Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#26 2014-07-28 16:57

Re: Mielai išgeriantys

Nu kai jau geri vienas, net kompanijos nebereikia, ta prasme ne ragauji, o pripisi, tai jau yra problema ir vartyk kaip tu nori big_smile

Paskutinį kartą taisė Volframas (2014-07-28 16:57)

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#27 2014-07-28 16:59

Re: Mielai išgeriantys

Ignas87 rašė:

Ptycka rašė:

Ignai koks tolkas gert man paaiskink? Tipo uzsimirst ar kame cia prikolas? smile

Patinka. Patinka skonis, patinka jausmas viskas patinka. Čia tas pats kai vegetaras klausia kodėl tu mėsą valgai, prikolas?

Jei jūs prieš jį nusistatę jomajo susikurkit temą nevartojantys alko ar dar ką nors, kam čia kabinėtis ir bandyt kažką pakeist? Man tai patinka ir aš tą darau. Kiekvienas turi hobių ir jei jis ir nėra sveikas, tai jam teikia malonumą.

Volframas rašė:

Ptycka rašė:

Ignai koks tolkas gert man paaiskink? Tipo uzsimirst ar kame cia prikolas? smile

Nelaimingas žmogus jis ir tiek big_smile

laimingas aš nesijaudink ir nesirūpink smile

Abu - Taip

alko hobis,esu alkoholikas,bet toli grazu tai ner hobis,tai yra dalykas kury seniai reikia uzdraust;)

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#28 2014-07-28 16:59

Re: Mielai išgeriantys

Ptycka rašė:

Ignas87 rašė:

Ptycka rašė:

Ignai koks tolkas gert man paaiskink? Tipo uzsimirst ar kame cia prikolas? smile

Patinka. Patinka skonis, patinka jausmas viskas patinka. Čia tas pats kai vegetaras klausia kodėl tu mėsą valgai, prikolas?

Jei jūs prieš jį nusistatę jomajo susikurkit temą nevartojantys alko ar dar ką nors, kam čia kabinėtis ir bandyt kažką pakeist? Man tai patinka ir aš tą darau. Kiekvienas turi hobių ir jei jis ir nėra sveikas, tai jam teikia malonumą.

Gerimas tai hobis? big_smile Cia lyg is kokio alxaso lupu ( no offence ) tai as suprantu taure padaryt su kompanija, bonka alaus prie ezero atsigert, o ne pilt tipo kiek eina smile

Kas tau sakė, kad aš pilu kiek eina? Aš ne kiekvieną dieną geriu. Ir dar kartą klausiu ko jūs čia einat? Ko čia rašot (kaip ir +30 bet visi snargliai rašo). Na man kas farmą naudoja irgi į narkomanus gal neša, bet ne mano pisalas ką jie daro, jei jiem gerai tai tegu daro. Ir nereik dabar čia sakyt kad čia dėl sporto, rezultatų ir pan... Nu atsikabinkit jūs vieną kart ir laimingai gyvenkit, jūsų tai neliečia juk smile Ar čia nuoskaudos kažkokios, kad nepakeliat? Neužtenka litų nusipirkt arba neparduoda dar?...

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#29 2014-07-28 17:00

Re: Mielai išgeriantys

Ok pripisu, alkoholikas., Ar jus jibiot? ... Čia nereikia atėjus pamokėlių vest kaip gyvent reikia, kas gerai o kas blogai.

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#30 2014-07-28 17:00

Re: Mielai išgeriantys

nesinervuok, Ignai big_smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#31 2014-07-28 17:01

Re: Mielai išgeriantys

Ignas87 rašė:

Ok pripisu, alkoholikas., Ar jus jibiot? ... Čia nereikia atėjus pamokėlių vest kaip gyvent reikia, kas gerai o kas blogai.

Būti alkocholiku - blogai. Pamoka baigta big_smile Klasė, namo big_smile

Paskutinį kartą taisė Volframas (2014-07-28 17:02)

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#32 2014-07-28 17:01

Re: Mielai išgeriantys

Ignas87 rašė:

Ptycka rašė:

Ignas87 rašė:


Patinka. Patinka skonis, patinka jausmas viskas patinka. Čia tas pats kai vegetaras klausia kodėl tu mėsą valgai, prikolas?

Jei jūs prieš jį nusistatę jomajo susikurkit temą nevartojantys alko ar dar ką nors, kam čia kabinėtis ir bandyt kažką pakeist? Man tai patinka ir aš tą darau. Kiekvienas turi hobių ir jei jis ir nėra sveikas, tai jam teikia malonumą.

Gerimas tai hobis? big_smile Cia lyg is kokio alxaso lupu ( no offence ) tai as suprantu taure padaryt su kompanija, bonka alaus prie ezero atsigert, o ne pilt tipo kiek eina smile

Kas tau sakė, kad aš pilu kiek eina? Aš ne kiekvieną dieną geriu. Ir dar kartą klausiu ko jūs čia einat? Ko čia rašot (kaip ir +30 bet visi snargliai rašo). Na man kas farmą naudoja irgi į narkomanus gal neša, bet ne mano pisalas ką jie daro, jei jiem gerai tai tegu daro. Ir nereik dabar čia sakyt kad čia dėl sporto, rezultatų ir pan... Nu atsikabinkit jūs vieną kart ir laimingai gyvenkit, jūsų tai neliečia juk smile Ar čia nuoskaudos kažkokios, kad nepakeliat? Neužtenka litų nusipirkt arba neparduoda dar?...

Graudus tu esi, linkiu tik neprapist per ta suda seimos ir visko ka uzdirbes, ko cia gali nezutekt ant to sudo tipo toks brangus?

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#33 2014-07-28 17:05

Re: Mielai išgeriantys

Ptycka rašė:

Ignas87 rašė:

Ptycka rašė:

Gerimas tai hobis? big_smile Cia lyg is kokio alxaso lupu ( no offence ) tai as suprantu taure padaryt su kompanija, bonka alaus prie ezero atsigert, o ne pilt tipo kiek eina smile

Kas tau sakė, kad aš pilu kiek eina? Aš ne kiekvieną dieną geriu. Ir dar kartą klausiu ko jūs čia einat? Ko čia rašot (kaip ir +30 bet visi snargliai rašo). Na man kas farmą naudoja irgi į narkomanus gal neša, bet ne mano pisalas ką jie daro, jei jiem gerai tai tegu daro. Ir nereik dabar čia sakyt kad čia dėl sporto, rezultatų ir pan... Nu atsikabinkit jūs vieną kart ir laimingai gyvenkit, jūsų tai neliečia juk smile Ar čia nuoskaudos kažkokios, kad nepakeliat? Neužtenka litų nusipirkt arba neparduoda dar?...

Graudus tu esi, linkiu tik neprapist per ta suda seimos ir visko ka uzdirbes, ko cia gali nezutekt ant to sudo tipo toks brangus?

Brangesnis nei shotas šūdo į šikną..
Dėkui, tau irgi linkiu laimę atrast, kad nereiktų eit ir visų mokyt kas gerai ar blogai, o ir savo gyvenimą turėt wink
Kiekvienas savo nuomonę turi, bet nebūtina jos reikšti ten, kur niekas jų nuomonės ir neklausia ir nėra net vieta tam skirta. Sakau eikit diskutuokit skaistuoliai ir švenčiausios mergelės kaip alkoholis blogai savo temoj.

Volframas rašė:

Ignas87 rašė:

Ok pripisu, alkoholikas., Ar jus jibiot? ... Čia nereikia atėjus pamokėlių vest kaip gyvent reikia, kas gerai o kas blogai.

Būti alkocholiku - blogai. Pamoka baigta big_smile Klasė, namo big_smile

Nemokiti rašyti teisingai irgi blogai. Lieki po pamokų - du.

Paskutinį kartą taisė Ignas87 (2014-07-28 17:07)

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#34 2014-07-28 17:06

Re: Mielai išgeriantys

Ignas87 rašė:

Ok pripisu, alkoholikas., Ar jus jibiot? ... Čia nereikia atėjus pamokėlių vest kaip gyvent reikia, kas gerai o kas blogai.

Juokingiausia, kad atejas i sporto foruma apie alko sneki ir nervuojies, kad ner bendraminciu, tai tas pats kas ateit i baznycia ir kalbet apie kekses, nesiderina cia smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#35 2014-07-28 17:08

Re: Mielai išgeriantys

Bigger rašė:

Ignas87 rašė:

Ok pripisu, alkoholikas., Ar jus jibiot? ... Čia nereikia atėjus pamokėlių vest kaip gyvent reikia, kas gerai o kas blogai.

Juokingiausia, kad atejas i sporto foruma apie alko sneki ir nervuojies, kad ner bendraminciu, tai tas pats kas ateit i baznycia ir kalbet apie kekses, nesiderina cia smile

Nu jūs ir kaušai big_smile Čia nuo sporto, ar nuo kažko kitko taip smegenėlės nupuvo? Tai ko čia reiškiatės? Dėmesio trūksta ar kas yra? Nieks nerašytų ir nieks nematytų tos temos, NAFIK jūs čia rašot? Aš nesinervuoju, kad nėra kas pritaria, man dzin, man tik graudu kaip jūs atrodot visi kurie čia reiškiatės smile...

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#36 2014-07-28 17:10

Re: Mielai išgeriantys

Ignas87 rašė:

Bigger rašė:

Ignas87 rašė:

Ok pripisu, alkoholikas., Ar jus jibiot? ... Čia nereikia atėjus pamokėlių vest kaip gyvent reikia, kas gerai o kas blogai.

Juokingiausia, kad atejas i sporto foruma apie alko sneki ir nervuojies, kad ner bendraminciu, tai tas pats kas ateit i baznycia ir kalbet apie kekses, nesiderina cia smile

Nu jūs ir kaušai big_smile Čia nuo sporto, ar nuo kažko kitko taip smegenėlės nupuvo? Tai ko čia reiškiatės? Dėmesio trūksta ar kas yra? Nieks nerašytų ir nieks nematytų tos temos, NAFIK jūs čia rašot? Aš nesinervuoju, kad nėra kas pritaria, man dzin, man tik graudu kaip jūs atrodot visi kurie čia reiškiatės smile...

Man tai pachmielas žostkas, tai aš dėl to ir reiškiuos taip.

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#37 2014-07-28 18:04

Re: Mielai išgeriantys

pats raudona vyna megstu, ir isgeriu jo nemazai. beje jauciuosi puikiai. sueina i sveikata kaip sakoma alaus

Paskutinį kartą taisė Globetrotter (2014-07-28 18:04)

Neprisijungęs

 
pusseh
Išmestas
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 1867
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#38 2014-07-28 18:16

Re: Mielai išgeriantys

raudonas visai sveika retkarčiais

Neprisijungęs

 
pusseh
Išmestas
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 1867
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#39 2014-07-28 18:28

Re: Mielai išgeriantys

Irgi pamenu iš Igniškų nuotykių, buvau kažkada Palangoj, zajobas buvo užėjęs, reikėjo prisigert.. Neturėjau su kuom. Nu ką nusipirkau pora litrų van talino viskio(toks skanus....) ir kolos. Nuėjau prie jūros, chill atsisėdau išpradžiu geriau van taliną su kolą, po to jis man pasirodė toks skanus kad nebereikėjo nei kolos, gėriau tiesiai iš butelio užsiversdamas. Pripisau gerokai, ir siubuodamas pro miestus ir gatves, eh tokie geri prisiminimai,  buvau ir pareigunus sutikęs, bet nepastebėjo, smagiausia dalis čia.. ot dushe...

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#40 2014-07-28 18:31

Re: Mielai išgeriantys

yra dar toks vienas sportininkas.. jei neklystu, tai keturiose olimpiadose dalyvavo, o seip pagarsejes vakareliu megejes, ne karta nufilmuotas apsisniojes, prisilakes,..girtas su dzipu draskosi, kazkokiom mergom prota knisa, na jis per daug nesislepdavo big_smile
gerai gerai.. taigi visi cia kases religija prieme, tada turetumet but girdeje arba skaite, kai Sabonis pasakojo, kai jie gerdavo pastoviai po varzybu... ir ka?? pasauline legenda gerdavo.. o Schwarzneggeris??? tiek gerdavo tiek rukydavo

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#41 2014-07-28 18:34

Re: Mielai išgeriantys

Ignai parekomenduok kokį skanų alų.

Neprisijungęs

 
Hekatonkheiras
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mamos rusys
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 1657
Atsiliepimai: 2

#42 2014-07-28 18:37

Re: Mielai išgeriantys

Schwarznigeris tai ir žolę traukdavo. big_smile O taip tai tas gerimas kartais nieko blogo nėra, bet kai pradeda girtis, kiek daug išgeria ir laiko save jau rimtu vyru, tai jau gėda. Ypač, kai klasiokas, 16 metų, giriasi, kad sugeba išgert litrą degtinės. Čia tai jau degradavimas. smile

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#43 2014-07-28 18:38

Re: Mielai išgeriantys

as nenoriu pasakyt, kad cia lakt pastoviai yra gerai, as cia nieko nepalaikau, niekam i sikna nelendu ir svarbiausia as nieko neteisiu. net ir didziausi sporto zmones neatsisako islakt, net ir jie nera taip uzsispaude del to alko, taip kaip jus - del saves sportuojantys raumenistai, fobija jums kazkokia, ar kas? big_smile yra tikrai tokiu zmoniu, kurie negeria visiskai ir jiems net nereikia, nu ir smagu.
bleeeeet, net ir ATA Brazauskas daznai isgerdavo viesai, net ir pats itakingiausias zmogus lietuvoj ikaldavo big_smile

Neprisijungęs

 
Stallion
Išmestas
Vietovė: Panevezys
Registravosi: 2013-03-03
Žinutės: 3399
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#44 2014-07-28 18:38

Re: Mielai išgeriantys

Loading rašė:

Ignai parekomenduok kokį skanų alų.

Faxe red big_smile

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#45 2014-07-28 18:40

Re: Mielai išgeriantys

Hekatonkheiras rašė:

Schwarznigeris tai ir žolę traukdavo. big_smile O taip tai tas gerimas kartais nieko blogo nėra, bet kai pradeda girtis, kiek daug išgeria ir laiko save jau rimtu vyru, tai jau gėda. Ypač, kai klasiokas, 16 metų, giriasi, kad sugeba išgert litrą degtinės. Čia tai jau degradavimas. smile

tai zole db daznai net gydytojai pataria parukyt sportininkams, butent tuo momentu, kai gydosi sunkias traumas ir sedi ant kruvos vaistu.

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#46 2014-07-28 18:40

Re: Mielai išgeriantys

Loading rašė:

Ignai parekomenduok kokį skanų alų.

devympenktas kazkos yra

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#47 2014-07-28 18:45

Re: Mielai išgeriantys

Vysne rašė:

Hekatonkheiras rašė:

Schwarznigeris tai ir žolę traukdavo. big_smile O taip tai tas gerimas kartais nieko blogo nėra, bet kai pradeda girtis, kiek daug išgeria ir laiko save jau rimtu vyru, tai jau gėda. Ypač, kai klasiokas, 16 metų, giriasi, kad sugeba išgert litrą degtinės. Čia tai jau degradavimas. smile

tai zole db daznai net gydytojai pataria parukyt sportininkams, butent tuo momentu, kai gydosi sunkias traumas ir sedi ant kruvos vaistu.

zole sveikiau ir geriau nei alko

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#48 2014-07-28 18:46

Re: Mielai išgeriantys

Žilvinas. rašė:

Vysne rašė:

Hekatonkheiras rašė:

Schwarznigeris tai ir žolę traukdavo. big_smile O taip tai tas gerimas kartais nieko blogo nėra, bet kai pradeda girtis, kiek daug išgeria ir laiko save jau rimtu vyru, tai jau gėda. Ypač, kai klasiokas, 16 metų, giriasi, kad sugeba išgert litrą degtinės. Čia tai jau degradavimas. smile

tai zole db daznai net gydytojai pataria parukyt sportininkams, butent tuo momentu, kai gydosi sunkias traumas ir sedi ant kruvos vaistu.

zole sveikiau ir geriau nei alko

jooooo, narkotikai geriausiai

Neprisijungęs

 
Hekatonkheiras
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mamos rusys
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 1657
Atsiliepimai: 2

#49 2014-07-28 18:46

Re: Mielai išgeriantys

Nenusimanau aš tokiais dalykais. big_smile

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#50 2014-07-28 18:48

Re: Mielai išgeriantys

Vysne rašė:

Žilvinas. rašė:

Vysne rašė:


tai zole db daznai net gydytojai pataria parukyt sportininkams, butent tuo momentu, kai gydosi sunkias traumas ir sedi ant kruvos vaistu.

zole sveikiau ir geriau nei alko

jooooo, narkotikai geriausiai

jei taip kalbant, kava irgi narkotikas, o zole tik istatymu nubausta smile bet whatev. tema ne apie tai big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net