Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#26 2015-10-29 17:02

Re: Mėgėjas pavalgyti

Sirvan rašė:

I have to rate DNP as the harshest and most dangerous drug used in bodybuilding.

I have to rate.Im using it and still a life.

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#27 2015-10-29 17:14

Re: Mėgėjas pavalgyti

Man nuo cleno tik rankos drebėjo 2tab kaliau visad, ką žinau patiko jis man kai ant low carbu buvau pumpa gera duoda jis ir tikrai padejo cuttint wink

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#28 2015-10-29 17:57

Re: Mėgėjas pavalgyti

man pradzioj rankos truputi drebejo poto visai nedrebejo , jokiu galvos skausmu ir pan dalyku , buvau uzkeles ant galo iki 4 tab po 0,04  , vartojau 5 dienos on 2 off + daug vandens ir mineralu
prie rezultatu nejutau daug kad padejo

Neprisijungęs

 
Mege
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-10-28
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#29 2015-10-29 18:22

Re: Mėgėjas pavalgyti

O taip pat, ką siūlytumėte dėl angliavandenių?
Su clenu pastoviai laikyti apie 100 gr, ar daugiau/mažiau ?

O kaip su bangavimu angliavandeniu, teko bandyt? PVZ:

Pirmadienis 0 gr. angliav.
Antradienis 100 gr. angliav.
Trečiadienis 200 gr. angliav.
Ketvirtadienis 300 gr. angliav.
Penktadienis 0 gr. angliav.
ir t.t.

Paskutinį kartą taisė Mege (2015-10-29 18:23)

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#30 2015-10-29 18:27

Re: Mėgėjas pavalgyti

prie ko clenas ir anglis?  anglis laikai taip kad kristu svoris o clenas jis kaip priedas tik

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#31 2015-10-29 18:38

Re: Mėgėjas pavalgyti

Koks dar cleanas? Koks dar DNP?? O zinai toki dalyka kaip valia ir maziau maisto? Kaip imanoma nesugebet maziau valgyt... ant kiek reik but bevaliui.

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#32 2015-10-29 18:46

Re: Mėgėjas pavalgyti

nenugalimas rašė:

Koks dar cleanas? Koks dar DNP?? O zinai toki dalyka kaip valia ir maziau maisto? Kaip imanoma nesugebet maziau valgyt... ant kiek reik but bevaliui.

+

Neprisijungęs

 
Mege
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-10-28
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#33 2015-10-29 20:05

Re: Mėgėjas pavalgyti

Ką manote apie tokią mitybą ryškinimuisi? smile
Vidutiniškas aktyvumas. Nėra įskaičiuotos daržovės - būna įvairiai, dažniausiai su kiekvienu valgiu smile Vaisių irgi, bet simboliškai.

http://i63.tinypic.com/icqy3q.jpg

Neprisijungęs

 
Vartotojas258
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-06-11
Žinutės: 1211
Atsiliepimai: 1

#34 2015-10-29 20:12

Re: Mėgėjas pavalgyti

Auginai auginai ir iškart tokį planą šausi? gal po truputį mažink?

Neprisijungęs

 
ernisx
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas/UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 363
Atsiliepimai: 0

#35 2015-10-30 00:34

Re: Mėgėjas pavalgyti

rolka78 rašė:

Sirvan rašė:

I have to rate DNP as the harshest and most dangerous drug used in bodybuilding.

I have to rate.Im using it and still a life.

I speak london good? big_smile

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#36 2015-10-30 01:41

Re: Mėgėjas pavalgyti

nekazka toks suolis angliu, palusi wink

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#37 2015-10-30 08:58

Re: Mėgėjas pavalgyti

Manau kiekvienam individualiai .Man aplamai. Patinka carbus laikyt iki 200 gr ribu.
Tada savijauta geriausia.

Neprisijungęs

 
Zaza
Pasakorius
Registravosi: 2015-10-03
Žinutės: 75
Atsiliepimai: 0

#38 2015-10-30 09:16

Re: Mėgėjas pavalgyti

MrBurbulas rašė:

Manau kiekvienam individualiai .Man aplamai. Patinka carbus laikyt iki 200 gr ribu.
Tada savijauta geriausia.

Ziuriu visur kisi ta savo iki 200 angliu.. man tai pvz geriausia apie 500 angliu. Ir ka tu i tai?

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#39 2015-10-30 09:38

Re: Mėgėjas pavalgyti

Zaza rašė:

MrBurbulas rašė:

Manau kiekvienam individualiai .Man aplamai. Patinka carbus laikyt iki 200 gr ribu.
Tada savijauta geriausia.

Ziuriu visur kisi ta savo iki 200 angliu.. man tai pvz geriausia apie 500 angliu. Ir ka tu i tai?

Ziuriu  nuoskaudu turi. Issiliek. Palengves.

Neprisijungęs

 
Zaza
Pasakorius
Registravosi: 2015-10-03
Žinutės: 75
Atsiliepimai: 0

#40 2015-10-30 10:19

Re: Mėgėjas pavalgyti

MrBurbulas rašė:

Zaza rašė:

MrBurbulas rašė:

Manau kiekvienam individualiai .Man aplamai. Patinka carbus laikyt iki 200 gr ribu.
Tada savijauta geriausia.

Ziuriu visur kisi ta savo iki 200 angliu.. man tai pvz geriausia apie 500 angliu. Ir ka tu i tai?

Ziuriu  nuoskaudu turi. Issiliek. Palengves.

Kokiu nuoskaudu? Kam? Kaip galima turet nuoskaudu zmonem, kuriu nepazysti? Tiesiog nervina tokie, kurie skleidzia propaganda pries angliavandenius

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#41 2015-10-30 10:37

Re: Mėgėjas pavalgyti

Nervina tokie kurie kaip arkliai su raisciais ant akiu mato tik 1 kelia
Siuo atveju tavo tik tavo tiesa ir viskas

deja taip nera.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#42 2015-10-30 11:17

Re: Mėgėjas pavalgyti

as vis dar  laukiu foto su 20% bf..forumo dalyviu nuotrauku temoj

Neprisijungęs

 
Sirvan
Piziaus sugyventinis
Vietovė: Piziaus lova
Registravosi: 2015-10-27
Žinutės: 493
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#43 2015-10-30 11:45

Re: Mėgėjas pavalgyti

Zaza rašė:

MrBurbulas rašė:

Zaza rašė:


Ziuriu visur kisi ta savo iki 200 angliu.. man tai pvz geriausia apie 500 angliu. Ir ka tu i tai?

Ziuriu  nuoskaudu turi. Issiliek. Palengves.

Kokiu nuoskaudu? Kam? Kaip galima turet nuoskaudu zmonem, kuriu nepazysti? Tiesiog nervina tokie, kurie skleidzia propaganda pries angliavandenius

Tu vegetaras/veganas ?

Neprisijungęs

 
Zaza
Pasakorius
Registravosi: 2015-10-03
Žinutės: 75
Atsiliepimai: 0

#44 2015-10-30 12:08

Re: Mėgėjas pavalgyti

Sirvan rašė:

Zaza rašė:

MrBurbulas rašė:

Ziuriu  nuoskaudu turi. Issiliek. Palengves.

Kokiu nuoskaudu? Kam? Kaip galima turet nuoskaudu zmonem, kuriu nepazysti? Tiesiog nervina tokie, kurie skleidzia propaganda pries angliavandenius

Tu vegetaras/veganas ?

As ne. Tiesiog vartoju daug angliavandeniu ir ne tiek daug baltymo, kaip kad iprasta kulturistams, kurie jo neprotingai sunaudoja labai daug. tie 2/3g ant kg - viena is kulturistiniu nesamoniu wink

Paskutinį kartą taisė Zaza (2015-10-30 12:09)

Neprisijungęs

 
gezee
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-03-31
Žinutės: 77
Atsiliepimai: 0

#45 2015-10-31 15:57

Re: Mėgėjas pavalgyti

Laukiam foto !

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#46 2015-11-01 21:31

Re: Mėgėjas pavalgyti

DNP baisu clenas ne ?.. Na koks skirtumas, kiekvienas renkas ir žiūris kas jam naudingiau ar dar ką.
Nesupratau mitybos ir klausimo apie cleną? Tu žinai kas clenas yra? Ar turėjai omeny DNP? Jei DNP tai taip, daug kas sako, kad carbų reiktų daugiau, bet antrą kart variau mažiau carbų ir viskas tvarkoj buvo. Jei varysi cleną varyk ir vitaminus BŪTINAI. Nežinau kaip kitiem, bet man clenas ką davė tai tik pastovų raumenų traukimą. Ypač ryte kokias 3minutes rėki, nes sutraukė blauzdą ir fakin nieko negali padaryt.

Su tokia mityba tai per metus laiko nusimestum be nieko iki norimo tikslo. O kas rašo apie valią, dar kažką, kad nieko nereik, tai neklausyk. Čia belekokiam šūdui tą galima pasakyt. utiutiu tu vaikštai į kačialkę ir moki pinigus, jei gali namie stalą pakilnot? utiutiu tu važiuoji į darbą mašina kai gali pėškom nueit. utiutiu tu miegi ant pagalvės? Netu valios kad nueitum pas močiutę ir šieno kupetoj išsimiegotum.. ir bla bla bla. Karočia, patarimas čia paprastas... Nusprendei kažką padaryt - padaryk. Ne tas forumas kur klaust patarimo ypač tokiom temom. Būčiau klausęs, tiksliau būtų buvę man kaip visi sakė, tai jau ir kepenų neturėčiau ir šiaip seniai užsilenkęs būčiau.

Neprisijungęs

 
TomasToma5V
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva.
Registravosi: 2015-07-07
Žinutės: 263
Atsiliepimai: 0

#47 2015-11-01 21:35

Re: Mėgėjas pavalgyti

igndnp rašė:

DNP baisu clenas ne ?.. Na koks skirtumas, kiekvienas renkas ir žiūris kas jam naudingiau ar dar ką.
Nesupratau mitybos ir klausimo apie cleną? Tu žinai kas clenas yra? Ar turėjai omeny DNP? Jei DNP tai taip, daug kas sako, kad carbų reiktų daugiau, bet antrą kart variau mažiau carbų ir viskas tvarkoj buvo. Jei varysi cleną varyk ir vitaminus BŪTINAI. Nežinau kaip kitiem, bet man clenas ką davė tai tik pastovų raumenų traukimą. Ypač ryte kokias 3minutes rėki, nes sutraukė blauzdą ir fakin nieko negali padaryt.

Su tokia mityba tai per metus laiko nusimestum be nieko iki norimo tikslo. O kas rašo apie valią, dar kažką, kad nieko nereik, tai neklausyk. Čia belekokiam šūdui tą galima pasakyt. utiutiu tu vaikštai į kačialkę ir moki pinigus, jei gali namie stalą pakilnot? utiutiu tu važiuoji į darbą mašina kai gali pėškom nueit. utiutiu tu miegi ant pagalvės? Netu valios kad nueitum pas močiutę ir šieno kupetoj išsimiegotum.. ir bla bla bla. Karočia, patarimas čia paprastas... Nusprendei kažką padaryt - padaryk. Ne tas forumas kur klaust patarimo ypač tokiom temom. Būčiau klausęs, tiksliau būtų buvę man kaip visi sakė, tai jau ir kepenų neturėčiau ir šiaip seniai užsilenkęs būčiau.

http://s7.postimg.org/kvjgy0q3r/index.jpg

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#48 2015-11-01 22:02

Re: Mėgėjas pavalgyti

igndnp rašė:

DNP baisu clenas ne ?.. Na koks skirtumas, kiekvienas renkas ir žiūris kas jam naudingiau ar dar ką.
Nesupratau mitybos ir klausimo apie cleną? Tu žinai kas clenas yra? Ar turėjai omeny DNP? Jei DNP tai taip, daug kas sako, kad carbų reiktų daugiau, bet antrą kart variau mažiau carbų ir viskas tvarkoj buvo. Jei varysi cleną varyk ir vitaminus BŪTINAI. Nežinau kaip kitiem, bet man clenas ką davė tai tik pastovų raumenų traukimą. Ypač ryte kokias 3minutes rėki, nes sutraukė blauzdą ir fakin nieko negali padaryt.

Su tokia mityba tai per metus laiko nusimestum be nieko iki norimo tikslo. O kas rašo apie valią, dar kažką, kad nieko nereik, tai neklausyk. Čia belekokiam šūdui tą galima pasakyt. utiutiu tu vaikštai į kačialkę ir moki pinigus, jei gali namie stalą pakilnot? utiutiu tu važiuoji į darbą mašina kai gali pėškom nueit. utiutiu tu miegi ant pagalvės? Netu valios kad nueitum pas močiutę ir šieno kupetoj išsimiegotum.. ir bla bla bla. Karočia, patarimas čia paprastas... Nusprendei kažką padaryt - padaryk. Ne tas forumas kur klaust patarimo ypač tokiom temom. Būčiau klausęs, tiksliau būtų buvę man kaip visi sakė, tai jau ir kepenų neturėčiau ir šiaip seniai užsilenkęs būčiau.

Ar tu gyvenime kvailas ar smegenys pragertos..bbz.. Bet taviskiai pavyzdziai tai tokie kvaili, nu kad .. Be zodziu krc.

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#49 2015-11-01 22:16

Re: Mėgėjas pavalgyti

igndnp rašė:

DNP baisu clenas ne ?.. Na koks skirtumas, kiekvienas renkas ir žiūris kas jam naudingiau ar dar ką.
Nesupratau mitybos ir klausimo apie cleną? Tu žinai kas clenas yra? Ar turėjai omeny DNP? Jei DNP tai taip, daug kas sako, kad carbų reiktų daugiau, bet antrą kart variau mažiau carbų ir viskas tvarkoj buvo.

igndnp rašė:

igndnp
DNP survivor

#231 2015-10-17 14:05:08
Nebevartosiu DNP. ir į salę mėnesį neisiu, užsiimsiu tik kardio ir mėnesį taekwando lankysiu.

DNP šalutiniai:
1.Pastovus prakaitavimas ir karštis (normaliai jausdavaus prie ~+10 su maike)
2.Pageltonuoja: akys, šlapimas, oda (man ant delnų geltoni dryžiai lindo), sperma
3. Kartais pradeda degint gerklę, nežinau nuo ko tai priklauso, gal kapsulė prakiursta kažkiek.. Nu žodžiu. Vanduo nepadeda bent man geriant, tai reik arba kažko užvalgyt arba man labai gerai jogurtas numušdavo viską.
4.Praeitą kart jaučiau pastovų nuovargį, šį kart pradėjau nebesivaldyt, pykčio protrūkiai kažkokie. Apšaukiau bendradarbius, su žmona susiginčyjau ir pan.

Aš nei už, nei prieš. Apie nuomonės pasikeitimą nešnekėsiu, bet negaliu nepastebėt.. Jei čia skaitosi viskas tvarkoj tai aš b.bd big_smile

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#50 2015-11-02 07:15

Re: Mėgėjas pavalgyti

igndnp rašė:

DNP baisu clenas ne ?.. Na koks skirtumas, kiekvienas renkas ir žiūris kas jam naudingiau ar dar ką.
Nesupratau mitybos ir klausimo apie cleną? Tu žinai kas clenas yra? Ar turėjai omeny DNP? Jei DNP tai taip, daug kas sako, kad carbų reiktų daugiau, bet antrą kart variau mažiau carbų ir viskas tvarkoj buvo. Jei varysi cleną varyk ir vitaminus BŪTINAI. Nežinau kaip kitiem, bet man clenas ką davė tai tik pastovų raumenų traukimą. Ypač ryte kokias 3minutes rėki, nes sutraukė blauzdą ir fakin nieko negali padaryt.

Su tokia mityba tai per metus laiko nusimestum be nieko iki norimo tikslo. O kas rašo apie valią, dar kažką, kad nieko nereik, tai neklausyk. Čia belekokiam šūdui tą galima pasakyt. utiutiu tu vaikštai į kačialkę ir moki pinigus, jei gali namie stalą pakilnot? utiutiu tu važiuoji į darbą mašina kai gali pėškom nueit. utiutiu tu miegi ant pagalvės? Netu valios kad nueitum pas močiutę ir šieno kupetoj išsimiegotum.. ir bla bla bla. Karočia, patarimas čia paprastas... Nusprendei kažką padaryt - padaryk. Ne tas forumas kur klaust patarimo ypač tokiom temom. Būčiau klausęs, tiksliau būtų buvę man kaip visi sakė, tai jau ir kepenų neturėčiau ir šiaip seniai užsilenkęs būčiau.

tavo lyginimai tai ...:d  o tie patarimai nieko nevaryti tai labai teisingi , speju tau irgi butu patare nevaryti dnp tai apie kokias suvarytas kepenys tu cia kalbi jei butum paklauses kitu? beto jei 3 minutes tau traukti raumenys pradedavo nuo cleno tai mesk ta sporta nes istizes per daug jam esi)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net