Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2827
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#51 2016-02-28 11:42

Re: jusu nuomone?

Woody rašė:

Kavioras rašė:

Woody rašė:


As ne apie tai ar naturalas ar ne.. as apie tai jog ia kur tau zinot kiek as ko galvoj turiu, ka zinau, o ko ne?

Ai tai blyn gi iš tolo matos, pažėk kiek nesamonių prirašinėji

Asiliuk...ziuriu cia pats protingiausias is visu esi big_smile tai gal tu su savo gelezine logika ir super protu susikurk tema: "kilimo patarimai" ir tegu visi zaliukai eina i tavo tema klausinet? Paziuresim kiek ten zmonem grybo pripjausi.. smile

P.s butu malonu jog parodytum mano postus kur as zmonem nesamones patarineju wink

Pasirodo kavioras reiškia kilimas big_smile big_smile Net nežinojau big_smile
Aš gi nesakiau, kad esu protingiausias, yra daugiau protingų, esu rašęs stafui, bloodžiui, dar porai, kurie patyrę ir gali duot gerą patarimą iš patirties, o pvž jei tavęs ko klausčiau tai ką tu man galėtum pasakyt jeigu nieko pats nesupranti? big_smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#52 2016-02-28 11:51

Re: jusu nuomone?

per daug sureiksminat farma, naturalui reikia palaikyti kuo didesnius darbinius? o ant farmos ar po jos nereikia palaikyti? smile nematau skirtumo tarp natural ir ant kurso, skiriasi tik recovery time ir maistas,nu ir gal kazkiek treniruotes apimtis kai kuriem. o visi kiti principai vienodi tiek natural tiek on stuff. darbinius visada stengiesi laikyti kuo didesnius o raumuo neissikrauna taip lengvai, per treniruote poadroztum bica valanda-iskrautum 5-10% atsargu

Paskutinį kartą taisė Staffordshire (2016-02-28 11:52)

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#53 2016-02-28 12:39

Re: jusu nuomone?

Kavioras rašė:

Woody rašė:

Kavioras rašė:


Ai tai blyn gi iš tolo matos, pažėk kiek nesamonių prirašinėji

Asiliuk...ziuriu cia pats protingiausias is visu esi big_smile tai gal tu su savo gelezine logika ir super protu susikurk tema: "kilimo patarimai" ir tegu visi zaliukai eina i tavo tema klausinet? Paziuresim kiek ten zmonem grybo pripjausi.. smile

P.s butu malonu jog parodytum mano postus kur as zmonem nesamones patarineju wink

Pasirodo kavioras reiškia kilimas big_smile big_smile Net nežinojau big_smile
Aš gi nesakiau, kad esu protingiausias, yra daugiau protingų, esu rašęs stafui, bloodžiui, dar porai, kurie patyrę ir gali duot gerą patarimą iš patirties, o pvž jei tavęs ko klausčiau tai ką tu man galėtum pasakyt jeigu nieko pats nesupranti? big_smile

Tu boba.. as dar karta taves klausiu is kur tu zinai, kad as nieko nesuprantu? big_smile parodyk kur as nusikalbu?smile) jau db sneki bele sneket tai gal pridaryk ta snuki ir visiem bus smagiau smile

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2827
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#54 2016-02-28 12:47

Re: jusu nuomone?

Woody rašė:

Kavioras rašė:

Woody rašė:


Asiliuk...ziuriu cia pats protingiausias is visu esi big_smile tai gal tu su savo gelezine logika ir super protu susikurk tema: "kilimo patarimai" ir tegu visi zaliukai eina i tavo tema klausinet? Paziuresim kiek ten zmonem grybo pripjausi.. smile

P.s butu malonu jog parodytum mano postus kur as zmonem nesamones patarineju wink

Pasirodo kavioras reiškia kilimas big_smile big_smile Net nežinojau big_smile
Aš gi nesakiau, kad esu protingiausias, yra daugiau protingų, esu rašęs stafui, bloodžiui, dar porai, kurie patyrę ir gali duot gerą patarimą iš patirties, o pvž jei tavęs ko klausčiau tai ką tu man galėtum pasakyt jeigu nieko pats nesupranti? big_smile

Tu boba.. as dar karta taves klausiu is kur tu zinai, kad as nieko nesuprantu? big_smile parodyk kur as nusikalbu?smile) jau db sneki bele sneket tai gal pridaryk ta snuki ir visiem bus smagiau smile

Aš dar kartą tau sakau, matosi jog nesupranti nes nusišneki visur, tiesiog tavo teiginiai su logika prasilenkia visada.

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#55 2016-02-28 12:54

Re: jusu nuomone?

Staffordshire rašė:

per daug sureiksminat farma, naturalui reikia palaikyti kuo didesnius darbinius? o ant farmos ar po jos nereikia palaikyti? smile nematau skirtumo tarp natural ir ant kurso, skiriasi tik recovery time ir maistas,nu ir gal kazkiek treniruotes apimtis kai kuriem. o visi kiti principai vienodi tiek natural tiek on stuff. darbinius visada stengiesi laikyti kuo didesnius o raumuo neissikrauna taip lengvai, per treniruote poadroztum bica valanda-iskrautum 5-10% atsargu

Tu visiskai teisus.
Bet ten buvo kalba apie cardio po tren, jei naturalas dros save puse h po trefkes tai tikrai didele tikimybe jog kai glikogeno atsargos bus dugne kunas prades daryt energija ne tik is riebalo, bet del kataboliskos aplinkos ir is baltymo. O aas antikataboliskumas neleidzia imt energijos is raumens.

Paskutinį kartą taisė Woody (2016-02-28 12:57)

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#56 2016-02-28 12:55

Re: jusu nuomone?

Kavioras rašė:

Woody rašė:

Kavioras rašė:


Pasirodo kavioras reiškia kilimas big_smile big_smile Net nežinojau big_smile
Aš gi nesakiau, kad esu protingiausias, yra daugiau protingų, esu rašęs stafui, bloodžiui, dar porai, kurie patyrę ir gali duot gerą patarimą iš patirties, o pvž jei tavęs ko klausčiau tai ką tu man galėtum pasakyt jeigu nieko pats nesupranti? big_smile

Tu boba.. as dar karta taves klausiu is kur tu zinai, kad as nieko nesuprantu? big_smile parodyk kur as nusikalbu?smile) jau db sneki bele sneket tai gal pridaryk ta snuki ir visiem bus smagiau smile

Aš dar kartą tau sakau, matosi jog nesupranti nes nusišneki visur, tiesiog tavo teiginiai su logika prasilenkia visada.

Na sakau parodyk tu man kur? big_smile arba patylek

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2827
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#57 2016-02-28 12:58

Re: jusu nuomone?

Woody rašė:

Kavioras rašė:

Woody rašė:


Tu boba.. as dar karta taves klausiu is kur tu zinai, kad as nieko nesuprantu? big_smile parodyk kur as nusikalbu?smile) jau db sneki bele sneket tai gal pridaryk ta snuki ir visiem bus smagiau smile

Aš dar kartą tau sakau, matosi jog nesupranti nes nusišneki visur, tiesiog tavo teiginiai su logika prasilenkia visada.

Na sakau parodyk tu man kur? big_smile arba patylek

Aš pakomentuosiu po tavo nesamonėm kai parašysi, dabar tingiu knaisiotis atgal po puslapius

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#58 2016-02-28 13:01

Re: jusu nuomone?

Kavioras rašė:

Woody rašė:

Kavioras rašė:


Aš dar kartą tau sakau, matosi jog nesupranti nes nusišneki visur, tiesiog tavo teiginiai su logika prasilenkia visada.

Na sakau parodyk tu man kur? big_smile arba patylek

Aš pakomentuosiu po tavo nesamonėm kai parašysi, dabar tingiu knaisiotis atgal po puslapius

Na va lol

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net