Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#1 2014-10-22 14:21

Bulbine Natalensis

Forume vis šmėkščioja info apie superduper testosterono skatintoją Bulbine Natalensis. Burbulas pučiamas remiantis vieninteliu tyrimu su pelėmis ar žiurkėmis (bent jau man pavyko rasti tik šį viena medicininį tyrimą). Kadangi aš asmeniškai laikas nuo laiko darausi hormoninius tyrimus dėl pakilusio SHBG, ir kad tureti bent kiek realią informaciją apie šį ekstrakta, nusprendžiau patikrinti HU IZ HU wink
Bandymą parėmė visų mylimas SenasSportas ir testavimui pateikė

PURE LABS Pure Bulbine Natalensis 120 tabs
http://testosterone.pl/image/cache/data/pure-bulbine-natalensis-120-kaps-600x600.jpg

Vienoje šio papildo kapsulėje yra 500mg 100% Bulbine Natalensis

Pasiskaitęs rekomendacijas internete, daugumoje vietų radau, kad rekomenduojama dozė yra 5mg/1kg kūno svorio. Taigi nusprendžiau gerti po 1tabletę per diena. Kadangi kalbama, kad papildas labai stiprus, maniau, kad to turetų visiškai pakakti.

Taigi, pirmas dvi dienas gėriau po 1 tabletę (500mg). Pojūčiai sakė, kad poveikis nulinis. Šiaip testosterono svyravimus jaučiu gana gerai, nes jau gana ilgą laiko tarpą stebiu save ir net be tyrimo galiu pasakyt, kada pas mane jis ženkliau sumažėjęs o kada normalus. Nusprendžiau padvigubinti dozę ir gerti po 2 tabletes. Dar 9 dienas gėriau po 2 tabletes (1000mg). Pojūčiai sakė, kad poveikis nulinis. Nusprendžiau nebetęsti ir priduoti kraują tyrimams bei baigti šį eksperimentą.

Rezultatai patvirtino šio papildo neveiksnumą. T lyio pokytis patenka i natūralias T lygio svyravimo normas ir statistiškai yra nereikšmingas. Kaip pavyzdį galiu pasakyti, kad tarkime DAA arba L-Dopa pagalba savaitės bėgyje savo T lygi be problemų pakeliu nuo 22-24 iki 28-30nmol/l

Kraujo tyrimas prieš pradedant vartoti Bulbine Natalensis
http://s020.radikal.ru/i703/1410/fa/bb35098346b3.png

Kraujo tyrimas 11 dienų pavartojus Bulbine Natalensis
http://s017.radikal.ru/i435/1410/7a/5def6e7b5da5.png

Gali būti, kad kils diskusijos, jog reiktų didinti dozę, bet taip galima pradėti gerti po pusę buteliuko (nors ir 2 tabl šio papildo pagal rinkos kainas jau yra ekonomiškai nebeoptimalu). Kažkas sakys, kad gal tarkim mano pradinis T lygis peraukštas. Bet kaip minėjau, yra papildai, kurie tikrai veikia ir be problemų reikšmingai pakelia mano įprastą T lygį.

Man asmeniškai su šiuo papildu viskas aišku.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#2 2014-10-22 14:24

Re: Bulbine Natalensis

O kodel prolaktinas toks aukstas? neturetu buti arciau apatiniu ribu?
SHBG tai turetu jei normaliai kazkas per viduriuka buti normu ?

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#3 2014-10-22 14:25

Re: Bulbine Natalensis

Šiaip mačiau šmėkščioja geri atsiliepimai, besiremiantys erekcijos stiprumo "tyrimais", apie maca ir tongkatali.  Aš asmeniškai nemačiau įtikinamos info apie šių ekstraktų efektyvumą T kėlimui. Kaip minėjau, hormoninius kraujo tyrimus darau reguliariai. Jei kas norite pratestuoti šiuos ekstraktus, ar tarkime pasididinti jų pardavimus arba išimti juos iš prekybos, - esu atviras pasiūlymui pratestuoti jūsų produktą su šiais ekstraktais wink

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#4 2014-10-22 14:26

Re: Bulbine Natalensis

zaliasss rašė:

O kodel prolaktinas toks aukstas? neturetu buti arciau apatiniu ribu?
SHBG tai turetu jei normaliai kazkas per viduriuka buti normu ?

Čia ne apie tai kalba, nėra pas mane viskas tvarkoj su hormonais. Prolaktinomos nėra, bentjau šiuo metu galvoj nieko nesimato. Priežasčių aukštam SHBG nerasta. Gydytojų prielaida - genetiška. Savaitė L-Dopa kas antra diena po kapsulę sutvarko mano prolaktina gana ilgam ir dar T pakelia. SHBG sumazinimui budu nėra.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#5 2014-10-22 14:28

Re: Bulbine Natalensis

Robšė rašė:

zaliasss rašė:

O kodel prolaktinas toks aukstas? neturetu buti arciau apatiniu ribu?
SHBG tai turetu jei normaliai kazkas per viduriuka buti normu ?

Čia ne apie tai kalba, nėra pas mane viskas tvarkoj su hormonais. Priežasčių per kelerius metus nerasta, gydytojų prielaida - enetiška.

apie ka kalbama suprantu smile
tiesiog idomu del prolaktino pasirode, nes prie tokiu skaiciu jau ir pienas pasirodo kitiems

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#6 2014-10-22 14:30

Re: Bulbine Natalensis

nera nei pieno nei gyno, galiu spenio foto idet wink Ir šiaip dėl to jokių problemų nejaučiu, matyt kaipkam ir aukštesnis lygis yra norma wink Vat SHBG tai galetų būti mažesnis ir tas tikrai turėtų įtakos savijautai.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#7 2014-10-22 14:48

Re: Bulbine Natalensis

Kiek mano zinios leidzia, prolaktinas susiejes su apsauga nuo streso. O kadangi sportininkai patiria stresa nuolat...
Pas mane jis taip pat prie normu auksciausios ribos, yra buves ir virs normos.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#8 2014-10-22 14:58

Re: Bulbine Natalensis

Na dabar biski eina "pramušinejimas" treniruotėse, nes petys beveik visiškai normoje (gali būti, kad jau visam laikui jausiu kažkiek diskomforta), tai atsistatinėju. Gal ir dėl to, kaip tu sakai, ~ viršutines ribas siekia. Yra pas mane skydliaukės patologijų, gal tai kažkiek įtakos turi, nžn. Šiaip paskutini karta darytas tyrimas 07.02 prolaktinas buvo tik 125, bet čia buvo savaitę L-Dopa pagerta.
http://s011.radikal.ru/i316/1410/51/bc98c9da267c.png

O čia va nieko nevartojus, lengvas pasportavimas, pavasarį, tai viduriukas, taip kad nematau problemos su tuom prolaktinu
http://s017.radikal.ru/i438/1410/e2/71ddc0ef5a6e.png

Bet nebesipleskim cia apie tai wink

Neprisijungęs

 
DUALAS
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-11-13
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#9 2014-12-18 01:10

Re: Bulbine Natalensis

http://www.imageupload.co.uk/images/2014/12/17/Bulbine.png

Paskutinį kartą taisė DUALAS (2014-12-18 01:11)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#10 2014-12-18 02:09

Re: Bulbine Natalensis

aaahahahahahahaaa....

Neprisijungęs

 
DUALAS
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-11-13
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#11 2014-12-18 04:15

Re: Bulbine Natalensis

Aplamai man tai juokas ima iš tų, kurie galvoja, kad visi šitie herbai ir panašiai, kurie skatina testą, paskatins ir raumenų augimą. Aplamai testas tai tik vienas iš daugelio faktorių, kuris lemia augimą. Taip, jis vienas pagrindinių, bet nevienintelis. Ir tai, kad padidėjo fiziologinis testo lygis, dar nereiškia, kad padidės MPS, raumenų augimas, jėga ir t.t. Žiūrėt reikia ne į bendrą testo lygį, o į laisvajį testosteroną, kuris nėra pririštas prie albumino ir SHBG ir kuris yra biologiškai aktyvus. Kaip matosi pas temos autorių, SHBG yra nenormaliai per aukštas, tai to laisvo testosterono yra turbūt žemiau normos ribos pas jį. Dar pažiūrėjau nete pagal jo tyrimų duomenis, tai laisvo testo pas jį vos 0.88% kai mažiausiai turėtų būt 1-2. Tai temos autoriui patarčiau ne testą kelt, o kažkokiu stebūklingu būdų SHBG mažint. Jei pavyktų, tada gal ir būtų naudos iš to padidėjusio testo.Tai va. Tik be pavydo scenų prašyčiau. Nieko neturiu prieš testosterono skatintojus. Pats esu bandęs. Poveikis jaučiasi. Libido kelia, nuotaika geresnė. Bet tik tiek. Tai jei temos autorius naudoja juos būtent šiem tikslam, tai tada viskas ok. Bet jei jis tikisi ten axujiebytelnų rezultatų ir galvoja, kad padidėjus testo lygiui santykinai padidės ir našumas salėj, tai leiskit susprogdint jūsų šitą vilties burbulą ir pasakyt: gyvenat pasakų, fėjų ir iliuzijų pasauly. Šokit ant to kurso ir bus rami galva. Bus to laisvo testosterono, kuris liesis per kraštus kartu su rezultatais salėj ir už jos ribųbig_smile

Paskutinį kartą taisė DUALAS (2014-12-18 04:41)

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#12 2014-12-18 08:11

Re: Bulbine Natalensis

Pats šiaip juokingas, truputį apsižvalgyk prieš tuos pamokslus smile

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#13 2014-12-18 08:13

Re: Bulbine Natalensis

man tai koju treniruote tiek testo prigamina... Kas norit pigaus testosterono - padvigubinkit pratimu/priejimu skaiciu treniruotej baziniuose pratimuose, ypac koju, nugaros raumenu - nakti palapine garantuota wink

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#14 2014-12-18 08:21

Re: Bulbine Natalensis

utiutiu nespejau parasyt. Pradziai apie save, kiek metu ir t.t. nes kai keturiasdesimtmeciams pradedama patarinet...

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#15 2014-12-18 09:28

Re: Bulbine Natalensis

Robšė rašė:

Forume vis šmėkščioja info apie superduper testosterono skatintoją Bulbine Natalensis. Burbulas pučiamas remiantis vieninteliu tyrimu su pelėmis ar žiurkėmis (bent jau man pavyko rasti tik šį viena medicininį tyrimą). Kadangi aš asmeniškai laikas nuo laiko darausi hormoninius tyrimus dėl pakilusio SHBG, ir kad tureti bent kiek realią informaciją apie šį ekstrakta, nusprendžiau patikrinti HU IZ HU wink
Bandymą parėmė visų mylimas SenasSportas ir testavimui pateikė

PURE LABS Pure Bulbine Natalensis 120 tabs
http://testosterone.pl/image/cache/data … 00x600.jpg

Vienoje šio papildo kapsulėje yra 500mg 100% Bulbine Natalensis

Pasiskaitęs rekomendacijas internete, daugumoje vietų radau, kad rekomenduojama dozė yra 5mg/1kg kūno svorio. Taigi nusprendžiau gerti po 1tabletę per diena. Kadangi kalbama, kad papildas labai stiprus, maniau, kad to turetų visiškai pakakti.

Taigi, pirmas dvi dienas gėriau po 1 tabletę (500mg). Pojūčiai sakė, kad poveikis nulinis. Šiaip testosterono svyravimus jaučiu gana gerai, nes jau gana ilgą laiko tarpą stebiu save ir net be tyrimo galiu pasakyt, kada pas mane jis ženkliau sumažėjęs o kada normalus. Nusprendžiau padvigubinti dozę ir gerti po 2 tabletes. Dar 9 dienas gėriau po 2 tabletes (1000mg). Pojūčiai sakė, kad poveikis nulinis. Nusprendžiau nebetęsti ir priduoti kraują tyrimams bei baigti šį eksperimentą.

Rezultatai patvirtino šio papildo neveiksnumą. T lyio pokytis patenka i natūralias T lygio svyravimo normas ir statistiškai yra nereikšmingas. Kaip pavyzdį galiu pasakyti, kad tarkime DAA arba L-Dopa pagalba savaitės bėgyje savo T lygi be problemų pakeliu nuo 22-24 iki 28-30nmol/l

Kraujo tyrimas prieš pradedant vartoti Bulbine Natalensis
http://s020.radikal.ru/i703/1410/fa/bb35098346b3.png

Kraujo tyrimas 11 dienų pavartojus Bulbine Natalensis
http://s017.radikal.ru/i435/1410/7a/5def6e7b5da5.png

Gali būti, kad kils diskusijos, jog reiktų didinti dozę, bet taip galima pradėti gerti po pusę buteliuko (nors ir 2 tabl šio papildo pagal rinkos kainas jau yra ekonomiškai nebeoptimalu). Kažkas sakys, kad gal tarkim mano pradinis T lygis peraukštas. Bet kaip minėjau, yra papildai, kurie tikrai veikia ir be problemų reikšmingai pakelia mano įprastą T lygį.

Man asmeniškai su šiuo papildu viskas aišku.

Siaip smagu Robse kad nepatingejai pasidalint savo bandymais. Praktine patirtis visad idomesne nei teoriniai isvedziojimai nykstys

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#16 2014-12-18 09:59

Re: Bulbine Natalensis

DUALAS rašė:

Aplamai man tai juokas ima iš tų, kurie galvoja, kad visi šitie herbai ir panašiai, kurie skatina testą, paskatins ir raumenų augimą. Aplamai testas tai tik vienas iš daugelio faktorių, kuris lemia augimą. Taip, jis vienas pagrindinių, bet nevienintelis. Ir tai, kad padidėjo fiziologinis testo lygis, dar nereiškia, kad padidės MPS, raumenų augimas, jėga ir t.t. Žiūrėt reikia ne į bendrą testo lygį, o į laisvajį testosteroną, kuris nėra pririštas prie albumino ir SHBG ir kuris yra biologiškai aktyvus. Kaip matosi pas temos autorių, SHBG yra nenormaliai per aukštas, tai to laisvo testosterono yra turbūt žemiau normos ribos pas jį. Dar pažiūrėjau nete pagal jo tyrimų duomenis, tai laisvo testo pas jį vos 0.88% kai mažiausiai turėtų būt 1-2. Tai temos autoriui patarčiau ne testą kelt, o kažkokiu stebūklingu būdų SHBG mažint. Jei pavyktų, tada gal ir būtų naudos iš to padidėjusio testo.Tai va. Tik be pavydo scenų prašyčiau. Nieko neturiu prieš testosterono skatintojus. Pats esu bandęs. Poveikis jaučiasi. Libido kelia, nuotaika geresnė. Bet tik tiek. Tai jei temos autorius naudoja juos būtent šiem tikslam, tai tada viskas ok. Bet jei jis tikisi ten axujiebytelnų rezultatų ir galvoja, kad padidėjus testo lygiui santykinai padidės ir našumas salėj, tai leiskit susprogdint jūsų šitą vilties burbulą ir pasakyt: gyvenat pasakų, fėjų ir iliuzijų pasauly. Šokit ant to kurso ir bus rami galva. Bus to laisvo testosterono, kuris liesis per kraštus kartu su rezultatais salėj ir už jos ribųbig_smile

Tu cia mano problemu neaptarinek, nereikia man konsultaciju.
Sitas reikalas buvo imestas, kad vaikai pinigu niekalams nemetytu uzkibe ant reklamu, kad biski prasklaidyt ta reklamine dumu uzsklanda.

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#17 2014-12-18 11:14

Re: Bulbine Natalensis

nykstys liuks uz tyrimus.

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#18 2014-12-18 11:20

Re: Bulbine Natalensis

visai nieko šitas saitas...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net