Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#1 2015-08-21 18:39

Mieli naturalai

Aišku nulinčiuos dabar mane forumo fauna, bet man absoliučiai pohui. Visi natūralai ir niekada neketinantys chiminti esate kompleksuoti (šitas žodis nebus daug kartų pavartotas) ir bekiaušiai.
Kas mane labiausiai užknisa, tai tas bobiškas "o tu pasiek ką nors be chimkės". Labas vakaras. Pats laikas susitaikyti, kad be chemijos nieko gero nepasieksi. Taškas. Nebent esi iš Visagino. Tiesa, kaip parodė naujausias tyrimas "Radiacijos ir taršos poveikis gyviems organizmams" čia kalta ne radiacija, o vandentiekio vanduo. Ten vandenyje iš krano aptinkama iki 50mg testo litre vandens.
Problema yra tame, kad jus metais dročinant tuos hantelius ir galvojat, kad tuoj tuoj tapsit dideli, o jei tai nepavyksta kaltinant blogą proteiną ar suvalgytus kotletus silpnumo akimirką. Kaltinkit save, kad nešaunat Sustanon 250. Dabar pradėsit mušti kumščiu į krūtinę, kad tipo "neee, aš lankau kačialką nes man patinka sportas..". Ne, rimtai, jums labiau patinka kilnoti hantelius be didesnio tobulėjimo, nei pvz. dulkinti mergikę ant galinės golfo sėdynės ar su draugais žaisti su X-boxu Call of Duty? Jei patinka tiesiog sunkus darbas, tai įsidarbinkit Barbora prekių išvežiotoju. Čia rimtai. Linkas pridedamas. Ten bent uždirbsit nuo 600 eurų alga + arbatpinigiai, nei dirbstit G4S už minimalkę ir dročinansir štangą laisvu laiku. O jei esat tiek tūpi, kad patinka altruizmas, tai eikit savanoriais į Lietuvos kariuomenę ar pan... nzn..
Dabar dėl to bekiaušizmo. Taip myžat dėl to, kad numušit natūralų testą ar spuogas ant šiknos iššoks, kad atrodot, kaip kokios anoreksikės panelės. Sveikata, vitaminai.. Mano močiutė (kuri yra jau prosenėlė) dėl savo sveikatos, taip nesipartina, kaip jauni normalūs bachūrai. Kas senatvėj bus? Vaikščiosit su folija ant galvos, kad radio ryšys nesukeltų smegenų vėžio? Blin, jei norit 50 cm bickės, vietoj savo 36 cm vamzdelio tai ir pasiimkit jį.
Apibendrinimas: geriau gyventi trumpai, nei vegetuoti ir myžčioti amžinybę.
http://c340296.r96.cf1.rackcdn.com/93271_cgeu-17k-nf-B5DVPRgBWkKGrHqJiwEydLrsRIBMsL6BpKg-35zqn.JPG

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#2 2015-08-21 18:43

Re: Mieli naturalai

motyvuoji,motyvuoji.... big_smile seip cia daug tiesos prirasei, daznai panasiai mastydavau ... smile

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#3 2015-08-21 18:48

Re: Mieli naturalai

Zuikis13 rašė:

Aišku nulinčiuos dabar mane forumo fauna, bet man absoliučiai utiutiu. Visi natūralai ir niekada neketinantys chiminti esate kompleksuoti (šitas žodis nebus daug kartų pavartotas) ir bekiaušiai.
Kas mane labiausiai užknisa, tai tas bobiškas "o tu pasiek ką nors be chimkės". Labas vakaras. Pats laikas susitaikyti, kad be chemijos nieko gero nepasieksi. Taškas. Nebent esi iš Visagino. Tiesa, kaip parodė naujausias tyrimas "Radiacijos ir taršos poveikis gyviems organizmams" čia kalta ne radiacija, o vandentiekio vanduo. Ten vandenyje iš krano aptinkama iki 50mg testo litre vandens.
Problema yra tame, kad jus metais dročinant tuos hantelius ir galvojat, kad tuoj tuoj tapsit dideli, o jei tai nepavyksta kaltinant blogą proteiną ar suvalgytus kotletus silpnumo akimirką. Kaltinkit save, kad nešaunat Sustanon 250. Dabar pradėsit mušti kumščiu į krūtinę, kad tipo "neee, aš lankau kačialką nes man patinka sportas..". Ne, rimtai, jums labiau patinka kilnoti hantelius be didesnio tobulėjimo, nei pvz. dulkinti mergikę ant galinės golfo sėdynės ar su draugais žaisti su X-boxu Call of Duty? Jei patinka tiesiog sunkus darbas, tai įsidarbinkit Barbora prekių išvežiotoju. Čia rimtai. Linkas pridedamas. Ten bent uždirbsit nuo 600 eurų alga + arbatpinigiai, nei dirbstit G4S už minimalkę ir dročinansir štangą laisvu laiku. O jei esat tiek tūpi, kad patinka altruizmas, tai eikit savanoriais į Lietuvos kariuomenę ar pan... nzn..
Dabar dėl to bekiaušizmo. Taip myžat dėl to, kad numušit natūralų testą ar spuogas ant šiknos iššoks, kad atrodot, kaip kokios anoreksikės panelės. Sveikata, vitaminai.. Mano močiutė (kuri yra jau prosenėlė) dėl savo sveikatos, taip nesipartina, kaip jauni normalūs bachūrai. Kas senatvėj bus? Vaikščiosit su folija ant galvos, kad radio ryšys nesukeltų smegenų vėžio? Blin, jei norit 50 cm bickės, vietoj savo 36 cm vamzdelio tai ir pasiimkit jį.
Apibendrinimas: geriau gyventi trumpai, nei vegetuoti ir myžčioti amžinybę.
http://c340296.r96.cf1.rackcdn.com/9327 … -35zqn.JPG

kazkokia tu cia pieva surasiai

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#4 2015-08-21 19:08

Re: Mieli naturalai

As tai kilnoju hantelius ne todel, kad man patinka, o todel, kad neturiu golfo, neduoda mergos ir xbox neiperku (jeigu ipirkciau, vistiek neturiu draugu - nebutu su kuo zaist).

Neprisijungęs

 
Ramzis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-06-25
Žinutės: 141
Atsiliepimai: 0

#5 2015-08-21 19:32

Re: Mieli naturalai

arba tu cia trolini arba reiks man pakeist savo nuomone apie tave. realiai buvau susidares nebloga nuomone apie tave... jai tu cia rimtai, tai as nesuprantu kaip reik sportuot (naturaliai) ir nematyt pokyciu ir kaip gali sakyti kad kazkas kazkam neimanoma? jai tau neimanoma tai nereiskia kad ir kitam tai neimanoma. o del sveikatos tai jai pats neprisiziuresi tai niekas uz tave jos nepriziures. cia tas pats kas kam gerti vandeni jai kola skaniau. ir realiai koks tolkas prisisaudyt sustanonu visokiu kad laikinai issipustum vistiek kazkadza nustosi saudytis ir susileisi. tik netik kad susileisi bet dar ir problemu visokiu su kaiusais, pempe, ir hormonais. soksi ant trt ir kaip sakei, kad utiutiu dulkint mergas ant galines sedynes. tipo merga jau mauna kelnes , o tu - palauk biski man reikia vaistuku susileist o tai sex draivo nera. kol issitrauki ampole kol susileidi, mergike jau ant kito koto sokineja. ir su trt prostatos vezys garantuotas. tai ar verta?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#6 2015-08-21 19:53

Re: Mieli naturalai

http://orig10.deviantart.net/4395/f/2013/141/e/f/picard_facepalm_by_nocturnalmarauder-d661t3i.jpg

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#7 2015-08-21 20:06

Re: Mieli naturalai

Neprivalges rašė:

As tai kilnoju hantelius ne todel, kad man patinka, o todel, kad neturiu golfo, neduoda mergos ir xbox neiperku (jeigu ipirkciau, vistiek neturiu draugu - nebutu su kuo zaist).

GLiu but draugelis. #nuoneapykantosikidraugystesvienaszingsnis

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#8 2015-08-21 20:29

Re: Mieli naturalai

AVlB rašė:

Neprivalges rašė:

As tai kilnoju hantelius ne todel, kad man patinka, o todel, kad neturiu golfo, neduoda mergos ir xbox neiperku (jeigu ipirkciau, vistiek neturiu draugu - nebutu su kuo zaist).

GLiu but draugelis. #nuoneapykantosikidraugystesvienaszingsnis

Maždaug taip?
https://www.facebook.com/Hexjam/videos/ … age_bubble

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#9 2015-08-21 20:34

Re: Mieli naturalai

Aga, maciau sita:DD

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#10 2015-08-21 20:41

Re: Mieli naturalai

Neprivalges rašė:

As tai kilnoju hantelius ne todel, kad man patinka, o todel, kad neturiu golfo, neduoda mergos ir xbox neiperku (jeigu ipirkciau, vistiek neturiu draugu - nebutu su kuo zaist).

I know how you feel. Galim x-boxą per pusę susimetę nupirkt padėvėtą iš skelbiu,lt Rimtai, piziu pakviesim.. O ką? vis party
http://vignette2.wikia.nocookie.net/clubpenguin/images/7/71/I-know-how-you-feel.jpg
P.s. prikolna jei padarytų, kad kaskart kai rašant pizių, pushes, avib ar kuri nors kitą jo niką automatiškai parašytų "utituti" smile

Paskutinį kartą taisė Zuikis13 (2015-08-21 20:41)

Neprisijungęs

 
DayZ
Dažnas senbūvis
Vietovė: TEST-LAND
Registravosi: 2010-10-02
Žinutės: 1114
Atsiliepimai: 3

#11 2015-08-21 22:37

Re: Mieli naturalai

utiutiu reikia tiek gilintis ir taip sureikšmint tokius dalykus? Nematau reikalo domėtis kaip kas ką ir dėl ko daro ir dar tuolabiau bandyt iteikt žmogui kažkokia nuomone asmenine kad jis kažka blogo ar neto daro. utiutiu? Niekam neturėtu rupėt tokie dalykai kiekvienas turi skirtingus poreikius ir interesus juk,   Mažiau kalbu-daugiau sporto su chemija ar be pohu,i gi.

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#12 2015-08-21 22:39

Re: Mieli naturalai

O čia nieks nesuprato, kad tema volframui adresuota, kad puolat?

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#13 2015-08-21 23:12

Re: Mieli naturalai

5/10 troll

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#14 2015-08-21 23:27

Re: Mieli naturalai

Kažkaip ne visi humorą pagavo..

Paskutinį kartą taisė Zuikis13 (2015-08-21 23:27)

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#15 2015-08-21 23:41

Re: Mieli naturalai

Zuikis13 rašė:

Kažkaip ne visi humorą pagavo..

Bet vistiek tevuk uzmotyvavai del kurso... roll

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#16 2015-08-22 10:26

Re: Mieli naturalai

Ramzis rašė:

arba tu cia trolini arba reiks man pakeist savo nuomone apie tave. realiai buvau susidares nebloga nuomone apie tave... jai tu cia rimtai, tai as nesuprantu kaip reik sportuot (naturaliai) ir nematyt pokyciu ir kaip gali sakyti kad kazkas kazkam neimanoma? jai tau neimanoma tai nereiskia kad ir kitam tai neimanoma. o del sveikatos tai jai pats neprisiziuresi tai niekas uz tave jos nepriziures. cia tas pats kas kam gerti vandeni jai kola skaniau. ir realiai koks tolkas prisisaudyt sustanonu visokiu kad laikinai issipustum vistiek kazkadza nustosi saudytis ir susileisi. tik netik kad susileisi bet dar ir problemu visokiu su kaiusais, pempe, ir hormonais. soksi ant trt ir kaip sakei, kad utiutiu dulkint mergas ant galines sedynes. tipo merga jau mauna kelnes , o tu - palauk biski man reikia vaistuku susileist o tai sex draivo nera. kol issitrauki ampole kol susileidi, mergike jau ant kito koto sokineja. ir su trt prostatos vezys garantuotas. tai ar verta?

Is kur tu cia istraukei del prostatos?

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#17 2015-08-22 10:40

Re: Mieli naturalai

uzsivedes rašė:

Ramzis rašė:

arba tu cia trolini arba reiks man pakeist savo nuomone apie tave. realiai buvau susidares nebloga nuomone apie tave... jai tu cia rimtai, tai as nesuprantu kaip reik sportuot (naturaliai) ir nematyt pokyciu ir kaip gali sakyti kad kazkas kazkam neimanoma? jai tau neimanoma tai nereiskia kad ir kitam tai neimanoma. o del sveikatos tai jai pats neprisiziuresi tai niekas uz tave jos nepriziures. cia tas pats kas kam gerti vandeni jai kola skaniau. ir realiai koks tolkas prisisaudyt sustanonu visokiu kad laikinai issipustum vistiek kazkadza nustosi saudytis ir susileisi. tik netik kad susileisi bet dar ir problemu visokiu su kaiusais, pempe, ir hormonais. soksi ant trt ir kaip sakei, kad utiutiu dulkint mergas ant galines sedynes. tipo merga jau mauna kelnes , o tu - palauk biski man reikia vaistuku susileist o tai sex draivo nera. kol issitrauki ampole kol susileidi, mergike jau ant kito koto sokineja. ir su trt prostatos vezys garantuotas. tai ar verta?

Is kur tu cia istraukei del prostatos?

Yra galimybe. Ne 100%-ine, bet yra.

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#18 2015-08-22 10:43

Re: Mieli naturalai

Xebra, esme paprast:
Budamas naturalas, labai greitai (paprastai 5metu begyje) pasieksi savo limita pagal esamas aplinkybes.
Patys suprantat, didziausias progresas vyksta pirmais naujoko metais - poto ziuri, kad nebe centimetrais bico augima matuoji, o kaip paranojikas skaiciuoji milimetrus ...
Atsidurus tokiame "pike" galima bandyti dar labiau pasistengti, ir sesti labai grieztai ant rimtos mitybos, pradeti paranojiskai eiti i sale pagal grafika .. na dar metai ir viskas, jusu pikas bus pasiektas.
Ka dar galima isspausti? Kazi ar kazkoki stebukla naturalui galima rasti, kad vel atsirastu augimas. Esant pike, ir nebematant rezultatu (nekalbu apie 2,5-5kg stangos spaudimo paaugima per metus, juokas) kiek dar i sale laiko vaiksciot bus motyvacijos? Metus-du? Kas tada? Tada tiesiog supranti, kad atejo tas momentas, kai tau tai malonumo per didelio nebeteikia, nes tiesiog nebevyksta progresas. O kam patinka veikla, kuriai atsiduodi visu 100% arba max atiduodi saves kiek leidzia aplinkybes (be pasiteisinimu apie bloga ora, ar kad anksti keltis), kurioje nevyksta tobulejimas/progresas?  Niekam .. tai tas momentas kazkada ateina pas visus smile

Atejus tam momentui manau reikia rinktis, ar viska, ka idejai i tai - mesti arba dar buna toks atmazas pas zmones "sportuoti palaikymui" - wtf??? buna tokie dalykai?smile ......... arba tiesiog shauti kursa papildomai motavacijai smile

Paskutinį kartą taisė VarztaZz (2015-08-22 10:46)

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#19 2015-08-22 10:52

Re: Mieli naturalai

VarztaZz rašė:

Xebra, esme paprast:
Budamas naturalas, labai greitai (paprastai 5metu begyje) pasieksi savo limita pagal esamas aplinkybes.
Patys suprantat, didziausias progresas vyksta pirmais naujoko metais - poto ziuri, kad nebe centimetrais bico augima matuoji, o kaip paranojikas skaiciuoji milimetrus ...
Atsidurus tokiame "pike" galima bandyti dar labiau pasistengti, ir sesti labai grieztai ant rimtos mitybos, pradeti paranojiskai eiti i sale pagal grafika .. na dar metai ir viskas, jusu pikas bus pasiektas.
Ka dar galima isspausti? Kazi ar kazkoki stebukla naturalui galima rasti, kad vel atsirastu augimas. Esant pike, ir nebematant rezultatu (nekalbu apie 2,5-5kg stangos spaudimo paaugima per metus, juokas) kiek dar i sale laiko vaiksciot bus motyvacijos? Metus-du? Kas tada? Tada tiesiog supranti, kad atejo tas momentas, kai tau tai malonumo per didelio nebeteikia, nes tiesiog nebevyksta progresas. O kam patinka veikla, kuriai atsiduodi visu 100% arba max atiduodi saves kiek leidzia aplinkybes (be pasiteisinimu apie bloga ora, ar kad anksti keltis), kurioje nevyksta tobulejimas/progresas?  Niekam .. tai tas momentas kazkada ateina pas visus smile

Atejus tam momentui manau reikia rinktis, ar viska, ka idejai i tai - mesti arba dar buna toks atmazas pas zmones "sportuoti palaikymui" - wtf??? buna tokie dalykai?smile ......... arba tiesiog shauti kursa papildomai motavacijai smile

Ka pats planuoji ? smile

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#20 2015-08-22 10:57

Re: Mieli naturalai

Ernestas rašė:

VarztaZz rašė:

Xebra, esme paprast:
Budamas naturalas, labai greitai (paprastai 5metu begyje) pasieksi savo limita pagal esamas aplinkybes.
Patys suprantat, didziausias progresas vyksta pirmais naujoko metais - poto ziuri, kad nebe centimetrais bico augima matuoji, o kaip paranojikas skaiciuoji milimetrus ...
Atsidurus tokiame "pike" galima bandyti dar labiau pasistengti, ir sesti labai grieztai ant rimtos mitybos, pradeti paranojiskai eiti i sale pagal grafika .. na dar metai ir viskas, jusu pikas bus pasiektas.
Ka dar galima isspausti? Kazi ar kazkoki stebukla naturalui galima rasti, kad vel atsirastu augimas. Esant pike, ir nebematant rezultatu (nekalbu apie 2,5-5kg stangos spaudimo paaugima per metus, juokas) kiek dar i sale laiko vaiksciot bus motyvacijos? Metus-du? Kas tada? Tada tiesiog supranti, kad atejo tas momentas, kai tau tai malonumo per didelio nebeteikia, nes tiesiog nebevyksta progresas. O kam patinka veikla, kuriai atsiduodi visu 100% arba max atiduodi saves kiek leidzia aplinkybes (be pasiteisinimu apie bloga ora, ar kad anksti keltis), kurioje nevyksta tobulejimas/progresas?  Niekam .. tai tas momentas kazkada ateina pas visus smile

Atejus tam momentui manau reikia rinktis, ar viska, ka idejai i tai - mesti arba dar buna toks atmazas pas zmones "sportuoti palaikymui" - wtf??? buna tokie dalykai?smile ......... arba tiesiog shauti kursa papildomai motavacijai smile

Ka pats planuoji ? smile

Mes visi sausim galiausiai....smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#21 2015-08-22 11:59

Re: Mieli naturalai

AVlB rašė:

Ernestas rašė:

VarztaZz rašė:

Xebra, esme paprast:
Budamas naturalas, labai greitai (paprastai 5metu begyje) pasieksi savo limita pagal esamas aplinkybes.
Patys suprantat, didziausias progresas vyksta pirmais naujoko metais - poto ziuri, kad nebe centimetrais bico augima matuoji, o kaip paranojikas skaiciuoji milimetrus ...
Atsidurus tokiame "pike" galima bandyti dar labiau pasistengti, ir sesti labai grieztai ant rimtos mitybos, pradeti paranojiskai eiti i sale pagal grafika .. na dar metai ir viskas, jusu pikas bus pasiektas.
Ka dar galima isspausti? Kazi ar kazkoki stebukla naturalui galima rasti, kad vel atsirastu augimas. Esant pike, ir nebematant rezultatu (nekalbu apie 2,5-5kg stangos spaudimo paaugima per metus, juokas) kiek dar i sale laiko vaiksciot bus motyvacijos? Metus-du? Kas tada? Tada tiesiog supranti, kad atejo tas momentas, kai tau tai malonumo per didelio nebeteikia, nes tiesiog nebevyksta progresas. O kam patinka veikla, kuriai atsiduodi visu 100% arba max atiduodi saves kiek leidzia aplinkybes (be pasiteisinimu apie bloga ora, ar kad anksti keltis), kurioje nevyksta tobulejimas/progresas?  Niekam .. tai tas momentas kazkada ateina pas visus smile

Atejus tam momentui manau reikia rinktis, ar viska, ka idejai i tai - mesti arba dar buna toks atmazas pas zmones "sportuoti palaikymui" - wtf??? buna tokie dalykai?smile ......... arba tiesiog shauti kursa papildomai motavacijai smile

Ka pats planuoji ? smile

Mes visi sausim galiausiai....smile

ne, as ir toliau liksiu dviraciu o Rolka ir toliau lies nuoskaudas ir reks ,kad man reikia valgyt po 5k big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#22 2015-08-22 14:54

Re: Mieli naturalai

Karoce. 1gr testo  bus ok pirmam kursui?
Nenoriu per stiprEi. O ir vis tiek.  Dar 1 gr = natty. Daugiau neapsimoka varyt manau nes  ximiku vadins..

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#23 2015-08-22 14:58

Re: Mieli naturalai

Jei cia rimtai, tai gramo savaitej nereik tikrai pradzioj. Aisku ziurint pagal esterius dar...

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#24 2015-08-22 16:43

Re: Mieli naturalai

Ramzis rašė:

arba tu cia trolini arba reiks man pakeist savo nuomone apie tave. realiai buvau susidares nebloga nuomone apie tave... jai tu cia rimtai, tai as nesuprantu kaip reik sportuot (naturaliai) ir nematyt pokyciu ir kaip gali sakyti kad kazkas kazkam neimanoma? jai tau neimanoma tai nereiskia kad ir kitam tai neimanoma. o del sveikatos tai jai pats neprisiziuresi tai niekas uz tave jos nepriziures. cia tas pats kas kam gerti vandeni jai kola skaniau. ir realiai koks tolkas prisisaudyt sustanonu visokiu kad laikinai issipustum vistiek kazkadza nustosi saudytis ir susileisi. tik netik kad susileisi bet dar ir problemu visokiu su kaiusais, pempe, ir hormonais. soksi ant trt ir kaip sakei, kad utiutiu dulkint mergas ant galines sedynes. tipo merga jau mauna kelnes , o tu - palauk biski man reikia vaistuku susileist o tai sex draivo nera. kol issitrauki ampole kol susileidi, mergike jau ant kito koto sokineja. ir su trt prostatos vezys garantuotas. tai ar verta?

Niekas cai nera  garantuota. Ziuri E2, ziuri DHT bendrus kraujo tyrimus, kepenu fermentus ir saudai ta trt be side'u. Atejus laikui, kai jau "fabrikas'' nebedirbs visi ses ant trt, kas nores but nenuduse.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#25 2015-08-22 17:22

Re: Mieli naturalai

AVlB rašė:

Jei cia rimtai, tai gramo savaitej nereik tikrai pradzioj. Aisku ziurint pagal esterius dar...

Uzsiciaupk smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net