Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

wazoon
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-04
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#1 2007-12-14 20:41

Ką aukojate dėl sporto

Galbut panasiu temu jau buta, bet vis delto..  Taigi, ka aukojate del sporto? O be auku kaip suprantu rimta ir reguliariai sportuoti neisheina. Pradesiu nuo saves: savaitgalius, pasimatymus su mergina, mokslus. Zhinoma, tai nera simtaprocentines aukos, minetus dalykus aukoti tenka tik kartais, bet vistiek smile

Neprisijungęs

 
dovis
Dažnas dalyvis
Vietovė: RDV "Cool Gym"
Registravosi: 2007-03-13
Žinutės: 257
Atsiliepimai: 0

#2 2007-12-14 20:50

Re: Ką aukojate dėl sporto

wazoon rašė:

Galbut panasiu temu jau buta, bet vis delto..  Taigi, ka aukojate del sporto? O be auku kaip suprantu rimta ir reguliariai sportuoti neisheina. Pradesiu nuo saves: savaitgalius, pasimatymus su mergina, mokslus. Zhinoma, tai nera simtaprocentines aukos, minetus dalykus aukoti tenka tik kartais, bet vistiek smile

speju ir su panele pabut ir prie knygu pasedet,nk neaukoju tik lb daug maisto big_smile

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#3 2007-12-14 23:00

Re: Ką aukojate dėl sporto

dovis rašė:

wazoon rašė:

Galbut panasiu temu jau buta, bet vis delto..  Taigi, ka aukojate del sporto? O be auku kaip suprantu rimta ir reguliariai sportuoti neisheina. Pradesiu nuo saves: savaitgalius, pasimatymus su mergina, mokslus. Zhinoma, tai nera simtaprocentines aukos, minetus dalykus aukoti tenka tik kartais, bet vistiek smile

speju ir su panele pabut ir prie knygu pasedet,nk neaukoju tik lb daug maisto big_smile

aukoju viską. aukoju tūsus visus, per kuriuos lieku blaivas ir neapsiteršęs. aukoju laisvalaikį, pinigus, maistą ir t.t.

Neprisijungęs

 
bakaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Prie tavo vienkiemio
Registravosi: 2007-01-04
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 0

#4 2007-12-14 23:09

Re: Ką aukojate dėl sporto

jamada rašė:

dovis rašė:

wazoon rašė:

Galbut panasiu temu jau buta, bet vis delto..  Taigi, ka aukojate del sporto? O be auku kaip suprantu rimta ir reguliariai sportuoti neisheina. Pradesiu nuo saves: savaitgalius, pasimatymus su mergina, mokslus. Zhinoma, tai nera simtaprocentines aukos, minetus dalykus aukoti tenka tik kartais, bet vistiek smile

speju ir su panele pabut ir prie knygu pasedet,nk neaukoju tik lb daug maisto big_smile

aukoju viską. aukoju tūsus visus, per kuriuos lieku blaivas ir neapsiteršęs. aukoju laisvalaikį, pinigus, maistą ir t.t.

Idomu kaip cia sportas tiek laiko surija, kad net laisvalaikio nebelieka smile ? As asmeniskai neaukoju nieko, nesu nei didelis tusofcikas, nei gert megstu, o maistas ir pinigai nera auka smile Sportas yra svente kuri vyksta 3 kartus i savaite smile

Neprisijungęs

 
FDS
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-11-05
Žinutės: 50
Atsiliepimai: 0

#5 2007-12-14 23:16

Re: Ką aukojate dėl sporto

Sportas man didziausia svente, del jos paaukojau veida kadangi daugiau baltymu tenka suvalgyt tai ir spuogu RYSKIAI padaugejo jau buvau issigydes juos beveik tik pradejau sportuot vel visas nuejes spuogais. big_smile

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#6 2007-12-15 00:05

Re: Ką aukojate dėl sporto

nu as lyg, ir nieko, iskyrus sanarius kai kuriuos:D

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#7 2007-12-15 10:52

Re: Ką aukojate dėl sporto

Aukojam sveikata, pamirsot paminet smile

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#8 2007-12-15 12:27

Re: Ką aukojate dėl sporto

Aukoju piniga,vandeni(po dusu juk riek praustis),skalbimo miltelius(smarve nuo rubu po Trenkiu).

Neprisijungęs

 
Aleksandras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-11-29
Žinutės: 301
Atsiliepimai: 0

#9 2007-12-15 13:36

Re: Ką aukojate dėl sporto

Moksla daugiausiai , na jo ir sveikata ...Kartais kas paskauda gal net ir lb tai nusispjaunu ir toliau varau , veliau tik pamiegu daugiau ir lyg tais praeina...Merginos neturiu , bet daugiau sportodamas neturiu daug laiko kazkokioms pazyntims ar ju jeskojimui.

Paskutinį kartą taisė Aleksandras (2007-12-15 13:38)

Neprisijungęs

 
Water
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-12-01
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#10 2007-12-15 21:33

Re: Ką aukojate dėl sporto

Aukoju mokslą, draugystes, pinigus vardan sporto smile O sveikata, nemanau, kad taip reik ziauriai kalbet... Juk sportas - sveikata... Paziurekit i 40-50 mecius, kurie gyvenima visa nesportavo ir kaip atrodo - apteke riebalais, turintys begale sveikatos problemu (diabetas, stuburo skausmai, sirdies ligos ir etc.), o tie zmones, kurie daug sportuoja ir prisiziuri save, atrodo 40-50 metu labai puikiai, pasitempe ir siaip sveiki zmones...

Neprisijungęs

 
Vldz
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 194
Atsiliepimai: 0

#11 2007-12-18 18:03

Re: Ką aukojate dėl sporto

Na kai kurie sugeba prisidirbti ne ka mažiau sveikatos problemu ir sportuodami jeigu ka (Širdies raumens raumens hipertrofija, netinkamu papildu ir chemijos naudojimas, sanariai, stuburas.) Šeip manyčiau aš kaip ir nieko neaukoju, kelias valandas praleist sporto klube per savaite tai pramoga greičiau wink Dėl to maisto ten kas rašė ir nesportuodami žmonės sugeba išleist pinigu... Manau, kad daugeliui čia tikrai smagus hobi. Sveikame kūne-sveika siela wink

Neprisijungęs

 
Arnius
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-10-16
Žinutės: 299
Atsiliepimai: 0

#12 2007-12-18 20:44

Re: Ką aukojate dėl sporto

na be sveikatos tai aukoju taip pat "baliukus" eh taip kartais norisi paselti , atsipalaiduoti , ir nusispjaut ant visko .

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10851
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#13 2007-12-18 21:02

Re: Ką aukojate dėl sporto

Jeigu pinigai auka tai juos aukoju, nes nesveikai gyvent žymiai pigiau smile
Baliukai smile Man tai jie kažkokie beprasmiai pasidarė. Nuvarai, nuobodu, noris namo pavalgyt ar pamiegot smile

Neprisijungęs

 
gurga
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#14 2008-01-18 14:09

Re: Ką aukojate dėl sporto

.. žiauriai riboti savo asmeninį gyvenimą..

Neprisijungęs

 
Simas545
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-08-20
Žinutės: 83
Atsiliepimai: 0

#15 2008-01-25 17:06

Re: Ką aukojate dėl sporto

Riboju pramogas,bei aukoju sveikata smile .

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#16 2008-01-26 21:54

Re: Ką aukojate dėl sporto

lolardas rašė:

Jeigu pinigai auka tai juos aukoju, nes nesveikai gyvent žymiai pigiau smile
Baliukai smile Man tai jie kažkokie beprasmiai pasidarė. Nuvarai, nuobodu, noris namo pavalgyt ar pamiegot smile

man ir taip kai nenoriu prisigert, o dazniausiai nenoriu prisigert, tai tie baliukai tikrai neidomus ir tik pinigu ismetimas i bala mad

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10851
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#17 2008-01-26 21:59

Re: Ką aukojate dėl sporto

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 22:55)

Neprisijungęs

 
Vector
Naujas dalyvis
Vietovė: Telsiai <> lygumai
Registravosi: 2008-03-15
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#18 2008-03-29 21:42

Re: Ką aukojate dėl sporto

aga,maciau kajkas sako,kad swejkata,ash irgi norejau ta pasakyt,swejkata pagrindine ka aukojame hmm

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#19 2008-03-29 21:45

Re: Ką aukojate dėl sporto

Kažkas dėl sveikatos sportuoja ^^

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#20 2008-03-29 21:46

Re: Ką aukojate dėl sporto

nezinau kaip cia su ta sveikata, bet kad jauciuos stipresnis negu buvau ir istvermingesnis, ir ligos maziau puola, tai ,manyciau, tai yra i nauda, aisku, tampom tuos raumenis, senatvej atsilieps, bet gyvename tik karta, o ka aukoju, tai nieko, nes man sportas - ne auka, o duokle man, mano gyvenimo variklis.

Neprisijungęs

 
Virusas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-10
Žinutės: 386
Atsiliepimai: 0

#21 2008-03-30 00:04

Re: Ką aukojate dėl sporto

nu ka tusai, betiksli laiku stumima prie bokalo, siek tiek socialini gyvenima, bet uztat praplestas pazystamu ratas uzsiemanciu sportu. Na nzn mokslu neaukoju nes susiderina seip ne taip, o seip manau tai ne auka, nes kazka pasiekus ir turint tvirta pagrinda del kurio stengeisi viska galima atsimti su kaupu ...

Neprisijungęs

 
Clubbin
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-03-22
Žinutės: 75
Atsiliepimai: 0

#22 2008-03-30 00:59

Re: Ką aukojate dėl sporto

Kol kas neaukoju visiskai nieko , priesingai susiradau pora neblogu draugu.

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#23 2008-04-01 22:24

Re: Ką aukojate dėl sporto

Realiai nieko neaukoju apart sveikatos smile nes tai man patinka

Neprisijungęs

 
o-pa-pa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#24 2008-04-02 21:20

Re: Ką aukojate dėl sporto

vagiu laika nuo seimos:) mazdauk po dvi valandas kiekviena diena:))) nu ir..... viskas turbut,daugiau auku nerasta:)

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#25 2008-04-02 22:20

Re: Ką aukojate dėl sporto

neaukoju nieko, nes tingiu kazko atsisakyt wink yra ir daug svarbesniu dalyku nei 200 paspaust ar six paka turet wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2026 Kulturizmas.net