Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#26 2015-01-05 16:29

Re: Eur

Na ka, siandien pirma diena kaip po naujuju dirbame, ir pirma diena kai kasoje bilda eurai smile Praktiskai visi zmones geranoriski, nieks neprunkstauja del euro, ir tu keitimu smile keleta moteriskiu buvo piktesniu, bet jos gal ne del euro tokios big_smile
Kalbejau su vienu darbuotuoju is pasto, tai ten pragaras. Senoliai sake pinigus is po zemiu nesa big_smile

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#27 2015-01-05 16:36

Re: Eur

Volframas rašė:

markota rašė:

aš džiaugsiuosi euro įvedimu, tik tada kai algas padarys kaip ir normaliose šalyse, o dabar į mėnesį po 300 eurų, kai užsienį per savaitę daugiau gauni.

Tai gal nenusipelnei daugiau gauti?

kaip pamatau toki pasakyma tai gatavas peili sugrust smile O kuo nusipelne vokietis amerikonas anglas ir t.t ir t.t. kuo lietuvis duxas turi but? kad ltu gime? (nieko asmenisko as nedirbu ir nezadu tik gaila duxinamu zmoniu)

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#28 2015-01-05 16:48

Re: Eur

Susta rašė:

Volframas rašė:

markota rašė:

aš džiaugsiuosi euro įvedimu, tik tada kai algas padarys kaip ir normaliose šalyse, o dabar į mėnesį po 300 eurų, kai užsienį per savaitę daugiau gauni.

Tai gal nenusipelnei daugiau gauti?

kaip pamatau toki pasakyma tai gatavas peili sugrust smile O kuo nusipelne vokietis amerikonas anglas ir t.t ir t.t. kuo lietuvis duxas turi but? kad ltu gime? (nieko asmenisko as nedirbu ir nezadu tik gaila duxinamu zmoniu)

As po tokių pasisakymų gatavas lėktuvo bilietą nupirkt ir pasiųst ten kur geriau.

Neužtenka 300 eurų, ieškai darbo už 500, neužtenka 500 dirbi už 1000. Niekas darbo už 1000 neduoda? Vadinasi neturi jokių įgudžių, neturi vertės tai mokaisi. Mokytis per vėlu ar tam esi per durnas - emigruoji.

Lyginti Vokietiją, USA, UK su Lietuva, tai čia proto reikia turėti. Biudžetai skirtingi ir biudžetai nėra guminiai. Norit gauti 500 eurų algos? Gerai, neremontuos kelių, uždarys pora dešimčių ligoninių, mokyklų ir turėsit tus savo 500 eurų per mėnesį.

Baikit inkšt ir kaltint kitus dėl savo asmeninės padėties, valstybė jums nieko neskolinga. Dirbkit ir mąstykit ble.

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#29 2015-01-05 16:56

Re: Eur

Nu dejo kobaltas tai jobtvajumat big_smile

Neprisijungęs

 
Omni
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-22
Žinutės: 602
Atsiliepimai: 3

#30 2015-01-05 17:08

Re: Eur

Man įdomu kokia būtų situacija panaikinus atlyginimo minimumą, kaip kai kur užsieny. smile

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#31 2015-01-05 17:36

Re: Eur

Volframas rašė:

Susta rašė:

Volframas rašė:


Tai gal nenusipelnei daugiau gauti?

kaip pamatau toki pasakyma tai gatavas peili sugrust smile O kuo nusipelne vokietis amerikonas anglas ir t.t ir t.t. kuo lietuvis duxas turi but? kad ltu gime? (nieko asmenisko as nedirbu ir nezadu tik gaila duxinamu zmoniu)

As po tokių pasisakymų gatavas lėktuvo bilietą nupirkt ir pasiųst ten kur geriau.

Neužtenka 300 eurų, ieškai darbo už 500, neužtenka 500 dirbi už 1000. Niekas darbo už 1000 neduoda? Vadinasi neturi jokių įgudžių, neturi vertės tai mokaisi. Mokytis per vėlu ar tam esi per durnas - emigruoji.

Lyginti Vokietiją, USA, UK su Lietuva, tai čia proto reikia turėti. Biudžetai skirtingi ir biudžetai nėra guminiai. Norit gauti 500 eurų algos? Gerai, neremontuos kelių, uždarys pora dešimčių ligoninių, mokyklų ir turėsit tus savo 500 eurų per mėnesį.

Baikit inkšt ir kaltint kitus dėl savo asmeninės padėties, valstybė jums nieko neskolinga. Dirbkit ir mąstykit ble.

emigracija turbut vienas sunkesniu keliu, lengviausia eit duxaut i maxima grusciku ar pns. (bet neverta cia mum diskutuot ta tema) o del ligoniniu tegul uzdaro , betkokiu atveju eini ir baslioji ar privaciai ar i "valstybine" smile Nieko nekaltinu badu nemirstu - ginu ltu zmones nuo amzino duxinimo.

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#32 2015-01-05 18:22

Re: Eur

Volframas rašė:

Susta rašė:

Volframas rašė:


Tai gal nenusipelnei daugiau gauti?

kaip pamatau toki pasakyma tai gatavas peili sugrust smile O kuo nusipelne vokietis amerikonas anglas ir t.t ir t.t. kuo lietuvis utiutiu turi but? kad ltu gime? (nieko asmenisko as nedirbu ir nezadu tik gaila duxinamu zmoniu)

As po tokių pasisakymų gatavas lėktuvo bilietą nupirkt ir pasiųst ten kur geriau.

Neužtenka 300 eurų, ieškai darbo už 500, neužtenka 500 dirbi už 1000. Niekas darbo už 1000 neduoda? Vadinasi neturi jokių įgudžių, neturi vertės tai mokaisi. Mokytis per vėlu ar tam esi per durnas - emigruoji.

Lyginti Vokietiją, USA, UK su Lietuva, tai čia proto reikia turėti. Biudžetai skirtingi ir biudžetai nėra guminiai. Norit gauti 500 eurų algos? Gerai, neremontuos kelių, uždarys pora dešimčių ligoninių, mokyklų ir turėsit tus savo 500 eurų per mėnesį.

Baikit inkšt ir kaltint kitus dėl savo asmeninės padėties, valstybė jums nieko neskolinga. Dirbkit ir mąstykit utiutiu.

lol Kibire tu, kibire big_smile moderatorius nusiimk ta uzrasa, Cekuolis uzsimesk geriau big_smile Rasiau jog -niolikinis ka gali suprasti, bet sakei jau nebe niolikinis, nors temoje pries pora metu 15 metu rasei, ten BAJERIS kaip suprast reikia ? Pabuk autoritetu forume, kiek uzdirbi, ka dirbi, ka pasiekes ?

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#33 2015-01-05 18:24

Re: Eur

krachas rašė:

Volframas rašė:

Susta rašė:


kaip pamatau toki pasakyma tai gatavas peili sugrust smile O kuo nusipelne vokietis amerikonas anglas ir t.t ir t.t. kuo lietuvis utiutiu turi but? kad ltu gime? (nieko asmenisko as nedirbu ir nezadu tik gaila duxinamu zmoniu)

As po tokių pasisakymų gatavas lėktuvo bilietą nupirkt ir pasiųst ten kur geriau.

Neužtenka 300 eurų, ieškai darbo už 500, neužtenka 500 dirbi už 1000. Niekas darbo už 1000 neduoda? Vadinasi neturi jokių įgudžių, neturi vertės tai mokaisi. Mokytis per vėlu ar tam esi per durnas - emigruoji.

Lyginti Vokietiją, USA, UK su Lietuva, tai čia proto reikia turėti. Biudžetai skirtingi ir biudžetai nėra guminiai. Norit gauti 500 eurų algos? Gerai, neremontuos kelių, uždarys pora dešimčių ligoninių, mokyklų ir turėsit tus savo 500 eurų per mėnesį.

Baikit inkšt ir kaltint kitus dėl savo asmeninės padėties, valstybė jums nieko neskolinga. Dirbkit ir mąstykit utiutiu.

lol Kibire tu, kibire big_smile moderatorius nusiimk ta uzrasa, Cekuolis uzsimesk geriau big_smile Rasiau jog -niolikinis ka gali suprasti, bet sakei jau nebe niolikinis, nors temoje pries pora metu 15 metu rasei, ten BAJERIS kaip suprast reikia ? Pabuk autoritetu forume, kiek uzdirbi, ka dirbi, ka pasiekes ?

nuleisk gal gazą, tau 3 įspėjimas ir viso gero big_smile draugiškas pasiūlymas big_smile

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#34 2015-01-05 18:25

Re: Eur

moderatoriaus statusas, va jo didziausias gyvenimo pasiekimas big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#35 2015-01-05 18:27

Re: Eur

Neprivalges rašė:

krachas rašė:

Volframas rašė:

As po tokių pasisakymų gatavas lėktuvo bilietą nupirkt ir pasiųst ten kur geriau.

Neužtenka 300 eurų, ieškai darbo už 500, neužtenka 500 dirbi už 1000. Niekas darbo už 1000 neduoda? Vadinasi neturi jokių įgudžių, neturi vertės tai mokaisi. Mokytis per vėlu ar tam esi per durnas - emigruoji.

Lyginti Vokietiją, USA, UK su Lietuva, tai čia proto reikia turėti. Biudžetai skirtingi ir biudžetai nėra guminiai. Norit gauti 500 eurų algos? Gerai, neremontuos kelių, uždarys pora dešimčių ligoninių, mokyklų ir turėsit tus savo 500 eurų per mėnesį.

Baikit inkšt ir kaltint kitus dėl savo asmeninės padėties, valstybė jums nieko neskolinga. Dirbkit ir mąstykit utiutiu.

lol Kibire tu, kibire big_smile moderatorius nusiimk ta uzrasa, Cekuolis uzsimesk geriau big_smile Rasiau jog -niolikinis ka gali suprasti, bet sakei jau nebe niolikinis, nors temoje pries pora metu 15 metu rasei, ten BAJERIS kaip suprast reikia ? Pabuk autoritetu forume, kiek uzdirbi, ka dirbi, ka pasiekes ?

nuleisk gal gazą, tau 3 įspėjimas ir viso gero big_smile draugiškas pasiūlymas big_smile

Tu galvoji man ne pox ? big_smile Per metus paskutinius turbut mano 10 postu koks tera, jei ne Domo, Naturalo, whateverio, azuolo ir dar keliu temos tai cia nera ka veikt is vis.

Paskutinį kartą taisė krachas (2015-01-05 18:30)

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#36 2015-01-05 18:29

Re: Eur

krachas rašė:

Neprivalges rašė:

krachas rašė:


lol Kibire tu, kibire big_smile moderatorius nusiimk ta uzrasa, Cekuolis uzsimesk geriau big_smile Rasiau jog -niolikinis ka gali suprasti, bet sakei jau nebe niolikinis, nors temoje pries pora metu 15 metu rasei, ten BAJERIS kaip suprast reikia ? Pabuk autoritetu forume, kiek uzdirbi, ka dirbi, ka pasiekes ?

nuleisk gal gazą, tau 3 įspėjimas ir viso gero big_smile draugiškas pasiūlymas big_smile

Tu galvoji man ne pox ? big_smile Per metus paskutinius turbut mano 10 postu koks tera, jei ne Domo, Naturalo, whateverio, azuolo ir dar keliu tema tai cia nera ka veikt is vis.

nu bet skaityt negalėsi. galėsi, bet nepatogu proxy junginėt big_smile

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#37 2015-01-05 18:40

Re: Eur

Neprivalges rašė:

krachas rašė:

Neprivalges rašė:


nuleisk gal gazą, tau 3 įspėjimas ir viso gero big_smile draugiškas pasiūlymas big_smile

Tu galvoji man ne pox ? big_smile Per metus paskutinius turbut mano 10 postu koks tera, jei ne Domo, Naturalo, whateverio, azuolo ir dar keliu tema tai cia nera ka veikt is vis.

nu bet skaityt negalėsi. galėsi, bet nepatogu proxy junginėt big_smile

hotspot shield yra dar, IP keicias pastoviai, cia jei verkiant jau noretus big_smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#38 2015-01-05 18:49

Re: Eur

krachas rašė:

Volframas rašė:

Susta rašė:


kaip pamatau toki pasakyma tai gatavas peili sugrust smile O kuo nusipelne vokietis amerikonas anglas ir t.t ir t.t. kuo lietuvis duxas turi but? kad ltu gime? (nieko asmenisko as nedirbu ir nezadu tik gaila duxinamu zmoniu)

As po tokių pasisakymų gatavas lėktuvo bilietą nupirkt ir pasiųst ten kur geriau.

Neužtenka 300 eurų, ieškai darbo už 500, neužtenka 500 dirbi už 1000. Niekas darbo už 1000 neduoda? Vadinasi neturi jokių įgudžių, neturi vertės tai mokaisi. Mokytis per vėlu ar tam esi per durnas - emigruoji.

Lyginti Vokietiją, USA, UK su Lietuva, tai čia proto reikia turėti. Biudžetai skirtingi ir biudžetai nėra guminiai. Norit gauti 500 eurų algos? Gerai, neremontuos kelių, uždarys pora dešimčių ligoninių, mokyklų ir turėsit tus savo 500 eurų per mėnesį.

Baikit inkšt ir kaltint kitus dėl savo asmeninės padėties, valstybė jums nieko neskolinga. Dirbkit ir mąstykit ble.

lol Kibire tu, kibire big_smile moderatorius nusiimk ta uzrasa, Cekuolis uzsimesk geriau big_smile Rasiau jog -niolikinis ka gali suprasti, bet sakei jau nebe niolikinis, nors temoje pries pora metu 15 metu rasei, ten BAJERIS kaip suprast reikia ? Pabuk autoritetu forume, kiek uzdirbi, ka dirbi, ka pasiekes ?

Prie ko čia aš, kaimietuk? Aš neturiu būti autoritetu, kad pasakyt, karčią tiesą.

Ir kiek man metų ar kiek aš uždirbu tu mažiausiai rūpinkis.

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#39 2015-01-05 19:19

Re: Eur

Volframas rašė:

krachas rašė:

Volframas rašė:


As po tokių pasisakymų gatavas lėktuvo bilietą nupirkt ir pasiųst ten kur geriau.

Neužtenka 300 eurų, ieškai darbo už 500, neužtenka 500 dirbi už 1000. Niekas darbo už 1000 neduoda? Vadinasi neturi jokių įgudžių, neturi vertės tai mokaisi. Mokytis per vėlu ar tam esi per durnas - emigruoji.

Lyginti Vokietiją, USA, UK su Lietuva, tai čia proto reikia turėti. Biudžetai skirtingi ir biudžetai nėra guminiai. Norit gauti 500 eurų algos? Gerai, neremontuos kelių, uždarys pora dešimčių ligoninių, mokyklų ir turėsit tus savo 500 eurų per mėnesį.

Baikit inkšt ir kaltint kitus dėl savo asmeninės padėties, valstybė jums nieko neskolinga. Dirbkit ir mąstykit utiutiu.

lol Kibire tu, kibire big_smile moderatorius nusiimk ta uzrasa, Cekuolis uzsimesk geriau big_smile Rasiau jog -niolikinis ka gali suprasti, bet sakei jau nebe niolikinis, nors temoje pries pora metu 15 metu rasei, ten BAJERIS kaip suprast reikia ? Pabuk autoritetu forume, kiek uzdirbi, ka dirbi, ka pasiekes ?

Prie ko čia aš, kaimietuk? Aš neturiu būti autoritetu, kad pasakyt, karčią tiesą.

Ir kiek man metų ar kiek aš uždirbu tu mažiausiai rūpinkis.

big_smile Grybe, dar neseniai temoj rasei kitoj jog kas nustatineja tas tiesas koks turi buti vyras, o dabar pats lebauji apie kazkokias tiesas, pagal tave visi emigrantai- durni arba per seni mokytis big_smile tai cia ta zinute ir whateveriui taikai, ir rolkai, ir stafui, ir domui.. big_smile Piemuo gyvenantis pas tevus ir augantis ant mamos kotletu, ko gero atspejau arba vos prasoviau big_smile

Neprisijungęs

 
Rego
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Northampton
Registravosi: 2012-08-22
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 1

#40 2015-01-05 19:21

Re: Eur

Asmeniskai sakiau visa gyvenima i uzsieni dirbt nenuvarys net su tanku manes,bet pasiekiau toki etapa kai pabodo siuksle but savo gimtinej.Ne piniguose esme,uzdirbau daugiau nei vidutinis.Oriai neina gyvent LT,o kurie sako kitaip,kogero neturi vaiku ir nesusidure su valdininku debiliskumu ir saltumu.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#41 2015-01-05 19:27

Re: Eur

krachas rašė:

Volframas rašė:

krachas rašė:


lol Kibire tu, kibire big_smile moderatorius nusiimk ta uzrasa, Cekuolis uzsimesk geriau big_smile Rasiau jog -niolikinis ka gali suprasti, bet sakei jau nebe niolikinis, nors temoje pries pora metu 15 metu rasei, ten BAJERIS kaip suprast reikia ? Pabuk autoritetu forume, kiek uzdirbi, ka dirbi, ka pasiekes ?

Prie ko čia aš, kaimietuk? Aš neturiu būti autoritetu, kad pasakyt, karčią tiesą.

Ir kiek man metų ar kiek aš uždirbu tu mažiausiai rūpinkis.

big_smile Grybe, dar neseniai temoj rasei kitoj jog kas nustatineja tas tiesas koks turi buti vyras, o dabar pats lebauji apie kazkokias tiesas, pagal tave visi emigrantai- durni arba per seni mokytis big_smile tai cia ta zinute ir whateveriui taikai, ir rolkai, ir stafui, ir domui.. big_smile Piemuo gyvenantis pas tevus ir augantis ant mamos kotletu, ko gero atspejau arba vos prasoviau big_smile

O ble tavo kumyrams pritaikiau kažką.. eina na... O ką jie iš gero gyvenimo emigravo? Kam norėsiu tam ir taikysiu, autoritetų aš šitame forume neturiu, nes nesu proto ubagas kaip tamstele.

Dar viena tavo žinutė be argumentų, eisi ilsėtis.

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#42 2015-01-05 19:30

Re: Eur

Del saltumo ir abejingumo...

Siandien drauge skambina, sako iseik padek, nukritau.
Nusileidziu, koja sumusta, bega kraujas, iskart istinus. Baisiausia, kad ant to pacio kelieno kur buvo daryta operacija pries metus...

Gyvenu priesias poliklinika. Iskart ibegu, sakau katik nukritom ir taip toliau ir pan.
Gavau tiesiog panasius atsakymus: ir ka? jus prisiregistrave? Cia jums ka turgus? Jus is kur isvis? Vaziuokit i ligonine?
Ok, sakau sumokesiu pinigus, padarykit nuotrauka ir pan.
Atsakymas: ponas sakeme cia ne turgus, vaziuokite...

Na suprantu, kaip i siena. Visiem utiutiu, gi ne turgus.

Identiska situacija USA. Esu turistas, maudziausi, apkurtau. Ausi skauda taip, kad galvojau galva sprogs. Kazkoks buvo uzkretimas kaip veliau paaiskejo. Nuvaziavom i artimiausia klinika, ten pasakem, kad skausmai ausyje, po maudyniu, neina numalsint galvos skausmo ir pan. Be klausimu iskart nuvede i palata, atejo daktaras, padare rengena, suleido vaistu. Israse saskaitas, draudimas apmokejo.

Tiek ziniu... Vaziavom i mokama grybo g. klinika, nes tik ten uz pinigus staigiai padare nuotraukas... Apgailetina.
Kai esi metras nuo gydymo institucijos, bet tave pasciuncia na...

Paskutinį kartą taisė Artyi (2015-01-05 19:36)

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#43 2015-01-05 19:36

Re: Eur

O kas liecia Eura... Tai tik positive.

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#44 2015-01-05 19:42

Re: Eur

True story su musu istaigom pačiam yra buvę ,abejingumas tai pz žmonių istikro... Aš tai nematau bėdų čia gyvent tikrai galima jei pasistengsi, bet bedradarbiu, kolegų ir pažįstamų taip pat ir forume matom nesvetima stumt,pilt s , kaip viskas negerai, verkslent visi galim, man labiausiai patiko pvz čia darbe ką man davė Lietuva? Reiktų klausti ką tu jai davei visu pirma tada prašyti kažko atgal...

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#45 2015-01-05 19:52

Re: Eur

Dave, nedave... Cia matyt arba lygybes zenkla reik det, arba pasimest isvis kas kam daugiau ko dave...
Realiai Lietuvoje zmones nieko neduoda, tik ima.
Gerbt galima tik gaisrininkus, kariskius, medikus, policininkus ir pan. veiklos zmones, kurie isties duoda kazka, gina, rupinasi (kaip matoma nevisada noriai), bet vis del to, ta daro uz menka atlygi (neskaitant chalturos).
O ka duoda Lietuva... Pagrindini moksla, kuri baigiam beveik visi... Bet, kaip zinom jis mum nieko neduoda, nieko vertas ir be univero mes darbo nesusirasim... Ar duoda aukstaji moksla, vargu... Moket turim is savo kisenes, ir dar labai brangiai, todel daug kas bega ir emigruoja i nemokama ar maziau mokama moksla.
Darbas... Na cia jau kita tema... Is esme davimo klausimas toks sunkus atvejis smile
Asmeniskai, jauciuosi gerai gyvendamas cia, galiu skustis tik valdzia, kuri mala shuda ir nesistengia jog butu geriau, o ziuri savo interesu, bet siaip jei kazka uzdirbi ir neskaiciuoji maistui, tai salis smagi ir gera gyvent. Nera ko skustis, kitur gali but dar blogiau.
Visada norima galvot, kad kitur geriau nei pas mus, bet taip nera tongue

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#46 2015-01-05 20:02

Re: Eur

http://38.media.tumblr.com/tumblr_lxk88alD0l1r7w8cbo1_500.gif

Neprisijungęs

 
Omni
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-22
Žinutės: 602
Atsiliepimai: 3

#47 2015-01-05 20:04

Re: Eur

Visuomenė papuvus su savo dogmom, darbo kultūros nėra.
Kalbant apie teisėsaugą - policininkai benziną už savo pinigus pila, apie pareigūno garbę ir orumą išvis nėra ko kalbėt - nėra kaip jo apgint. Medikai - senoji karta, be dovanų nenori net gyvent. Jaunieji keliauja į Suomijas, Vokietijas, kur jiem sudaromos sąlygos išnaudoti savo potencialus. Kariškiai - na, sako KAM didins gynybos biudžetą, tai bus matyt kaip kas...
Pasižiūri į komisariatų išvaizdą... Verkti norisi. big_smile Mokytojai dirba vos už 6lt/h. Krūviai nežmoniški, apginti savęs negali, paskatinimų nėra. Dabar mokinio krepšelį keliais litais pakėlė... Vau. Žodžiu, čia iš pamatų keist reikia, o to padaryt nepavyks per vieną kartą.

Pats baigsiu kaupt kapitalą naujam gyvenimui ir lėksiu užsienin dirbt, o jei viskas gerai - atsivešiu šeimą gyventi. Emigrantus smerkti yra keista.

Paskutinį kartą taisė Omni (2015-01-05 20:09)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#48 2015-01-05 20:11

Re: Eur

esme kad policininkai pila kura uz savo litus, nes jie sau dirba ir jie sau tai gali leisti big_smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#49 2015-01-05 20:12

Re: Eur

Omni rašė:

Visuomenė papuvus su savo dogmom, darbo kultūros nėra.
Kalbant apie teisėsaugą - policininkai benziną už savo pinigus pila, apie pareigūno garbę ir orumą išvis nėra ko kalbėt - nėra kaip jo apgint. Medikai - senoji karta, be dovanų nenori net gyvent. Jaunieji keliauja į Suomijas, Vokietijas, kur jiem sudaromos sąlygos išnaudoti savo potencialus. Kariškiai - na, sako KAM didins gynybos biudžetą, tai bus matyt kaip kas...
Pasižiūri į komisariatų išvaizdą... Verkti norisi. big_smile Mokytojai dirba vos už 6lt/h. Krūviai nežmoniški, apginti savęs negali, paskatinimų nėra. Dabar mokinio krepšelį keliais litais pakėlė... Vau. Žodžiu, čia iš pamatų keist reikia, o to padaryt nepavyks per vieną kartą.

Pats baigsiu kaupt kapitalą naujam gyvenimui ir lėksiu užsienin dirbt, o jei viskas gerai - atsivešiu šeimą gyventi. Emigrantus smerkti yra keista.

ka tu vaziuosi dabar i uzsieni nugara lenkti kitiem. buk lietuvis! geriau eik vogti

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#50 2015-01-05 20:18

Re: Eur

Omni rašė:

Visuomenė papuvus su savo dogmom, darbo kultūros nėra.
Kalbant apie teisėsaugą - policininkai benziną už savo pinigus pila, apie pareigūno garbę ir orumą išvis nėra ko kalbėt - nėra kaip jo apgint. Medikai - senoji karta, be dovanų nenori net gyvent. Jaunieji keliauja į Suomijas, Vokietijas, kur jiem sudaromos sąlygos išnaudoti savo potencialus. Kariškiai - na, sako KAM didins gynybos biudžetą, tai bus matyt kaip kas...
Pasižiūri į komisariatų išvaizdą... Verkti norisi. big_smile Mokytojai dirba vos už 6lt/h. Krūviai nežmoniški, apginti savęs negali, paskatinimų nėra. Dabar mokinio krepšelį keliais litais pakėlė... Vau. Žodžiu, čia iš pamatų keist reikia, o to padaryt nepavyks per vieną kartą.

Pats baigsiu kaupt kapitalą naujam gyvenimui ir lėksiu užsienin dirbt, o jei viskas gerai - atsivešiu šeimą gyventi. Emigrantus smerkti yra keista.

Jeigu čia man buvo adresuota, tai jokiu būdu nesmerkiu emigrantų. Pats gyvenau emigracijoje ir viskas su tuom gerai, aplamai, kiekvienam lietuviui yra labai sveika bent metus kitus pagyventi kiek kitokiame pasaulyje, kad neliktų nė pėdsako to sovietinio mentaliteto. Absoliučiai normalus dalykas yra ieškoti geresnio gyvenimo svetur, jei negali išgyventi Lietuvoje, emigruoji ir neari už tus 300eurų ar kažkokią kitą tavęs netenkinančią sumą. Kaip gyventi ir kokius keliu rinktis yra kiekvieno asmeninis reikalas.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net