Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#26 2011-07-18 20:09

Re: Pusryčiai

aha, tai man dabar valgyt tik kas antra diena baltymini maista ane? vistiek isbuna jie ten pora dienu... ir rytais man nevalgyt, nes po vakarienes dar like visko, taip?

ABSURDAS visiskas ka tu sneki. as nepriestarauju tiem tyrimams, gali buti, kad sakai tiesa, bet pabandyk tai pritaikyti praktiskai ir galesi stebet savo regresa wink

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#27 2011-07-18 20:10

Re: Pusryčiai

Loading rašė:

aha, tai man dabar valgyt tik kas antra diena baltymini maista ane? vistiek isbuna jie ten pora dienu... ir rytais man nevalgyt, nes po vakarienes dar like visko, taip?

ABSURDAS visiskas ka tu sneki. as nepriestarauju tiem tyrimams, gali buti, kad sakai tiesa, bet pabandyk tai pritaikyti praktiskai ir galesi stebet savo regresa wink

Nereikia duot kvailų palyginimų puikiai supranti ką turėjau omenį. Papildų kompanijos labai daug įtakos turi, labai gerai kai visi mano kad tik atsikėlus raumenys jau būna save pradėja valgyt ir reikia kuo greičiau išgert stebuklingo baltymo
Tai gal atsakyk į klausimą kokiu greičiu kiaušai virškinas o ne keisk temą. Gal ką naujo sužinosiu

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#28 2011-07-18 20:12

Re: Pusryčiai

nezinau, nesidomejau, zinau, kad kiausiai skaitosi greitas baltymas ir juos reik vartot po trenkes ir ryte.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net