Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Omni
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-22
Žinutės: 602
Atsiliepimai: 3

#51 2015-01-05 20:21

Re: Eur

Ne tau, tik prisiminiau, kad kažkurioj temoj vyko aktyvi diskusija ir buvo važiuojama ant emigrantų labai. big_smile
Tik, aišku, manau, kad būtų didelis pliusas emigruojančiam žmogui išmokti atitinkamos šalies istoriją, įstatymus, kalbą, kultūrinius niuansus, papročius, etc.. Aišku, pats irgi tai darysiu, kai galutinai apsispręsiu

Paskutinį kartą taisė Omni (2015-01-05 20:23)

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#52 2015-01-05 20:43

Re: Eur

Artyi rašė:

Del saltumo ir abejingumo...

Siandien drauge skambina, sako iseik padek, nukritau.
Nusileidziu, koja sumusta, bega kraujas, iskart istinus. Baisiausia, kad ant to pacio kelieno kur buvo daryta operacija pries metus...

Gyvenu priesias poliklinika. Iskart ibegu, sakau katik nukritom ir taip toliau ir pan.
Gavau tiesiog panasius atsakymus: ir ka? jus prisiregistrave? Cia jums ka turgus? Jus is kur isvis? Vaziuokit i ligonine?
Ok, sakau sumokesiu pinigus, padarykit nuotrauka ir pan.
Atsakymas: ponas sakeme cia ne turgus, vaziuokite...

Na suprantu, kaip i siena. Visiem utiutiu, gi ne turgus.

Identiska situacija USA. Esu turistas, maudziausi, apkurtau. Ausi skauda taip, kad galvojau galva sprogs. Kazkoks buvo uzkretimas kaip veliau paaiskejo. Nuvaziavom i artimiausia klinika, ten pasakem, kad skausmai ausyje, po maudyniu, neina numalsint galvos skausmo ir pan. Be klausimu iskart nuvede i palata, atejo daktaras, padare rengena, suleido vaistu. Israse saskaitas, draudimas apmokejo.

Tiek ziniu... Vaziavom i mokama grybo g. klinika, nes tik ten uz pinigus staigiai padare nuotraukas... Apgailetina.
Kai esi metras nuo gydymo institucijos, bet tave pasciuncia na...

tik nereikia lygint usa med pagalba,ten jai pinigu neturi,ar nedraustas nieks y tavo puse net nepaziures jai ir kraujais papludes gulesi:Dbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
brifkius
Geografas
Vietovė: Inveness, Scotland
Registravosi: 2013-01-30
Žinutės: 482
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#53 2015-01-05 20:47

Re: Eur

pats emigravau 2 sav po atestatu iteikimo baigus 12 klasiu. Jau  3m kaip gyvenu siaures skotijoj. Nei kart nepasigailejau is tikro, smagu grizt i lietuva karta i metus, bet gyvent be sansu. bendraaamziai mano klasiokai jau baigineja univerus. Teko susirasinet su pora, paklausiau ka jie zada veikt kai baigs univera? tai jie manes pradejo klausinet ar darba galetu pas mane susirast bETKOKI , nes lietuvoj nenori likt.
Kad ir kaip skeptiskai kalbeciau, tikiuos, kad situacija pageres...
Avienos gabala pasenusi is darbo dovanu gavau, einu suvalgyt su pupelem.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#54 2015-01-05 20:49

Re: Eur

usa tai cia daugiau su operacijom taip ar su rimtesnem bedom. nu bet tiesa be draudimu niekas nieko nedaro o paprastas draudimas seimai gal 500$ men

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#55 2015-01-05 20:57

Re: Eur

brifkius rašė:

pats emigravau 2 sav po atestatu iteikimo baigus 12 klasiu. Jau  3m kaip gyvenu siaures skotijoj. Nei kart nepasigailejau is tikro, smagu grizt i lietuva karta i metus, bet gyvent be sansu. bendraaamziai mano klasiokai jau baigineja univerus. Teko susirasinet su pora, paklausiau ka jie zada veikt kai baigs univera? tai jie manes pradejo klausinet ar darba galetu pas mane susirast bETKOKI , nes lietuvoj nenori likt.
Kad ir kaip skeptiskai kalbeciau, tikiuos, kad situacija pageres...
Avienos gabala pasenusi is darbo dovanu gavau, einu suvalgyt su pupelem.

as panasiai tavo amziaus tai pasneku ir su tais kurie baigs greitu laiku, DAUGUMA ruosias isvaziuot. Tai isvis kam tada lt mokintis? gali univera baigt ten ir daug geresnes perspektyvos. Isvis man idomu kas po 5m-10m liks is jaunimo koks 80% emigruos ?

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#56 2015-01-05 21:01

Re: Eur

Artyi rašė:

Gyvenu priesias poliklinika. Iskart ibegu, sakau katik nukritom ir taip toliau ir pan.
Gavau tiesiog panasius atsakymus: ir ka? jus prisiregistrave? Cia jums ka turgus? Jus is kur isvis? Vaziuokit i ligonine?
Ok, sakau sumokesiu pinigus, padarykit nuotrauka ir pan.
Atsakymas: ponas sakeme cia ne turgus, vaziuokite...
..

Va su gydimo istaigom,tai baisu cia,man gryzus is uzu sienos teko pora kartu susidurt irgi taip paciai.
Dukra pradejo vemt nakti,skaudet pilva,atsirado temp. ir pan,tai apsirengiau atsikeles ir nuveziau i priimamaji panasiai 6:20 ryto,ziuriu dar pries mus pora zmoniu,nu galvoju palauksiu siek tiek,tai sulaukem eiles,priejom pries 7,apklausinejo kas yra ir pan,viska supasakojau,sako nieko negalim padet reikia eit pas seimos gydytoja,vet seimos gydytojas darba pradeda tik po piet,o aplamai poliklinika atsidaro 8:00
Nu ka dukra nusivedziau i masina,apsiveme,sulaukiau kol atsidarys poliklinika,kad kazkoks kitas daktaras apziuretu ir pan. Taip gali zmogus ir numirt [u]PIRMINES[/u] pagalbos negaves. Baisu.
Man irgi panasi situacija,nulekiu i poliklinika pries 17:00 po darbo tiesiai su belekaip skaudancia ausim,pasiimsiu kortele paciento galvoju.
-ji sako ar siuntima turi?
As:
Koki?nieko neturiu.
Krc sako neprieisi pas daktare be siuntimo,arba 40 lt sumoket reikes,jei netycia priimti daktare.
Nu sakau ok sumokesiu,bet ji sako pirma nueik paklausk ar priims,bet ilindes i kabineta isgirdau griezta NE. Be siutimo niekur.sakau mano daktare iki 17:00 tik dirba,o ji tokia tipo utiutiu man,kaip nori taip vartykis.
Tada nervai neislaike pasiunciau tyliai ja utiutiu ir isejau. Nuvariau i vaistine uzsipirkau vaistu,po blato pasiemiau antibijotiku ir gydziaus pats namuose.
Dar vienas atvejis,kai turejau avarija.
Sesers vaikui buvo silpnas smegenu sutrenkimas,nuveze i kauno klinikas,paprase pirma susimoket 300 lt uz suteiktas paslaugas,sesuo dar paklause,o jei netureciau pinigu,kas tada? Atsakymas buvo toks:
Ne musu problema,mes negalim niekuom padet,toks istatymas.

Paskutinį kartą taisė ramas (2015-01-05 21:03)

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#57 2015-01-05 21:03

Re: Eur

Ptycka rašė:

brifkius rašė:

pats emigravau 2 sav po atestatu iteikimo baigus 12 klasiu. Jau  3m kaip gyvenu siaures skotijoj. Nei kart nepasigailejau is tikro, smagu grizt i lietuva karta i metus, bet gyvent be sansu. bendraaamziai mano klasiokai jau baigineja univerus. Teko susirasinet su pora, paklausiau ka jie zada veikt kai baigs univera? tai jie manes pradejo klausinet ar darba galetu pas mane susirast bETKOKI , nes lietuvoj nenori likt.
Kad ir kaip skeptiskai kalbeciau, tikiuos, kad situacija pageres...
Avienos gabala pasenusi is darbo dovanu gavau, einu suvalgyt su pupelem.

as panasiai tavo amziaus tai pasneku ir su tais kurie baigs greitu laiku, DAUGUMA ruosias isvaziuot. Tai isvis kam tada lt mokintis? gali univera baigt ten ir daug geresnes perspektyvos. Isvis man idomu kas po 5m-10m liks is jaunimo koks 80% emigruos ?

Nzn, bent mano draugu mano amziaus kurie kartu mokes univere ar panasiu laiku (baigiau pries daugiau nei 3m) praktiskai nei vienas neemigravo, visi sedi dirba lietuvoj. O keliais metais vyresni pazystami beveik visi issibarste.

Paskutinį kartą taisė pauliakas88 (2015-01-05 21:05)

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#58 2015-01-05 21:13

Re: Eur

Volframas rašė:

Lyginti Vokietiją, USA, UK su Lietuva, tai čia proto reikia turėti. Biudžetai skirtingi ir biudžetai nėra guminiai. Norit gauti 500 eurų algos? Gerai, neremontuos kelių, uždarys pora dešimčių ligoninių, mokyklų ir turėsit tus savo 500 eurų per mėnesį.

Baikit inkšt ir kaltint kitus dėl savo asmeninės padėties, valstybė jums nieko neskolinga. Dirbkit ir mąstykit utiutiu.

Bbd ant tu kelininku ir ligoniniu,geriau tegu uzdaro 10 ligoniniu,gal atsiras daugiau privaciu,gal nereikes moket sodrai sveikatos draudimo 97 ar kiek ten reikia moket uz extra atvejui skirta lova...
Keliai irgi gana baisus palygint. Ziema uzklumpa netiketai pastoviai kelininkus,net ir sausio menesi,o is ES gaunami pinigai nuejo nevisai ten kur turejo.
Aciu dievui atsiranda emigrantu,kurie isvaziuoja su sovietiniu mastymu i vakarus,ir gryzta europietisko mastymo ir kazka naudingo pamate pritaiko tai lietuvoje.
Norisi tiketi,kad po 50 metu sumazes korupcija ir pan. Tikiuosi,kad daugiau pinigu skirta Lietuvai nuses i valstybes kisene,o ne i daugumos valdininku...

Paskutinį kartą taisė ramas (2015-01-05 21:14)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#59 2015-01-05 21:24

Re: Eur

O kiek jusu manymu reikia Lietuvoj EUR/men uzdirbt, kad nu ne su S klases mersu is salono, bet siaip gan laisvai gyvent galima butu?

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#60 2015-01-05 21:26

Re: Eur

uzsivedes rašė:

O kiek jusu manymu reikia Lietuvoj EUR/men uzdirbt, kad nu ne su S klases mersu is salono, bet siaip gan laisvai gyvent galima butu?

žinai, poreikiai visad kyla. nieklad nebus taip, kad va, man 1000 eur užtenka. Gausi 1000, atrodys, kad reikia 1500.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#61 2015-01-05 21:26

Re: Eur

uzsivedes rašė:

O kiek jusu manymu reikia Lietuvoj EUR/men uzdirbt, kad nu ne su S klases mersu is salono, bet siaip gan laisvai gyvent galima butu?

Čia juk nuo milijono aplinkybių priklauso. Kur gyveni, ar turi šeimą, kiek vaikų. Ir aišku kiekvienas tą ''laisvai gyvenimą'' supras skirtingai.

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#62 2015-01-05 21:27

Re: Eur

Volframas rašė:

krachas rašė:

Volframas rašė:


Prie ko čia aš, kaimietuk? Aš neturiu būti autoritetu, kad pasakyt, karčią tiesą.

Ir kiek man metų ar kiek aš uždirbu tu mažiausiai rūpinkis.

big_smile Grybe, dar neseniai temoj rasei kitoj jog kas nustatineja tas tiesas koks turi buti vyras, o dabar pats lebauji apie kazkokias tiesas, pagal tave visi emigrantai- durni arba per seni mokytis big_smile tai cia ta zinute ir whateveriui taikai, ir rolkai, ir stafui, ir domui.. big_smile Piemuo gyvenantis pas tevus ir augantis ant mamos kotletu, ko gero atspejau arba vos prasoviau big_smile

O utiutiu tavo kumyrams pritaikiau kažką.. eina na... O ką jie iš gero gyvenimo emigravo? Kam norėsiu tam ir taikysiu, autoritetų aš šitame forume neturiu, nes nesu proto ubagas kaip tamstele.

Dar viena tavo žinutė be argumentų, eisi ilsėtis.

Tai taip taip, tu cia sviesulys forumo, tikras Cekuolis big_smile Jei ne tie emigrantai griztantys protarpiais ir ju siunciami pinigai byrka zino kaip cia bebutu..

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#63 2015-01-05 21:30

Re: Eur

krachas rašė:

Volframas rašė:

krachas rašė:


big_smile Grybe, dar neseniai temoj rasei kitoj jog kas nustatineja tas tiesas koks turi buti vyras, o dabar pats lebauji apie kazkokias tiesas, pagal tave visi emigrantai- durni arba per seni mokytis big_smile tai cia ta zinute ir whateveriui taikai, ir rolkai, ir stafui, ir domui.. big_smile Piemuo gyvenantis pas tevus ir augantis ant mamos kotletu, ko gero atspejau arba vos prasoviau big_smile

O ble tavo kumyrams pritaikiau kažką.. eina na... O ką jie iš gero gyvenimo emigravo? Kam norėsiu tam ir taikysiu, autoritetų aš šitame forume neturiu, nes nesu proto ubagas kaip tamstele.

Dar viena tavo žinutė be argumentų, eisi ilsėtis.

Tai taip taip, tu cia sviesulys forumo, tikras Cekuolis big_smile Jei ne tie emigrantai griztantys protarpiais ir ju siunciami pinigai byrka zino kaip cia bebutu..

Ble pats kažką veli big_smile aš niekad ir neneigiau, kad emigrantų babkės padeda Lietuvai. Ir nesakiau, kad kažkas blogo yra emigravime.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#64 2015-01-05 21:34

Re: Eur

uzsivedes rašė:

O kiek jusu manymu reikia Lietuvoj EUR/men uzdirbt, kad nu ne su S klases mersu is salono, bet siaip gan laisvai gyvent galima butu?

5k litu vienam:)

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#65 2015-01-05 21:37

Re: Eur

uzsivedes rašė:

O kiek jusu manymu reikia Lietuvoj EUR/men uzdirbt, kad nu ne su S klases mersu is salono, bet siaip gan laisvai gyvent galima butu?

Objektyviai mastant...
Vidutines klases masina
Kuras
70-100kv.m buto islaikymas: komunalines, signalizacija, draudimas, internetai ir pan.
Paskola kazkam ar viskam.
Maistas, jei sportuojantis daugiau
Jei seima vaikai dar daugiau..

Manau 1-1.5k Eur vienam gyvenant savo buste, jau galima stovet tvirtai.
O realiai seimai tai 3-4k euru reiktu, kad vaikai neverktu del snickerso, o pats galetum i aminkiu nusipirkt neslepes nuo zmonos, bei galetumet visi patogiai i darab nuvaziuot ar dar karta metuose paatostogaut.

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#66 2015-01-05 21:39

Re: Eur

sporcmenas-2 rašė:

Artyi rašė:

Del saltumo ir abejingumo...

Siandien drauge skambina, sako iseik padek, nukritau.
Nusileidziu, koja sumusta, bega kraujas, iskart istinus. Baisiausia, kad ant to pacio kelieno kur buvo daryta operacija pries metus...

Gyvenu priesias poliklinika. Iskart ibegu, sakau katik nukritom ir taip toliau ir pan.
Gavau tiesiog panasius atsakymus: ir ka? jus prisiregistrave? Cia jums ka turgus? Jus is kur isvis? Vaziuokit i ligonine?
Ok, sakau sumokesiu pinigus, padarykit nuotrauka ir pan.
Atsakymas: ponas sakeme cia ne turgus, vaziuokite...

Na suprantu, kaip i siena. Visiem utiutiu, gi ne turgus.

Identiska situacija USA. Esu turistas, maudziausi, apkurtau. Ausi skauda taip, kad galvojau galva sprogs. Kazkoks buvo uzkretimas kaip veliau paaiskejo. Nuvaziavom i artimiausia klinika, ten pasakem, kad skausmai ausyje, po maudyniu, neina numalsint galvos skausmo ir pan. Be klausimu iskart nuvede i palata, atejo daktaras, padare rengena, suleido vaistu. Israse saskaitas, draudimas apmokejo.

Tiek ziniu... Vaziavom i mokama grybo g. klinika, nes tik ten uz pinigus staigiai padare nuotraukas... Apgailetina.
Kai esi metras nuo gydymo institucijos, bet tave pasciuncia na...

tik nereikia lygint usa med pagalba,ten jai pinigu neturi,ar nedraustas nieks y tavo puse net nepaziures jai ir kraujais papludes gulesi:Dbig_smilebig_smile

Matai, kai mane prieme niekas neklause ar turiu draudima. Cekius susirinkau ir tiek ziniu.
Todel situacija ne kiek nesiskiria nuo siandiens kieme... Prasau, siulau, kad sumokesiu, ir ka? nieko...
Na esme, kad del to dzin... Cia gal toks avejis butent sioje poliklinikoje, gal karoluose butu supratinga budetoja tai viska padarytu ir dar saldainiu gautu uz padeka smile

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#67 2015-01-05 21:43

Re: Eur

Ptycka rašė:

brifkius rašė:

pats emigravau 2 sav po atestatu iteikimo baigus 12 klasiu. Jau  3m kaip gyvenu siaures skotijoj. Nei kart nepasigailejau is tikro, smagu grizt i lietuva karta i metus, bet gyvent be sansu. bendraaamziai mano klasiokai jau baigineja univerus. Teko susirasinet su pora, paklausiau ka jie zada veikt kai baigs univera? tai jie manes pradejo klausinet ar darba galetu pas mane susirast bETKOKI , nes lietuvoj nenori likt.
Kad ir kaip skeptiskai kalbeciau, tikiuos, kad situacija pageres...
Avienos gabala pasenusi is darbo dovanu gavau, einu suvalgyt su pupelem.

as panasiai tavo amziaus tai pasneku ir su tais kurie baigs greitu laiku, DAUGUMA ruosias isvaziuot. Tai isvis kam tada lt mokintis? gali univera baigt ten ir daug geresnes perspektyvos. Isvis man idomu kas po 5m-10m liks is jaunimo koks 80% emigruos ?

Tai dabar berods grubi statistika tokia, kad is 2.5-6mln Lietuvoje gyvenanciu (realiai gyvenanciu, o ne priseregistravusiu ar turinciu pilietybe):
400k valstybes tarnautojai
500k pensininkai
500k moksleiviai, vaikai ir iki 18 metu
3-400k islaikomi pasalpu, ligoniai, invalidai ir bedarbiai
±700k dirbantieji... ir ju vis mazeja, butent tu kurie uzdirba visiem auskciau isvardintiem.
Kruta ne... Tai dabar paskaciuot reik, kokia nasta vienam dirbanciam krenta, kai kiekvienas galintis dirbt emigruoja arba eina pasalpos gaut ir sako, kad jam utiutiu taip.

Neprisijungęs

 
Omni
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-22
Žinutės: 602
Atsiliepimai: 3

#68 2015-01-05 21:55

Re: Eur

Na, įvesdami eurą vardino pliusus Europos sąjungos, tai tegu dabar turi bėdą su didžiausiu pliusu - laisvu judėjimu. big_smile

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#69 2015-01-05 22:18

Re: Eur

Artyi rašė:

Ptycka rašė:

brifkius rašė:

pats emigravau 2 sav po atestatu iteikimo baigus 12 klasiu. Jau  3m kaip gyvenu siaures skotijoj. Nei kart nepasigailejau is tikro, smagu grizt i lietuva karta i metus, bet gyvent be sansu. bendraaamziai mano klasiokai jau baigineja univerus. Teko susirasinet su pora, paklausiau ka jie zada veikt kai baigs univera? tai jie manes pradejo klausinet ar darba galetu pas mane susirast bETKOKI , nes lietuvoj nenori likt.
Kad ir kaip skeptiskai kalbeciau, tikiuos, kad situacija pageres...
Avienos gabala pasenusi is darbo dovanu gavau, einu suvalgyt su pupelem.

as panasiai tavo amziaus tai pasneku ir su tais kurie baigs greitu laiku, DAUGUMA ruosias isvaziuot. Tai isvis kam tada lt mokintis? gali univera baigt ten ir daug geresnes perspektyvos. Isvis man idomu kas po 5m-10m liks is jaunimo koks 80% emigruos ?

Tai dabar berods grubi statistika tokia, kad is 2.5-6mln Lietuvoje gyvenanciu (realiai gyvenanciu, o ne priseregistravusiu ar turinciu pilietybe):
400k valstybes tarnautojai
500k pensininkai
500k moksleiviai, vaikai ir iki 18 metu
3-400k islaikomi pasalpu, ligoniai, invalidai ir bedarbiai
±700k dirbantieji... ir ju vis mazeja, butent tu kurie uzdirba visiem auskciau isvardintiem.
Kruta ne... Tai dabar paskaciuot reik, kokia nasta vienam dirbanciam krenta, kai kiekvienas galintis dirbt emigruoja arba eina pasalpos gaut ir sako, kad jam utiutiu taip.

idomu gera info.

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#70 2015-01-05 22:55

Re: Eur

pazistamu seima is 2.4k lietuvisku 4 zmonem gyveno. Namai nuosavi. Tai galiu pasakyt gyveno padoriai, bet tikrai nieko gero nesusitaupydavo.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#71 2015-01-05 23:07

Re: Eur

su tuo taupymu tai utiutiu big_smile
rodė šian per teliką sena babulia, klausia jos kiek čia išsikeitinėjat į eurus. Sako 3.5k pochranyje, tipo savo laidotuvėm savo laiko big_smile Ten ir nulūžau kur sėdėjau
Vieto to kad dabar kažką sau malonaus už tuos pinigus pasidarytų, tai laiko. Lyg nepalaidos jos, kai numirs lol

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#72 2015-01-05 23:14

Re: Eur

2.4k lietuvisku padoriai 4 asmenys ? Cia pries 15 metu gal ?

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#73 2015-01-05 23:15

Re: Eur

P.s. arty is kur tokia info ?

Neprisijungęs

 
Ignas99
Shadow line
Vietovė: Kaunas/Kopenas
Registravosi: 2013-05-11
Žinutės: 1144
Atsiliepimai: 1

#74 2015-01-05 23:26

Re: Eur

nu jau cia 3-4k eur tai.. o as sutiksiu su kazkuo as pats lietuvoj dabar nelabai gyvenu, mokausi uzsieni bet taip primetu kad vienam gyvent normaliai  tai tokiam kaune kur nuoma ner labai brangi tai man 4-5k litu i rankas tai jau butu normaliai vienam tikrai, per laika ir savo chata butu galima pasidaryt, ir auto naujesniu metu pasimt ir t.t

Neprisijungęs

 
apetitas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-04-02
Žinutės: 608
Atsiliepimai: 1

#75 2015-01-05 23:29

Re: Eur

lolardas rašė:

su tuo taupymu tai utiutiu big_smile
rodė šian per teliką sena babulia, klausia jos kiek čia išsikeitinėjat į eurus. Sako 3.5k pochranyje, tipo savo laidotuvėm savo laiko big_smile Ten ir nulūžau kur sėdėjau
Vieto to kad dabar kažką sau malonaus už tuos pinigus pasidarytų, tai laiko. Lyg nepalaidos jos, kai numirs lol

Daug senių taip daro. O priežastis tam, kad jiem nieko nebereikia, o ištiesus kojas nenori tapti kažkam papildomu rūpesčiu.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net