Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1016
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#1 2016-10-10 19:03

užeik ant pieno ir sausainių

Labas žmonės. Kadangi jau užsukau čia tai turbūt manote kad esu didelis kočiokas ir hantelių suvirintojas. Bet tiesą pasakius - ne. Sportuoju nemažai, bet tas sportas tai krepšinis, bėgiojimas ir viskas kas papuola po ranka ar artimiausi stadijonai bei miškingos vietovės su kalniukais. Bet paskutiniu metu ėmiau galvoti apie šitą sportą ar ta užsiėmimą vis dažniau. Galvoju apie sporto klubą kuriam galėčiau skirti 3 vakarus per savaitę po 2 valandas treniruočių. Aš nesu nei nutukęs nei perkliopęs, nereikia numesti svorio, tiesiog norėtūsi priaugti švaraus raumens ir kažkaip turimus paryškinti. Na igauti formą kūno tokią kokia ir turi būti pas vyrą. Plius manau tai dar būtų ir papildomas savęs pasitikėjimo variklis (nors jo ir taip yra). Manau 33 metai nėra ta riba kai jau pradėti tą daryti būtų pernelyg vėlu. Mano ūgis 194, svoris 94. Pečiai platūs, manau genetiškai esu iš tų su kuriais galima dirbti.
Motyvacijos šitam reikalui pradėti dadėjo ir vienas žmogus apie kurį ėmiau vis labiau domėtis. Tai Greg Plitt. Žinoma aš tokių rezultatų nepasieksiu, bet manau bendrvimas su jumis, žinios kuriomis galbūt jūs pasidalinsite bus labai naudingos mano tikslams igyvendinti. Esu užsibrėžęs 20 mėnesių sunkiam darbui todėl pradedu jau nuo šios dienos.
Ačiū visiems.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6626
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#2 2016-10-10 20:08

Re: užeik ant pieno ir sausainių

Svarbiausia tik nesportuok ant geležinkelių bėgių, nes baigsis kaip Greg'ui Plitt'ui sad

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 8604
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#3 2016-10-10 23:48

Re: užeik ant pieno ir sausainių

Butent.. dar norejau uzvelt apie kojas kazka pas ji, bet apie mirusius gerai arba nieko tai tada pasakysiu,kad virsus mldc buvo

Prisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net