Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#26 2015-05-24 16:37

Re: Fonthill

Vysne rašė:

pati pradzia sporto, tai iskart reikia ismokt pritupimus daryt ir daryt juos beveik visada. tas pats su deadliftais.. lipk nx is tu masinu.. sedi kazkokiam irengime......naudos jokios. krc

Bet juk sunku sad

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#27 2015-05-24 17:02

Re: Fonthill

Vysne rašė:

pati pradzia sporto, tai iskart reikia ismokt pritupimus daryt ir daryt juos beveik visada. tas pats su deadliftais.. lipk utiutiu is tu masinu.. sedi kazkokiam irengime......naudos jokios. krc

big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#28 2015-05-24 17:05

Re: Fonthill

Fonthill rašė:

Staffordshire rašė:

ziurek pagal save,jei nejauti diskonforto ar keisto jausmo ar traskejimo keliuose tai viskas ok. iki kokiu 200neturetu buti baisu
beja keistai mazas svoris leg prese, gal ten koks idomus treniruoklis

http://cdn2.hubspot.net/hub/63586/file- … ed-600.jpg

kas cia per masina??? cia laiko masina? o ten tipo istatai ta jungikli i skyle.. kiekviena skyle skirtingas laikotarpis.

Neprisijungęs

 
Fonthill
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-05-04
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#29 2015-05-24 18:57

Re: Fonthill

Staffordshire rašė:

kiek sumokejai?

kadangi tau dave su tokiu aparaciuku treniruotis tai abejociau trenerio kompetetingumu, ar gal cia del negalios tau jy dave as nzn

Mano programoj dabar vien masinos tos ir yra, kad keli raumenys dirbtu vienu metu, ne masinose tik squad'ai ir stangos kelimas gulint. Na kompetetingumu ir as abejojau nuo pat pradzios, vien tuo, kai klausiau jo del proteinu, vitaminu pradzioj kokiu man parekomenduotu, tai uzkele is kart ten belenkoki man(optimum nutrion serious mass), ka mano kunas nesugebetu observuoti ir ko gero daugiau nei puse iseitu y tualeta, tai galima sakyti pats savivaliskai pasiemiau nutrition whey 100 ir bcaa x-tank.
Treneris cia iskaiciuotas y gym'o abonento kaina, ne vienas jis ten, visoj salej gal koks 20 treneriu. Nelabai as pats zinojau ko prasyt man jo, kokiu pratimu ir etc. Tai gal jis kaip naujokui cia dave, na, ziuresiu kas bus po dar 1-2men, jei ka ne to duos, pas kita treneri reiks imt kazka. Nors iki to laiko gal pats susidomesiu kaip kas, kokiu man reikia ir tik parodymo paprasysiu, kad taisyklingai pratimus daryciau.
O del neigalumo, gal mano svoris skaitomas neigalus big_smile kaip temos pradzioj buvo 73,5kg ant 189cm, dviratis kaip reikiant, na bet dabar jau po beveik 4 savaiciu svoris 77.6

Paskutinį kartą taisė Fonthill (2015-05-24 19:20)

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#30 2015-05-25 00:52

Re: Fonthill

observuoti... Gal kol kas nesigilink i tuos papildus ir apskritai pamirsk juos, valgyk teisingai, sportuok ir bus gerai wink

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#31 2015-05-25 09:56

Re: Fonthill

manau staklese programa dave kad saugiau butu, nesusizalotum pradzioj kol apsiprasi. bijo turbut kad po teismus uztampysi susizalojes, bet cia priklauso kurioj saly esi?

Neprisijungęs

 
Airūna
Kalbus dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2015-02-16
Žinutės: 52
Atsiliepimai: 0

#32 2015-05-25 11:10

Re: Fonthill

Fonthill rašė:

Staffordshire rašė:

kiek sumokejai?

kadangi tau dave su tokiu aparaciuku treniruotis tai abejociau trenerio kompetetingumu, ar gal cia del negalios tau jy dave as nzn

Mano programoj dabar vien masinos tos ir yra, kad keli raumenys dirbtu vienu metu, ne masinose tik squad'ai ir stangos kelimas gulint. Na kompetetingumu ir as abejojau nuo pat pradzios, vien tuo, kai klausiau jo del proteinu, vitaminu pradzioj kokiu man parekomenduotu, tai uzkele is kart ten belenkoki man(optimum nutrion serious mass), ka mano kunas nesugebetu observuoti ir ko gero daugiau nei puse iseitu y tualeta, tai galima sakyti pats savivaliskai pasiemiau nutrition whey 100 ir bcaa x-tank.
Treneris cia iskaiciuotas y gym'o abonento kaina, ne vienas jis ten, visoj salej gal koks 20 treneriu. Nelabai as pats zinojau ko prasyt man jo, kokiu pratimu ir etc. Tai gal jis kaip naujokui cia dave, na, ziuresiu kas bus po dar 1-2men, jei ka ne to duos, pas kita treneri reiks imt kazka. Nors iki to laiko gal pats susidomesiu kaip kas, kokiu man reikia ir tik parodymo paprasysiu, kad taisyklingai pratimus daryciau.
O del neigalumo, gal mano svoris skaitomas neigalus big_smile kaip temos pradzioj buvo 73,5kg ant 189cm, dviratis kaip reikiant, na bet dabar jau po beveik 4 savaiciu svoris 77.6

Kas čiq utiutiu su tais treneriais negaliu.
sėkmės sporte!

Neprisijungęs

 
Fonthill
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-05-04
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#33 2015-05-25 15:52

Re: Fonthill

Globetrotter rašė:

manau staklese programa dave kad saugiau butu, nesusizalotum pradzioj kol apsiprasi. bijo turbut kad po teismus uztampysi susizalojes, bet cia priklauso kurioj saly esi?

Skotijoj esu, na, kad ir kaip, as niekur neskubu, nezadu mirt ir zadu ilgai uzsistovet salej, rezultato greito zinau, kad negausiu, o ir nenoriu, noriu sveikai viska, vizija turiu y prieki 3-4 metus koks noriu buti, o ne po 6 menesiu ar po metu.

ATjr rašė:

observuoti... Gal kol kas nesigilink i tuos papildus ir apskritai pamirsk juos, valgyk teisingai, sportuok ir bus gerai wink

Sitai man aiskino sporto prekiu parduotuvej dirbanti lietuvaite, paaiskino, kas ir kaip. Pasitikejau, nes pana taip pat pas ja kreipesi ir tikrai ismananti dirba savo darba.
Na as per daug ir nesigilinu, suprantu juk, kad maistas, man tas proteinas reikalingas, kad nesant galimybej gaut baltymo tam tikra dienos atkarpa, valgomi vaisiai, koses ir geriamas proteinas.

Paskutinį kartą taisė Fonthill (2015-05-25 15:53)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net