Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Sara
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius, Krasnūcha
Registravosi: 2014-03-29
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#1 2014-03-29 19:01

Sara

Sveiki,
džiaugiuosi, kad atradau šį forumą, jau sužinojau naudingų dalykų, ypač apie mitybą. Grikius. stanga_v_r
Mano situacija sudėtinga, kadangi apleidau visiškai sportus (lauko tenisas, kašis, stalo tenisas, bėgimas po 10km,)
Ir priaugau labai daug svorio. O viskas dėl psichotropinių vaistų ir mano ligą... Jie ir liga visiškai išjungė mane iš fizinės veiklos,
plius nuo vaistų sutriko medžiagų apykaita ir plius mano vaistai veikė smegeninę taip, kad gydė ligą, bet šalutinis toks, kad
stimuliavo tuos smegenų centrus, kurie atsakingi už alkį na ir... rezultatas 90kg, ūgis 1.66m.
Viskas vyko per kelerius metus.
Dabar geriu dar tuos vaistus. Keturis net, bet šalutiniai praėjo, medžiagų apykaita lyg susitvarkė, ir tuos vaistus kur labai
alkį kėlė pakeitė į kitus.
Dabar, suvaldžius ligą, norisi raumenukų užsiturėti, ypač nugaros srity, kadangi sunku būna ilgiau prie pianino išsedėti,
pradeda skaudėti nugarą. Manau, nuo to, kad trūksta jėgos nugaroj, nes stuburas tvarkoj. Turiu ir noro ir laiko, bet problema pinigėliai...
Ar įmanoma bent pradžioje apseiti be sporto klubų, vien bėgimas, dviratis, fiziniai pratimai (aš ne apie aerobiką, nekenčiu jos,
sorry kitų, bet man tai ne sportas, o betikslis durnas šokinėjimas) ir svarmenys.
Noriu paklausti turbūt labai durno kl. bent jis man toks... ar tikrai blogai, kai po treniruotės skauda raumenis, nes man tai kaip tik patinka, jauti darbo rezultatą, o man aiškino kažkokia fiz.terapeutė, kad reik treniruotis taip, kad neskaudėtų raumenų. Nesuvokiu aš kaip taip įmanoma...
Man niekad nepatiko prisipumpavusios moterys, bet nepatinka ir ta situacija, kurioje esu aš dabar...
Tikslas būtų raumenukai proto ribose.
1. Ar įmanoma pradžioj apseit be sporto klubų?
2. Ar tikrai labai skiriasi vyrų ir moterų treniruotės? Nes aš jau bandau daryt pratimus iš youtube ir mėgstu pagal vyrus daryt,
vėlgi viena moteriškė aiškino, kad atseit durnai darau, nes probleminės vietos skirias ir reiktų daugiau žiūrėt moteriškes.
Nežinau, man vėl kaip pievos skamba. lol

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#2 2014-03-29 19:04

Re: Sara

1. Galima, laisvai galima. O tavo situacijoje, tai cardio pajungt ir pora pratimeliu tik.
2. Minimaliai. Geriausias split'as, mano manymu (merginom) Lower Upper Full Body.

Neprisijungęs

 
Kolibris
Dažnas dalyvis
Vietovė: vilnius-kaunas
Registravosi: 2008-07-24
Žinutės: 689
Atsiliepimai: 2

#3 2014-03-29 19:40

Re: Sara

kokie cia tie psichotropiniai vaistai?smile

Neprisijungęs

 
Stallion
Išmestas
Vietovė: Panevezys
Registravosi: 2013-03-03
Žinutės: 3399
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#4 2014-03-29 19:50

Re: Sara

Kolibris rašė:

kokie cia tie psichotropiniai vaistai?smile

Deca hmm

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#5 2014-03-29 19:54

Re: Sara

Stallion rašė:

Kolibris rašė:

kokie cia tie psichotropiniai vaistai?smile

Deca hmm

jei neturi ka pasakyt, geriau patylek

Neprisijungęs

 
Sara
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius, Krasnūcha
Registravosi: 2014-03-29
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#6 2014-03-29 20:08

Re: Sara

Na jei pavadinimais, tai man daugiausia bėdų su svoriu padarė Remeron, išbalansavo ir normotimikas Depakine su neuroleptiku Quetiapine.
O jei klausi nuo ko psichotropiniai vaistai, tai jie nuo psichikos sutrikimų, depresijų visokių, šizofrenijų, šizoafektinių sutrikimų.
Man šizoafektinis sutrikimas, depresinis tipas. blogiausia buvo prieš kelerius metus, kai nežiojau kas vyksta su manim ir tos diagnozės gąsdino. Vyras išvis išsigando, galvojo ar neišprotėjau, bet viskas ne taip baisu kaip skamba. Su vaistais galima gyvent.

Aš tik nežinau visos tos chemijos, kiek pvz. man leis tie vaistai formuoti kūną... Gal turit kas tokios patirties? Ar su psi- vaistais gali lygiaverčiai sportuoti žmogus?

Žinau, kad man reikia susidaryti treniruočių programą, bet kaip neperlenkt lazdos? Nes norisi ir tą ir tą ir tą daryti...

Dar... ar užsiimt iškart bėgiojimu? Man yra sakę, kad numesčiau išpradžių truputį svorio, atseit, kad nebūtų tokia didelė apkrova sąnariams.
Nežinau... jaučiu, kad 10 km tikrai nenubėgčiau. lol , bet kiek su šuniu bandau palakstyt, jaučiu, kad galėčiau save ir daugiau paspaust...
Arba galvoju gal greičiui laužt pradžiai, raumenys pasitampytų. Ką galėtumėte patarti? smile

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#7 2014-03-29 20:10

Re: Sara

Labas, manau dviratis geriau nei bėgimas būtų, sąnarių apkrovos atžvilgiu? Dar  gi yra visokie baseinai pasiplaukiot smile

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#8 2014-03-29 20:11

Re: Sara

Sara rašė:

Na jei pavadinimais, tai man daugiausia bėdų su svoriu padarė Remeron, išbalansavo ir normotimikas Depakine su neuroleptiku Quetiapine.
O jei klausi nuo ko psichotropiniai vaistai, tai jie nuo psichikos sutrikimų, depresijų visokių, šizofrenijų, šizoafektinių sutrikimų.
Man šizoafektinis sutrikimas, depresinis tipas. blogiausia buvo prieš kelerius metus, kai nežiojau kas vyksta su manim ir tos diagnozės gąsdino. Vyras išvis išsigando, galvojo ar neišprotėjau, bet viskas ne taip baisu kaip skamba. Su vaistais galima gyvent.

Aš tik nežinau visos tos chemijos, kiek pvz. man leis tie vaistai formuoti kūną... Gal turit kas tokios patirties? Ar su psi- vaistais gali lygiaverčiai sportuoti žmogus?

Žinau, kad man reikia susidaryti treniruočių programą, bet kaip neperlenkt lazdos? Nes norisi ir tą ir tą ir tą daryti...

Dar... ar užsiimt iškart bėgiojimu? Man yra sakę, kad numesčiau išpradžių truputį svorio, atseit, kad nebūtų tokia didelė apkrova sąnariams.
Nežinau... jaučiu, kad 10 km tikrai nenubėgčiau. lol , bet kiek su šuniu bandau palakstyt, jaučiu, kad galėčiau save ir daugiau paspaust...
Arba galvoju gal greičiui laužt pradžiai, raumenys pasitampytų. Ką galėtumėte patarti? smile

Imk suni ir vidutiniu tempu prasibek rytais kiek sveikata leidzia. Po kiek laiko imk matuoti rezultatus, kokia distancija per kiek laiko ir bandyk pagerint. Mityba aisku irgi susiderink kazkiek, privenk saldumynu, junk foodo, tortu. O toliau tik kantrybes reikalas sitam sporte smile

Neprisijungęs

 
Sara
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius, Krasnūcha
Registravosi: 2014-03-29
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#9 2014-03-29 20:24

Re: Sara

Geras, apie dviratį pamiršau. lol
Dėkui, tikrai geras sprendimas dėl tų sąnarių apkrovos.
Ir su šuniu pasibėgiosiu. smile

Ėch... tikiuosi užteks valios. Aš šiaip iš tų žmonių kur prisiverčia pradėti nesunkiai, kokią savaitę pvz paaria..., o po to palaida bala gaunasi...
Šiaip įkvepia vienas artimas žmogus, kuris prieš kokius metus susidomėjo kultūrizmu ir jau labai pastebimi rezultatai yra.
Džiugu man dėl jo ir pavydu. big_smile

Ačiū atsakiusiems. alah

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#10 2014-03-29 20:28

Re: Sara

Greitai perdeksi su tokiu entuziazmu smile . Susideliok rezima, kad tau jis butu mielas ir patogus.

Neprisijungęs

 
Nesamone
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-10-21
Žinutės: 261
Atsiliepimai: 1

#11 2014-03-29 22:49

Re: Sara

Pirmiausia maista ir mityba prisiziurek. Pradziai gali pradet nuo paprasciausio vaiksiojimo po 45-60min per diena. Su tokiu svoriu begiojant sanarius apkrausi nexujovai. Dviratis taipogi tinka. Bet svarbiausia mityba ir rezimas. Sekmes.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#12 2014-03-29 23:25

Re: Sara

Nepulk begiot svorio metimui nebutina, svarbiausia aktyvumas

Neprisijungęs

 
delocker
Astralas
Vietovė: Edinburgh/Panevezys
Registravosi: 2012-09-17
Žinutės: 798
Atsiliepimai: 2

#13 2014-03-29 23:34

Re: Sara

sveika prisijungus, uzsispyrimo ir istvermes! wink

Neprisijungęs

 
Sara
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius, Krasnūcha
Registravosi: 2014-03-29
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#14 2014-03-30 00:08

Re: Sara

Taip. su mityba tai daug darbo. Kol kas tai sunkiausias dalykas man atrodo.
Dėl vaikščiojimo, tai tenka pavaikščioti, nes turiu šunį, tai išeinam 4k. po pusvalandį maždaug, kai norm. oras.
Dviratį visiškai apleidusi pati nežinau kodėl, nes turiu visai neblogą hibridą ir kas svarbiausia... šalia namų parką!

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#15 2014-03-30 02:22

Re: Sara

su tokiu svoriu begt ir sanariam ir sirdziai apasna.bet va ejimas max tempu i tarpus plius prabegimai po 100,200 m ar kazkas tokio.pradek nuo valandos.kas savaite dadek 10 min.jau bus 2.apie 1000 ccal degins

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#16 2014-03-30 09:17

Re: Sara

Mityba, ka valgai? Kaip reikalai su alko?

Neprisijungęs

 
Sara
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius, Krasnūcha
Registravosi: 2014-03-29
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#17 2014-03-30 12:26

Re: Sara

Alko nevartoju visai kokius tris metus, net šampano per Naujus.
O maitinuosi troškiniais ir sumuštiniaias. taip taip, sumuštiniai - blogis. Ypač su batonu.
Valgau kažkokias papigiaiskas dešras ir dešreles, kur turbūt mėsos nelabai rasta.
papigiaiskų šokoladų užkandu butter
Makaronus, mažai košių, nors kai anksčiau sportavau labai mėgau ir valgiau kasryt.
Tiesa tada jau per daug numetusi buvau, nes svėriau 48kg, man per mažai atrodo.
Atrodžiau kaip viešalka. lol
ai, dar turiu durną madą saulėgrąžoms.
Gėda prisipažint, bet kai užeidavo alkio priepuolis kimšdavau batoną.
Dabar nusiskutu porą morkų. Bet kartais vistiek dar batono užvalgau...
Dar uogienės... kaip koks Karlsonas. Ir atrodau kaip Karlsonas...
Jei ne šuo, tai sverčiau turbūt 150kg.......

O didelis skirtumas yra perkant pvz ryžius maišeliuose ar palaidus?
Kas geriau?

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#18 2014-03-30 13:03

Re: Sara

Su mityba tragedija, tokius kaip batonus, sasyskas, makaronus ir  sokoladus reiktu pamirst, kitaip nematysi rezultatu, saulegrazos nera blogai, bet reiktu nepamirst kad  didelis ju kiekis turi daug kcal. Del ryziu tai visiskai jokio skirtumo, juk tie patys ryziai ar maiselyje ar palaidi.

Neprisijungęs

 
Sara
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius, Krasnūcha
Registravosi: 2014-03-29
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#19 2014-03-30 15:26

Re: Sara

Žinau, kad su mityba šakės man. Ir nežinau kaip atsitiest.
Kai sportavau kažkada, tai kažkaip lengva palyginus buvo norm. maitintis, nes būdavo gaila sudirbt įdėtą darbą.
O dabar atrodo mission impossible... sad

Na gera žinia ta, kad atidariau šian. dviračio sezoną. Tik rankos kas keisčiausia nulipus drebėjo.
Kažkaip ne taip paskirstau svorį???

Mano dviratukas toks:
http://i594.photobucket.com/albums/tt21/mildab/1_big_v1_zps31f98b5b.jpg

Šiaip dabar pirkčiau kitokį dviratį, kokį tarybinį aist'ą... nors svajonė koks sportinis... bet čia ne apie tai forumas. big_smile

Šiaip džiaugiuosi, kad prisiverčiau pasivažinėti dviračiu.

Neprisijungęs

 
VladMar
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-02-11
Žinutės: 106
Atsiliepimai: 2

#20 2014-03-30 17:20

Re: Sara

Jei mission impossible sureguliuoti mityba net nepradekit sportuoti, nera prasmes.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#21 2014-03-30 17:59

Re: Sara

VladMar rašė:

Jei mission impossible sureguliuoti mityba net nepradekit sportuoti, nera prasmes.

visados yra prasme;)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#22 2014-03-30 18:04

Re: Sara

O kur gyvenimo prasme isvis?

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#23 2014-03-30 18:04

Re: Sara

uzsivedes rašė:

O kur gyvenimo prasme isvis?

ner tokios:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
VladMar
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-02-11
Žinutės: 106
Atsiliepimai: 2

#24 2014-03-30 19:00

Re: Sara

Tikslas yra pasiekti rezultatus as manau. Sios merginos atveju antsvori kiek imanoma nuimti, tas visiskai suprantama ir pagirtina.

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#25 2014-04-01 11:27

Re: Sara

nu ir proviso cia jusu ant pavvasario

Neprisijungęs

 
Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net