Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#26 2016-05-03 12:45

Re: sveiki kulturistai

BloodyZero rašė:

Zuikis13 rašė:

Bet jie, skirtinai nei tu, forume ir nerašinėja nesąmonių, kokie jie natty, kokia jų nepakartojama genetika ir kokia tobula treniruočių sistema. Tai vienintelis skirtumas, kuris tave skiria nuo normalių forumo dalyvių.

As niekada sau kazkokiu axujenu lauru ir neprisiskiriau. Nepisu prie kiekvieno posto kokia mano gera genetika ar dar kas. Paklausia, atsakau.

Na taip, tavo genai neypatingi, mitybas neypatinga, farmos nevartoji, o spaudi/trauki/tupi už visus daugiau, nes ... nes tiesiog smile Dar tobulas atmazas, kad čia visi ne jėgai sportuoja.. nzn, klasiau vieno power lifterio nuomonės ar tu sėdi ant ximkės (apsimečiau, kaip ir tu - durniumi) , tai žmogus juokėsi smile Juokinga ir man smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#27 2016-05-03 12:51

Re: sveiki kulturistai

Zuikis13 rašė:

BloodyZero rašė:

Zuikis13 rašė:

Bet jie, skirtinai nei tu, forume ir nerašinėja nesąmonių, kokie jie natty, kokia jų nepakartojama genetika ir kokia tobula treniruočių sistema. Tai vienintelis skirtumas, kuris tave skiria nuo normalių forumo dalyvių.

As niekada sau kazkokiu axujenu lauru ir neprisiskiriau. Nepisu prie kiekvieno posto kokia mano gera genetika ar dar kas. Paklausia, atsakau.

Na taip, tavo genai neypatingi, mitybas neypatinga, farmos nevartoji, o spaudi/trauki/tupi už visus daugiau, nes ... nes tiesiog smile Dar tobulas atmazas, kad čia visi ne jėgai sportuoja.. nzn, klasiau vieno power lifterio nuomonės ar tu sėdi ant ximkės (apsimečiau, kaip ir tu - durniumi) , tai žmogus juokėsi smile Juokinga ir man smile

Tai kokio bb tu tada sakai, kad as visur prikaisioju tarsi speciailiai...Paklausia normaliai, tai normaliai ir atsakau. Zvenkit nezvenge, vartokit ka norit utiutiu man big_smile

Man tai juokinga, kai kazka dristi kazkam cia aiskint, kai net foto myzi ikelt big_smile

Paskutinį kartą taisė BloodyZero (2016-05-03 12:52)

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#28 2016-05-03 12:52

Re: sveiki kulturistai

Man dabar postų tavo paieškoti, kur tu rašai apie mitybą "naturalams, kaip man, reikia daug riebalų" ir t.t.
Manau jau buvai pajutęs, kad forume parašytas žodis - ne žvirblis.

Paskutinį kartą taisė Zuikis13 (2016-05-03 12:53)

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#29 2016-05-03 13:36

Re: sveiki kulturistai

Zuikis13 rašė:

Man dabar postų tavo paieškoti, kur tu rašai apie mitybą "naturalams, kaip man, reikia daug riebalų" ir t.t.
Manau jau buvai pajutęs, kad forume parašytas žodis - ne žvirblis.

Nu pagal save ir aiskinu, radai prie ko utiutiu...

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#30 2016-05-03 21:32

Re: sveiki kulturistai

Zuikis13 rašė:

Man dabar postų tavo paieškoti, kur tu rašai apie mitybą "naturalams, kaip man, reikia daug riebalų" ir t.t.
Manau jau buvai pajutęs, kad forume parašytas žodis - ne žvirblis.

2 variantai kodel bludis naturalas:

1. zmogus ruosiasi i europa ir jis neatrodo turtingas, kad turetu 1,5k euru baudai susimoket uz dopinga.
2. jeigu ir ne visiskai naturalas tai propas/suspensija + biski anavaro pakramtyt tai cia vistiek skaitosi natty.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net