Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#1 2016-04-15 00:37

Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

UPDATE Dėl tyrimų galit iškart rašyt sms 868313830. Sms kaina pagal operatoriau įkianius smile

+Update 2024-01-01 - Nuolaida mažėja iki 15 proc


Sveiki mažieji anabolikai,
šioje temoje trumpai pristatysiu pagrindinius kraujo tyrimų principus, kuriuos reiktų žinoti kiekvienam AAS vartojančiam (ar nevartojančiam) sportininkui.

Turinys
1. Kokius tyrimus reiktų pasidaryti ir kada.
2. Kaip interpretuoti tyrimų rezultatus.
3. Medicina Practica klinikos nuolaidos kulturizmas.net nariams.
4. D.U.K.

1. Kokius tyrimus reiktų pasidaryti ir kada

Kraujo tyrimai paprastai turėtų būti atliekami prieš kursą, kurso metu ir po kurso.

Prieš kursą tyrimai reikalingi tam, kad žinotumėm savo organizmo natūralią būseną (baseline) ir, kad išsiaiškintumėme ar neturim susirgimų, kurie gali paaštrėti pradėjus vartoti steroidus. Pagrindinės tyrimu grupės, kuriuos turėtų būti atliekamos yra hormonai, lipidograma ir kepenų bei tulžies veikla. Nors daugumas teikia didžiulį dėmesį hormonalinam profiliui, tačiau lipidograma ir kepenų bei tulžies veikla yra ne ką mažiau svarbi mūsų sveikatai.

Prieš kursą rekomenduojama tirtis:
Pagrindiniai 7 hormonai (Test, E2, Prl, LH, FSH, SHBG, PRG), lipidograma, o jeigu vartojami oraliniai steroidai -  kepenų ir tulžies veikla.

Kurso metu (3-4 sav pradėjus kursą. Jeigu naudojami greito veikimo steroidai (prop, npp, ace) - 2 sav.) rekomenduojama tirtis:
E2 ir PRL, pasitikrinti lipidogramą, o jeigu kurse oraliniai steroidai - kepenų ir tulžies viekla.

Po kurso rekomenduojama:
Pagrindiniai 7 hormonai (Test, E2, Prl, LH, FSH, SHBG, PRG), lipidograma, o jeigu vartojami oraliniai steroidai -  kepenų ir tulžies veikla.

Pastaba: optimalu tirtis 7 hormonus, o kas bent kiek skaičiuoja pinigus užteks 5 (Test, E2, Prl, LH, FSH).


2. Kaip interpretuoti tyrimų rezultatus

Lipidograma:

Lipidogramą paprastai sudaro 4 rodikliai:

Cholesterolis                                                                                    norma <5 mmol/l
Didelio tankio lipoproteinų cholesterolis (DTL cholesterolis)               norma >1,0 mmol/l
Mažo tenkio lipoproteinų cholesterolis (MTL cholesterolis)                  norma  <3 mmol/l
Trigliceridai                                                                                       norma  <1,7 mmol/l

Trigliceridai skatina aterosklerozę, todėl vertinami, kaip "Blogi". Kalbant apie DTL ir MTL pagrinde mus domina santykis. Priklausomai nuo santykio galima įsivertinti širdies ir kraujagyslių ligų rizikos lygį.

https://i.imgflip.com/12gewa.jpg

Bro Tip Rekomenduojama lipidus tirtis nevalgius 12 val (po nakties), nes pilnas skrandis gali sujaukti rezultatus (pagrinde trigliceridus). O apkskritai su cholesteroliu ne kažką ir padarysi. Padeda tik kardio ir "clean" dieta (omega3 ir pan.).

Kepenų ir tulžies ištyrimo programa

GOT (AST)  - enzimas, kuris gaminasi kepenyse. Jeigu kepenys yra pažeidžiamos (o taip ir nutinka vartojant oralinius steroidus), tuomet GOT patenka į kraujotakos sistemą ir registruojamas šio enzimo padidėjimas. Normos riba 5 - 60 IU/L.
GPT (ALT) - enzimas, kuris, paprastai, užkyla kartu su GOT (AST). Pakilęs jo lygis indikuoja galimus kepenų pažeidimus. Normos riba 5 - 43 IU/L
Bilirubinas bendras - gelsvas skystis, kuris išsiskiria organizme, kuomet kepenyse suskaidomi raudoni kraujo kūneliai. Bilirubinas gali užkilti dėl daugybės priežasčių: padidėjusios bilirubino gamybos, kepenų pažeidimo, tulžies latakų užakėjimo ir t.t. Jeigu pageltonavo akys - jūs pilnas bilirubno. Normos riba 0 - 0.03 mg/dL.
Šarminė fosfatazė - susidaro tulžies latakuose ir sinusinėse kepenų membranose. Pagrindinė padidėjimo priežastis - užsikimšę tulžies latakai, nors taip pat gali padidėti dėl kaulų ligų, hipertireozės ir kt. Normos riba 30 - 115 IU/L
Gama-GT -enzimas, kuris gaminamas kepenyse ir kituose audiniuose. Padidėjęs Gama-GT kartu su šarmine fosfaze rodo užsikimšusius tulžies latakus. Tyrimai dažnai gali nukrypti nuo normos net nesant susirgimų, todėl ne visada reikia panikuoti. Normos riba 5 - 80 IU/L

Taigi, nuo toksinio kurso (oralinio) atsirada kepenų pažeidimai, kurie detektuojami padidėjusiu GOT ir GPT. GOT ir GPT tvarkomi vartojant hepaprotektorius, tačiau jų negalima vartoti kurso metu, nes tuomet neutralizuojamas steroidų veikimas organizme. Taip pat reikia stebėti tulžies latakų veiklą (Gama-GT, Šarminė fosfazė). Tulžies varantieji gali ir turi būti vartojami oralinio kurso metu. Nepamirškite, kad kepenys - savaime atsistatantis organas, todėl ilgainiui rodikliai susitvarko savaime. Kita vertus, galimos rimti susirgimai net esant visiems rodikliams normos ribose, todėl tikrąją kepenų būklę galima nustatyti tik išsityrus pas specialistus.

Hormoninio profilio interpretavimas

Prieš kursą
Prieš kursa pagrinde tik nustatom baseline. Išsitiriam testą ir pasitikrinam ar nesergam hipogonadizmu (žemas testo lygis). Sužiūrim ar visi hormonai +/- vietoj. Čia daug ner ką pasakot.

Kurso metu
Tiriamės E2 ir PRL. Tai pagrindiniai hormonai, kurie kelia problemas. Pakilęs estrogenas sąlygoja ginekomastijos susidarymą (moteriški papai) ir vandens kaupimą. Pakilęs E2 užkelia organizme PRL, nuo kurio gali stipriai sumažėti libido ir prasidėti laktozė (maža to, kad nuo estrogeno papai auga, tai dar ir pienas teka...). Estrogenas mažinamas Aromatizacijos Inhibitoriais ( AI - anastrazole, letrozole, arimidex), prolaktinas - bromu arba cabergolinu. Anastrazole (arba Arimidex) skaitomas, kaip "saugiausias" AI. Paprastai pradedama nuo 0.5 mg kas andrą dieną ir dozė derinama priklausomai nuo krauajo tyrimo rezultatų. Kaip taisyklė, jeigu kurso metu AI preparatais suvaldomas estrogenas (nepakyla virš normos ribų), tai nepakyla ir prolaktinas. Tiesa, ši taisyklė negalioja jeigu vartojami nor19 steroidai (deca, trenbolone). Jie savaime sukelia prolaktiną, todėl be bromo arba cabergolino apsieiti gali būti sunku.

Pastaba Prolaktinas visuomet būna pakilęs rytais, todėl tyrimą reikia daryti 3 val. po to, kai prabundate ryte. Daugumas "baseline" tyrimus darosi kuo anskčiau, kad nustatytų kuo didesnį testosterono lygį. Tame nėra didelio poreikio apart tam, kad patenkinti savo ego. Svarbiausia visuomet tyrimus daryti tokiu pat metu ir tokiomis pat sąlygomis (nevalgius, prieš tai dieną nesportavus, gerai pamiegojus ir t.t.), kad būtų lengviau lyginti rezultatus.

E2 kontrolė gali būti atliekama dviem būdais:
1) Pradėjus kursą pasirenkama iš lubų dozė, po 3-4 sav padaromi tyrimai ir daromas dozės koregavimas.
2) Daromi tyrimai po 3-4 sav., pagal tai, kiek pakilo E2 parenkama AI dozė, o po keletos savaičių daromas pakartotinas E2 tyrimas.
Pirmo metodo privalumas yra tas, kad galima išsiversti tik su vienu tyrimu. Minusas - galima numušti estrogeną į žemumas ir tai sumažins libido, išdžiovis sąnarius, sumažins gainzzz ir t.t.
Pastaba: daug žmonių kursuoja nedarydami e2 tyrimų ir nevartoja AI. AI minusas yra tas, kad numušant estrogeną suprastėja gero/blogo cholesterolio santykis. Maža to, esant aukštai estrogeno koncentracijai visuomet galima tikėti didesnio masės prieaugio. Jeigu nevartojama nor19 - ginekomastijos rizika nėra tokia didelė, kaip mano daugumas. AI alternatyva yra Tamoxifenas. Jis leidžia užkilti estrogenui, apsaugo nuo ginekomastijos ir negadina lipidogramos. Tiesa, jis taip pat sumažina IGF-1, kuris reikalingas statant raumenį. Šalutinis poveikis irgi ne kažką: gali sumažėti libido.

Po kurso
Po kurso svarbu grįžti į prieškursinį lygį. Kurso metu LH, FSH ir Testas krenta į nulį, mažėja SHBG, kyla PRL, PRG ir E2.
LH ir FSH atsakingi už testosterono gamybą. Kol LH ir FSH maži - testą organizmas negamins. LH ir FSH keliamas clomidu arba clomidu+tamoxifenu. Nesigilinant į po kursinę terapiją (PCT) reikia žinoti pagrindinį principą:
1) LH ir FSH - 0, testas - 0, reiškia toliau geriam clomidą.
2) LH ir FSH aukštas, testas - 0, reiškia neveikia kiaušai. Šitas variantas kiek liūdnesnis, nes kiaušų neveikimas traktuojamas, kaip pirminis hipogonadizmas ir jo nelabai ką pagydysi. Galima nebent bandyti kiaušiukus išjudinti HCG injekcijomis arba tęsti clomido terapiją ir užsakius mišias laukti, kad testo gamyba įsijungs.
Jei PCT metu vartojamas tamoxifenas - E2 lygis nelabai jaudina, nes estrogeno sukeltos ginekomastijos nebus. Clomidas, nepaisant plačiai paplitusios nuomonės, neapsaugo nuo ginekomastijos. Maža to, atskirais atvejais gali ją net pats sukelti.
PRG užkyla kurso metu nuo per didelio krūvio. PRG, kaip ir E2, gali sukelti ginekomastiją. Nepervarkite.
PRL tikrosios ginekomastijos sukelti negali, bet tekantis pienas irgi mažai ką žavi (besikaupiantis priešpienis ir paburkimas klaidingai interpretuojamas, kaip ginekomastija).
SHBG šiaip nėra labia informatyvus hormonas. Jis sumažėja praktiškai nuo bet kurio kurso, bet atskirais atvejais gali būti naudingas analizėje.


3. Medicina practica klinikos nuolaidos kulturizmas.net nariams

Sveiki,
sena tema, todėl neatsimenu, kas buvo kada suderinta. Dabar duodama 15 proc nuolaida visiems tyrimams išskyrus ImuPro padidėjusio maistui jautrumo, Alex2 alergenų ir Mikrobiologinius tyrimus. (Informacija atnaujinta 2024-01-10)


Rekomenduotini tirti hormonai:

Testosteronas
Estradiolis
Prolaktinas
Liutropinas (LH)
Folitropinas (FSH)
SHBG
Progesteronas


Lipidograma:

Cholesterolis
DTL cholesterolis
MTL cholesterolis
Trigliceridai


Kepenų ir tulžies ištyrimo programa:

GOT (AST)
GPT (ALT)
Bilirubinas bendras
Šarminė fosfatazė
Gama- GT


Nuolaida galioja visuose Lietuvos medicina practica padaliniuose.  Norintys gauti nuolaidą parašykit man į PM Vardą/Pavardę ir e-paštą, kad galėčiau įtraukti į sąrašą. Atėjus tirtis užteks prisistatyti ir pasakyti, kad esate kulturizmas.net sąraše. Jeigu nenorite atskleisti savo asmeninių duomenų galite siųsti išgalvotą Vardą/Pavardę. Man kaip ir dzin.

Bro Tip: Jeigu darysitės tyrimus kitoje klinikoje, pasidomėkite kokias jie turi tyrimo programas: menstruacinio ciklo ar ovuliacijos programos paprastai turi daug mus dominančių hormonų ir būna pigesnės, nei tiriant pavienius hormonus.

D.U.K. (bus atnaujinamas)

K. Kaip šioje temoje formuluoti klausimus susijusius su tyrimais?
A. Prieš pateikiant savo tyrimų rezultatus reikia atskleisti kuo daugiau informacijos. Nurodyti kada ir koks buvo (jeigu buvo) kursas, kada daryti tyrimai, kokie tyrimo rezultatai bei tyrimų normų ribos ir t.t.

Geras pavyzdys:
Sveiki, esu 3 savaitės po savo pirmo kurso:
1-12 sav. 600mg/w Test E
1-10 sav. 400mg/w Deca
1-4 sav. 40mg ED Dol

PCT: 30 dienų clomid 50mg ED

Tyrimo rezultatai po kurso
LH          xxx   normos ribos (zzz-yyy)
E2          xxx   normos ribos (zzz-yyy)
Testas    xxx   normos ribos (zzz-yyy)
Kokią rekomenduojate AI dozę?

Blogas pavyzdys
Sveiki, pas mane estrogenas 210, prl 300. Testo nedaug. Ką manot?

Aš manau, kad tokie postai bus trinami ir apdovanojami įspėjimu. Gerbkime vieni kitus ir neverskime burti iš kavos tirščių.


Daug naudingos informacijos galima rasti užrakintoje kraujo tyrimų temoje:
http://www.kulturizmas.net/forumas/view … =17649&p=1
Jei randate klaidų ar turite pasiūlymų - prašom rašykit į PM.

Papildymas  !!! NEW !!!   

Sąrašas padalinių, kur galima priduoti tyrimus.

VILNIUJE:
- Antakalnio g. 72, Tel. (8 5) 234 0972 (I-V 7:00-16:00)
KAUNE:
- Baltų pr. 7; Tel.: (8 37) 301 605, Mob. Tel. 86 20 17019 (I-V 7:30-20:00)
KLAIPĖDOJE:
- Šilutės pl. 38, Tel./faks. (8 46) 230048, Mob. Tel. 8 615 14039 (I-V 7:30-18:00)
ŠIAULIUOSE :
- Tilžės g. 139, Tel./faks. (8 41) 421670, Mob.tel. 8 615 13964 (I-V 7:00-18:00)
PANEVĖŽYJE :
- Nemuno g. 75, Tel. (8 45) 500 615, Mob. Tel. 8 620 17091 (I-V 7:30-19:00)
MAŽEIKIUOSE:
- Vilniaus g. 2; Tel./faks. (8 443) 35063 (I-V 8:00-18:00)
TAURAGĖJE:
- Jūros g. 5; Tel/faks. (8 446) 62263, Mob. Tel. 8 650 58847 (I-V 7:30-19:00)
NAUJOJOJE AKMENĖJE
- Žemaitijos g. 6, Tel./faks. (8 425) 51620 (I-V 8:00-16:00)
ZARASUOSE:
- Vilniaus g. 1B; Tel./faks. (8 385) 54487 (I-V 8:00-17:00)
ŠILALĖJE:
- Vytauto Didžioji g. 19, Mob. Tel. 8 656 67957 (I-V 7:00-19:00)
ŠILUTĖJE:
- Lietuvininkų g. 12, Mob. Tel. 8 640 073182 (I-V 7:30-11:30)

Projektą dalinai finansuoja (na kaip dalinai.. tiesiog mano UAB'as) juvelyrika internetu Du Karatai. Sužadėtuvių žiedai, auskarai, deimantai!!! Prieš perkant būtinai praneškit, kad esat forumietis smile

Neprisijungęs

 
Donatasp
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-08-01
Žinutės: 229
Atsiliepimai: 0

#2 2016-04-15 10:24

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

++++ wink

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#3 2016-04-15 10:43

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

ačiū

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#4 2016-04-15 10:44

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Nėr už ką vyrai. Kaip sakiau, prie progos alaus tik nupirkit smile
Sąrašą siųsiu pirmadienį. Netempkit, nes vėliau dėl pavienio žmogaus pastoviai nesinori atnaujinti duombazės.

Neprisijungęs

 
Shabba
Išmestas
Vietovė: tavo bobos lovoj
Registravosi: 2016-03-02
Žinutės: 602
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#5 2016-04-15 11:08

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Mylim tavę Zuikį, fullhomo

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#6 2016-04-15 11:16

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Parasyk saskaita man i ap, - pervesiu tau ant alaus big_smile

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#7 2016-04-15 11:35

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Robšė rašė:

Parasyk saskaita man i ap, - pervesiu tau ant alaus big_smile

nereik, alus prigamins estrogenu big_smileD

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#8 2016-04-15 12:26

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Robše, čia gal tu Šiauliuose atėjai tirtis? Man skambino iš medicina practica, sako dar sąrašo negavom, o žmogus jau atėjo big_smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#9 2016-04-15 12:42

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Ne, tikrai ne aš, bet reiks apsilankyt, kai baigsi derint, profilaktiskai cholesterolius, gal ir hormonus pasiziuret...

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#10 2016-04-15 12:50

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Reiks i man gryzus apsitirt big_smile mldc zuiki smile

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#11 2016-04-15 14:45

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

O jie DHT nedaro? Zuiki užklausk dėl DHT, kam yra problemų su aknę, plaukų slinkimu ar šiaip patikrint, kad nebūtų problemų su prostatą ateityje, tai DHT irgi naudingas tyrimas.

Neprisijungęs

 
Nerka28
Dažnas dalyvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 447
Atsiliepimai: 0

#12 2016-04-15 15:03

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

kaip patekti i isrinktuju sarasa? smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#13 2016-04-15 15:06

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Nerka28 rašė:

kaip patekti i isrinktuju sarasa? smile

"Norintys gauti nuolaidą parašykit man į PM Vardą/Pavardę ir e-paštą, kad galėčiau įtraukti į sąrašą. Atėjus tirtis užteks prisistatyti ir pasakyti, kad esate kulturizmas.net sąraše. Jeigu nenorite atskleisti savo asmeninių duomenų galite siųsti išgalvotą Vardą/Pavardę. Man kaip ir dzin." tad rasyk zuikiui PM

Paskutinį kartą taisė iparado (2016-04-15 15:07)

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#14 2016-04-15 15:08

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

nenugalimas rašė:

O jie DHT nedaro? Zuiki užklausk dėl DHT, kam yra problemų su aknę, plaukų slinkimu ar šiaip patikrint, kad nebūtų problemų su prostatą ateityje, tai DHT irgi naudingas tyrimas.

daro viska, kas LT daroma

Neprisijungęs

 
bitinelis
Kalbus dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2009-01-22
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#15 2016-04-15 16:10

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Zuikis13 rašė:

Robše, čia gal tu Šiauliuose atėjai tirtis? Man skambino iš medicina practica, sako dar sąrašo negavom, o žmogus jau atėjo big_smile

Čia aš, Zuiki, buvau užšokes Šiauliuose prasitirt biški. Atėjau damos iš pradžių biški nesuprato kas čia per kulturizmas.net sarašas, sako tu iš Šiaulių - Šiaulių krepšinio komandos esi? smile) bet paskui išaiškinau panelei kas yra kulturizmas.net tai tada pasuko vadybinkei ten jos susiskambino ir sako tai kad dar nėra viskas iki galo sutarta bet viskas gerai pritaikysim jau nuolaidą, jaučiu pagalvojo va maladiec chebra dar iki galo net nėra suderinti popieriai jau veržias pro duris hormonų tirtis smile) tai žodžiu už 7 hormonus (T, E2, FSH, LH, PG, PRL, SHBG) sumokėjau 35.21 ir nuolaida iš viso nuo visos sumos 38.03% tai ką aš galėčiau pasakyti, į dievus tave Zuiki o ne i modernatorius! Maladiec! Jeigu kada pakliūs kad į meeta susirinksim tai nuo manes Zuiki alaus tiek kad pasigersi! Viskas žodžiu ten tvarkingai, einam, tiriames ir liaupsinam Zuikyyy smile

Paskutinį kartą taisė bitinelis (2016-04-15 16:11)

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#16 2016-04-15 16:17

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

nenugalimas rašė:

O jie DHT nedaro? Zuiki užklausk dėl DHT, kam yra problemų su aknę, plaukų slinkimu ar šiaip patikrint, kad nebūtų problemų su prostatą ateityje, tai DHT irgi naudingas tyrimas.

tai kad lt kazin ar ji isvis daro... Kiek zinau siuncia i vokietija bet kaina ten kosmusas

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#17 2016-04-15 16:26

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Bitinėli, nenuvertink mano gėrimo galimybių smile Bankrutuosi. O šiaip džiugu, kad viskas veikia.

Dėl DHT, tai panašu, kad nedaro..

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#18 2016-04-18 10:31

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Šiandien po pietų išsiųsiu sąrašą į medicina praktiką. Ryt veiks. Visiems išsiunčiau e-mailą patvirtinantį, kad esate sąraše. Pasitikrinkit ar visi gavot, nes galėjau ką nors praleisti ir neįtraukti.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#19 2016-04-18 10:35

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Blemba, negavau

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#20 2016-04-18 10:37

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

nenugalimas rašė:

O jie DHT nedaro? Zuiki užklausk dėl DHT, kam yra problemų su aknę, plaukų slinkimu ar šiaip patikrint, kad nebūtų problemų su prostatą ateityje, tai DHT irgi naudingas tyrimas.

apie 5 eurus kainuoja vaistinei vaistas sumazint dht, tai jei pradejus kursa isbere tai verta pasiimt

Neprisijungęs

 
Gimine
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-03-19
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 10

#21 2016-04-18 10:40

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Tau feedback'ą kaip duoti? Ta prasme, kur tau rašyti kokius tyrimus ir už kiek darėmės? Čia, asmeninę žinutę ar email'u?

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#22 2016-04-18 10:41

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

ArnoldasWFF rašė:

nenugalimas rašė:

O jie DHT nedaro? Zuiki užklausk dėl DHT, kam yra problemų su aknę, plaukų slinkimu ar šiaip patikrint, kad nebūtų problemų su prostatą ateityje, tai DHT irgi naudingas tyrimas.

apie 5 eurus kainuoja vaistinei vaistas sumazint dht, tai jei pradejus kursa isbere tai verta pasiimt

tik nepradekit zasiti su DHT, nedurniokit

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#23 2016-04-18 10:52

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

mzslave rašė:

ArnoldasWFF rašė:

nenugalimas rašė:

O jie DHT nedaro? Zuiki užklausk dėl DHT, kam yra problemų su aknę, plaukų slinkimu ar šiaip patikrint, kad nebūtų problemų su prostatą ateityje, tai DHT irgi naudingas tyrimas.

apie 5 eurus kainuoja vaistinei vaistas sumazint dht, tai jei pradejus kursa isbere tai verta pasiimt

tik nepradekit zasiti su DHT, nedurniokit

gali gal placiau ? pats nebandes bet salei bent keli yra kur sako ale gerai , spuogai apmazeja zenkliai

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#24 2016-04-18 11:03

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Mažas DHT gali prostatos vėžį sukelt (teko skaityt).
Gimine, kaip tik nori, e-mailą gali brūkštelt, AŽ..

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#25 2016-04-18 11:18

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

taip del vezio, ar verta zaist su vaistu, kad kelis spuogus panaikint? o taip pat: libido sumazejimas, impotencija, eakuliacijos sutrikimai

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net