, kaip iš tikro čia yra.. hmm

Svoris isiveda, plius lygtais dar buvo kazkoks nustatymas pries naudojant. Tai pagal svori, amziu ir sirdies darba, galima plius minus nustatyti kaloriju sudeginima. Aisku tai nebus labai tiksliai.

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#12 2014-02-11 21:49

Re: Širdies monitorius

finansai rašė:

Parapapapapa rašė:

tik va tas įdomu, kiek ten tiesos parodo ant tų kcal.. Kaip naturalas sakė, tai lempą rodo, nu nes tikrai, pagalvojus juk visi mes skirtingi, ir apykaita, ir visa kita, galiausiai svoris ūgis amžius.. Vat smalsu, kaip iš tikro čia yra.. hmm

Svoris isiveda, plius lygtais dar buvo kazkoks nustatymas pries naudojant. Tai pagal svori, amziu ir sirdies darba, galima plius minus nustatyti kaloriju sudeginima. Aisku tai nebus labai tiksliai.

tas kur numetei linka tai labai brangus.. 500 lt yikes man reiktų, kokio paprastesnio, už 100-200 lt

Neprisijungęs

 
finansai
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-12-14
Žinutės: 571
Atsiliepimai: 0

#13 2014-02-11 21:53

Re: Širdies monitorius

Parapapapapa rašė:

finansai rašė:

Parapapapapa rašė:

tik va tas įdomu, kiek ten tiesos parodo ant tų kcal.. Kaip naturalas sakė, tai lempą rodo, nu nes tikrai, pagalvojus juk visi mes skirtingi, ir apykaita, ir visa kita, galiausiai svoris ūgis amžius.. Vat smalsu, kaip iš tikro čia yra.. hmm

Svoris isiveda, plius lygtais dar buvo kazkoks nustatymas pries naudojant. Tai pagal svori, amziu ir sirdies darba, galima plius minus nustatyti kaloriju sudeginima. Aisku tai nebus labai tiksliai.

tas kur numetei linka tai labai brangus.. 500 lt yikes man reiktų, kokio paprastesnio, už 100-200 lt

Ne 500, o 299 smile http://www.prosport.lt/sportiniai-laikr … -laikrodis

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#14 2014-02-12 11:09

Re: Širdies monitorius

As ir pamastau apie laikroduka. Jie tiksliai ritma rodo? Kokios firmos apskritai verta rinktis ar neverta isvis ten i firma smarkiai ziureti jei tik ritmo reik.

Neprisijungęs

 
finansai
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-12-14
Žinutės: 571
Atsiliepimai: 0

#15 2014-02-12 11:14

Re: Širdies monitorius

Human rašė:

As ir pamastau apie laikroduka. Jie tiksliai ritma rodo? Kokios firmos apskritai verta rinktis ar neverta isvis ten i firma smarkiai ziureti jei tik ritmo reik.

Na as kazkaip iprates rinktis produkta rimtesnio gamintojo, kuris specializuojasi toje srityje. Rinkis is tokiu kaip Polar, Garmin, Suunto.

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#16 2014-02-12 12:56

Re: Širdies monitorius

Pas mus klube kazkokie yra lygtais HRM , 159 lt.

Neprisijungęs

 
Zee
Kalbus dalyvis
Vietovė: LTU
Registravosi: 2012-11-25
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#17 2014-02-12 14:06

Re: Širdies monitorius

Naudoju Sigma 15.11 jau daugiau nei pusantrų metų pastoviai, tereikėjo batareikas abi pasikeist.
http://www.bikko.lt/spidometrai-ir-puls … -pc-15-11/

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#18 2014-02-12 18:20

Re: Širdies monitorius

http://www.aliexpress.com/item/2013-New … 29899.html

kaip manot, jei toki nusipirkus, labai apsigausiu? cia kiek suprantu be to dirzo ant  krutines, tai tiskolumas labai didelis nebus turbut.. Bet uz tokia kaina gal visai nieko? Gal nebus paklaidos belekokios big_smile

Neprisijungęs

 
finansai
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-12-14
Žinutės: 571
Atsiliepimai: 0

#19 2014-02-12 18:34

Re: Širdies monitorius

Parapapapapa rašė:

http://www.aliexpress.com/item/2013-New-Stylish-Sporty-Strapless-Noctilucent-Heart-Rate-Monitor-Sport-Sphygmograph-Pulsometer-Pulse-Wave-Watch/1110729899.html

kaip manot, jei toki nusipirkus, labai apsigausiu? cia kiek suprantu be to dirzo ant  krutines, tai tiskolumas labai didelis nebus turbut.. Bet uz tokia kaina gal visai nieko? Gal nebus paklaidos belekokios big_smile

Tai jei nera dirzo, vienintelis variantas, matuoti is rieso, nu jei tai butu tikslu, niekas dirzu negamintu smile As visgi siulau imti pigiausia zinomo brando varianta, nei isleisti, kad ir nedidele suma, bet beverciui daiktui. Kai buvau studentas, dirbau su ivairia technika ir nuo tada susiformavau nuomone, kad geriau brangiau ir kokybiskai.

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#20 2014-02-12 19:17

Re: Širdies monitorius

finansai rašė:

Parapapapapa rašė:

http://www.aliexpress.com/item/2013-New-Stylish-Sporty-Strapless-Noctilucent-Heart-Rate-Monitor-Sport-Sphygmograph-Pulsometer-Pulse-Wave-Watch/1110729899.html

kaip manot, jei toki nusipirkus, labai apsigausiu? cia kiek suprantu be to dirzo ant  krutines, tai tiskolumas labai didelis nebus turbut.. Bet uz tokia kaina gal visai nieko? Gal nebus paklaidos belekokios big_smile

Tai jei nera dirzo, vienintelis variantas, matuoti is rieso, nu jei tai butu tikslu, niekas dirzu negamintu smile As visgi siulau imti pigiausia zinomo brando varianta, nei isleisti, kad ir nedidele suma, bet beverciui daiktui. Kai buvau studentas, dirbau su ivairia technika ir nuo tada susiformavau nuomone, kad geriau brangiau ir kokybiskai.

http://www.aliexpress.com/item/Fat-Burn … 9.html?s=p

nusiziurejau si varianta, gal neblogas sakyciau?

Neprisijungęs

 
finansai
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-12-14
Žinutės: 571
Atsiliepimai: 0

#21 2014-02-12 19:21

Re: Širdies monitorius

Parapapapapa rašė:

finansai rašė:

Parapapapapa rašė:

http://www.aliexpress.com/item/2013-New-Stylish-Sporty-Strapless-Noctilucent-Heart-Rate-Monitor-Sport-Sphygmograph-Pulsometer-Pulse-Wave-Watch/1110729899.html

kaip manot, jei toki nusipirkus, labai apsigausiu? cia kiek suprantu be to dirzo ant  krutines, tai tiskolumas labai didelis nebus turbut.. Bet uz tokia kaina gal visai nieko? Gal nebus paklaidos belekokios big_smile

Tai jei nera dirzo, vienintelis variantas, matuoti is rieso, nu jei tai butu tikslu, niekas dirzu negamintu smile As visgi siulau imti pigiausia zinomo brando varianta, nei isleisti, kad ir nedidele suma, bet beverciui daiktui. Kai buvau studentas, dirbau su ivairia technika ir nuo tada susiformavau nuomone, kad geriau brangiau ir kokybiskai.

http://www.aliexpress.com/item/Fat-Burn … 9.html?s=p

nusiziurejau si varianta, gal neblogas sakyciau?

Bandyk, gal ir normalus smile

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#22 2014-02-13 01:11

Re: Širdies monitorius

Turiu pora Polar monitoriu, viena ant rankos, kita dviraciui. nusiskundimu apie juos jokiu, baterijos laiko ilgai, negrybauja. idomesni yra tie, kurie turi treniruociu perkelimo i kompiuteri galimybe, gali stebeti savo progresa, pabraizo koki nors grafikeli - tai priduoda motyvacijos. cia kiekvienas renkasi pagal poreiki ir kaina. galima pasidairyti naudoto, bus pigiau, tuomet tik dirza nauja nusiperki ir i trasa.
pvz as dirbdama su svoriais isdeginu apie 350-400kcal/h, vaziuodama dviraciu (tikru) apie 550kcal/val, dar rodo vidutini ir max pulsa, kiek kcal pareina is riebalu, kokioj zonoj kiek laiko treniruotasi (resting, fat burning, fitness) dviraciui skirtas - vid./max greiti, atstuma, temperatura, max auksti virs juros lygio ir t.t.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#23 2014-02-13 07:47

Re: Širdies monitorius

Virs juros lygio svarbus momentas

Neprisijungęs

 
futbolistas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 216
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#24 2014-02-13 09:12

Re: Širdies monitorius

As tai Sigma 25.10 turiu. Patenkintas siaip. Uz 200 nieko geresnio negausi manau.

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#25 2014-02-13 09:58

Re: Širdies monitorius

O kurie cia is ju tik ant rieso dedasi, o kurie cia su dirzu ir ar yra skirtumas? Man realiai tai apsikarstyti kunfu dirzais nesinori.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net