Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#51 2015-05-10 23:47

Re: Sveiki'15

Volframas rašė:

igndnp rašė:

Tai gal pasakytumėt bet kokį papildą, tabletę, tiesiog bet ką valgomo ar geriamo, kurio perdozavimas neturėtų šalutinių? Belekas prie mirties privest gali, tam juk ir yra protas ir dozės smile

Jau buvau pasiilgęs tu senų gerų Igno argumentų.

Žmonės kurie kursuoja jei pasiskaitytu visus šalutinius kurie įmanomi nuo to, ką jie leidžias tai labai daug prepų turėtų ne mažiau ir ne mažiau pavojingų šalutinių.. smile
Krč neteršiu termos. Tik sakau, kad toks faktas, jog nieks čia iš dealerių jo nepardavinėja, tai ir stumia, kad čia nesąmonė smile Ir nieks nebandęs spėju, ir kaip bobučių pasakos gaunas.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#52 2015-05-10 23:54

Re: Sveiki'15

igndnp rašė:

Volframas rašė:

igndnp rašė:

Tai gal pasakytumėt bet kokį papildą, tabletę, tiesiog bet ką valgomo ar geriamo, kurio perdozavimas neturėtų šalutinių? Belekas prie mirties privest gali, tam juk ir yra protas ir dozės smile

Jau buvau pasiilgęs tu senų gerų Igno argumentų.

Žmonės kurie kursuoja jei pasiskaitytu visus šalutinius kurie įmanomi nuo to, ką jie leidžias tai labai daug prepų turėtų ne mažiau ir ne mažiau pavojingų šalutinių.. smile
Krč neteršiu termos. Tik sakau, kad toks faktas, jog nieks čia iš dealerių jo nepardavinėja, tai ir stumia, kad čia nesąmonė smile Ir nieks nebandęs spėju, ir kaip bobučių pasakos gaunas.

Tai čia tu tiesiog esi antžmogis, nieko tu nejauti ir niekas tavęs stipriai neveikia. Net clenas ir tas nifiga nematčina big_smile

Šūdus šneki vienu žodžiu. Aplamai nevisi tokie bevaliai kaip tu, kad reiktų tokių drąstiškų priemonių imtis.

Neprisijungęs

 
Airūna
Kalbus dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2015-02-16
Žinutės: 52
Atsiliepimai: 0

#53 2015-05-11 09:35

Re: Sveiki'15

igndnp rašė:

Sėkmės sporte, o dėl programos pilnas internetas jų tai belekokią pasiimk ir dirbk, didink svoriu kol negalėsi padaryti su tokiu pakartojimu skaičium su kokiu dabar darai.. Bent aš taip manau.
O tokį trenerį ne tik, kad pasiųst toli reiktų, bet ir pranešt apie tokius, nes jei pasitaikys patiklių žmonių tai rimtai labai sužalot toks "treneris" gali. Geriau pasieškok normaliai sportuojančių žmonių savo mieste ir jų paklausk kur koks treneris yra, ne tiek gal kiek programai, o kad technikos pamokintų.
P.S aš galėčiau rekomenduot DNP jei svorio numest nori. Nereiks nei badaut nei ką, tik problema, kad jo sunkiai gaut yra, ir daug žmonių prieš jį prieš, nes nei bandę, nei matę (o realiai tai tas pats, kas visi kiti burenriai, tik kad matomų rezultatų atneša). Tai tuo klausimu jei ką į PM.

ačiū! Dėl pačiai susidaryt programą, nesu nei kiek patyrus. Tai nelabai ir pasitikėčiau savo pasirinkimu. Na spręsiu kaip nors šitą problemą.
Dėl papildų kaip ir minėjau tikrai dar nežadu jų vartoti, o ypač svorio metimui, nes nu kiek čia beliko. Krenta puikiai ir taip. Valgant ir tas 1500kcal. O šiqip aš jų ir neskaičiuoju.
O dėl trenerio, taip man jo reikia ne dėl programos, bet šiaip normalais žmogaus, kuris norėtų, kad jo klientai sveikai siektų savo tikslų.
Ačiū ir kitiems, kurie taip rūpinates mano sveikata! Bent dabar žinau kur pasitarti.

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#54 2015-05-11 12:34

Re: Sveiki'15

Airūna rašė:

igndnp rašė:

Sėkmės sporte, o dėl programos pilnas internetas jų tai belekokią pasiimk ir dirbk, didink svoriu kol negalėsi padaryti su tokiu pakartojimu skaičium su kokiu dabar darai.. Bent aš taip manau.
O tokį trenerį ne tik, kad pasiųst toli reiktų, bet ir pranešt apie tokius, nes jei pasitaikys patiklių žmonių tai rimtai labai sužalot toks "treneris" gali. Geriau pasieškok normaliai sportuojančių žmonių savo mieste ir jų paklausk kur koks treneris yra, ne tiek gal kiek programai, o kad technikos pamokintų.
P.S aš galėčiau rekomenduot DNP jei svorio numest nori. Nereiks nei badaut nei ką, tik problema, kad jo sunkiai gaut yra, ir daug žmonių prieš jį prieš, nes nei bandę, nei matę (o realiai tai tas pats, kas visi kiti burenriai, tik kad matomų rezultatų atneša). Tai tuo klausimu jei ką į PM.

ačiū! Dėl pačiai susidaryt programą, nesu nei kiek patyrus. Tai nelabai ir pasitikėčiau savo pasirinkimu. Na spręsiu kaip nors šitą problemą.
Dėl papildų kaip ir minėjau tikrai dar nežadu jų vartoti, o ypač svorio metimui, nes nu kiek čia beliko. Krenta puikiai ir taip. Valgant ir tas 1500kcal. O šiqip aš jų ir neskaičiuoju.
O dėl trenerio, taip man jo reikia ne dėl programos, bet šiaip normalais žmogaus, kuris norėtų, kad jo klientai sveikai siektų savo tikslų.
Ačiū ir kitiems, kurie taip rūpinates mano sveikata! Bent dabar žinau kur pasitarti.

Prašom. Nauji nariai visuomet laukiami mūsų draugiškam kolektyve smile Sėkmės sporte

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#55 2015-05-11 13:37

Re: Sveiki'15

Volframas rašė:

igndnp rašė:

Volframas rašė:


Jau buvau pasiilgęs tu senų gerų Igno argumentų.

Žmonės kurie kursuoja jei pasiskaitytu visus šalutinius kurie įmanomi nuo to, ką jie leidžias tai labai daug prepų turėtų ne mažiau ir ne mažiau pavojingų šalutinių.. smile
Krč neteršiu termos. Tik sakau, kad toks faktas, jog nieks čia iš dealerių jo nepardavinėja, tai ir stumia, kad čia nesąmonė smile Ir nieks nebandęs spėju, ir kaip bobučių pasakos gaunas.

Tai čia tu tiesiog esi antžmogis, nieko tu nejauti ir niekas tavęs stipriai neveikia. Net clenas ir tas nifiga nematčina big_smile

Šūdus šneki vienu žodžiu. Aplamai nevisi tokie bevaliai kaip tu, kad reiktų tokių drąstiškų priemonių imtis.

big_smile Gal argumentuotum ?
Klenas veikė, koją traukt pradėdavo kartas nuo karto, blauzdą tiksliau, tai išsiurbė klenas turbūt geležį..
Dėl DNP tai o pats burnerių ir pre negėręs?  O jei gėręs pagal tave tai toks pats bevalis esi. Prie ko čia drąstiškos priemonės? DNP tas pats burneris, tik kad man jis akivaizdžiai veikė. Nebūk vienas iš tų kurie net akyse nėra matę to DNP o rėkia koks jis pavojingas ir kaip jis blogai, nes kažkas taip sakė ir kažkoks snukis nuo jo užsilenkė. Mėsos gabalu daugiau kas paspringo nei nuo dnp mirė. Viskas, baigta diskusija.

Neprisijungęs

 
Airūna
Kalbus dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2015-02-16
Žinutės: 52
Atsiliepimai: 0

#56 2015-05-11 14:02

Re: Sveiki'15

Neprivalges rašė:

Airūna rašė:

igndnp rašė:

Sėkmės sporte, o dėl programos pilnas internetas jų tai belekokią pasiimk ir dirbk, didink svoriu kol negalėsi padaryti su tokiu pakartojimu skaičium su kokiu dabar darai.. Bent aš taip manau.
O tokį trenerį ne tik, kad pasiųst toli reiktų, bet ir pranešt apie tokius, nes jei pasitaikys patiklių žmonių tai rimtai labai sužalot toks "treneris" gali. Geriau pasieškok normaliai sportuojančių žmonių savo mieste ir jų paklausk kur koks treneris yra, ne tiek gal kiek programai, o kad technikos pamokintų.
P.S aš galėčiau rekomenduot DNP jei svorio numest nori. Nereiks nei badaut nei ką, tik problema, kad jo sunkiai gaut yra, ir daug žmonių prieš jį prieš, nes nei bandę, nei matę (o realiai tai tas pats, kas visi kiti burenriai, tik kad matomų rezultatų atneša). Tai tuo klausimu jei ką į PM.

ačiū! Dėl pačiai susidaryt programą, nesu nei kiek patyrus. Tai nelabai ir pasitikėčiau savo pasirinkimu. Na spręsiu kaip nors šitą problemą.
Dėl papildų kaip ir minėjau tikrai dar nežadu jų vartoti, o ypač svorio metimui, nes nu kiek čia beliko. Krenta puikiai ir taip. Valgant ir tas 1500kcal. O šiqip aš jų ir neskaičiuoju.
O dėl trenerio, taip man jo reikia ne dėl programos, bet šiaip normalais žmogaus, kuris norėtų, kad jo klientai sveikai siektų savo tikslų.
Ačiū ir kitiems, kurie taip rūpinates mano sveikata! Bent dabar žinau kur pasitarti.

Prašom. Nauji nariai visuomet laukiami mūsų draugiškam kolektyve smile Sėkmės sporte

Ačiū.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#57 2015-05-20 16:13

Re: Sveiki'15

Kur siųsti CV užimti auklės pareigoms?

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#58 2015-05-20 16:19

Re: Sveiki'15

Kiek mokėsi už valandą?

Neprisijungęs

 
Airūna
Kalbus dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2015-02-16
Žinutės: 52
Atsiliepimai: 0

#59 2015-05-20 16:20

Re: Sveiki'15

Volframas rašė:

Kur siųsti CV užimti auklės pareigoms?

Tai į PM.
Man atrodo brangiai tau kainuos važinėt, neapsimoka.

Neprisijungęs

 
Airūna
Kalbus dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2015-02-16
Žinutės: 52
Atsiliepimai: 0

#60 2015-05-20 16:21

Re: Sveiki'15

Neprivalges rašė:

Kiek mokėsi už valandą?

Jei galvočiau mokėt čia nerašyčiau. Nebeuždirbi iš savo paskaitų? Alfa moterys nemoka auklėms.

Paskutinį kartą taisė Airūna (2015-05-20 16:22)

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#61 2015-05-20 16:23

Re: Sveiki'15

Airūna rašė:

Volframas rašė:

Kur siųsti CV užimti auklės pareigoms?

Tai į PM.
Man atrodo brangiai tau kainuos važinėt, neapsimoka.

O kodėl negalima vaiko palikti kaimynui Vasiai, o pačiai eiti pasportuot? Arba dar geriau. Nusipirkti kokia dėžę su garso izoliacija (kuri praleidžia orą) įmest ten pora žaislų ir eit sportuoti. Karoče, reikia mokinti tave kaip vaikus auklėti ir auginti...

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#62 2015-05-20 16:29

Re: Sveiki'15

Airūna rašė:

Neprivalges rašė:

Kiek mokėsi už valandą?

Jei galvočiau mokėt čia nerašyčiau. Nebeuždirbi iš savo paskaitų? Alfa moterys nemoka auklėms.

Nori, kad alfą vaiką užauginčiau, ir mokėt nenori... Siųsk į kursus greičiau jį, kol nevėlu, gal ir išmokysiu kažką, kol beta netapo, po mamos sparneliu.

Neprisijungęs

 
Airūna
Kalbus dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2015-02-16
Žinutės: 52
Atsiliepimai: 0

#63 2015-05-20 16:33

Re: Sveiki'15

Viskas taupau kursams.
Gerai baigiam apie tuos vaikus, tai greit čia taps supermamų forumas.
geriau patarkit kokią sporto programą susidaryt.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#64 2015-05-20 16:38

Re: Sveiki'15

Airūna rašė:

Viskas taupau kursams.
Gerai baigiam apie tuos vaikus, tai greit čia taps supermamų forumas.
geriau patarkit kokią sporto programą susidaryt.

Nėra už ką.

Neprisijungęs

 
Airūna
Kalbus dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2015-02-16
Žinutės: 52
Atsiliepimai: 0

#65 2015-05-20 16:55

Re: Sveiki'15

Volframas rašė:

Airūna rašė:

Viskas taupau kursams.
Gerai baigiam apie tuos vaikus, tai greit čia taps supermamų forumas.
geriau patarkit kokią sporto programą susidaryt.

Nėra už ką.

Čia visa paskaita. Kai turėsiu laiko pažiūrėsiu, ačiū. Bet pirma man reikia žinot kokie pratimai ir kaip juos daryt.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net