Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#51 2015-08-19 23:56

Re: Mieli chemikai

Vegitas rašė:

Beveik visi sito forumo hemikalai slepias, klausimas kodel?

1) Tema dar visai nauja.
2) Nesinori veltis i diskusijas, nes dauguma gali ieskoti tik pasiteisinimu. Kaip dazniausiai, tai chemikai uz chemikus, naturalai uz naturalus, nors naturalai tokiose diskusijose laimi.
3) Slepiasi.

Neprisijungęs

 
Ignas99
Shadow line
Vietovė: Kaunas/Kopenas
Registravosi: 2013-05-11
Žinutės: 1144
Atsiliepimai: 1

#52 2015-08-19 23:57

Re: Mieli chemikai

Katukas rašė:

neatsakei i klausima su tais 5 zodziais... Ant jegos galima buti zveriu ir be turbinu, ne visiems aisku. O jei turi zveries isvaizda, tai koks to tikslas...? Cia reiketu kalbeti apie gyvenimo prasme ir kokybe...

sakai koks tolkas atrodyt gerai ir turet nedaug jegos ? cia tas pats koks tolkas spaust 230kg bet pasikraut malku nuo 80kg sveriancio kovotojo ? skirtingi dalykai cia..

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#53 2015-08-20 00:01

Re: Mieli chemikai

Zuikis13 rašė:

Ramzi, jei įkeli chemiko video nesuprasdamas, kad jis chemikas - kažkur miške iš bado miršta zuikis...
http://blog.sgbinky.com/assets/rabbit.jpg

Volfai, C.G. Jungas yra pasakęs "kas esi tą ir matai". Tavo postas labai daug ką pasako apie tave ir tavo paties mąstymą. Neketinu užsipulti dėl tokio smerkiančio požiūriu, bet geriau pasidžiaugsiu, kad ieškai atsakymų. Pats klausimas yra per daug kompleksinis ir iš psichologinės pusės nėra vienareikšmės tiesos.
Teigti, kad nieks neskiria skirtumo tarp 40cm ir 50 cm yra drasu. Žmogaus išvaizda yra LABAI svarbus parametras socialiniame kontekste. Priešingai, turbūt, gali teigti tik spoguotos storos bobelkos, kurios sapalioja apie "vidinį grožį".
Daugiau nežinau ką ir komentuoti, nes poste mažoka argumentų..

Nu padėkim nuo to, kad mes esam vyrai ir vyrui grožis prioritetu neturėtų būti.

Beto aš niekad nesakiau, kad išvaizda nėra svarbi mano point;as buvo visai kitas. Mano point'as tas, kad jei nechimini (nesi 20kg + nuo ūgio prie 8% bf), tai esi net nesportuojantis. Iš kur tokie nerealūs standartai? Kodėl pagal kelias steroidines beždžiones kurios sunaikino šitą sportą (vadinkim tai sportu, nors nesiverčia liežuvis) yra vertiniami visi kiti?

Jo šiaip aš esu butthurt, o kodėl? O todėl, kad jaučiu spaudimą chymint, kaip ir armija kitų sportuojančių.

Paskutinį kartą taisė Volframas (2015-08-20 00:21)

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#54 2015-08-20 00:01

Re: Mieli chemikai

Katukas rašė:

Vegitas rašė:

Beveik visi sito forumo hemikalai slepias, klausimas kodel?

1) Tema dar visai nauja.
2) Nesinori veltis i diskusijas, nes dauguma gali ieskoti tik pasiteisinimu. Kaip dazniausiai, tai chemikai uz chemikus, naturalai uz naturalus, nors naturalai tokiose diskusijose laimi.
3) Slepiasi.

Tai nebutinai sita tema jie aplamai slepiasi, ir ka tai pasako apie juos?

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#55 2015-08-20 00:03

Re: Mieli chemikai

Ignas99 rašė:

Katukas rašė:

neatsakei i klausima su tais 5 zodziais... Ant jegos galima buti zveriu ir be turbinu, ne visiems aisku. O jei turi zveries isvaizda, tai koks to tikslas...? Cia reiketu kalbeti apie gyvenimo prasme ir kokybe...

sakai koks tolkas atrodyt gerai ir turet nedaug jegos ? cia tas pats koks tolkas spaust 230kg bet pasikraut malku nuo 80kg sveriancio kovotojo ? skirtingi dalykai cia..

nepagavai mano minties...ne visi chemikai gerai atrodo, ne visi daug kelia. Buna ir tokiu, kurie atrodo gerai, mazai kelia arba daug kelia ir prastai atrodo... Yra ir daug kelianciu ir gerai uzsivariusiu... Bet as klausiu taves kokia prasme to, kad busi zveris?

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#56 2015-08-20 00:05

Re: Mieli chemikai

Katukas rašė:

Ignas99 rašė:

Katukas rašė:

neatsakei i klausima su tais 5 zodziais... Ant jegos galima buti zveriu ir be turbinu, ne visiems aisku. O jei turi zveries isvaizda, tai koks to tikslas...? Cia reiketu kalbeti apie gyvenimo prasme ir kokybe...

sakai koks tolkas atrodyt gerai ir turet nedaug jegos ? cia tas pats koks tolkas spaust 230kg bet pasikraut malku nuo 80kg sveriancio kovotojo ? skirtingi dalykai cia..

nepagavai mano minties...ne visi chemikai gerai atrodo, ne visi daug kelia. Buna ir tokiu, kurie atrodo gerai, mazai kelia arba daug kelia ir prastai atrodo... Yra ir daug kelianciu ir gerai uzsivariusiu... Bet as klausiu taves kokia prasme to, kad busi zveris?

Vietoje 1 bulvių maišo užneši 3 į 5-tą aukštą big_smile

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#57 2015-08-20 00:06

Re: Mieli chemikai

Vegitas rašė:

Katukas rašė:

Vegitas rašė:

Beveik visi sito forumo hemikalai slepias, klausimas kodel?

1) Tema dar visai nauja.
2) Nesinori veltis i diskusijas, nes dauguma gali ieskoti tik pasiteisinimu. Kaip dazniausiai, tai chemikai uz chemikus, naturalai uz naturalus, nors naturalai tokiose diskusijose laimi.
3) Slepiasi.

Tai nebutinai sita tema jie aplamai slepiasi, ir ka tai pasako apie juos?

tai dar truputi papildyk ir apibrauk 2 varianta

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#58 2015-08-20 00:09

Re: Mieli chemikai

Volframas rašė:

Katukas rašė:

Ignas99 rašė:


sakai koks tolkas atrodyt gerai ir turet nedaug jegos ? cia tas pats koks tolkas spaust 230kg bet pasikraut malku nuo 80kg sveriancio kovotojo ? skirtingi dalykai cia..

nepagavai mano minties...ne visi chemikai gerai atrodo, ne visi daug kelia. Buna ir tokiu, kurie atrodo gerai, mazai kelia arba daug kelia ir prastai atrodo... Yra ir daug kelianciu ir gerai uzsivariusiu... Bet as klausiu taves kokia prasme to, kad busi zveris?

Vietoje 1 bulvių maišo užneši 3 į 5-tą aukštą big_smile

nu panasi prasme i sita ir mano nuomone, bet ir naturalu budamas gali panasiai uznesti. Cia kaip powermanas buvo sakes, kad pritaike ta savo jega Norvegijoj, rastus tempiant kalnuotom vietovem, kur transportas bejegis...ilgai netampe ju...

Neprisijungęs

 
Ramzis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-06-25
Žinutės: 141
Atsiliepimai: 0

#59 2015-08-20 00:11

Re: Mieli chemikai

Zuikis13 rašė:

Ramzi, jei įkeli chemiko video nesuprasdamas, kad jis chemikas - kažkur miške iš bado miršta zuikis...
http://blog.sgbinky.com/assets/rabbit.jpg

Volfai, C.G. Jungas yra pasakęs "kas esi tą ir matai". Tavo postas labai daug ką pasako apie tave ir tavo paties mąstymą. Neketinu užsipulti dėl tokio smerkiančio požiūriu, bet geriau pasidžiaugsiu, kad ieškai atsakymų. Pats klausimas yra per daug kompleksinis ir iš psichologinės pusės nėra vienareikšmės tiesos.
Teigti, kad nieks neskiria skirtumo tarp 40cm ir 50 cm yra drasu. Žmogaus išvaizda yra LABAI svarbus parametras socialiniame kontekste. Priešingai, turbūt, gali teigti tik spoguotos storos bobelkos, kurios sapalioja apie "vidinį grožį".
Daugiau nežinau ką ir komentuoti, nes poste mažoka argumentų..

zuiki, tik nesakyk kad ir sitas kaukoliukas chemikalas. nes tada reiks pradeti naujo hobio ieskotis.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#60 2015-08-20 00:12

Re: Mieli chemikai

isvis nera prasmes kalt chemija, jei nesergi hormoniniais sutrikimais...

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#61 2015-08-20 00:18

Re: Mieli chemikai

Manau, kad svoriu kelnojimas visu pirma turetu padeti zmogui iki pat senatves islikti gyvybingui, geros laikysenos, astraus proto. Svarbiausia suprast kuna kaip visuma ir tobulinti kuna taip, kad jis tau padetu gyvenimiskoje aplinkoje.

Jeigu sportuoji reguliariai ir zmones dar paklausia klausimo ar tu sportuojantis, tai vertetu susimastyt, kad galbut neturite pakankamai ziniu sporto sistemose ir mityboje

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#62 2015-08-20 00:20

Re: Mieli chemikai

Ramzis rašė:

Zuikis13 rašė:

Ramzi, jei įkeli chemiko video nesuprasdamas, kad jis chemikas - kažkur miške iš bado miršta zuikis...
http://blog.sgbinky.com/assets/rabbit.jpg

Volfai, C.G. Jungas yra pasakęs "kas esi tą ir matai". Tavo postas labai daug ką pasako apie tave ir tavo paties mąstymą. Neketinu užsipulti dėl tokio smerkiančio požiūriu, bet geriau pasidžiaugsiu, kad ieškai atsakymų. Pats klausimas yra per daug kompleksinis ir iš psichologinės pusės nėra vienareikšmės tiesos.
Teigti, kad nieks neskiria skirtumo tarp 40cm ir 50 cm yra drasu. Žmogaus išvaizda yra LABAI svarbus parametras socialiniame kontekste. Priešingai, turbūt, gali teigti tik spoguotos storos bobelkos, kurios sapalioja apie "vidinį grožį".
Daugiau nežinau ką ir komentuoti, nes poste mažoka argumentų..

zuiki, tik nesakyk kad ir sitas kaukoliukas chemikalas. nes tada reiks pradeti naujo hobio ieskotis.

101% kad ant steru. Cia net maziau abejoniu nei del bloody big_smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#63 2015-08-20 00:28

Re: Mieli chemikai

Volfai, veloka dabar ir bijau prisisneket per daug. Cia del to kompleksavimo. Apskritai kalbi apie kaciokus(skiri tikiuosi tiesiog salinius budibilderius ir jegistus) ar tik kursuojancius, kurie pasisaude gerai nori atrodyt. 50cm bickes ir t.t. kur kalbejai?

Nes nu manau sioki toki point'a. Kai as dar nesportuojantis buvau ir ejau i sale butent del to, nes buvau realiai utiutiu koks kompleksu maisas. Net neprisidedant visu stumimu mokykloj. Apskritai nepasitikejau nei savim, nei savo isvaizda, nei savo jegom...BET, su laiku prioritetai ir tikslai apskritai keitesi. Ta prasme pirmi keleta metu as neejau i sale del savo malonumo -ejau nes norejau pokycio ir savo kompleksus del isvaizdos tvarkyti. Dabar visai kita kalba -einu nes noriu, nes man to reikia ir be to visai kitoks mano gyvenimas. Kaip kokiam narkomanui negavus dozes, taip man nenuejus i sale ir neissikrovus jau keistai jaustis pradedu. Vien kai priesvarzybine savaite buna ir i sale vps neeini - tiesiog nesveikas noras yra eiti ir utiutiu tas stangas lauzyt. Taip, kad sportuoju tiesiog, nes man to reikia,man tas patinka, patinka stipreti ir tai yra siokia tokia terapija man.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#64 2015-08-20 00:28

Re: Mieli chemikai

FLUzY rašė:

Manau, kad svoriu kelnojimas visu pirma turetu padeti zmogui iki pat senatves islikti gyvybingui, geros laikysenos, astraus proto. Svarbiausia suprast kuna kaip visuma ir tobulinti kuna taip, kad jis tau padetu gyvenimiskoje aplinkoje.

Jeigu sportuoji reguliariai ir zmones dar paklausia klausimo ar tu sportuojantis, tai vertetu susimastyt, kad galbut neturite pakankamai ziniu sporto sistemose ir mityboje

Būtent. Tikslas tikrai neturėtų būti tapimas "monstru".

Čia klausimas kurie žmones to klausia big_smile Ar tie kurie domisi kulturizmu, ar tie kuriems šitas sportas nėra įdomus (pastarujų požiūris yra tikrai daaaaug sveikesnis).

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#65 2015-08-20 00:36

Re: Mieli chemikai

Sale - vieta 2-3h laiko, kada tau niekas nepisa proto, kad tu taip ar taip kazka negerai darai, to ar ano nepadarei, koks ar anoks tu esi...Ateini, visa stresa iskrauni, grizti, kaip po kokios terapijos. Cia zodziais nepaaiskinsi big_smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#66 2015-08-20 00:39

Re: Mieli chemikai

BloodyZero rašė:

Volfai, veloka dabar ir bijau prisisneket per daug. Cia del to kompleksavimo. Apskritai kalbi apie kaciokus(skiri tikiuosi tiesiog salinius budibilderius ir jegistus) ar tik kursuojancius, kurie pasisaude gerai nori atrodyt. 50cm bickes ir t.t. kur kalbejai?

Nes nu manau sioki toki point'a. Kai as dar nesportuojantis buvau ir ejau i sale butent del to, nes buvau realiai pzdc koks kompleksu maisas. Net neprisidedant visu stumimu mokykloj. Apskritai nepasitikejau nei savim, nei savo isvaizda, nei savo jegom...BET, su laiku prioritetai ir tikslai apskritai keitesi. Ta prasme pirmi keleta metu as neejau i sale del savo malonumo -ejau nes norejau pokycio ir savo kompleksus del isvaizdos tvarkyti. Dabar visai kita kalba -einu nes noriu, nes man to reikia ir be to visai kitoks mano gyvenimas. Kaip kokiam narkomanui negavus dozes, taip man nenuejus i sale ir neissikrovus jau keistai jaustis pradedu. Vien kai priesvarzybine savaite buna ir i sale vps neeini - tiesiog nesveikas noras yra eiti ir naxui tas stangas lauzyt. Taip, kad sportuoju tiesiog, nes man to reikia,man tas patinka, patinka stipreti ir tai yra siokia tokia terapija man.

Aš kalbu apie tai, kad tas sportuojančio žmogaus standartas yra absoliučiai iškreiptas, o kaltint reikia chemiją.
Apie tave kaip pavizdį aš aplamai neketinu kalbėti, nes aš vienas iš nedaugelio forume kurie tiki, kad tu naturalus big_smile Nuoširdžiai čia. Tokie ekstremumai kaip tu netinka kaip pavizdžiai, nepyk big_smile

Ok aš suprantu, ateina kompleksuoti paaugliai į salę ir tik įžengus į salę žvilgsnis nukrypsta į kulturistų plakatus ir ta pačia akimirką jo smegenėlese prasideda negrįžtami procesai, siekiamybė tampa, tai kas yra nepasiekiama-nerealu-nenaturalu. Kas įvyksta jo viduje? Tas komplekso treshold'as, ta riba kada jis pasijus normalus galbūt net sportuojančiu nutols, toli toli už horizonto, ten kur be chemijos nenusigausi, o jei ir nusigaus, tai bus tik laikina.

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#67 2015-08-20 00:42

Re: Mieli chemikai

Volframas rašė:

FLUzY rašė:

Manau, kad svoriu kelnojimas visu pirma turetu padeti zmogui iki pat senatves islikti gyvybingui, geros laikysenos, astraus proto. Svarbiausia suprast kuna kaip visuma ir tobulinti kuna taip, kad jis tau padetu gyvenimiskoje aplinkoje.

Jeigu sportuoji reguliariai ir zmones dar paklausia klausimo ar tu sportuojantis, tai vertetu susimastyt, kad galbut neturite pakankamai ziniu sporto sistemose ir mityboje

Būtent. Tikslas tikrai neturėtų būti tapimas "monstru".

Čia klausimas kurie žmones to klausia big_smile Ar tie kurie domisi kulturizmu, ar tie kuriems šitas sportas nėra įdomus (pastarujų požiūris yra tikrai daaaaug sveikesnis).

Tie, kurie domisi, dazniausiai tokiu klausimu stengiasi pasiept silpnesni/mazesni. Sitie, isvis slykstynes.
Bet jeigu paprastam zmogeliui kyla klausimas ar tu sportuojantis asmuo... Verta susimastyt, kad galbut kazka netaip darai.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#68 2015-08-20 00:43

Re: Mieli chemikai

Volframas rašė:

BloodyZero rašė:

Volfai, veloka dabar ir bijau prisisneket per daug. Cia del to kompleksavimo. Apskritai kalbi apie kaciokus(skiri tikiuosi tiesiog salinius budibilderius ir jegistus) ar tik kursuojancius, kurie pasisaude gerai nori atrodyt. 50cm bickes ir t.t. kur kalbejai?

Nes nu manau sioki toki point'a. Kai as dar nesportuojantis buvau ir ejau i sale butent del to, nes buvau realiai utiutiu koks kompleksu maisas. Net neprisidedant visu stumimu mokykloj. Apskritai nepasitikejau nei savim, nei savo isvaizda, nei savo jegom...BET, su laiku prioritetai ir tikslai apskritai keitesi. Ta prasme pirmi keleta metu as neejau i sale del savo malonumo -ejau nes norejau pokycio ir savo kompleksus del isvaizdos tvarkyti. Dabar visai kita kalba -einu nes noriu, nes man to reikia ir be to visai kitoks mano gyvenimas. Kaip kokiam narkomanui negavus dozes, taip man nenuejus i sale ir neissikrovus jau keistai jaustis pradedu. Vien kai priesvarzybine savaite buna ir i sale vps neeini - tiesiog nesveikas noras yra eiti ir utiutiu tas stangas lauzyt. Taip, kad sportuoju tiesiog, nes man to reikia,man tas patinka, patinka stipreti ir tai yra siokia tokia terapija man.

Aš kalbu apie tai, kad tas sportuojančio žmogaus standartas yra absoliučiai iškreiptas, o kaltint reikia chemiją.
Apie tave kaip pavizdį aš aplamai neketinu kalbėti, nes aš vienas iš nedaugelio forume kurie tiki, kad tu naturalus big_smile Nuoširdžiai čia. Tokie ekstremumai kaip tu netinka kaip pavizdžiai, nepyk big_smile

Ok aš suprantu, ateina kompleksuoti paaugliai į salę ir tik įžengus į salę žvilgsnis nukrypsta į kulturistų plakatus ir ta pačia akimirką jo smegenėlese prasideda negrįžtami procesai, siekiamybė tampa, tai kas yra nepasiekiama-nerealu-nenaturalu. Kas įvyksta jo viduje? Tas komplekso treshold'as, ta riba kada jis pasijus normalus galbūt net sportuojančiu nutols, toli toli už horizonto, ten kur be chemijos nenusigausi, o jei ir nusigaus, tai bus tik laikina.

Ok.Pakankamai aiskai dabar supratau, kad ir kiek uzsimiegojes esu. Trumpiau tariant. Typical gym rat naujokas salej uzsibrezia PER AUKSTUS standartus, kuriu greiciausiai naturaliai net ir per 10metu nepasiektu...ju aisku keliu metu begyje nepasiekia - nori daugiau ir pradeda po forumiukus/google ir panasiai ieskotis kur cia metanciko nusipirkt. Kitaip tariant kalbejai apie iskreipta kacioko kuno susikurta standarta daugumoje.

Neprisijungęs

 
Kentucha
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-06-04
Žinutės: 87
Atsiliepimai: 0

#69 2015-08-20 00:49

Re: Mieli chemikai

Vegitas rašė:

zaliasss rašė:

Vegitas rašė:

Kurie saudosi ir nelipa i scena tie sto bal kompleksuoti konkreciai, kalbant apie bet koki kita fizini sporta sitai turetu but visiskai uzdrausta o pagautus sportininkus siulyciau ir i belange pasodint su gryzimu i sporta - niekada.

tikrai tu is medzio iskrites big_smile

Gerai paaiskinsiu aiskiau nes matau nelabai gaudotes, nesneku as apie jusu kiemo varzybas, kalba eina apie olimpiadas ir oficialias auksto lygio varzybas.

Tu pats tiki,kad tai įmanoma?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#70 2015-08-20 00:58

Re: Mieli chemikai

Kentucha rašė:

Vegitas rašė:

zaliasss rašė:


tikrai tu is medzio iskrites big_smile

Gerai paaiskinsiu aiskiau nes matau nelabai gaudotes, nesneku as apie jusu kiemo varzybas, kalba eina apie olimpiadas ir oficialias auksto lygio varzybas.

Tu pats tiki,kad tai įmanoma?

Ziauri ta realybe, kai negali buti pilnai drug free varzybu. Yra, kaip yra hmm Drug tested, ne drug free kitaip tariant...Cia bent jau apie testuotas federacijas, kaip IPF trikovej, olimpines varzybos.

Kitos yra federacijos taip pat auksto lygio kuriose tiesiog netestuoja - ten realiai ir susirenka vieni stipriausiu pasaulio trikovininku. Malanicevas, Koklyaevas, Mendelsonas ir t.t.

Neprisijungęs

 
Kentucha
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-06-04
Žinutės: 87
Atsiliepimai: 0

#71 2015-08-20 01:01

Re: Mieli chemikai

BloodyZero rašė:

Kentucha rašė:

Vegitas rašė:


Gerai paaiskinsiu aiskiau nes matau nelabai gaudotes, nesneku as apie jusu kiemo varzybas, kalba eina apie olimpiadas ir oficialias auksto lygio varzybas.

Tu pats tiki,kad tai įmanoma?

Ziauri ta realybe, kai negali buti pilnai drug free varzybu. Yra, kaip yra hmm Drug tested, ne drug free kitaip tariant...Cia bent jau apie testuotas federacijas, kaip IPF trikovej, olimpines varzybos.

Kitos yra federacijos taip pat auksto lygio kuriose tiesiog netestuoja - ten realiai ir susirenka vieni stipriausiu pasaulio trikovininku. Malanicevas, Koklyaevas, Mendelsonas ir t.t.

O kaip tu manai,kiek sportininkų dalyvaujančių olimpinėse žaidynėse, vartoja dopingo, %?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#72 2015-08-20 01:03

Re: Mieli chemikai

pas psichiatra reikia eiti ne tiem kas badosi ar sportuoja o tiem kas suka galva kas badosi ir jaucia del to spaudima. verksniai.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#73 2015-08-20 01:06

Re: Mieli chemikai

Kentucha rašė:

BloodyZero rašė:

Kentucha rašė:


Tu pats tiki,kad tai įmanoma?

Ziauri ta realybe, kai negali buti pilnai drug free varzybu. Yra, kaip yra hmm Drug tested, ne drug free kitaip tariant...Cia bent jau apie testuotas federacijas, kaip IPF trikovej, olimpines varzybos.

Kitos yra federacijos taip pat auksto lygio kuriose tiesiog netestuoja - ten realiai ir susirenka vieni stipriausiu pasaulio trikovininku. Malanicevas, Koklyaevas, Mendelsonas ir t.t.

O kaip tu manai,kiek sportininkų dalyvaujančių olimpinėse žaidynėse, vartoja dopingo, %?

Xer znaet, nepasakysi. Daug ka lemia talentas/genai tai sporto sakai. Yra tiesiog nepramusamu sportininku savo sakose. Ilya Ilyin weightliftinge pvz kitose irgi zvaigzdutes. Xer znaet kaip su dopingais yra, kaip tikrina,ka paperka ir panasiai. As asmeniskai tikiu, kad ir tu paciu olimpiniu aukstumu galima ir naturaliai pasiekti...bet kiek ten vartoja dopinga tikrai negaliu pasakyt big_smile

Neprisijungęs

 
Kentucha
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-06-04
Žinutės: 87
Atsiliepimai: 0

#74 2015-08-20 01:18

Re: Mieli chemikai

BloodyZero rašė:

Kentucha rašė:

BloodyZero rašė:


Ziauri ta realybe, kai negali buti pilnai drug free varzybu. Yra, kaip yra hmm Drug tested, ne drug free kitaip tariant...Cia bent jau apie testuotas federacijas, kaip IPF trikovej, olimpines varzybos.

Kitos yra federacijos taip pat auksto lygio kuriose tiesiog netestuoja - ten realiai ir susirenka vieni stipriausiu pasaulio trikovininku. Malanicevas, Koklyaevas, Mendelsonas ir t.t.

O kaip tu manai,kiek sportininkų dalyvaujančių olimpinėse žaidynėse, vartoja dopingo, %?

Xer znaet, nepasakysi. Daug ka lemia talentas/genai tai sporto sakai. Yra tiesiog nepramusamu sportininku savo sakose. Ilya Ilyin weightliftinge pvz kitose irgi zvaigzdutes. Xer znaet kaip su dopingais yra, kaip tikrina,ka paperka ir panasiai. As asmeniskai tikiu, kad ir tu paciu olimpiniu aukstumu galima ir naturaliai pasiekti...bet kiek ten vartoja dopinga tikrai negaliu pasakyt big_smile

Naivu,ziauriai navu.

Neprisijungęs

 
Kentucha
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-06-04
Žinutės: 87
Atsiliepimai: 0

#75 2015-08-20 01:19

Re: Mieli chemikai

Staffordshire rašė:

pas psichiatra reikia eiti ne tiem kas badosi ar sportuoja o tiem kas suka galva kas badosi ir jaucia del to spaudima. verksniai.

+

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net