Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

g1ntas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-09-07
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1 2014-09-07 15:43

Jėgos didinimas namų sąlygomis

Sveiki, taigi nesportuoju jau 2 metus (anksčiau sportuodavau salėje su svoriais) ir po tos ilgos pertraukos norėčiau vėl pradėt sportuot, problema - neturiu galimybės nueiti į salę, kitas dalykas norėčiau dirbti tik su savo kūno svoriu. Man 18, sveriu ~64kg, ugis ~180cm, orientuotis norėčiau į jėgos didinimą, namie turiu virš durų slenksčio pasikabinęs turniką. Galbūt turit rekomenduoti programų pagal mano kriterijus? Bandžiau susidarinėti pats, bet kažkaip nieko gero nesigaudavo - tai per sunku, tai per lengva...

Neprisijungęs

 
TriEdge
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-11-23
Žinutės: 639
Atsiliepimai: 0

#2 2014-09-07 17:00

Re: Jėgos didinimas namų sąlygomis

Na,labai didelis limitas kiek tą jėgą gali didint vien su savo svoriu.

Neprisijungęs

 
g1ntas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-09-07
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#3 2014-09-07 17:23

Re: Jėgos didinimas namų sąlygomis

Na kažkiek vistiek ji turi didėti, kalbant apie svorių kilnojimą, tai maksimaliai esu išstumęs štangą su 40kg, dabar išstumčiau gal 30kg+. O kodėl noriu dirbti tik su savo svoriu, tai dėl turniko, norėčiau išbandyti save gatves sporte.

Neprisijungęs

 
Phplikes
Naujas dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2014-03-02
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#4 2014-09-07 19:55

Re: Jėgos didinimas namų sąlygomis

Tai va, aš nuo atsispaudimų ir pradėjau o nuėjęs i sale paspaudziau 90kg, cia jau senokai bet esme kad ir su savo svoriu gali ši ta pasiekt. Čia nieko naujo niekas tikrai nepasakys: daugiau valgyk, daug ilsekis ir t.t. Manau ir pats viska puikiai zinai. O ka as pats darydavau tj mažaug tjp - pritupimai 4x50 itupsai 3x20, atsispaudimai 5x25 (placiai, siaurai, vpsc siaurai (diemond) ), krc pratimu vardint nereik ir tjp gali rast ka daryt, dar man patiko ir dbr kartais pasidarau kai nueinu prie turniku - piramide iki 10. 1 atsispaudimas, td atsiklaupi ant keliu ir pakeli 1x rankas i virsu (lyg stumtum stanga peciam), td kartoji 2atsispaudimai ir 2 ranku pakelimai.. Taip gal  1x-4x kiek pajegsi. pertraukas daryk savo nuoziura nuo 1min iki 2min. nebent darydams ta piramide iki 5min pailsek ja padares po to vel visa kartot.. Zdz drozk visuose pratimuose raumeni kiek pajegsi ir negailek saves, VALGYK IR NET PERSIVALGYK tikrai paaugsi ir mases ir jegos atzvilgiu. Tiesiog netingek kazka daryt. Krc rasini visa parasiau ir esu isitikines kad nieko naujo nesuzinojai, niekas nieko naujo nepatars, tiesiog imk ir daryk, nieko nelauk.

Neprisijungęs

 
oink
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-08-07
Žinutės: 228
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#5 2014-09-07 20:12

Re: Jėgos didinimas namų sąlygomis

O tu pats pagalvok ir suprasi kokius pratimus gali daryti su savo svoriu turint tik turnika. Nebuk bukagalvis ir neprasyk, kad tau parodytu pirstu viska.

Neprisijungęs

 
Rolandux
©
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2008-03-11
Žinutės: 1090
Atsiliepimai: 3

#6 2014-09-07 20:39

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net