Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

trenbolonas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-04-30
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#26 2015-03-15 20:42

Re: foto

Mirin you fucking aesthetic cunt

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#27 2015-03-15 21:07

Re: foto

Nez kaip ten su savo svoriu bet salej nesugalvok tokiu piramidziu daryt atvirkstine tvarka:)

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#28 2015-03-15 21:30

Re: foto

shauk testo

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#29 2015-03-16 04:47

Re: foto

zemaitijaworkout rašė:

Neprivalges rašė:

Sūnau, eini neteisingu keliu - street workout pederastams.

nu kaip 14 metu tai geriausias kelias nes tokio amziaus eit i kacelke neapsimoka nes gadinas sveikata darant kai kuriuos pratimus o seip geriausiai iki 16metu street workout o 16metu geriausiai varit i kacelke nes buni subrendes jau ir gai darit visus pratimus .

na as nuo 14ejau ,ir kas idomu tu teisus ,traumavau stubura tupdamas be tehnikos,gydziaus 4m.bet kalta ne sale.trenerio nebuvo.bet iki 16 tikrai tupt traukt nereiktu.stiprint nugara paruost normal reikia.kai kas sakys p x tupk,trauk.taip kaikas sportavo ir traumos negavo.bet cia loterija.pavarysi pora metu su leg press kojas salej.bus ok.10 kart 10.bus kaip vysnios kanopos

Paskutinį kartą taisė NATURAL1978 (2015-03-16 04:53)

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#30 2015-03-16 09:42

Re: foto

zemaitijaworkout rašė:

Neprivalges rašė:

Sūnau, eini neteisingu keliu - street workout pederastams.

nu kaip 14 metu tai geriausias kelias nes tokio amziaus eit i kacelke neapsimoka nes gadinas sveikata darant kai kuriuos pratimus o seip geriausiai iki 16metu street workout o 16metu geriausiai varit i kacelke nes buni subrendes jau ir gai darit visus pratimus .

jauciasi kad tau tik 14.
Maladec geriau taip sportuok,nei kad nesportuot ar rukyt uz kampo.

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#31 2015-03-17 00:04

Re: foto

geriau i mokykla demesi sutelktu

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#32 2015-03-17 09:46

Re: foto

krachas rašė:

shauk testo

A durns?
Tokio amžiaus vaikai pradeda nuo metankės "kurs maladova boica" a.k.a. 100 tab. piramide aukštyn ir žemyn big_smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#33 2015-03-18 04:01

Re: foto

Zuikis13 rašė:

krachas rašė:

shauk testo

A durns?
Tokio amžiaus vaikai pradeda nuo metankės "kurs maladova boica" a.k.a. 100 tab. piramide aukštyn ir žemyn big_smile

man Dubickas toki pasiule kai 18 buvo.1savaite, po 20mg ed,2 sav. 30mg ed ,3sav.40mg ed ir toliau po 40mg ed metankes iki galo kol 200tb po 5mg suesi.va cia tokia hemoterapija pirmam kartui.b l e.ziauroka taip jau

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#34 2015-03-18 09:51

Re: foto

NATURAL1978 rašė:

Zuikis13 rašė:

krachas rašė:

shauk testo

A durns?
Tokio amžiaus vaikai pradeda nuo metankės "kurs maladova boica" a.k.a. 100 tab. piramide aukštyn ir žemyn big_smile

man Dubickas toki pasiule kai 18 buvo.1savaite, po 20mg ed,2 sav. 30mg ed ,3sav.40mg ed ir toliau po 40mg ed metankes iki galo kol 200tb po 5mg suesi.va cia tokia hemoterapija pirmam kartui.b l e.ziauroka taip jau

Įdomu, 18iniai dar suka tokius reikalus ar čia 90'ųjų mada buvo? Turbūt jei adatos bijai tai nieko naujo ir neišrasi..

Neprisijungęs

 
530
Išmestas
Registravosi: 2015-03-15
Žinutės: 62
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#35 2015-03-18 14:23

Re: foto

Zuikis13 rašė:

NATURAL1978 rašė:

Zuikis13 rašė:

A durns?
Tokio amžiaus vaikai pradeda nuo metankės "kurs maladova boica" a.k.a. 100 tab. piramide aukštyn ir žemyn big_smile

man Dubickas toki pasiule kai 18 buvo.1savaite, po 20mg ed,2 sav. 30mg ed ,3sav.40mg ed ir toliau po 40mg ed metankes iki galo kol 200tb po 5mg suesi.va cia tokia hemoterapija pirmam kartui.b l e.ziauroka taip jau

Įdomu, 18iniai dar suka tokius reikalus ar čia 90'ųjų mada buvo? Turbūt jei adatos bijai tai nieko naujo ir neišrasi..

Bet realiai, geriau tada test e ar propą šaudytis nei kad metaną ėst ar kaip čia yra? Nu aišku atsakymas, kad geriau neturėt reikalų, bet jei jau iš dviejų blogių rinktis?
Metanas pakelia testeroną, gerina baltymų sintezę ir t.t..
O test yra tiesiog pakeistas hormonas naturaliu, ta pati chujnia iš dalies, tik gali ilgiau laikyt ir neduoda per kepenus. Gal dar ne tiek užplauki(nes androgeninio poveikio nėr/arba mažesnis) Paaiškinkit man durnam.

Paskutinį kartą taisė 530 (2015-03-18 14:28)

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#36 2015-03-18 14:29

Re: foto

Kas čia per "geriau neturėt reikalų"? Aš paragavau chimariaus, tai supratau, kad natūralus bodybildingas neegzistuoja, nes nėra ko bildinti be chemijos. Daugumas sportuojančių yra pasiklydę iliuzijų pasaulyje apie tai, kokią formą žmogus gali įgauti natūraliai. Visi kaip matricoj. Ar galima kursą daryti be testo - diskusijų ir skonio reikalas.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#37 2015-03-18 14:31

Re: foto

530 rašė:

[
Metanas pakelia testeroną, gerina baltymų sintezę ir t.t..
O test yra tiesiog pakeistas hormonas naturaliu, ta pati chujnia iš dalies, tik gali ilgiau laikyt ir neduoda per kepenus. Gal dar ne tiek užplauki(nes androgeninio poveikio nėr/arba mažesnis) Paaiškinkit man durnam.

Eik geriau į skilty farmakalogija ir skaityk skaityk skaityk..

Paskutinį kartą taisė Zuikis13 (2015-03-18 14:32)

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#38 2015-03-18 14:37

Re: foto

Zuikis13 rašė:

Kas čia per "geriau neturėt reikalų"? Aš paragavau chimariaus, tai supratau, kad natūralus bodybildingas neegzistuoja, nes nėra ko bildinti be chemijos. Daugumas sportuojančių yra pasiklydę iliuzijų pasaulyje apie tai, kokią formą žmogus gali įgauti natūraliai. Visi kaip matricoj. Ar galima kursą daryti be testo - diskusijų ir skonio reikalas.

Aisku naturaliai stengeis pora menesiu kokiu big_smile sunku zinoma smile

Neprisijungęs

 
iamALLNatural
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-08-21
Žinutės: 246
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#39 2015-03-18 14:40

Re: foto

Zuikis13 rašė:

Kas čia per "geriau neturėt reikalų"? Aš paragavau chimariaus, tai supratau, kad natūralus bodybildingas neegzistuoja, nes nėra ko bildinti be chemijos. Daugumas sportuojančių yra pasiklydę iliuzijų pasaulyje apie tai, kokią formą žmogus gali įgauti natūraliai. Visi kaip matricoj. Ar galima kursą daryti be testo - diskusijų ir skonio reikalas.

E.e.e pala. Atsiverti bliudizyyyro zurnala/fotkes. Ir matai kad 300kg svoriai eina all natural. + augi ir ryskeji viename..
Galima kursa daryt be testo.. tikrai.. nu bet pats zinai kas bus big_smile
As tokio "malonumo" nenoreciau big_smile

Neprisijungęs

 
530
Išmestas
Registravosi: 2015-03-15
Žinutės: 62
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#40 2015-03-18 14:41

Re: foto

Zuikis13 rašė:

530 rašė:

[
Metanas pakelia testeroną, gerina baltymų sintezę ir t.t..
O test yra tiesiog pakeistas hormonas naturaliu, ta pati chujnia iš dalies, tik gali ilgiau laikyt ir neduoda per kepenus. Gal dar ne tiek užplauki(nes androgeninio poveikio nėr/arba mažesnis) Paaiškinkit man durnam.

Eik geriau į skilty farmakalogija ir skaityk skaityk skaityk..

Aš ilgą laiką jau skaitausi.. Turiu pasiekęs šiokią tokią formą, mastau kad "I need a boost." Turiu laiko, turiu pinigų pokolkas.
Vakar vienoj svetainėj(nereklamuosiu, kad negaut įspėjimo) perskaičiau kaip jaučiasi žmonės kurie chimina? Kaip pasikeitė jų socialinis gyvenimas.
Visi komentarai buvo teigiami, kad visi labiau gerbia, daug geriau jaučiasi, komplimentai, merginų akytės, vyrai giria, prašo patarimų, gera savijauta, pasitikėjimas ir taip toliau. Tokių jausmų nebūna per daug. Plius, įgavęs formą ir pats daug geriau jautiesi, argi ne?. Tad mastau apie savo pirmą kursą, tik tyrimus pasidarysiu 26 diena arba 20. Bet jaunas esu, tikiuosi per greit neužsilenkt.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#41 2015-03-18 14:44

Re: foto

Dar vienas smile Kačialke nuo mokyklos lankau, o pastaruosius pusantrų metų galiu pasakyti konkrečiai kuria dieną kiek ko valgiau ir kiek svėriau + treniruočių logai ir .t.t. (išskyrus, kai būdavau atostogose ar komandiruotėje). Jau nenada big_smile
Vedžitai, surask nuotrauką internete "natūralaus" bodybuilderio, kurio išvaizda yra pasiekiama NATURALY. Man įdomu, kaip tu tai įsivaizduoji.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#42 2015-03-18 14:45

Re: foto

iamALLNatural rašė:

Zuikis13 rašė:

Kas čia per "geriau neturėt reikalų"? Aš paragavau chimariaus, tai supratau, kad natūralus bodybildingas neegzistuoja, nes nėra ko bildinti be chemijos. Daugumas sportuojančių yra pasiklydę iliuzijų pasaulyje apie tai, kokią formą žmogus gali įgauti natūraliai. Visi kaip matricoj. Ar galima kursą daryti be testo - diskusijų ir skonio reikalas.

E.e.e pala. Atsiverti bliudizyyyro zurnala/fotkes. Ir matai kad 300kg svoriai eina all natural. + augi ir ryskeji viename..
Galima kursa daryt be testo.. tikrai.. nu bet pats zinai kas bus big_smile
As tokio "malonumo" nenoreciau big_smile

Aš laukiu, kol bludyzyro olimpinius svorius pradės stumdyti. Ant pumpo big_smile

Neprisijungęs

 
iamALLNatural
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-08-21
Žinutės: 246
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#43 2015-03-18 14:47

Re: foto

Zuikis13 rašė:

iamALLNatural rašė:

Zuikis13 rašė:

Kas čia per "geriau neturėt reikalų"? Aš paragavau chimariaus, tai supratau, kad natūralus bodybildingas neegzistuoja, nes nėra ko bildinti be chemijos. Daugumas sportuojančių yra pasiklydę iliuzijų pasaulyje apie tai, kokią formą žmogus gali įgauti natūraliai. Visi kaip matricoj. Ar galima kursą daryti be testo - diskusijų ir skonio reikalas.

E.e.e pala. Atsiverti bliudizyyyro zurnala/fotkes. Ir matai kad 300kg svoriai eina all natural. + augi ir ryskeji viename..
Galima kursa daryt be testo.. tikrai.. nu bet pats zinai kas bus big_smile
As tokio "malonumo" nenoreciau big_smile

Aš laukiu, kol bludyzyro olimpinius svorius pradės stumdyti. Ant pumpo big_smile

Reps for jesus!
#no homo

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#44 2015-03-18 14:49

Re: foto

530 rašė:

Zuikis13 rašė:

530 rašė:

[
Metanas pakelia testeroną, gerina baltymų sintezę ir t.t..
O test yra tiesiog pakeistas hormonas naturaliu, ta pati chujnia iš dalies, tik gali ilgiau laikyt ir neduoda per kepenus. Gal dar ne tiek užplauki(nes androgeninio poveikio nėr/arba mažesnis) Paaiškinkit man durnam.

Eik geriau į skilty farmakalogija ir skaityk skaityk skaityk..

Aš ilgą laiką jau skaitausi.. Turiu pasiekęs šiokią tokią formą, mastau kad "I need a boost." Turiu laiko, turiu pinigų pokolkas.
Vakar vienoj svetainėj(nereklamuosiu, kad negaut įspėjimo) perskaičiau kaip jaučiasi žmonės kurie chimina? Kaip pasikeitė jų socialinis gyvenimas.
Visi komentarai buvo teigiami, kad visi labiau gerbia, daug geriau jaučiasi, komplimentai, merginų akytės, vyrai giria, prašo patarimų, gera savijauta, pasitikėjimas ir taip toliau. Tokių jausmų nebūna per daug. Plius, įgavęs formą ir pats daug geriau jautiesi, argi ne?. Tad mastau apie savo pirmą kursą, tik tyrimus pasidarysiu 26 diena arba 20. Bet jaunas esu, tikiuosi per greit neužsilenkt.

Aš manau, kad pavojingumas priklauso nuo tikslų. Pavojinga labai didelę masę kelti dėl širdies ir ryškintis varžyboms. Du kirviai. Jei nei vieno nei kito daryti nežadi - greičiausiai nemirsi.

Neprisijungęs

 
530
Išmestas
Registravosi: 2015-03-15
Žinutės: 62
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#45 2015-03-18 14:52

Re: foto

Zuikis13 rašė:

530 rašė:

Zuikis13 rašė:

Eik geriau į skilty farmakalogija ir skaityk skaityk skaityk..

Aš ilgą laiką jau skaitausi.. Turiu pasiekęs šiokią tokią formą, mastau kad "I need a boost." Turiu laiko, turiu pinigų pokolkas.
Vakar vienoj svetainėj(nereklamuosiu, kad negaut įspėjimo) perskaičiau kaip jaučiasi žmonės kurie chimina? Kaip pasikeitė jų socialinis gyvenimas.
Visi komentarai buvo teigiami, kad visi labiau gerbia, daug geriau jaučiasi, komplimentai, merginų akytės, vyrai giria, prašo patarimų, gera savijauta, pasitikėjimas ir taip toliau. Tokių jausmų nebūna per daug. Plius, įgavęs formą ir pats daug geriau jautiesi, argi ne?. Tad mastau apie savo pirmą kursą, tik tyrimus pasidarysiu 26 diena arba 20. Bet jaunas esu, tikiuosi per greit neužsilenkt.

Aš manau, kad pavojingumas priklauso nuo tikslų. Pavojinga labai didelę masę kelti dėl širdies ir ryškintis varžyboms. Du kirviai. Jei nei vieno nei kito daryti nežadi - greičiausiai nemirsi.

Nu b*et, apsisprendžiau.. big_smile

Paskutinį kartą taisė 530 (2015-03-18 14:52)

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#46 2015-03-18 14:52

Re: foto

Jei kam įdomu tai pavyzdys natty vs enhanced. Viskas nustatoma iš pečių. 3d efekto nėra - gal ir nechemikas.
http://cdn.simplyshredded.com/wp-content/uploads/2011/04/SideRelaxed.jpg

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#47 2015-03-18 14:53

Re: foto

Bet įžvelkit ir kitas puses. Pas natty plaukų daugiau ir šypsena veide.

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#48 2015-03-18 14:56

Re: foto

Zuikis13 rašė:

Dar vienas smile Kačialke nuo mokyklos lankau, o pastaruosius pusantrų metų galiu pasakyti konkrečiai kuria dieną kiek ko valgiau ir kiek svėriau + treniruočių logai ir .t.t. (išskyrus, kai būdavau atostogose ar komandiruotėje). Jau nenada big_smile
Vedžitai, surask nuotrauką internete "natūralaus" bodybuilderio, kurio išvaizda yra pasiekiama NATURALY. Man įdomu, kaip tu tai įsivaizduoji.

Man asmeniskai utiutiu, as ziuriu labiau saves o ka kiti vartoja ir kaip formas pasiekia ju reikalas bet kad naturaliai nieko neimanoma padaryt tai nesutiksiu:) aisku favoritu nebusi aukstumu nepasieksi bet gera foema turet tikrai galima...

Neprisijungęs

 
530
Išmestas
Registravosi: 2015-03-15
Žinutės: 62
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#49 2015-03-18 14:57

Re: foto

Vegitas rašė:

Zuikis13 rašė:

Dar vienas smile Kačialke nuo mokyklos lankau, o pastaruosius pusantrų metų galiu pasakyti konkrečiai kuria dieną kiek ko valgiau ir kiek svėriau + treniruočių logai ir .t.t. (išskyrus, kai būdavau atostogose ar komandiruotėje). Jau nenada big_smile
Vedžitai, surask nuotrauką internete "natūralaus" bodybuilderio, kurio išvaizda yra pasiekiama NATURALY. Man įdomu, kaip tu tai įsivaizduoji.

Man asmeniskai utiutiu, as ziuriu labiau saves o ka kiti vartoja ir kaip formas pasiekia ju reikalas bet kad naturaliai nieko neimanoma padaryt tai nesutiksiu:) aisku favoritu nebusi aukstumu nepasieksi bet gera foema turet tikrai galima...

Pvž. kaip Lazaras Angelovas, natty, bet forma uh.. smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#50 2015-03-18 14:57

Re: foto

Volframas rašė:

Bet įžvelkit ir kitas puses. Pas natty plaukų daugiau ir šypsena veide.

Jo, nes decos nešovė ir galės bobą p*sti big_smile Reiks temą pakurti ir plačiau apie natty vs enhanced parašyt, nes čia tokie svajokliai gyvena. bodybuilding.com forume buvo balsuojama koks yra geriausias NATŪRALUS bodibilderis istorijoje. Laimėjo Roney Colman...
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/000/001/582/picard-facepalm.jpg

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net