- wazoon
- Naujas dalyvis

- Registravosi: 2007-11-04
- Žinutės: 33
- Atsiliepimai: 0
#1 2007-12-14 20:41
Ką aukojate dėl sporto
Galbut panasiu temu jau buta, bet vis delto.. Taigi, ka aukojate del sporto? O be auku kaip suprantu rimta ir reguliariai sportuoti neisheina. Pradesiu nuo saves: savaitgalius, pasimatymus su mergina, mokslus. Zhinoma, tai nera simtaprocentines aukos, minetus dalykus aukoti tenka tik kartais, bet vistiek 
Neprisijungęs
- dovis
- Dažnas dalyvis
- Vietovė: RDV "Cool Gym"
- Registravosi: 2007-03-13
- Žinutės: 257
- Atsiliepimai: 0
#2 2007-12-14 20:50
Re: Ką aukojate dėl sporto
wazoon rašė:
Galbut panasiu temu jau buta, bet vis delto.. Taigi, ka aukojate del sporto? O be auku kaip suprantu rimta ir reguliariai sportuoti neisheina. Pradesiu nuo saves: savaitgalius, pasimatymus su mergina, mokslus. Zhinoma, tai nera simtaprocentines aukos, minetus dalykus aukoti tenka tik kartais, bet vistiek
speju ir su panele pabut ir prie knygu pasedet,nk neaukoju tik lb daug maisto 
Neprisijungęs
- jamada
- Dažnas senbūvis
- Registravosi: 2007-04-23
- Žinutės: 2087
- Atsiliepimai: 0
#3 2007-12-14 23:00
Re: Ką aukojate dėl sporto
dovis rašė:
wazoon rašė:
Galbut panasiu temu jau buta, bet vis delto.. Taigi, ka aukojate del sporto? O be auku kaip suprantu rimta ir reguliariai sportuoti neisheina. Pradesiu nuo saves: savaitgalius, pasimatymus su mergina, mokslus. Zhinoma, tai nera simtaprocentines aukos, minetus dalykus aukoti tenka tik kartais, bet vistiek
speju ir su panele pabut ir prie knygu pasedet,nk neaukoju tik lb daug maisto
aukoju viską. aukoju tūsus visus, per kuriuos lieku blaivas ir neapsiteršęs. aukoju laisvalaikį, pinigus, maistą ir t.t.
Neprisijungęs
- bakaz
- Dažnas dalyvis

- Vietovė: Prie tavo vienkiemio
- Registravosi: 2007-01-04
- Žinutės: 696
- Atsiliepimai: 0
#4 2007-12-14 23:09
Re: Ką aukojate dėl sporto
jamada rašė:
dovis rašė:
wazoon rašė:
Galbut panasiu temu jau buta, bet vis delto.. Taigi, ka aukojate del sporto? O be auku kaip suprantu rimta ir reguliariai sportuoti neisheina. Pradesiu nuo saves: savaitgalius, pasimatymus su mergina, mokslus. Zhinoma, tai nera simtaprocentines aukos, minetus dalykus aukoti tenka tik kartais, bet vistiek
speju ir su panele pabut ir prie knygu pasedet,nk neaukoju tik lb daug maisto
aukoju viską. aukoju tūsus visus, per kuriuos lieku blaivas ir neapsiteršęs. aukoju laisvalaikį, pinigus, maistą ir t.t.
Idomu kaip cia sportas tiek laiko surija, kad net laisvalaikio nebelieka
? As asmeniskai neaukoju nieko, nesu nei didelis tusofcikas, nei gert megstu, o maistas ir pinigai nera auka
Sportas yra svente kuri vyksta 3 kartus i savaite 
Neprisijungęs
- FDS
- Kalbus dalyvis
- Registravosi: 2007-11-05
- Žinutės: 50
- Atsiliepimai: 0
#5 2007-12-14 23:16
Re: Ką aukojate dėl sporto
Sportas man didziausia svente, del jos paaukojau veida kadangi daugiau baltymu tenka suvalgyt tai ir spuogu RYSKIAI padaugejo jau buvau issigydes juos beveik tik pradejau sportuot vel visas nuejes spuogais. 
Neprisijungęs
- regis
- Dažnas senbūvis

- Vietovė: Kaunas r
- Registravosi: 2006-03-01
- Žinutės: 936
- Atsiliepimai: 0
#6 2007-12-15 00:05
Re: Ką aukojate dėl sporto
nu as lyg, ir nieko, iskyrus sanarius kai kuriuos:D
Neprisijungęs
- Alibras
- Varžybų dalyvis

- Vietovė: Kaunas
- Registravosi: 2006-07-21
- Žinutės: 3684
- Atsiliepimai: 2
#7 2007-12-15 10:52
Re: Ką aukojate dėl sporto
Aukojam sveikata, pamirsot paminet 
Neprisijungęs
- Plienas
- Dažnas senbūvis

- Vietovė: Klaipėda
- Registravosi: 2007-12-11
- Žinutės: 1834
- Atsiliepimai: 0
#8 2007-12-15 12:27
Re: Ką aukojate dėl sporto
Aukoju piniga,vandeni(po dusu juk riek praustis),skalbimo miltelius(smarve nuo rubu po Trenkiu).
Neprisijungęs
- Aleksandras
- Dažnas dalyvis

- Vietovė: Klaipeda
- Registravosi: 2007-11-29
- Žinutės: 301
- Atsiliepimai: 0
#9 2007-12-15 13:36
Re: Ką aukojate dėl sporto
Moksla daugiausiai , na jo ir sveikata ...Kartais kas paskauda gal net ir lb tai nusispjaunu ir toliau varau , veliau tik pamiegu daugiau ir lyg tais praeina...Merginos neturiu , bet daugiau sportodamas neturiu daug laiko kazkokioms pazyntims ar ju jeskojimui.
Paskutinį kartą taisė Aleksandras (2007-12-15 13:38)
Neprisijungęs
- Water
- Atkaklus dalyvis
- Registravosi: 2007-12-01
- Žinutės: 116
- Atsiliepimai: 0
#10 2007-12-15 21:33
Re: Ką aukojate dėl sporto
Aukoju mokslą, draugystes, pinigus vardan sporto
O sveikata, nemanau, kad taip reik ziauriai kalbet... Juk sportas - sveikata... Paziurekit i 40-50 mecius, kurie gyvenima visa nesportavo ir kaip atrodo - apteke riebalais, turintys begale sveikatos problemu (diabetas, stuburo skausmai, sirdies ligos ir etc.), o tie zmones, kurie daug sportuoja ir prisiziuri save, atrodo 40-50 metu labai puikiai, pasitempe ir siaip sveiki zmones...
Neprisijungęs
- Vldz
- Atkaklus dalyvis

- Registravosi: 2006-11-25
- Žinutės: 194
- Atsiliepimai: 0
#11 2007-12-18 18:03
Re: Ką aukojate dėl sporto
Na kai kurie sugeba prisidirbti ne ka mažiau sveikatos problemu ir sportuodami jeigu ka (Širdies raumens raumens hipertrofija, netinkamu papildu ir chemijos naudojimas, sanariai, stuburas.) Šeip manyčiau aš kaip ir nieko neaukoju, kelias valandas praleist sporto klube per savaite tai pramoga greičiau
Dėl to maisto ten kas rašė ir nesportuodami žmonės sugeba išleist pinigu... Manau, kad daugeliui čia tikrai smagus hobi. Sveikame kūne-sveika siela 
Neprisijungęs
- Arnius
- Dažnas dalyvis

- Registravosi: 2007-10-16
- Žinutės: 299
- Atsiliepimai: 0
#12 2007-12-18 20:44
Re: Ką aukojate dėl sporto
na be sveikatos tai aukoju taip pat "baliukus" eh taip kartais norisi paselti , atsipalaiduoti , ir nusispjaut ant visko .
Neprisijungęs
- lolardas
- Dažnas senbūvis
- Vietovė: Miškas
- Registravosi: 2007-07-08
- Žinutės: 10851
- Įspėjimai: 1
- Atsiliepimai: 19
#13 2007-12-18 21:02
Re: Ką aukojate dėl sporto
Jeigu pinigai auka tai juos aukoju, nes nesveikai gyvent žymiai pigiau 
Baliukai
Man tai jie kažkokie beprasmiai pasidarė. Nuvarai, nuobodu, noris namo pavalgyt ar pamiegot 
Neprisijungęs
- gurga
- Naujas dalyvis
- Vietovė: Kaunas
- Registravosi: 2007-01-02
- Žinutės: 28
- Atsiliepimai: 0
#14 2008-01-18 14:09
Re: Ką aukojate dėl sporto
.. žiauriai riboti savo asmeninį gyvenimą..
Neprisijungęs
- Simas545
- Kalbus dalyvis

- Registravosi: 2007-08-20
- Žinutės: 83
- Atsiliepimai: 0
#15 2008-01-25 17:06
Re: Ką aukojate dėl sporto
Riboju pramogas,bei aukoju sveikata
.
Neprisijungęs
- regis
- Dažnas senbūvis

- Vietovė: Kaunas r
- Registravosi: 2006-03-01
- Žinutės: 936
- Atsiliepimai: 0
#16 2008-01-26 21:54
Re: Ką aukojate dėl sporto
lolardas rašė:
Jeigu pinigai auka tai juos aukoju, nes nesveikai gyvent žymiai pigiau
BaliukaiMan tai jie kažkokie beprasmiai pasidarė. Nuvarai, nuobodu, noris namo pavalgyt ar pamiegot
man ir taip kai nenoriu prisigert, o dazniausiai nenoriu prisigert, tai tie baliukai tikrai neidomus ir tik pinigu ismetimas i bala 
Neprisijungęs
- lolardas
- Dažnas senbūvis
- Vietovė: Miškas
- Registravosi: 2007-07-08
- Žinutės: 10851
- Įspėjimai: 1
- Atsiliepimai: 19
#17 2008-01-26 21:59
Re: Ką aukojate dėl sporto
.
Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 22:55)
Neprisijungęs
- Vector
- Naujas dalyvis
- Vietovė: Telsiai <> lygumai
- Registravosi: 2008-03-15
- Žinutės: 6
- Atsiliepimai: 0
#18 2008-03-29 21:42
Re: Ką aukojate dėl sporto
aga,maciau kajkas sako,kad swejkata,ash irgi norejau ta pasakyt,swejkata pagrindine ka aukojame 
Neprisijungęs
- Plienas
- Dažnas senbūvis

- Vietovė: Klaipėda
- Registravosi: 2007-12-11
- Žinutės: 1834
- Atsiliepimai: 0
#19 2008-03-29 21:45
Re: Ką aukojate dėl sporto
Kažkas dėl sveikatos sportuoja ^^
Neprisijungęs
- Captain Anabolic
- Dažnas senbūvis

- Registravosi: 2006-10-14
- Žinutės: 1633
- Atsiliepimai: 2
#20 2008-03-29 21:46
Re: Ką aukojate dėl sporto
nezinau kaip cia su ta sveikata, bet kad jauciuos stipresnis negu buvau ir istvermingesnis, ir ligos maziau puola, tai ,manyciau, tai yra i nauda, aisku, tampom tuos raumenis, senatvej atsilieps, bet gyvename tik karta, o ka aukoju, tai nieko, nes man sportas - ne auka, o duokle man, mano gyvenimo variklis.
Neprisijungęs
- Virusas
- Dažnas dalyvis
- Registravosi: 2008-01-10
- Žinutės: 386
- Atsiliepimai: 0
#21 2008-03-30 00:04
Re: Ką aukojate dėl sporto
nu ka tusai, betiksli laiku stumima prie bokalo, siek tiek socialini gyvenima, bet uztat praplestas pazystamu ratas uzsiemanciu sportu. Na nzn mokslu neaukoju nes susiderina seip ne taip, o seip manau tai ne auka, nes kazka pasiekus ir turint tvirta pagrinda del kurio stengeisi viska galima atsimti su kaupu ...
Neprisijungęs
- Clubbin
- Kalbus dalyvis
- Registravosi: 2008-03-22
- Žinutės: 75
- Atsiliepimai: 0
#22 2008-03-30 00:59
Re: Ką aukojate dėl sporto
Kol kas neaukoju visiskai nieko , priesingai susiradau pora neblogu draugu.
Neprisijungęs
- Alibras
- Varžybų dalyvis

- Vietovė: Kaunas
- Registravosi: 2006-07-21
- Žinutės: 3684
- Atsiliepimai: 2
#23 2008-04-01 22:24
Re: Ką aukojate dėl sporto
Realiai nieko neaukoju apart sveikatos
nes tai man patinka
Neprisijungęs
- o-pa-pa
- Naujas dalyvis
- Registravosi: 2008-02-27
- Žinutės: 26
- Atsiliepimai: 0
#24 2008-04-02 21:20
Re: Ką aukojate dėl sporto
vagiu laika nuo seimos:) mazdauk po dvi valandas kiekviena diena:))) nu ir..... viskas turbut,daugiau auku nerasta:)
Neprisijungęs
- nenormalus
- Dažnas senbūvis
- Vietovė: klp-pnv-vln
- Registravosi: 2007-05-28
- Žinutės: 5521
- Atsiliepimai: 8
#25 2008-04-02 22:20
Re: Ką aukojate dėl sporto
neaukoju nieko, nes tingiu kazko atsisakyt
yra ir daug svarbesniu dalyku nei 200 paspaust ar six paka turet 
Neprisijungęs
El. parduotuvė