Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Tadukas
Fuksas
Registravosi: 2007-12-05
Žinutės: 206
Atsiliepimai: 0

#1 2016-06-28 00:11

Metu svori

Sveiki. Prašau naudingu patarimu kas gi čia ne taip pas mane.

Amžius 27
Svoris 83
Ugis 181

Sportuoju apie 7metus su pertraukom paskutinius metus labai sažiningai ir atsidaves, bet toli gražu nematau ka norečiau matyt, esu gilioi depresijoi nes tikejaus šiai vasarai padaryt normalia forma bet jos nera.

Treniruotes 7 kartus savaitei, 3 dienas boksas 4 štangos.
taipat 6 dienas per savaite dirbamos todel fizinio krūvio per akis.

Mityba atrodo maždaug šitaip.

1. 4 pilni kiaušai
2. 60gr košė  + bananas

Treniruote

3. Vištos papas 180gr + ryžiai 60gr + daug daržoviu marinuotu ir šviežiu.

4. Vištos papas 180gr + ryžiai 60gr + daug daržoviu marinuotu ir šviežiu.

5. Varške plius bananas + obuolys(jis čia kaip ir nepričiom bet labai megstu)


Kas tris dienas pakeičiu vištos papa i lašiša viska kepu ant alyvuogiu aliejaus arba sviesto, ryžius pakeičiu i makaronus  ir tt.

Papildai: bca kreatinas pries ir po kiekvienos treniruotes taipat proteinas po treniruotes
.
Ta prasme svoris kaip ir tenkina man raumens mases netrūksta bet toks jausmas kad mano oda 20 kartu storesne nei kad turi būti big_smile
prašau hebra  padekekit smile

Paskutinį kartą taisė Tadukas (2016-06-28 00:13)

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#2 2016-06-28 00:43

Re: Metu svori

http://i65.tinypic.com/2qtlbu1.jpg
Pasiskaičiuok normaliai kiek reikia kcal suvartot, didelė galimybė jog su tokiu krūviu esi per daug prisukęs kalorijas ir kūnas bando išlaikyt svorį kiek įgalėdamas smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#3 2016-06-28 00:53

Re: Metu svori

Lieva ir labai lieva mityba. O kur riebalu normalus kiekis?

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#4 2016-06-28 00:59

Re: Metu svori

BloodyZero rašė:

Lieva ir labai lieva mityba. O kur riebalu normalus kiekis?

Na aš jam jau bandžiau paaiškint mitybos skiltyje apie panašius dalykus. Bet jam sunku tai suprast, nes prisiskaitęs eilinės mergaitiškos dietos principų kur riebalai yra siaubas smile

Neprisijungęs

 
Tadukas
Fuksas
Registravosi: 2007-12-05
Žinutės: 206
Atsiliepimai: 0

#5 2016-06-28 01:00

Re: Metu svori

Ai dar pamiršau paminet kad geriu animal pak vitaminus ir omega3
o tai kur reiktu ir kokius riebalus pridet?
PAULIAKAS jo paskaičiuosiu ryt butinai šnd jau tyngiu. O iš akies pažiurejus kur ko dadetumet ar ka pakeistumet mityboi?

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#6 2016-06-28 01:09

Re: Metu svori

Riešutų, riešutų sviesto, avokado reiktų kažkur...
Mėsą rinkis kad ir kiaulę vietoj papo, ar bent jau kulšių file be odelių, ten bent riebaliuko yra smile į salotas alyvuogių ar kokių graikinių riešutų aliejus afigienai smile į košę sėmenų aliejaus... Nereiks jokių omegų gert niekada... Bet kaip ir rašiau jau, nebijok sočiūjų riebalų...

Neprisijungęs

 
Tadukas
Fuksas
Registravosi: 2007-12-05
Žinutės: 206
Atsiliepimai: 0

#7 2016-06-28 01:13

Re: Metu svori

Na aš nežinau iškur pas mane užsifiksave galvoi kad negalima jokiu riebalu. Bet nuo rytojaus jau tai pakeisiu. Jau ir šnd pažanga padariau viska kepiau ant sviesto po tavo pamokslu big_smile

Neprisijungęs

 
Tadukas
Fuksas
Registravosi: 2007-12-05
Žinutės: 206
Atsiliepimai: 0

#8 2016-06-28 01:15

Re: Metu svori

Pauliakas rašė:

Riešutų, riešutų sviesto, avokado reiktų kažkur...
Mėsą rinkis kad ir kiaulę vietoj papo, ar bent jau kulšių file be odelių, ten bent riebaliuko yra smile į salotas alyvuogių ar kokių graikinių riešutų aliejus afigienai smile į košę sėmenų aliejaus... Nereiks jokių omegų gert niekada... Bet kaip ir rašiau jau, nebijok sočiūjų riebalų...

Tai krutineles visai atsisakyt ar tik pakeist ja kartais kiaule ir panašiai?

Neprisijungęs

 
Tadukas
Fuksas
Registravosi: 2007-12-05
Žinutės: 206
Atsiliepimai: 0

#9 2016-06-28 01:18

Re: Metu svori

Beje vistiek keistai atrodo, pradesiu organizma maitint riebalais tai jis savo riebalus numes ... nesuvokiu big_smile

Neprisijungęs

 
VikC
Kalbus dalyvis
Vietovė: Jungtinė Karalystė
Registravosi: 2014-12-26
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#10 2016-06-28 01:25

Re: Metu svori

Tadukas rašė:

Pauliakas rašė:

Riešutų, riešutų sviesto, avokado reiktų kažkur...
Mėsą rinkis kad ir kiaulę vietoj papo, ar bent jau kulšių file be odelių, ten bent riebaliuko yra smile į salotas alyvuogių ar kokių graikinių riešutų aliejus afigienai smile į košę sėmenų aliejaus... Nereiks jokių omegų gert niekada... Bet kaip ir rašiau jau, nebijok sočiūjų riebalų...

Tai krutineles visai atsisakyt ar tik pakeist ja kartais kiaule ir panašiai?

Neatsisakyk, tiesiog daryk maisto įvairove. Susiskaičiuok ir išmetyk y visa diena ta kiekį riebalų wink kaip pvz ryte gal avokadą dasimest poto jei dar trūksta po pietų riešutu įsimesk, jeigu vis del to reikia daugiau lašisos vakarop užvalgyk, na yra begale variantu mėsa  riebesne ir visa kita, susidaryk mitybos planą kuris tiktu bei patiktų o poto gi buna pasilaiko neskanių dietų  žmones kelias sav ir tada - ajj.. Žodžiu sekmės wink

Paskutinį kartą taisė VikC (2016-06-28 01:26)

Neprisijungęs

 
VikC
Kalbus dalyvis
Vietovė: Jungtinė Karalystė
Registravosi: 2014-12-26
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#11 2016-06-28 01:28

Re: Metu svori

Siūlyčiau bent 1g/kg riebalo skirt smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#12 2016-06-28 01:53

Re: Metu svori

Tadukas rašė:

Beje vistiek keistai atrodo, pradesiu organizma maitint riebalais tai jis savo riebalus numes ... nesuvokiu big_smile

Nu nežinau, gal tada boksą biski prisuk vietoj riebalų, jei sunku suvokt kažką big_smile

Neprisijungęs

 
Tadukas
Fuksas
Registravosi: 2007-12-05
Žinutės: 206
Atsiliepimai: 0

#13 2016-06-28 02:00

Re: Metu svori

big_smile šmaikštuolis.
Gal galetumet kasnors numest koki straipsni apie riebalu svarba organizmui ar kanors panašaus paskaityt kad galėčiau pagaliau susivokt big_smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#14 2016-06-28 02:11

Re: Metu svori

Man asmeniskai idealiausia 1:1 baltyma su riebalu laikyt. Abu 2.2g/kg

Esme pagrindine. Nebus riebalo - negamins organizmas normaliai hormonu reikalingu augimui. Labai svarbus tam procese.

Paskutinį kartą taisė BloodyZero (2016-06-28 02:14)

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#15 2016-06-28 02:21

Re: Metu svori

Tadukas rašė:

big_smile šmaikštuolis.
Gal galetumet kasnors numest koki straipsni apie riebalu svarba organizmui ar kanors panašaus paskaityt kad galėčiau pagaliau susivokt big_smile

Čia būtent apie sočiuosius žiūriu gan normaliai aprašyta, apie nesočiuosius pilnas internetas ir taip...
http://papildurojus.blogas.lt/visa-ties … ws-12.html

Neprisijungęs

 
Tadukas
Fuksas
Registravosi: 2007-12-05
Žinutės: 206
Atsiliepimai: 0

#16 2016-06-28 02:38

Re: Metu svori

Prašvesėjo biškuti galvele, jau matau po metu  save reklamuojant kokius armani triusikus

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#17 2016-06-28 02:51

Re: Metu svori

Tadukas rašė:

Prašvesėjo biškuti galvele, jau matau po metu  save reklamuojant kokius armani triusikus

utiutiu rmtj ten jum stipriai galvas jebasina...

Neprisijungęs

 
Tadukas
Fuksas
Registravosi: 2007-12-05
Žinutės: 206
Atsiliepimai: 0

#18 2016-06-28 02:58

Re: Metu svori

BloodyZero rašė:

Tadukas rašė:

Prašvesėjo biškuti galvele, jau matau po metu  save reklamuojant kokius armani triusikus

utiutiu rmtj ten jum stipriai galvas jebasina...

Čia jumoras pajuokavau. Nebūk toks piktas žmogau smile

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#19 2016-06-28 10:25

Re: Metu svori

Jei nori augt, tai turi ilsėtis. Sportavimas kožna dieną, neduos masės. Mano nuomone, jog persisportuoji + darbas fizinis, tai sumoj viską išeikvoji veiklai, o po to nebelieka iš ko augt.

Toks dar pastebėjimas - niekas niekada nerekomenduoja kept ant alyvuogių aliejaus!

ALYVUOGIŲ aliejus. Šis aliejus netinka kepimui, visos jo gerosios savybės kaitinant žūva. Geriausia jį naudoti gardinant salotas, ruošiant šaltus padažus ar marinuojant mėsą.

Skaitykite daugiau: Šaltinis apie aliejus

Dar pajunk kokios jautienos, dėl baltymo įvairovės tai galima keist į tuną, apskritai ta višta, tai čia toks panašus ''kočiokų'' mitas, kaip ir kreatino gėrimas tik su vynuogių sultim.

Neprisijungęs

 
Tadukas
Fuksas
Registravosi: 2007-12-05
Žinutės: 206
Atsiliepimai: 0

#20 2016-06-28 12:01

Re: Metu svori

Peltor rašė:

Jei nori augt, tai turi ilsėtis. Sportavimas kožna dieną, neduos masės. Mano nuomone, jog persisportuoji + darbas fizinis, tai sumoj viską išeikvoji veiklai, o po to nebelieka iš ko augt.

Toks dar pastebėjimas - niekas niekada nerekomenduoja kept ant alyvuogių aliejaus!

ALYVUOGIŲ aliejus. Šis aliejus netinka kepimui, visos jo gerosios savybės kaitinant žūva. Geriausia jį naudoti gardinant salotas, ruošiant šaltus padažus ar marinuojant mėsą.

Skaitykite daugiau: Šaltinis apie aliejus

Dar pajunk kokios jautienos, dėl baltymo įvairovės tai galima keist į tuną, apskritai ta višta, tai čia toks panašus ''kočiokų'' mitas, kaip ir kreatino gėrimas tik su vynuogių sultim.

Ačiu už komentara.
tik aš ne augti bandau o numesti nereikalingus riebalus raumens man užtenka bet noris būti "RIPPED"

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#21 2016-06-28 12:26

Re: Metu svori

Tadukas rašė:

Peltor rašė:

Jei nori augt, tai turi ilsėtis. Sportavimas kožna dieną, neduos masės. Mano nuomone, jog persisportuoji + darbas fizinis, tai sumoj viską išeikvoji veiklai, o po to nebelieka iš ko augt.

Toks dar pastebėjimas - niekas niekada nerekomenduoja kept ant alyvuogių aliejaus!

ALYVUOGIŲ aliejus. Šis aliejus netinka kepimui, visos jo gerosios savybės kaitinant žūva. Geriausia jį naudoti gardinant salotas, ruošiant šaltus padažus ar marinuojant mėsą.

Skaitykite daugiau: Šaltinis apie aliejus

Dar pajunk kokios jautienos, dėl baltymo įvairovės tai galima keist į tuną, apskritai ta višta, tai čia toks panašus ''kočiokų'' mitas, kaip ir kreatino gėrimas tik su vynuogių sultim.

Ačiu už komentara.
tik aš ne augti bandau o numesti nereikalingus riebalus raumens man užtenka bet noris būti "RIPPED"

viskas normaliai tik riesutu damesk koki 100 gr i diena uzteks tu riebalu ir zuvu taukus palik nes jie ne tas pats kas semenu aliejus , kepimui kokoso alieju naudok o alyvuogiu i salotas gali ilasinti

Neprisijungęs

 
Tadukas
Fuksas
Registravosi: 2007-12-05
Žinutės: 206
Atsiliepimai: 0

#22 2016-06-28 16:35

Re: Metu svori

Arnoldas rašė:

Tadukas rašė:

Peltor rašė:

Jei nori augt, tai turi ilsėtis. Sportavimas kožna dieną, neduos masės. Mano nuomone, jog persisportuoji + darbas fizinis, tai sumoj viską išeikvoji veiklai, o po to nebelieka iš ko augt.

Toks dar pastebėjimas - niekas niekada nerekomenduoja kept ant alyvuogių aliejaus!


Skaitykite daugiau: Šaltinis apie aliejus

Dar pajunk kokios jautienos, dėl baltymo įvairovės tai galima keist į tuną, apskritai ta višta, tai čia toks panašus ''kočiokų'' mitas, kaip ir kreatino gėrimas tik su vynuogių sultim.

Ačiu už komentara.
tik aš ne augti bandau o numesti nereikalingus riebalus raumens man užtenka bet noris būti "RIPPED"

viskas normaliai tik riesutu damesk koki 100 gr i diena uzteks tu riebalu ir zuvu taukus palik nes jie ne tas pats kas semenu aliejus , kepimui kokoso alieju naudok o alyvuogiu i salotas gali ilasinti

Tvarkoi, gryzau katik iš shopo su pilnu maišu riešutu,avokadu tik kokosu aliejaus neradau sake čia jo nėra sad tai manau mesa kepsiu svieste? Ir kur gi man tus avokadus ir riesutus iterpti ?

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#23 2016-06-28 17:44

Re: Metu svori

AVokada naudok kaip daržovę prie mėsos pasipjaustęs arba į salotas, o riešutus kramsnot galima ir kaip užkandį ar vakare ar dienos metu.
Kažkas čia buvo rekomendavęs suvalgyt saują riešutų prieš trefkę.

Neprisijungęs

 
Tadukas
Fuksas
Registravosi: 2007-12-05
Žinutės: 206
Atsiliepimai: 0

#24 2016-06-28 18:36

Re: Metu svori

Ačiu visiem už komentarus ir patarimus.

Neprisijungęs

 
zenklas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-12-11
Žinutės: 317
Atsiliepimai: 1

#25 2016-06-28 21:49

Re: Metu svori

Avokado niekad nemegau, bet dabar ziauriai skaniai ismokau valgyt: sutrini avokada su svogunu laiskais, krapais, truputi cesnako ir druskos ir tepi ant kokio trapucio ar duonos - man pasakiskas skonis.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net