Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

savana
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-10-14
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#1 2014-10-15 09:24

Savana

Sveiki visi sporto mėgėjai ir sportininkai. smile Nutariau įsijungti ir aš į jūsų gretas, nes dabar gyvenu sveikiau ir aktyviau, o dėl to kyla daug klausimų, o ir plius galima motyvacijos bei palaikymo manau gauti. Trumpai apie mane. Esu 20 metų studentė. Sportuoju neseniai kažkur apie kelias savaites sporto klube. Anksčiau nesportuodavau, pradėjau, nes daktarai patarė stiprinti širdį, tačiau aš rimtai susidomėjau sportu, ir žadu patobulinti savo kūno formas, nes joms šito reikia big_smile. Mano ūgis 158cm svoris apie 55kg. Kai bus rezultatai manau ir foto galėsiu įkelti. Tai tiek smile

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#2 2014-10-15 09:47

Re: Savana

Labas ir sėkmės sporte smile

Neprisijungęs

 
tas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-08
Žinutės: 536
Atsiliepimai: 13

#3 2014-10-15 11:13

Re: Savana

tai kad labai pavėlavai su sportu, jei jau 20 metų amžiaus, tai kūno linijos jau įsitvirtinusios ir nieko jau nebepakeisi, per vėlai susigriebei, kur buvai anksčiau.. dauguma tokio amžiaus sportą jau meta, nes nebeapsimoka  ..

Neprisijungęs

 
Malvina
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2014-02-02
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#4 2014-10-15 12:10

Re: Savana

tas rašė:

tai kad labai pavėlavai su sportu, jei jau 20 metų amžiaus, tai kūno linijos jau įsitvirtinusios ir nieko jau nebepakeisi, per vėlai susigriebei, kur buvai anksčiau.. dauguma tokio amžiaus sportą jau meta, nes nebeapsimoka  ..

Svaigsti smile
O autorei sėkmės sporte wink

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#5 2014-10-15 12:20

Re: Savana

tas rašė:

tai kad labai pavėlavai su sportu, jei jau 20 metų amžiaus, tai kūno linijos jau įsitvirtinusios ir nieko jau nebepakeisi, per vėlai susigriebei, kur buvai anksčiau.. dauguma tokio amžiaus sportą jau meta, nes nebeapsimoka  ..

Niekada nevėlu pradet sportuot.Ypač kai 20m.
Aš netgi sakyčiau kad pats tas amžius.
Aš 30 pradėjau ir neskaitau kad per vėlai,aišku būčiau pradėjas 20 tai viskas lengviau būtų buvę.

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#6 2014-10-15 12:21

Re: Savana

tas rašė:

tai kad labai pavėlavai su sportu, jei jau 20 metų amžiaus, tai kūno linijos jau įsitvirtinusios ir nieko jau nebepakeisi, per vėlai susigriebei, kur buvai anksčiau.. dauguma tokio amžiaus sportą jau meta, nes nebeapsimoka  ..

blem, pilnatis turbūt

Neprisijungęs

 
savana
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-10-14
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#7 2014-10-15 13:17

Re: Savana

Ačiū visiems už palaikymąsmile. O šiai net nemanau, kad vėlai sportuoti pradėjau, aš ne sportininkė kokia noriu būti, o tik numesti riebalus ir išryškinti raumenukus, sveikiau gyventi, geriau jaustis. Ir netiesa, kad nuo amžiaus priklauso, ar tie raumenukai išryškės ar ne, nukris riebalai ar ne:D

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#8 2014-10-15 13:19

Re: Savana

Wiliukazz rašė:

tas rašė:

tai kad labai pavėlavai su sportu, jei jau 20 metų amžiaus, tai kūno linijos jau įsitvirtinusios ir nieko jau nebepakeisi, per vėlai susigriebei, kur buvai anksčiau.. dauguma tokio amžiaus sportą jau meta, nes nebeapsimoka  ..

blem, pilnatis turbūt

gi trolina jis cia big_smile

Neprisijungęs

 
savana
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-10-14
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#9 2014-10-15 14:03

Re: Savana

giedriuvz rašė:

Wiliukazz rašė:

tas rašė:

tai kad labai pavėlavai su sportu, jei jau 20 metų amžiaus, tai kūno linijos jau įsitvirtinusios ir nieko jau nebepakeisi, per vėlai susigriebei, kur buvai anksčiau.. dauguma tokio amžiaus sportą jau meta, nes nebeapsimoka  ..

blem, pilnatis turbūt

gi trolina jis cia big_smile

Aha, labai motyvuoja big_smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#10 2014-10-15 14:05

Re: Savana

Dar viena savana forume? big_smile

Neprisijungęs

 
savana
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-10-14
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#11 2014-10-15 16:00

Re: Savana

Volframas rašė:

Dar viena savana forume? big_smile

nezinau, gal big_smile

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#12 2014-10-15 17:37

Re: Savana

savana rašė:

giedriuvz rašė:

Wiliukazz rašė:


blem, pilnatis turbūt

gi trolina jis cia big_smile

Aha, labai motyvuoja big_smile

galiu ir as tave pamotyvuot roll big_smile

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#13 2014-10-15 19:38

Re: Savana

giedriuvz rašė:

savana rašė:

giedriuvz rašė:


gi trolina jis cia big_smile

Aha, labai motyvuoja big_smile

galiu ir as tave pamotyvuot roll big_smile

čia visi gali pamotyvuot merginas. Nesijausk išskirtiniu mad

Neprisijungęs

 
savana
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-10-14
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#14 2014-10-15 21:34

Re: Savana

Neprivalges rašė:

giedriuvz rašė:

savana rašė:


Aha, labai motyvuoja big_smile

galiu ir as tave pamotyvuot roll big_smile

čia visi gali pamotyvuot merginas. Nesijausk išskirtiniu mad

Smagu, juk būna momentas, kai pristinga jos:D

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#15 2014-10-15 21:36

Re: Savana

savana rašė:

Neprivalges rašė:

giedriuvz rašė:


galiu ir as tave pamotyvuot roll big_smile

čia visi gali pamotyvuot merginas. Nesijausk išskirtiniu mad

Smagu, juk būna momentas, kai pristinga jos:D

Tau visai gali ir nepatikt jo motyvavimo būdas big_smile

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#16 2014-10-15 21:40

Re: Savana

Volframas rašė:

savana rašė:

Neprivalges rašė:


čia visi gali pamotyvuot merginas. Nesijausk išskirtiniu mad

Smagu, juk būna momentas, kai pristinga jos:D

Tau visai gali ir nepatikt jo motyvavimo būdas big_smile

Motyvacija apie kurią mes kalbam patinka visiems. Tai yra vienas iš gyvenimo teikiamų malonumų ir jo nereiktų atsisakyt ar laikyt amoraliu.

Neprisijungęs

 
savana
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-10-14
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#17 2014-10-15 22:10

Re: Savana

Neprivalges rašė:

Volframas rašė:

savana rašė:


Smagu, juk būna momentas, kai pristinga jos:D

Tau visai gali ir nepatikt jo motyvavimo būdas big_smile

Motyvacija apie kurią mes kalbam patinka visiems. Tai yra vienas iš gyvenimo teikiamų malonumų ir jo nereiktų atsisakyt ar laikyt amoraliu.

Į šį forumą atėjau tokios motyvacijos, kokią jis gali suteikti tongue t.y. palaikymo ir žinių, dėl kitko nemanau big_smile

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#18 2014-10-15 22:13

Re: Savana

savana rašė:

Sveiki visi sporto mėgėjai ir sportininkai. smile Nutariau įsijungti ir aš į jūsų gretas, nes dabar gyvenu sveikiau ir aktyviau, o dėl to kyla daug klausimų, o ir plius galima motyvacijos bei palaikymo manau gauti. Trumpai apie mane. Esu 20 metų studentė. Sportuoju neseniai kažkur apie kelias savaites sporto klube. Anksčiau nesportuodavau, pradėjau, nes daktarai patarė stiprinti širdį, tačiau aš rimtai susidomėjau sportu, ir žadu patobulinti savo kūno formas, nes joms šito reikia big_smile. Mano ūgis 158cm svoris apie 55kg. Kai bus rezultatai manau ir foto galėsiu įkelti. Tai tiek smile

Pradek dometis mityba, apmazink saldumynu/bandeliu apsukas (nereikia kardinaliai atsisakyti, tiesiog pamazink tiek, kad smarkiai psichologiskai nekirstu), darzoves, mesa, zuvis, kiausiniai tavo draugai. I papildus siulyciau nesidairyti pokolkas, nebent tai butu multivitaminu ir mineralu kompleksas. Ar ilgai issportuosi, klausimas, bet palinkesiu sekmes smile

Neprisijungęs

 
savana
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-10-14
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#19 2014-10-15 22:27

Re: Savana

eNrr rašė:

savana rašė:

Sveiki visi sporto mėgėjai ir sportininkai. smile Nutariau įsijungti ir aš į jūsų gretas, nes dabar gyvenu sveikiau ir aktyviau, o dėl to kyla daug klausimų, o ir plius galima motyvacijos bei palaikymo manau gauti. Trumpai apie mane. Esu 20 metų studentė. Sportuoju neseniai kažkur apie kelias savaites sporto klube. Anksčiau nesportuodavau, pradėjau, nes daktarai patarė stiprinti širdį, tačiau aš rimtai susidomėjau sportu, ir žadu patobulinti savo kūno formas, nes joms šito reikia big_smile. Mano ūgis 158cm svoris apie 55kg. Kai bus rezultatai manau ir foto galėsiu įkelti. Tai tiek smile

Pradek dometis mityba, apmazink saldumynu/bandeliu apsukas (nereikia kardinaliai atsisakyti, tiesiog pamazink tiek, kad smarkiai psichologiskai nekirstu), darzoves, mesa, zuvis, kiausiniai tavo draugai. I papildus siulyciau nesidairyti pokolkas, nebent tai butu multivitaminu ir mineralu kompleksas. Ar ilgai issportuosi, klausimas, bet palinkesiu sekmes smile

Ačiū už patarimus, dabar bandelių ir saldainių nevalgau visai. Vietoj saldumynų valgau riešutų sviestą, bet kiek žinau jo irgi padauginti negalima, nes daug kcal turi. O klausimėliai 2 iškilo, ką konkrečiai geriausia valgyti vakare, spėju riešutų sviesto koks arbatinis šaukštelis alkiui numalšinti nelabai tinka?  Ir dar galvojau įsigyti išrūgų miltelius whey protein, bet nežinau, ar dabar verta, yra koks rezultatas, patarkit smile? o dėl sporto tikiuosi sportuoti ilgokai, bet jei sakai ar ilgai išsportuosiu iš patirties gali pasakyti, kad tai gana nelengvas iššūkis, lankymas treniruotės ir taip toliau taip? smile

Paskutinį kartą taisė savana (2014-10-15 22:29)

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#20 2014-10-15 23:07

Re: Savana

savana rašė:

eNrr rašė:

savana rašė:

Sveiki visi sporto mėgėjai ir sportininkai. smile Nutariau įsijungti ir aš į jūsų gretas, nes dabar gyvenu sveikiau ir aktyviau, o dėl to kyla daug klausimų, o ir plius galima motyvacijos bei palaikymo manau gauti. Trumpai apie mane. Esu 20 metų studentė. Sportuoju neseniai kažkur apie kelias savaites sporto klube. Anksčiau nesportuodavau, pradėjau, nes daktarai patarė stiprinti širdį, tačiau aš rimtai susidomėjau sportu, ir žadu patobulinti savo kūno formas, nes joms šito reikia big_smile. Mano ūgis 158cm svoris apie 55kg. Kai bus rezultatai manau ir foto galėsiu įkelti. Tai tiek smile

Pradek dometis mityba, apmazink saldumynu/bandeliu apsukas (nereikia kardinaliai atsisakyti, tiesiog pamazink tiek, kad smarkiai psichologiskai nekirstu), darzoves, mesa, zuvis, kiausiniai tavo draugai. I papildus siulyciau nesidairyti pokolkas, nebent tai butu multivitaminu ir mineralu kompleksas. Ar ilgai issportuosi, klausimas, bet palinkesiu sekmes smile

Ačiū už patarimus, dabar bandelių ir saldainių nevalgau visai. Vietoj saldumynų valgau riešutų sviestą, bet kiek žinau jo irgi padauginti negalima, nes daug kcal turi. O klausimėliai 2 iškilo, ką konkrečiai geriausia valgyti vakare, spėju riešutų sviesto koks arbatinis šaukštelis alkiui numalšinti nelabai tinka?  Ir dar galvojau įsigyti išrūgų miltelius whey protein, bet nežinau, ar dabar verta, yra koks rezultatas, patarkit smile? o dėl sporto tikiuosi sportuoti ilgokai, bet jei sakai ar ilgai išsportuosiu iš patirties gali pasakyti, kad tai gana nelengvas iššūkis, lankymas treniruotės ir taip toliau taip? smile

Sitas sportas ne visiems yra ir tiek. Mitybos prilaikymas gali nesutapti su gyvenimo budu (dieniniu ar naktiniu), tenka atsisakyti (ar bent prisukti) junk food'a labai visu megstama ir tt, del to taip sakau. Na ir aisku treniruotes, kurios vieniem euforija sukelia, o kitiems yra kancia. Vakare gali riesutu sviesta ta pati valgyti, tik nepadaugink. Varske yra megstamas dalykas pries miega valgyti, daug baltymu, ilgai virskinasi, zodziu nakti turi kunas is ko medziagas rinkt. Proteina gali nusipirkti jei pinigu negaila, po treniruotes ir tarp valgiu jei yra noro/reikalo. O siaip, paminejai 'alkiui numalsinti', tai svarbiausia yra nebadauti, nes perejes i bado rezima, kunas pradeda kaupti riebalus smile

Neprisijungęs

 
savana
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-10-14
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#21 2014-10-15 23:14

Re: Savana

eNrr rašė:

savana rašė:

eNrr rašė:


Pradek dometis mityba, apmazink saldumynu/bandeliu apsukas (nereikia kardinaliai atsisakyti, tiesiog pamazink tiek, kad smarkiai psichologiskai nekirstu), darzoves, mesa, zuvis, kiausiniai tavo draugai. I papildus siulyciau nesidairyti pokolkas, nebent tai butu multivitaminu ir mineralu kompleksas. Ar ilgai issportuosi, klausimas, bet palinkesiu sekmes smile

Ačiū už patarimus, dabar bandelių ir saldainių nevalgau visai. Vietoj saldumynų valgau riešutų sviestą, bet kiek žinau jo irgi padauginti negalima, nes daug kcal turi. O klausimėliai 2 iškilo, ką konkrečiai geriausia valgyti vakare, spėju riešutų sviesto koks arbatinis šaukštelis alkiui numalšinti nelabai tinka?  Ir dar galvojau įsigyti išrūgų miltelius whey protein, bet nežinau, ar dabar verta, yra koks rezultatas, patarkit smile? o dėl sporto tikiuosi sportuoti ilgokai, bet jei sakai ar ilgai išsportuosiu iš patirties gali pasakyti, kad tai gana nelengvas iššūkis, lankymas treniruotės ir taip toliau taip? smile

Sitas sportas ne visiems yra ir tiek. Mitybos prilaikymas gali nesutapti su gyvenimo budu (dieniniu ar naktiniu), tenka atsisakyti (ar bent prisukti) junk food'a labai visu megstama ir tt, del to taip sakau. Na ir aisku treniruotes, kurios vieniem euforija sukelia, o kitiems yra kancia. Vakare gali riesutu sviesta ta pati valgyti, tik nepadaugink. Varske yra megstamas dalykas pries miega valgyti, daug baltymu, ilgai virskinasi, zodziu nakti turi kunas is ko medziagas rinkt. Proteina gali nusipirkti jei pinigu negaila, po treniruotes ir tarp valgiu jei yra noro/reikalo. O siaip, paminejai 'alkiui numalsinti', tai svarbiausia yra nebadauti, nes perejes i bado rezima, kunas pradeda kaupti riebalus smile

Nebadauju aš, tik kai kalorijų kiekis apribotas turiu apsiprasti, ypač vakare, kai grįžti iš kur nors, jaučiuosi labiau išalkusi ir norisi užkrimsti:D

Neprisijungęs

 
red_devil
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-20
Žinutės: 1028
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#22 2014-10-31 13:10

Re: Savana

tas rašė:

tai kad labai pavėlavai su sportu, jei jau 20 metų amžiaus, tai kūno linijos jau įsitvirtinusios ir nieko jau nebepakeisi, per vėlai susigriebei, kur buvai anksčiau.. dauguma tokio amžiaus sportą jau meta, nes nebeapsimoka  ..

tokios nesamones dar nebuvau girdejas big_smile dauztas vapse big_smile

Neprisijungęs

 
takeitdown
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-03-22
Žinutės: 1184
Atsiliepimai: 4

#23 2014-10-31 13:14

Re: Savana

red_devil rašė:

tas rašė:

tai kad labai pavėlavai su sportu, jei jau 20 metų amžiaus, tai kūno linijos jau įsitvirtinusios ir nieko jau nebepakeisi, per vėlai susigriebei, kur buvai anksčiau.. dauguma tokio amžiaus sportą jau meta, nes nebeapsimoka  ..

tokios nesamones dar nebuvau girdejas big_smile dauztas vapse big_smile

arba tu dauztas nesuprates ironijos

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#24 2014-10-31 22:25

Re: Savana

savana rašė:

Ačiū visiems už
palaikymąsmile. O šiai net nemanau, kad vėlai sportuoti pradėjau, aš ne
sportininkė kokia noriu būti, o tik numesti riebalus ir išryškinti
raumenukus, sveikiau gyventi, geriau jaustis. Ir netiesa, kad nuo
amžiaus priklauso, ar tie raumenukai išryškės ar ne, nukris riebalai ar
ne:D

na su metais viskas leteja.bet ten ar 20 ar 30pradesi jei ta pati forma tem 55kg nelabai skirsis procesas.va 40 pradesi tai sunkoka butu

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#25 2014-10-31 22:32

Re: Savana

savana rašė:

eNrr rašė:

savana rašė:

Sveiki
visi sporto mėgėjai ir sportininkai. smile Nutariau įsijungti ir aš į jūsų
gretas, nes dabar gyvenu sveikiau ir aktyviau, o dėl to kyla daug
klausimų, o ir plius galima motyvacijos bei palaikymo manau gauti.
Trumpai apie mane. Esu 20 metų studentė. Sportuoju neseniai kažkur apie
kelias savaites sporto klube. Anksčiau nesportuodavau, pradėjau, nes
daktarai patarė stiprinti širdį, tačiau aš rimtai susidomėjau sportu, ir
žadu patobulinti savo kūno formas, nes joms šito reikia big_smile. Mano ūgis
158cm svoris apie 55kg. Kai bus rezultatai manau ir foto galėsiu įkelti.
Tai tiek smile

Pradek dometis mityba, apmazink saldumynu/bandeliu apsukas (nereikia
kardinaliai atsisakyti, tiesiog pamazink tiek, kad smarkiai
psichologiskai nekirstu), darzoves, mesa, zuvis, kiausiniai tavo
draugai. I papildus siulyciau nesidairyti pokolkas, nebent tai butu
multivitaminu ir mineralu kompleksas. Ar ilgai issportuosi, klausimas,
bet palinkesiu sekmes smile

Ačiū už patarimus, dabar bandelių ir saldainių nevalgau visai. Vietoj
saldumynų valgau riešutų sviestą, bet kiek žinau jo irgi padauginti
negalima, nes daug kcal turi. O klausimėliai 2 iškilo, ką konkrečiai
geriausia valgyti vakare, spėju riešutų sviesto koks arbatinis
šaukštelis alkiui numalšinti nelabai tinka?  Ir dar galvojau įsigyti
išrūgų miltelius whey protein, bet nežinau, ar dabar verta, yra koks
rezultatas, patarkit smile? o dėl sporto tikiuosi sportuoti ilgokai, bet
jei sakai ar ilgai išsportuosiu iš patirties gali pasakyti, kad tai gana
nelengvas iššūkis, lankymas treniruotės ir taip toliau taip? smile

optimizmas ok.o kur be jo.po metu parasysi cia imesi foto tada bus kalba,manau kad per vasara nepatemsi.tebuna tau motyvacija,irodyk.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net