Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#26 2014-03-23 07:16

Re: knygos

jungle rašė:

labai gera lietuvių autoriaus Edvina Kalėdos knygų serija apie Lietuvos nusikalstamą pasaulį. Itin greit susiskaitė.
https://www.knygos.lt/lt/knygos/auksaviriai-i-d/

dar jo labai gera, esu skaitęs "Kaunas.Saulius" irgi ta pati tematika

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#27 2014-03-23 08:22

Re: knygos

Ignas87 rašė:

Alchemikas, balta drobulė, dievų miškas, kareivis šveikas, stepių vilkas, altorių šešėly.. Superinės knygos (bent man)

mokyklos literatura smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#28 2014-03-23 10:00

Re: knygos

lorenzo rašė:

Ignas87 rašė:

Alchemikas, balta drobulė, dievų miškas, kareivis šveikas, stepių vilkas, altorių šešėly.. Superinės knygos (bent man)

mokyklos literatura smile

Baltą drobulę mažai kas skaitė (nebuvo privaloma, nes ji ne daug kam patinka), bet man ji viena iš geriausių knygų. Altorių šešėly ir dievų miškas taip - mokyklos literatūra (bet tai nereiškia, kad tai bloga knyga), kareivis šveikas, stepių vilkas ir alchemikas ne mokyklos literatūra.

Dar nebloga - Kvailiai miršta

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#29 2014-03-23 10:16

Re: knygos

Ignas87 rašė:

lorenzo rašė:

Ignas87 rašė:

Alchemikas, balta drobulė, dievų miškas, kareivis šveikas, stepių vilkas, altorių šešėly.. Superinės knygos (bent man)

mokyklos literatura smile

Baltą drobulę mažai kas skaitė (nebuvo privaloma, nes ji ne daug kam patinka), bet man ji viena iš geriausių knygų. Altorių šešėly ir dievų miškas taip - mokyklos literatūra (bet tai nereiškia, kad tai bloga knyga), kareivis šveikas, stepių vilkas ir alchemikas ne mokyklos literatūra.

Dar nebloga - Kvailiai miršta

As kai mokiausu balta drobule privaloma buvo, ziauruai nepatiko nes nieko nesupratau:D o altoriu sesely tai super:)

Neprisijungęs

 
Stallion
Išmestas
Vietovė: Panevezys
Registravosi: 2013-03-03
Žinutės: 3399
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#30 2014-03-23 10:32

Re: knygos

Bigger rašė:

Gera knyga apie kara,"Kaip tampama albinosais",  labai panasu i Sruogos  dievu miska stilium, nes kraupus dalykai perteikiami juodu jumoru. Tada kam patinka samokslo teorijos tai aisku "Davincio kodas",  visiem labai patikes filmas, nors palyginti su knyga slamstas "kuzdesiu sala". Kazkada seniai patiko skaityt "veronika ryztasi mirti" apie moteri kuri bando nusizudyt, ja uzdaro i beprotnami ir kaip ji is naujo atranda gyvenima. Labai ziauri, bet tikrai labai idomi knyga apie  gatves vaikezus "Prisukamas apelsinas" atsimenu per diena suejo,  bet irgi seniai.

Kaip tampama albinosais tai ydomi tikrai, skaiciau rock

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5076
Atsiliepimai: 6

#31 2014-03-23 18:31

Re: knygos

smekla rašė:

Jonn rašė:

Jūsų pasąmonės galia – Joseph Murphy

ha ha norejau sita rasyt, ir labai nustebau, kad jau parases kazkas:D uzbegai uz akiu.
pritarsiu, liux knyga. ir visos merfio knygos geros;)

Man ji gyvenime praverte stolt

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#32 2014-03-23 21:41

Re: knygos

Charlie Bukowski visos knygos. Ypač "arklienos kumpis".  Mąstymas labai įdomus žmogaus

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#33 2014-03-23 23:31

Re: knygos

Jonn rašė:

smekla rašė:

Jonn rašė:

Jūsų pasąmonės galia – Joseph Murphy

ha ha norejau sita rasyt, ir labai nustebau, kad jau parases kazkas:D uzbegai uz akiu.
pritarsiu, liux knyga. ir visos merfio knygos geros;)

Man ji gyvenime praverte stolt

itariu visiem kam skaite

Neprisijungęs

 
Gourmandises
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-07-11
Žinutės: 1651
Atsiliepimai: 7

#34 2014-03-23 23:41

Re: knygos

smekla rašė:

Jonn rašė:

smekla rašė:


ha ha norejau sita rasyt, ir labai nustebau, kad jau parases kazkas:D uzbegai uz akiu.
pritarsiu, liux knyga. ir visos merfio knygos geros;)

Man ji gyvenime praverte stolt

itariu visiem kam skaite

Man tai ne,turiu as ja,bet nekabino ne kiek big_smile taip ir stovi neskaityta iki galo big_smile

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#35 2014-03-24 00:02

Re: knygos

man ir. Pieva kazkokia big_smile

Neprisijungęs

 
classic86
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-03-20
Žinutės: 48
Atsiliepimai: 0

#36 2014-03-24 01:25

Re: knygos

man asmeniskai Mario Puzo knygos labai itraukiancios, rekomenduoju

http://www.knyguklubas.lt/autoriu-rodykle/mario-puzo

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#37 2014-03-24 07:32

Re: knygos

classic86 rašė:

man asmeniskai Mario Puzo knygos labai itraukiancios, rekomenduoju

http://www.knyguklubas.lt/autoriu-rodykle/mario-puzo

tai čia jau klasika smile

Neprisijungęs

 
jungle
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-04-29
Žinutės: 129
Atsiliepimai: 0

#38 2014-03-24 09:43

Re: knygos

cia neblogu knygu yra
http://www.voxaltera.lt/lt/knygos/

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#39 2014-03-24 09:47

Re: knygos

lorenzo rašė:

Ignas87 rašė:

lorenzo rašė:


mokyklos literatura smile

Baltą drobulę mažai kas skaitė (nebuvo privaloma, nes ji ne daug kam patinka), bet man ji viena iš geriausių knygų. Altorių šešėly ir dievų miškas taip - mokyklos literatūra (bet tai nereiškia, kad tai bloga knyga), kareivis šveikas, stepių vilkas ir alchemikas ne mokyklos literatūra.

Dar nebloga - Kvailiai miršta

As kai mokiausu balta drobule privaloma buvo, ziauruai nepatiko nes nieko nesupratau:D o altoriu sesely tai super:)

rasem suvokima is tos drobules,gera pazymi gavau,matyt supratau esme,bet jau pati knyga tai nuobodumas konkretus...labai sunkiai skaites..karas ir taika,knyga didziausia,skaites sunkiai,bet nepalyginsi su drobule big_smile

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#40 2014-03-24 10:28

Re: knygos

wopper rašė:

lorenzo rašė:

Ignas87 rašė:


Baltą drobulę mažai kas skaitė (nebuvo privaloma, nes ji ne daug kam patinka), bet man ji viena iš geriausių knygų. Altorių šešėly ir dievų miškas taip - mokyklos literatūra (bet tai nereiškia, kad tai bloga knyga), kareivis šveikas, stepių vilkas ir alchemikas ne mokyklos literatūra.

Dar nebloga - Kvailiai miršta

As kai mokiausu balta drobule privaloma buvo, ziauruai nepatiko nes nieko nesupratau:D o altoriu sesely tai super:)

rasem suvokima is tos drobules,gera pazymi gavau,matyt supratau esme,bet jau pati knyga tai nuobodumas konkretus...labai sunkiai skaites..karas ir taika,knyga didziausia,skaites sunkiai,bet nepalyginsi su drobule big_smile

man tai tas pažymio gavimas iš perskaitytos knygos tokia lempa. Dar suprasčiau,kad vertintų tik rašyba ir minčių reiškimo rišlumą. O čia kokia nors sena supuvus tarka su storais žiūronais ant nosies, kurios pavardė žinoma baigiasi - ytė arba -aitė vertina tavo nuomonę. Tuo tarpu tu tik pats spėji ką norėjo pasakyti autorius. Ir kai tokia žaba įsivaizduoja,kad tik ji žino tikrąją prasmę, tai tas pažymys nelabai ir geras rodiklis. Gal jai patiks, o gal  ir ne.

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#41 2014-03-24 10:36

Re: knygos

na taip,bet is kitos puses tos pacios mokytojos tu kuriniu suvokimu atsakymus buna gavusios is auksciau ir pagal ta sablona vertina mokiniu mintis.neretai budavo,kada maniske mokytoja pati nesutikdavo su tais sablonais...

Neprisijungęs

 
hamakas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-02-10
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 1

#42 2014-03-24 16:45

Re: knygos

Stallion rašė:

Bigger rašė:

Gera knyga apie kara,"Kaip tampama albinosais",  labai panasu i Sruogos  dievu miska stilium, nes kraupus dalykai perteikiami juodu jumoru. Tada kam patinka samokslo teorijos tai aisku "Davincio kodas",  visiem labai patikes filmas, nors palyginti su knyga slamstas "kuzdesiu sala". Kazkada seniai patiko skaityt "veronika ryztasi mirti" apie moteri kuri bando nusizudyt, ja uzdaro i beprotnami ir kaip ji is naujo atranda gyvenima. Labai ziauri, bet tikrai labai idomi knyga apie  gatves vaikezus "Prisukamas apelsinas" atsimenu per diena suejo,  bet irgi seniai.

Kaip tampama albinosais tai ydomi tikrai, skaiciau rock

Tiksliai patariu paskaityti "Kaip tampama albinosu" idomi knyga nykstys

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#43 2014-03-24 16:49

Re: knygos

Bruno Sutkus ''Snaiperis''

Geriausio rytu fronto SS snaiperio istorija. Pirma knygos dalis tokie labiau uzrasai ir snaiperio raportai. Kita jo istorija po karo Sibire.

Paskutinį kartą taisė Volframas (2014-03-24 16:49)

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#44 2014-03-24 16:49

Re: knygos

hamakas rašė:

Stallion rašė:

Bigger rašė:

Gera knyga apie kara,"Kaip tampama albinosais",  labai panasu i Sruogos  dievu miska stilium, nes kraupus dalykai perteikiami juodu jumoru. Tada kam patinka samokslo teorijos tai aisku "Davincio kodas",  visiem labai patikes filmas, nors palyginti su knyga slamstas "kuzdesiu sala". Kazkada seniai patiko skaityt "veronika ryztasi mirti" apie moteri kuri bando nusizudyt, ja uzdaro i beprotnami ir kaip ji is naujo atranda gyvenima. Labai ziauri, bet tikrai labai idomi knyga apie  gatves vaikezus "Prisukamas apelsinas" atsimenu per diena suejo,  bet irgi seniai.

Kaip tampama albinosais tai ydomi tikrai, skaiciau rock

Tiksliai patariu paskaityti "Kaip tampama albinosu" idomi knyga nykstys

yra antra knyga, uzmirsau pavadinima, gal kas is forumieciu turi ir pasidalintu? buciau dekingas smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#45 2014-03-24 16:50

Re: knygos

baltic rašė:

hamakas rašė:

Stallion rašė:


Kaip tampama albinosais tai ydomi tikrai, skaiciau rock

Tiksliai patariu paskaityti "Kaip tampama albinosu" idomi knyga nykstys

yra antra knyga, uzmirsau pavadinima, gal kas is forumieciu turi ir pasidalintu? buciau dekingas smile

''Mirazas''  Bet palyginus su pirmaja tai nieko gero.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#46 2014-03-24 16:50

Re: knygos

baltic rašė:

hamakas rašė:

Stallion rašė:


Kaip tampama albinosais tai ydomi tikrai, skaiciau rock

Tiksliai patariu paskaityti "Kaip tampama albinosu" idomi knyga nykstys

yra antra knyga, uzmirsau pavadinima, gal kas is forumieciu turi ir pasidalintu? buciau dekingas smile

turiu popierinį variantą

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#47 2014-03-24 16:53

Re: knygos

rubizzz rašė:

baltic rašė:

hamakas rašė:


Tiksliai patariu paskaityti "Kaip tampama albinosu" idomi knyga nykstys

yra antra knyga, uzmirsau pavadinima, gal kas is forumieciu turi ir pasidalintu? buciau dekingas smile

turiu popierinį variantą

skaitmeninio reiktu, isvykes esu siuo metu

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#48 2014-03-24 16:55

Re: knygos

baltic rašė:

rubizzz rašė:

baltic rašė:


yra antra knyga, uzmirsau pavadinima, gal kas is forumieciu turi ir pasidalintu? buciau dekingas smile

turiu popierinį variantą

skaitmeninio reiktu, isvykes esu siuo metu

Linkomanija turi?

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#49 2014-03-24 16:59

Re: knygos

Volframas rašė:

baltic rašė:

rubizzz rašė:


turiu popierinį variantą

skaitmeninio reiktu, isvykes esu siuo metu

Linkomanija turi?

ne, express files naudoju, registruotis nereikia, jokiu limitu

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#50 2014-03-24 17:00

Re: knygos

Balta drobulė man juokingiausia knyga turbūt kokią skaitęs (perskaičiau kokius 8 kartus), pasibraukiau visas vietas juokingas, susirašiau psl ir tt smile Nereali knyga.. Na bet ji tokia yra, arba visiškas šūdas arba labai patinka smile Kaip su kokiu pvz nissan juke smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net