Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

B-Hhh
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-06-02
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#1 2015-06-02 09:38

Irgi reikia pagalbos! Mityba

Sveiki!

Skaitinėju skaitinėju čia forumą, bet galvoju gal parašysiu ir aš apie savo situaciją, gal atsiras patarimų smile
Visą laiką jutau didelį poreikį bananams (pas mane kasdien daug protinio darbo , tai gal todėl), tad prieš keletą savaičių padidinau suvalgomų bananų kiekį, tokiu būdu dingo poreikis visoms varškėms ir jogurtams, nebesijaučiu kad kankinčiausi dėl saldumynų trūkumo ir pan, viską užpildo bananai. Gerai jaučiuosi, dingo bloga savijauta skrandyje, kurią jusdavau po varškių ar liesų jogurtų (p.s. gyvenu šiuo metu ne Lietuvoj, tad negaliu gauti normalios liesos varškės, kurią visad valgydavau, čia ji 0% rieb bet skonis ir struktūra kitokia).
Esu 164cm, apie 58kg. Prieš keletą mėnesių svėriau 55kg, padidinus treniruočių kruvį, pradėjus gerti proteinus svoris padidėjo, dar koks 1kg padidėjo padidinus bananų kiekį.


Mityba:
Ryte proteinų kokteilis
Avižų sėlenų košė su keliom braškėm/bananu arba 2 kiaušinių baltymai + pilnas kiaušinis
11 val: greipfruktas / bananas / žalias kokteilis
13 val: apie 100g laukiniai ryžiai/avinžirniai/grikiai/orkaitėj keptos bulvės su šviežiom daržovėm ir žuvim/tunu/krevetėm
±16val. Bananai / kokteilis
Po treniruotės proteinų kokteilis ir kiaušinių baltymai
Vanduo 2-2,5l per dieną

Sportas: gym’as (jėgos treniruotės) / hiit treniruotės / bėgimas(10-12km)+press
Sportuoju 5-6 kartus per savaitę.

Mano organizmas šiaip labai linkęs kaupti riebalus, tad jau keletą metų nevalgau miltinių produktų, nenaudoju riebalų (iš riebesnių produktų nebent avokadas ar lašiša), nevagau mėsos, anksčiau dar valgiau vištieną, bet prieš porą metų dingo poreikis net ir šiai mėsai, tiesiog nebegaliu prisiversti jos valgyti.
Tiesiog šiuo metu jaučiuosi, kad stoviu vietoj riebalų atžvilgiu, apimtys nemažėja, tad niekas neryškėja.
Ar čia viskas dėl bananų?! big_smile labai nedrįstu juos mažinti, nes bijau kad tada vėl atsiras didelė kančia dėl saldumynų trūkumo ir poreikis kokiems jogurtams ir pan, o tų cheat dienų įtraukti aš visai nenoriu. Net protein bars atsisakiau wink)
Any ideas?

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#2 2015-06-02 10:17

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

Protinis darbas ir bananai tai grynai atmazkes.

Neprisijungęs

 
B-Hhh
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-06-02
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#3 2015-06-02 11:27

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

nežinau, kiek atmazkės kiek ne, bet kad smegenų darbui reikia cukraus, tai faktas. Vieni renkas šokoladą, aš renkuosi bananus wink

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#4 2015-06-02 11:37

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

O ta cukru butina saldieskom rinkt?
Be to jau viskas. Xana?
Jei smegenys dirbtu tik gave cukraus  tokiu pavidalu kokiu rasai. Jau senai butum uzsilenkus. wink

Neprisijungęs

 
B-Hhh
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-06-02
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#5 2015-06-02 11:41

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

eeeeeii, o gal būtų galima gauti patarimą dėl sporto ir mitybos derinimo, o ne apie smegenis? ;D

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#6 2015-06-02 12:21

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

Aš čia kaip tik neseniai varčiau Froidą... Gal tau bananų dėl psichologinių priežasčių reikia?
Na gerai, tokį ilgą postą parašei, tai reikia ir man kažką protingesnio parašyt. Pradėsiu nuo pasakojimo.
Mano giminaitė užsiima bikini fitnesu. Ta prasme laimi prizines vietas, o ne šiaip "sportuoju, kad į Fb įsikelt nuotrauką". Aš su ja kalbėjau apie mitybą, pasakojau, kiek ko kaip valgau, o ji man sako "o aš niekada neskaičiuoju kalorijų". Opa tokia naujiena. Kai augina masę - valgo daug angliavandenių, o kai meta svori, tai jau nukerta kalorijas iš peties, bet niekad nėra skaičiavus kiek ir ko suvalgo. Bėda yra tame, kad žmonės per daug energijos atiduoda mitybos planavimui, perdega ta idėja ir po kurio laiko viską meta. Riebalus auginame visą gyvenimą, o numesti juos norim "iki vasaros". Svarbu yra ilgalaikės perspektyvos. Užsikoduoti ir nevalgyti čipsų, prieš naktį neprisikimšti pyragėlių ir t.t. Visi žino, ką galima valgyti, o ko ne. Nieko naujo nepasakysiu. Dėl progreso, tai negalima vytis skaičių, t.y., stebėti tik svorio kitimą. Metant svorį organizmas gali pradėt kaupt vandenį, todėl riebalai gali ir mažėti, o svoris stovėt vietoj. Nusipirk metrą, kad pilvą matuotis ir atsisiųsk iš aliexpress Caliperį, su kuriuo objektyviai galėsi pasakyti ar numetei ką ar ne. O šiaip jei jauti alkį - plonėji. Jei šis jausmas svetimas - kažkas ne taip smile

4 Lt ir nemokamai atsiunčia
http://www.aliexpress.com/item/Personal … .11.F2GJIp

Paskutinį kartą taisė Zuikis13 (2015-06-02 12:22)

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#7 2015-06-02 12:30

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

veidrodis yra atsakymas.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#8 2015-06-02 12:32

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

Wiliukazz rašė:

veidrodis yra atsakymas.

Ne, veidrodis yra priežastis.
Dėl ko sportuojama smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#9 2015-06-02 12:42

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

Teisingai Zuikis pasakė, reikia keisti požiūrį į maistą, o ne mitybą, tam kartui.

Dėl kaliperio, tai... juo dar ir reikia mokėti naudotis big_smile

Neprisijungęs

 
B-Hhh
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-06-02
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#10 2015-06-02 13:01

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

Zuikis13 rašė:

Aš čia kaip tik neseniai varčiau Froidą... Gal tau bananų dėl psichologinių priežasčių reikia?
Na gerai, tokį ilgą postą parašei, tai reikia ir man kažką protingesnio parašyt. Pradėsiu nuo pasakojimo.
Mano giminaitė užsiima bikini fitnesu. Ta prasme laimi prizines vietas, o ne šiaip "sportuoju, kad į Fb įsikelt nuotrauką". Aš su ja kalbėjau apie mitybą, pasakojau, kiek ko kaip valgau, o ji man sako "o aš niekada neskaičiuoju kalorijų". Opa tokia naujiena. Kai augina masę - valgo daug angliavandenių, o kai meta svori, tai jau nukerta kalorijas iš peties, bet niekad nėra skaičiavus kiek ir ko suvalgo. Bėda yra tame, kad žmonės per daug energijos atiduoda mitybos planavimui, perdega ta idėja ir po kurio laiko viską meta. Riebalus auginame visą gyvenimą, o numesti juos norim "iki vasaros". Svarbu yra ilgalaikės perspektyvos. Užsikoduoti ir nevalgyti čipsų, prieš naktį neprisikimšti pyragėlių ir t.t. Visi žino, ką galima valgyti, o ko ne. Nieko naujo nepasakysiu. Dėl progreso, tai negalima vytis skaičių, t.y., stebėti tik svorio kitimą. Metant svorį organizmas gali pradėt kaupt vandenį, todėl riebalai gali ir mažėti, o svoris stovėt vietoj. Nusipirk metrą, kad pilvą matuotis ir atsisiųsk iš aliexpress Caliperį, su kuriuo objektyviai galėsi pasakyti ar numetei ką ar ne. O šiaip jei jauti alkį - plonėji. Jei šis jausmas svetimas - kažkas ne taip smile

4 Lt ir nemokamai atsiunčia
http://www.aliexpress.com/item/Personal … .11.F2GJIp

Ačiū, už pasakojimą big_smile šiaip aš neskaičiuoju kalorijų, jau kelis metus tiesiog maitinuosi intuityviai, labai klausausi organizmo (todėl ir nusprendžiau nevalgyti tam tikrų produktų, kaip miltinių ir pan, nes po jų tiesiog jausdavausi apsunkusi, trūkdavo energijos ir t.t.)
Metrą tai aš turiu visada su savim big_smile mano darbas su tuo susijęs.. smile) o tai ką jis rodo labai svyruoja, todėl ir pasimečiau. Žiūrint į veidrodį aišku matai, kad sportuojant keičiasi formos, nugara, kojos, ir t.t. bet va pilvo cm kažkaip stovi vietoj, ta prasme kinta tik poros cm intervale, ir svyruoja daugiau mažiau wink
Alkio jausmas man nesvetimas, tik gal dabar sau neleidžiu labai daug jo jausti nes nenoriu nualinti organizmo wink
Ir tai nėra mityba "prieš vasarą" ir pan. aš taip maitinuosi nuolat, jau gal porą metų, tiesiog dėl mano užimtumo, kartais mažiau lieka laiko fiziniam aktyvumui. Dabar jo galiu daugiau skirti sportui, ir stengiuosi jį taip ir  išnaudoti smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#11 2015-06-02 17:12

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

B-Hhh rašė:

Zuikis13 rašė:

Aš čia kaip tik neseniai varčiau Froidą... Gal tau bananų dėl psichologinių priežasčių reikia?
Na gerai, tokį ilgą postą parašei, tai reikia ir man kažką protingesnio parašyt. Pradėsiu nuo pasakojimo.
Mano giminaitė užsiima bikini fitnesu. Ta prasme laimi prizines vietas, o ne šiaip "sportuoju, kad į Fb įsikelt nuotrauką". Aš su ja kalbėjau apie mitybą, pasakojau, kiek ko kaip valgau, o ji man sako "o aš niekada neskaičiuoju kalorijų". Opa tokia naujiena. Kai augina masę - valgo daug angliavandenių, o kai meta svori, tai jau nukerta kalorijas iš peties, bet niekad nėra skaičiavus kiek ir ko suvalgo. Bėda yra tame, kad žmonės per daug energijos atiduoda mitybos planavimui, perdega ta idėja ir po kurio laiko viską meta. Riebalus auginame visą gyvenimą, o numesti juos norim "iki vasaros". Svarbu yra ilgalaikės perspektyvos. Užsikoduoti ir nevalgyti čipsų, prieš naktį neprisikimšti pyragėlių ir t.t. Visi žino, ką galima valgyti, o ko ne. Nieko naujo nepasakysiu. Dėl progreso, tai negalima vytis skaičių, t.y., stebėti tik svorio kitimą. Metant svorį organizmas gali pradėt kaupt vandenį, todėl riebalai gali ir mažėti, o svoris stovėt vietoj. Nusipirk metrą, kad pilvą matuotis ir atsisiųsk iš aliexpress Caliperį, su kuriuo objektyviai galėsi pasakyti ar numetei ką ar ne. O šiaip jei jauti alkį - plonėji. Jei šis jausmas svetimas - kažkas ne taip smile

4 Lt ir nemokamai atsiunčia
http://www.aliexpress.com/item/Personal … .11.F2GJIp

Ačiū, už pasakojimą big_smile šiaip aš neskaičiuoju kalorijų, jau kelis metus tiesiog maitinuosi intuityviai, labai klausausi organizmo (todėl ir nusprendžiau nevalgyti tam tikrų produktų, kaip miltinių ir pan, nes po jų tiesiog jausdavausi apsunkusi, trūkdavo energijos ir t.t.)
Metrą tai aš turiu visada su savim big_smile mano darbas su tuo susijęs.. smile) o tai ką jis rodo labai svyruoja, todėl ir pasimečiau. Žiūrint į veidrodį aišku matai, kad sportuojant keičiasi formos, nugara, kojos, ir t.t. bet va pilvo cm kažkaip stovi vietoj, ta prasme kinta tik poros cm intervale, ir svyruoja daugiau mažiau wink
Alkio jausmas man nesvetimas, tik gal dabar sau neleidžiu labai daug jo jausti nes nenoriu nualinti organizmo wink
Ir tai nėra mityba "prieš vasarą" ir pan. aš taip maitinuosi nuolat, jau gal porą metų, tiesiog dėl mano užimtumo, kartais mažiau lieka laiko fiziniam aktyvumui. Dabar jo galiu daugiau skirti sportui, ir stengiuosi jį taip ir  išnaudoti smile

Pora metų maitiniesi blogai tada. Nėra fizinė veiklą būtina metant ar palaikant norimą svorį. Gal tiesiog bananų padaugini? :d

Neprisijungęs

 
B-Hhh
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-06-02
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#12 2015-06-02 18:03

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

Volframas rašė:

B-Hhh rašė:

Zuikis13 rašė:

Aš čia kaip tik neseniai varčiau Froidą... Gal tau bananų dėl psichologinių priežasčių reikia?
Na gerai, tokį ilgą postą parašei, tai reikia ir man kažką protingesnio parašyt. Pradėsiu nuo pasakojimo.
Mano giminaitė užsiima bikini fitnesu. Ta prasme laimi prizines vietas, o ne šiaip "sportuoju, kad į Fb įsikelt nuotrauką". Aš su ja kalbėjau apie mitybą, pasakojau, kiek ko kaip valgau, o ji man sako "o aš niekada neskaičiuoju kalorijų". Opa tokia naujiena. Kai augina masę - valgo daug angliavandenių, o kai meta svori, tai jau nukerta kalorijas iš peties, bet niekad nėra skaičiavus kiek ir ko suvalgo. Bėda yra tame, kad žmonės per daug energijos atiduoda mitybos planavimui, perdega ta idėja ir po kurio laiko viską meta. Riebalus auginame visą gyvenimą, o numesti juos norim "iki vasaros". Svarbu yra ilgalaikės perspektyvos. Užsikoduoti ir nevalgyti čipsų, prieš naktį neprisikimšti pyragėlių ir t.t. Visi žino, ką galima valgyti, o ko ne. Nieko naujo nepasakysiu. Dėl progreso, tai negalima vytis skaičių, t.y., stebėti tik svorio kitimą. Metant svorį organizmas gali pradėt kaupt vandenį, todėl riebalai gali ir mažėti, o svoris stovėt vietoj. Nusipirk metrą, kad pilvą matuotis ir atsisiųsk iš aliexpress Caliperį, su kuriuo objektyviai galėsi pasakyti ar numetei ką ar ne. O šiaip jei jauti alkį - plonėji. Jei šis jausmas svetimas - kažkas ne taip smile

4 Lt ir nemokamai atsiunčia
http://www.aliexpress.com/item/Personal … .11.F2GJIp

Ačiū, už pasakojimą big_smile šiaip aš neskaičiuoju kalorijų, jau kelis metus tiesiog maitinuosi intuityviai, labai klausausi organizmo (todėl ir nusprendžiau nevalgyti tam tikrų produktų, kaip miltinių ir pan, nes po jų tiesiog jausdavausi apsunkusi, trūkdavo energijos ir t.t.)
Metrą tai aš turiu visada su savim big_smile mano darbas su tuo susijęs.. smile) o tai ką jis rodo labai svyruoja, todėl ir pasimečiau. Žiūrint į veidrodį aišku matai, kad sportuojant keičiasi formos, nugara, kojos, ir t.t. bet va pilvo cm kažkaip stovi vietoj, ta prasme kinta tik poros cm intervale, ir svyruoja daugiau mažiau wink
Alkio jausmas man nesvetimas, tik gal dabar sau neleidžiu labai daug jo jausti nes nenoriu nualinti organizmo wink
Ir tai nėra mityba "prieš vasarą" ir pan. aš taip maitinuosi nuolat, jau gal porą metų, tiesiog dėl mano užimtumo, kartais mažiau lieka laiko fiziniam aktyvumui. Dabar jo galiu daugiau skirti sportui, ir stengiuosi jį taip ir  išnaudoti smile

Pora metų maitiniesi blogai tada. Nėra fizinė veiklą būtina metant ar palaikant norimą svorį. Gal tiesiog bananų padaugini? :d

Nu aš kažkaip ir pradėjau mąstyti, kad vis dėlto leidžiu per daug sau tų bananų, jeigu svoris padidėjo... smile Gal pasiūlytumėt kuo pakeisti juos pavyzdžiui antroje dienos pusėje? Kad per daug neapsunkti prieš treniruotę ir pan. Lietuvoj vakarais valgydavau varškę, dabar dar kokius porą mėnesių jos negausiu, tad turiu kažką kitką mąstyt big_smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#13 2015-06-02 18:33

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

B-Hhh rašė:

Volframas rašė:

B-Hhh rašė:


Ačiū, už pasakojimą big_smile šiaip aš neskaičiuoju kalorijų, jau kelis metus tiesiog maitinuosi intuityviai, labai klausausi organizmo (todėl ir nusprendžiau nevalgyti tam tikrų produktų, kaip miltinių ir pan, nes po jų tiesiog jausdavausi apsunkusi, trūkdavo energijos ir t.t.)
Metrą tai aš turiu visada su savim big_smile mano darbas su tuo susijęs.. smile) o tai ką jis rodo labai svyruoja, todėl ir pasimečiau. Žiūrint į veidrodį aišku matai, kad sportuojant keičiasi formos, nugara, kojos, ir t.t. bet va pilvo cm kažkaip stovi vietoj, ta prasme kinta tik poros cm intervale, ir svyruoja daugiau mažiau wink
Alkio jausmas man nesvetimas, tik gal dabar sau neleidžiu labai daug jo jausti nes nenoriu nualinti organizmo wink
Ir tai nėra mityba "prieš vasarą" ir pan. aš taip maitinuosi nuolat, jau gal porą metų, tiesiog dėl mano užimtumo, kartais mažiau lieka laiko fiziniam aktyvumui. Dabar jo galiu daugiau skirti sportui, ir stengiuosi jį taip ir  išnaudoti smile

Pora metų maitiniesi blogai tada. Nėra fizinė veiklą būtina metant ar palaikant norimą svorį. Gal tiesiog bananų padaugini? :d

Nu aš kažkaip ir pradėjau mąstyti, kad vis dėlto leidžiu per daug sau tų bananų, jeigu svoris padidėjo... smile Gal pasiūlytumėt kuo pakeisti juos pavyzdžiui antroje dienos pusėje? Kad per daug neapsunkti prieš treniruotę ir pan. Lietuvoj vakarais valgydavau varškę, dabar dar kokius porą mėnesių jos negausiu, tad turiu kažką kitką mąstyt big_smile

Aš juokauju. Svoris stovi vietoje dėl kalorijų pertekliaus, o iš kur tas kalorijų perteklius, iš bananų, persikų ar big macų, tai skirtumo labai didelio nėra. Tavo atveju teks skaičiuoti kalorijas, nes principas "iš akies" tavo atveju neveikia.

O kuom pakeisti bananus? Tavo vietoje pakeisčiau juos šio forumo mitybos skilties skaitymu. Nuo to ir turi prasidėti sėkmingas, apčiuopiamus rezultatus duodantis sportas - mitybos principų įsisavinimu. Tada ir neteks klausti kuom pakeisti bananus. Pasakysim, kad kiviais, tai ką dabar kiekvieną vakarą valgysi kivius? Turi pati suprasti kas ir kodėl.

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#14 2015-06-02 19:19

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

kokioj saly esi?

Neprisijungęs

 
B-Hhh
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-06-02
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#15 2015-06-02 20:08

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

Volframas rašė:

B-Hhh rašė:

Volframas rašė:


Pora metų maitiniesi blogai tada. Nėra fizinė veiklą būtina metant ar palaikant norimą svorį. Gal tiesiog bananų padaugini? :d

Nu aš kažkaip ir pradėjau mąstyti, kad vis dėlto leidžiu per daug sau tų bananų, jeigu svoris padidėjo... smile Gal pasiūlytumėt kuo pakeisti juos pavyzdžiui antroje dienos pusėje? Kad per daug neapsunkti prieš treniruotę ir pan. Lietuvoj vakarais valgydavau varškę, dabar dar kokius porą mėnesių jos negausiu, tad turiu kažką kitką mąstyt big_smile

Aš juokauju. Svoris stovi vietoje dėl kalorijų pertekliaus, o iš kur tas kalorijų perteklius, iš bananų, persikų ar big macų, tai skirtumo labai didelio nėra. Tavo atveju teks skaičiuoti kalorijas, nes principas "iš akies" tavo atveju neveikia.

O kuom pakeisti bananus? Tavo vietoje pakeisčiau juos šio forumo mitybos skilties skaitymu. Nuo to ir turi prasidėti sėkmingas, apčiuopiamus rezultatus duodantis sportas - mitybos principų įsisavinimu. Tada ir neteks klausti kuom pakeisti bananus. Pasakysim, kad kiviais, tai ką dabar kiekvieną vakarą valgysi kivius? Turi pati suprasti kas ir kodėl.

Ok, eisiu toliau skaityt wink) nes ir pati noriu tvarkos ir mažiau eksperimentų..
Susiskaičiavau kalorijas, šiandien 1288 kcal (rieb. 16,2 angl. 63,1  baltymo  71,0) plius dar po treniruotės išgersiu proteinų kokteilį tai dar plius 107 kcal (reziume baltymo 95,5)

Neprisijungęs

 
B-Hhh
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-06-02
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#16 2015-06-02 20:08

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

HRS rašė:

kokioj saly esi?

Ispanija;)

Neprisijungęs

 
setonas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Ispanija
Registravosi: 2013-08-08
Žinutės: 545
Atsiliepimai: 0

#17 2015-06-02 20:52

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

tai ispanijoje pilna varskes  beveik visuose prekybos centruose

Neprisijungęs

 
B-Hhh
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-06-02
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#18 2015-06-02 23:25

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

setonas rašė:

tai ispanijoje pilna varskes  beveik visuose prekybos centruose

Pasakyk kur, iškart bėgu pirkti wink))
išmaišiau parduotuves, kiek teko išbandyti įvairių "varškės" variacijų, tai arba kažkas panašaus į sūrį (ne į varškės sūrį, bet labiau į mocarelą), arba skysta kaip grūdėta varškė, skonis kitoks ir baltymų jose mažiau, nulis riebalų ir didžiausia problema, kad nuo visų jų baisiai pučia pilvą wink) o visi kiti produktai su daug riebalų.
Vienintelis džiaugsmas buvo nuvažiuoti iki rusų parduotuvės, ir joje rasti VIENĄ pakelį lietuvoje pagamintos liesos varškės skirtos rusijos rinkai wink) kaina už pakelį apie 3,5 eur tai čia jau toks šventiškas produktas gaunasi wink) bet šiaip po to kiek važiavau niekad nebebuvo.. tai tiek apie varškę ;]

Neprisijungęs

 
setonas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Ispanija
Registravosi: 2013-08-08
Žinutės: 545
Atsiliepimai: 0

#19 2015-06-03 20:05

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

B-Hhh rašė:

setonas rašė:

tai ispanijoje pilna varskes  beveik visuose prekybos centruose

Pasakyk kur, iškart bėgu pirkti wink))
išmaišiau parduotuves, kiek teko išbandyti įvairių "varškės" variacijų, tai arba kažkas panašaus į sūrį (ne į varškės sūrį, bet labiau į mocarelą), arba skysta kaip grūdėta varškė, skonis kitoks ir baltymų jose mažiau, nulis riebalų ir didžiausia problema, kad nuo visų jų baisiai pučia pilvą wink) o visi kiti produktai su daug riebalų.
Vienintelis džiaugsmas buvo nuvažiuoti iki rusų parduotuvės, ir joje rasti VIENĄ pakelį lietuvoje pagamintos liesos varškės skirtos rusijos rinkai wink) kaina už pakelį apie 3,5 eur tai čia jau toks šventiškas produktas gaunasi wink) bet šiaip po to kiek važiavau niekad nebebuvo.. tai tiek apie varškę ;]

Paziurek lidle 85 e yra nepamenu dabar kaip vadinasi o mercadonoje requeson 2 indeliai kaip jogurto 1,5 tai ten jau kaip lietuviska beveik, as pats daraus uzkaitini piena ir ipili acto ar citrinos sulciu ir turi super varske

Neprisijungęs

 
B-Hhh
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-06-02
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#20 2015-06-07 16:50

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

setonas rašė:

B-Hhh rašė:

setonas rašė:

tai ispanijoje pilna varskes  beveik visuose prekybos centruose

Pasakyk kur, iškart bėgu pirkti wink))
išmaišiau parduotuves, kiek teko išbandyti įvairių "varškės" variacijų, tai arba kažkas panašaus į sūrį (ne į varškės sūrį, bet labiau į mocarelą), arba skysta kaip grūdėta varškė, skonis kitoks ir baltymų jose mažiau, nulis riebalų ir didžiausia problema, kad nuo visų jų baisiai pučia pilvą wink) o visi kiti produktai su daug riebalų.
Vienintelis džiaugsmas buvo nuvažiuoti iki rusų parduotuvės, ir joje rasti VIENĄ pakelį lietuvoje pagamintos liesos varškės skirtos rusijos rinkai wink) kaina už pakelį apie 3,5 eur tai čia jau toks šventiškas produktas gaunasi wink) bet šiaip po to kiek važiavau niekad nebebuvo.. tai tiek apie varškę ;]

Paziurek lidle 85 e yra nepamenu dabar kaip vadinasi o mercadonoje requeson 2 indeliai kaip jogurto 1,5 tai ten jau kaip lietuviska beveik, as pats daraus uzkaitini piena ir ipili acto ar citrinos sulciu ir turi super varske

mhm, tos iš mercadonos man nelabai priima organizmas, nežinau kodėl, ir ji tokia labai skysta. Nusipirkau latviškos liesos iš rusų parduotuvės, identiška tai, kurią valgydavau lietuvoj, bet kainos atžvilgiu vistiek labai brangu gaunasi.

Didelis ačiū už idėją dėl varškės pasigaminimo! Pirmą kartą gyvenime dariau ir gavosi to-bu-lai lol Tik dabar klausimas, kaip apskaičiuoti jos energetinę ir maistinę vertę? wink) nes kažkiek visko išeina ir su išrūgom. Naudojau pieną 0,3 riebumo.
Nes jeigu jau skaičiuoju kalorijas, tai reikia ir skaičiuot sąžiningai wink)

Neprisijungęs

 
setonas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Ispanija
Registravosi: 2013-08-08
Žinutės: 545
Atsiliepimai: 0

#21 2015-06-07 18:39

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

B-Hhh rašė:

setonas rašė:

B-Hhh rašė:


Pasakyk kur, iškart bėgu pirkti wink))
išmaišiau parduotuves, kiek teko išbandyti įvairių "varškės" variacijų, tai arba kažkas panašaus į sūrį (ne į varškės sūrį, bet labiau į mocarelą), arba skysta kaip grūdėta varškė, skonis kitoks ir baltymų jose mažiau, nulis riebalų ir didžiausia problema, kad nuo visų jų baisiai pučia pilvą wink) o visi kiti produktai su daug riebalų.
Vienintelis džiaugsmas buvo nuvažiuoti iki rusų parduotuvės, ir joje rasti VIENĄ pakelį lietuvoje pagamintos liesos varškės skirtos rusijos rinkai wink) kaina už pakelį apie 3,5 eur tai čia jau toks šventiškas produktas gaunasi wink) bet šiaip po to kiek važiavau niekad nebebuvo.. tai tiek apie varškę ;]

Paziurek lidle 85 e yra nepamenu dabar kaip vadinasi o mercadonoje requeson 2 indeliai kaip jogurto 1,5 tai ten jau kaip lietuviska beveik, as pats daraus uzkaitini piena ir ipili acto ar citrinos sulciu ir turi super varske

mhm, tos iš mercadonos man nelabai priima organizmas, nežinau kodėl, ir ji tokia labai skysta. Nusipirkau latviškos liesos iš rusų parduotuvės, identiška tai, kurią valgydavau lietuvoj, bet kainos atžvilgiu vistiek labai brangu gaunasi.

Didelis ačiū už idėją dėl varškės pasigaminimo! Pirmą kartą gyvenime dariau ir gavosi to-bu-lai lol Tik dabar klausimas, kaip apskaičiuoti jos energetinę ir maistinę vertę? wink) nes kažkiek visko išeina ir su išrūgom. Naudojau pieną 0,3 riebumo.
Nes jeigu jau skaičiuoju kalorijas, tai reikia ir skaičiuot sąžiningai wink)

sito nzn man ir butu idomu kaip paskaiciuoti bet kol kas saunu po 200g pries miega su jogurtu graikisku ir viskas  lol

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#22 2015-07-02 14:37

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

as galiu lazintis is bilenkiek, kad jeigu pakeistum visus bananus i atitinkama kieki RIEBALU (kaloriju prasme), svoris pajudetu ir pilvas suplokstetu big_smile

riebalu baime, ypac tarp moteru, mane visalaik labai prajuokina big_smile sorry big_smile big_smile big_smile ir kad cukraus reik protiniam darbui - dar vienas BULLSHIT.

Neprisijungęs

 
B-Hhh
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-06-02
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#23 2015-07-02 15:37

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

As net neabejoju kad jums juokinga ;]]]
Sumazinau bananus iki minimumo (t.y. 0 arba 1 per diena), tikriausiai atsivalgiau ju ir pakolkas nesinori, o dar blenderis sugedo tai nera su kuo kokteiliu malti smile) ir nepirksiu naujo kol negrisiu i LT. Sumazinau ir angliavandeniu kieki, turiu omeny kruopu, dabar tik rytais ir tik kartais per pietus, kada norisi daugiau energijos. Visa tai pakeiciau darzovem (tiesiog padidinau ju kieki, svieziu) ir papildomu kiekiu baltymu, daraus varske ir t.t. zodziu, siek tiek juda :]

o del riebalu, gali buti, tik tiesiog as jau kokius 7 metus nevalgau riebiu dalyku, savaime vis mazejo ju mano racione kol pastebejau kad net i salotas aliejaus nebepilu, nes ir taip skanu. Tai jei kazka riebaus suvalgau kelioniu metu, skrandis stoja... ;]] Tad riebalu gaunu tik is zuvies ir avokadu, dar kartais is alyvuogiu ar linu semenu alieju...

man atrodo kad as tiesiog esu susivarius savo medziagu apykaita per tiek metu, nes mano toks gyvenimo budas, labai uzimta, visur beganti, kartais isvis per diena nepavalgydavau ir t.t. tai nera ko stebetis, kad po to sunku kazka isjudinti, kai organizmas priprates kaupti atsargas... ;]]


Jūsų Didenybė rašė:

as galiu lazintis is bilenkiek, kad jeigu pakeistum visus bananus i atitinkama kieki RIEBALU (kaloriju prasme), svoris pajudetu ir pilvas suplokstetu big_smile

riebalu baime, ypac tarp moteru, mane visalaik labai prajuokina big_smile sorry big_smile big_smile big_smile ir kad cukraus reik protiniam darbui - dar vienas BULLSHIT.

Paskutinį kartą taisė B-Hhh (2015-07-02 16:26)

Neprisijungęs

 
setonas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Ispanija
Registravosi: 2013-08-08
Žinutės: 545
Atsiliepimai: 0

#24 2015-07-02 20:06

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

tai gerai kad avokada valgai riesutu dar kartais sauja pakramsnok riebesne zuvi valgyk surio kokio riebesnio gali kartais nebijok to riebalo reikia jo musu organizmui

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#25 2015-07-05 20:00

Re: Irgi reikia pagalbos! Mityba

B-Hhh rašė:

As net neabejoju kad jums juokinga ;]]]
Sumazinau bananus iki minimumo (t.y. 0 arba 1 per diena), tikriausiai atsivalgiau ju ir pakolkas nesinori, o dar blenderis sugedo tai nera su kuo kokteiliu malti smile) ir nepirksiu naujo kol negrisiu i LT. Sumazinau ir angliavandeniu kieki, turiu omeny kruopu, dabar tik rytais ir tik kartais per pietus, kada norisi daugiau energijos. Visa tai pakeiciau darzovem (tiesiog padidinau ju kieki, svieziu) ir papildomu kiekiu baltymu, daraus varske ir t.t. zodziu, siek tiek juda :]
<...>

puiku, kad sugedo, lygtais dantu neturetum. tie zalieji kokteiliai - tik mados reikalas, naudos is ju sh...

Paskutinį kartą taisė Jūsų Didenybė (2015-07-05 20:00)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net